ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014

Kto zostanie mistrzem świata?
Brazylia
9%
 9%  [ 8 ]
Argentyna
2%
 2%  [ 2 ]
Hiszpania
2%
 2%  [ 2 ]
Niemcy
24%
 24%  [ 20 ]
Holandia
12%
 12%  [ 10 ]
Włochy
40%
 40%  [ 33 ]
Francja
1%
 1%  [ 1 ]
Anglia
0%
 0%  [ 0 ]
inny
6%
 6%  [ 5 ]
Głosowań: 81
Wszystkich Głosów: 81

Autor Wiadomość
STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 16, 2014 17:16   

Szpaku się nagadał, że aż go po meczu całe ręce bolały :) .

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 14:50   

W sumie nie wiem gdzie to wrzucić więc dam to tutaj ;) http://www.sport.pl/pilka...istopadzie.html
W wielki skrócie:
- mundial w listopadzie i grudniu
- tylko dwa tygodnie dla drużyn na przygotowania do turnieju
- mniej odpoczynku między meczami
- finał dzień przed wigilią

To jest CHORE!!! ale pewnie gruby przelew czeka więc FIFA klepnie temat. Wyobrażacie sobie taką sytuację? przecież kadrowicze po takim natężeniu spotkań będą chyba zdolni do gry dopiero w marcu :doh:
#10 Rui Costa per sempre!

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 15:12   

Brzmi to absurdalnie. Istnieje opcja, że jeżeli zmieni się prezydent FIFA to zostanie odebrana impreza Katarowi, albo chociaż wymyślą bardziej sensowny termin dla MŚ?

http://paweuu.wordpress.com

cortess 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 16:01   

Przecież są te cale zrzeszenia klubów czy profesjonalnych piłkarzy, które mogą się postawić okoniem do tego pomysłu. Kluby chyba też mogą zablokować wyjazd piłkarzy na kadrę?

Swoją drogą Katar mnie zawiódł w takim wypadku - mają tyle kasy, co to miało tam nie być: kryte klimatyzowane stadiony, które miały rozwiązać problem pogody, itp. Na papierze to była dobra propozycja, niestety co z tego wyjdzie nie wiadomo...

Lekki offtop, chociaż niejako powiązany, bo chodzi o organizację dużej imprezy sportowej w państwach regionu. Ostatnio czytałem, że Arabia Saudyjska wspólnie z Bahrajanem miala zgłosić kandydaturę na Igrzyska Olimpijskie 202x, z czego konkurecje mężczyzn odbywałyby się w tym pierwszym kraju, kobiece w drugim (powód: kobiety w Arabii mają zakaz uprawiania sportu). Tym szejkom to dopiero się poprzewracało robiąc takie propozycje - na szczęście MKOl już odrzucił taką możliwość.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 16:40   

Absolutna paranoja z tym terminem mundialu i mam głęboką nadzieję, że jednak jakimś cudem do tego nie dojdzie. Już sobie wyobrażam ponowny start rozgrywek w styczniu czy lutym... nieee.

miechu 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 17:17   

Dla mnie rozwiązanie kompletnie niewyobrażalne. Jak fifa może upadać tak nisko, przecież mają forsy jak lodu, po co im jeszcze od Katarczyków miliony za przewracanie wszystkiego do góry nogami?
Swoją drogą, kto na te mecze będzie przychodził? Ostatnie MŚ w piłce ręcznej pokazały, że zainteresowanie sportem jest znikome. Czytałem ostatnio na jakimś portalu (bodajże na weszło) że szejkowie zapaleni na sport organizują wszystko co się da, piłka ręczna, kolarstwo, pływanie, szermierka i co tylko jeszcze a nikt nie chodzi tego oglądać bo nie ma zainteresowania sportem w tym kraju.

Równie dobrze możemy przenieść wigilię na czerwiec - dla kontrastu.

Odpowiedz do tematu