ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tutorial do oglądania meczów w internecie
Autor Wiadomość
VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 23, 2016 09:56   

to byl papier akademicki prezentowany na ccc lub czyms podobnym.trafilem na niego przypadkiem szukajac jak to zwykle bywa czegos innego.to bylo juz troche czasu temu, wiec niestety nawet nie pamietam, czy trafilem tam z googla, czy przez odnosniki :hmm:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 24, 2016 11:17   

Czy ktoś z Was korzysta z nc+ go, zamiast canal plus sport online, do oglądania TV?
Nalicza Wam poprawnie godziny?

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2017 09:31   

Mam pytanie odnośnie transmisji na https://www.elevensports.pl/, na PS4. W internecie na jakimś forum ludzie się rozpisywali, że to wszystko fajnie śmiga przez przeglądarkę na PS4. U mnie sytuacja jest inna bo wyskakuje komunikat, że się nie da. W aplikacji player.pl na PS4 też się nie da więc moje pytanie jest takie, czy coś się zmieniło z tą transmisją na stronie eleven czy ja coś muszę zaktualizować, zainstalować?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Kwi 01, 2017 21:11   

@rangiz jaka jest teraz najlepsza aplikacja do ogladania meczów w necie? Ale na iOS.
edit: na komórkę oczywiście.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 02, 2017 00:18   

Aplikacja? Na komórkach w zasadzie korzystam tylko z Kodi - zarówno do oglądania filmów i seriali na portalach VOD bez reklam, w wysokiej jakości, jak i do oglądania meczów poprzez wgranie listy m3u.

Kwestia skonfigurowania i wgrania odpowiednich wtyczek, są darmowe listy z którymi bywa różnie, są też płatne, z których korzysta wielu rodaków na emigracji, tych co nie mają wykupionego nc+.
Na jakie kanały kładziesz nacisk, co chcesz oglądać?
Mogę Ci podrzucić testowo listę na jakieś 130-140 naszych stacji, aktualizowana 2-3 razy dziennie, jak tylko coś padnie.

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 09, 2017 07:38   

Posiadasz może link do eleven sports extra? Dzisiaj na tym kanale transmitują Milan.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 09, 2017 22:51   

Dopiero teraz zajrzałem na forum, więc raczej po ptakach :P
W ten weekend było okno otwarte Eleven, od piątku do niedzieli i był darmowy kod na oglądanie wszystkiego na legalu. Tak samo akcja z kablówkami i lokalnymi operatorami, dość mocno reklamowana, aż dziwne że przegapiłeś.

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 06:50   

Mało czasu ostatnio mam, a reklam w kablówkach czy gdzieś nie mam gdzie oglądać, gdyż nie posiadam aktualnie żadnej TV :) . Na szczęście ktoś udostępnił stream z eleven więc wyszło prawie na to samo:)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 13:41   

I nawet nie musiałeś mieć żadnej TV, w sieci też byli z tą promocją wszędzie ;)
https://www.pepper.pl/kup...en-sports-41711
Jeśli kody są ważne do końca kwietnia, to zapewne można aktywować przed derbowym weekendem i będzie działać przez następne 3 dni. Studio meczowe startuje... w Wielką Sobotę, już od 12:00.

kornis 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 15:22   

rangiz napisał/a:
Mogę Ci podrzucić testowo listę na jakieś 130-140 naszych stacji, aktualizowana 2-3 razy dziennie, jak tylko coś padnie.

A co to za lista? Darmowa? A jesli platna to czy warto? I w jakiej wtyczce importujesz to m3u?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 15:28   

Wszystko leci poprzez Kodi - zarówno telewizja, jak i filmy/seriale.
Mechanizm wygląda tak: http://kodiwpigulce.pl/ja...-kodi-poradnik/
Tylko, że adresy są inne, niż w poradniku, ich podawanie publiczne wiąże się ze znacznym pogorszeniem komfortu dla oglądających :P

SlimShady7 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 18:37   

Gdyby ktoś posiadał link do studia o 20, na Eleven Sports to byłbym bardzo wdzięczny. Jestem ciekawy jak Sonar się sprawdzi :devil:

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 10:26   

Przenoszę dyskusję z tematu meczowego, bo tutaj jest chyba lepsze miejsce. :)

Qnen napisał/a:
kamilus napisał/a:
nismovsky napisał/a:
Dla ludzi od Kodi: oto repozytorium ze stacjami piłkarskimi (beIN, Sky itd.)
Instrukcja po włosku, ale ogarniecie chyba translator google? ;)

http://www.androidaba.com/sports-world-kodi-add/

Instalowałeś f4mTester? Bo z tego co widzę, bez tego chyba nie pójdą transmisje ze SportsWorld.

coś mi nie idzie,
kółko się kręci ale pojawia się bład "nieudane odtworzenie..." jakiś pomysł?

Zacznijmy po kolei. Jakie wtyczki zainstalowałeś? Przy której pojawia Ci się w/w komunikat? Osobiście polecam LivePolishTV zawierający w sobie sport365, jeśli tego jeszcze nie masz to zainstaluj, uruchom, włącz dowolną transmisję i daj znać, czy zadziała.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 10:48   

Ja zapytam tak ogólnie, bo wczoraj pierwszy raz próbowałem coś obejrzeć i o ile Legię się udało, to już Milanu nie.

1. Czy jest jakiś sposób wyszukiwania ogólnie, we wszystkich źródłach/wtyczkach które mam?

2. Wchodzę np. w SportsDevil i w środku są foldery. Mam szukać we wszystkich? Wchodzę np. w Live Sports, a tam znowu kilkanaście folderów. Macie jakieś konkretne których używacie, czy po prostu po kolei wszystkie przeglądacie?

3. Czy to jest normalne, że znajduję transmisję, klikam w nią, kółeczko się kręci, kręci... i nic? To oznacza, że już się nie uruchomi, że właśnie uruchamia się gdzieś w tle i trzeba poczekać, czy np. klikać ponownie do skutku?

4. rangiz pisał: "Na ostatni ligowy mecz miałem czynne wszystkie Sky i wszystkie Mediaset + Milan TV" - gdzie tego szukać? Rozumiem, że to nie tylko pojedyncze transmisje, ale po prostu kanały cały czas?

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 19:40   

kamilus napisał/a:
Przenoszę dyskusję z tematu meczowego, bo tutaj jest chyba lepsze miejsce. :)

Qnen napisał/a:
kamilus napisał/a:
nismovsky napisał/a:
Dla ludzi od Kodi: oto repozytorium ze stacjami piłkarskimi (beIN, Sky itd.)
Instrukcja po włosku, ale ogarniecie chyba translator google? ;)

http://www.androidaba.com/sports-world-kodi-add/

Instalowałeś f4mTester? Bo z tego co widzę, bez tego chyba nie pójdą transmisje ze SportsWorld.

coś mi nie idzie,
kółko się kręci ale pojawia się bład "nieudane odtworzenie..." jakiś pomysł?

Zacznijmy po kolei. Jakie wtyczki zainstalowałeś? Przy której pojawia Ci się w/w komunikat? Osobiście polecam LivePolishTV zawierający w sobie sport365, jeśli tego jeszcze nie masz to zainstaluj, uruchom, włącz dowolną transmisję i daj znać, czy zadziała.

Wszystko hula oprócz Sports World -> Sport Channel i np. Sky Sport Italia

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 25, 2017 20:06   

W takim razie musisz liczyć na pomoc kogoś bardziej obeznanego ze SportsWorld, bo mi ta wtyczka również wczoraj nie zadziałała. Na szczęście od teraz wszystko powinno być już w sport365. :)

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 08:19   

Jutro transmisja w eleven, wysypały mi si wszystkie telewizje w livepolish na kodu poza wizja.tv która wymaga niestety Premium. Ktoś może cos doradzić w kwestii eleven, żebym się jutro na ostatnią chwilę nie denerwował?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 08:33   

Polecam wykupić pakiet :)

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 08:47   

Ja jakiś czas temu wykupiłem Eleven w Play Now, 15 zł miesięcznie, a mam spokój z szukaniem dobrych streamów. Polecam zaopatrzyć się w ten pakiet.

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 09:40   

W eleven to akurat za mało Milanu leci😊 Miałem je w promocji też w play now do wczoraj i co ciekawe dało się strumieniować z telefonu na tv.

Co ciekawe po 7 dniowej bezplatnej promocji przedłużyli mi jeszcze na miesiąc więc jutro zapowiada się komfortowe oglądanie😊

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 10:46   

Te mniej ważne mecze Serie A mocno dostały po tyłku, a dostaną jeszcze bardziej przez wykupienie Bundesligi. Jak mieli w Eleven 3 kanały i o jedną ligę mniej do pokazywania, to zapychali ją Milanami z Cagliari, albo Interem z Chievo.
Teraz większy nacisk kładzie się na Lewandowskich, Piszczków i Błaszczykowskich, a to już co najmniej trzy różne kluby do regularnego pokazywania, także kosztem makaronów. Z resztą, w Polsce ligę niemiecką ogląda się chętniej, niż spotkania Ekstraklasy, także brak pierwszych dwóch kolejek z udziałem Milanu w TV nie powinien nikogo dziwić, skoro graliśmy z wynalazkami.
Pewnie nie będzie tak źle i tak po macoszemu jak w C+, ale na pewno idą zmiany na gorsze.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 10:53   

Mówiło się o dodatkowym kanale w Eleven, ciekawe co z tym tematem. Aż się prosi.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 11:51   

rangiz, pierwsze dwie kolejki miały mnóstwo spotkań o tej samej porze. Te co były o 18-tej były puszczane. Teraz będzie lepiej.
Bundesliga ma takie godziny spotkań, że raczej nie będzie to wielki problem. Gorzej jest jak leci PSG, Monaco czy Real o tej samej porze.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 12:13   

Nie znam planów Eleven, ale nie wiem czy im się opłaci nowy kanał, w końcu to dodatkowe koszty a klienta i tak już złapali wyłącznością na tyle lig. Teraz zbierają kokosy, a niezadowoleni będą zawsze, co widać na ich facebooku...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 09, 2017 18:12   

Ja w sumie podpinam się pod pytanie o streamy, bo jutro w czasie meczu leci żużel na innym kanale. Z racji tego, że strona pozwala używać tylko na jednym urządzeniu, to trzeba coś żonie znaleźć :hmm:

Odpowiedz do tematu