ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tutorial do oglądania meczów w internecie
Autor Wiadomość
rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 09, 2016 01:52   

To w takim razie bardziej opłacało się weeba (Canale, Polsaty Sport, Eleveny itd.), jak już mowa o płatnych, chociaż ostatnio ludzie narzekają, że tnie.

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 09, 2016 13:07   

A jak jakość na tym Player.pl wygląda?

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 09, 2016 14:18   

Weeb mi na komórce nie zadziała... Jakość jest dobra,ale to na laptopie, nie wiem jak to na tv wygląda bo nie sprawdzałem. Na komórce jest juz gorzej ale tez nie jest zle. Zaleta jest taka że jest pewne ze działa bez przycinki.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 09, 2016 16:35   

Dlaczego weeb miałby nie działać na komórce?
Kodi na Androida + wtyczka weeba + login/hasło i elegancko śmiga. Nawet lepiej i mniej zasobożerne niż przez przeglądarkę www.
Na kompie też wolę weeba w zewnętrznym programie.

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 09, 2016 17:23   

Mam Lumia 735, weeb tam raczej nie zadziała.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 09, 2016 17:59   

Przy kafelkach w telefonie, nic nie poradzimy.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2016 03:00   

Czy ktoś z Was testował już http://pure-cast.net ?
Otrzymałem info, że jakość znacznie lepsza niż w płatnych, legalnych serwisach streamingowych, nie mówiąc już o weeb.tv
Dysponują obrazem Full HD @1080p, oraz możliwością skonfigurowania aplikacji Kodi pod swój serwis, celem oglądania TV np. na telefonach z systemem Android. Póki co, nie buforuje i działa płynnie.
O wersji czasowej, typu demo, niestety info brak, w każdym razie strona pod względem technicznym wydaje się ciekawsza niż player.pl, canal online i weeby.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2016 09:03   

Mnie ostatnio znajomy polecił www.telewizjada.net .
Działa bez zarzutu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2016 11:16   

To akurat już jest dawno, ale co najwyżej do oglądania w oknie, albo na tych mniejszych laptopach, jeśli ktoś chce się męczyć na full-screenie.
Ważne, że od dłuższego czasu darmowa, ale sygnału z tego na większy ekran nie puścisz, bo wysypie pikselozą.
Wstawiłem stronę, która chyba jako pierwsza nadaje sygnał Full HD - nie powinien odbiegać od tego, podawanego przez dekodery w najwyższej nadawanej w kraju rozdzielczości. Dotychczas szczytem możliwości polskiego streamingu, nawet tego oficjalnego, było 720p, więc HD Ready.
Rzecz jasna, takich cudów nie ma za darmo, ale przy gniocie, jakim jest obecnie weeb, to pure-cast wydaje się numerem jeden. Z resztą, weeb.tv nawet w rzekomym trybie HD, nigdy nie oferował tak dobrego obrazu.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 11, 2016 13:21   

Widzisz rangizie, Galliani wyznaje tą samą filozofię co Ty: "najważniejsze że darmowe", a masz ciągle pretensje do niego ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 03:16   

http://pure-cast.net/
Konto testowe, by sprawdzić działanie serwisu, ważne przez dobę. Faktycznie obraz dużo lepszy niż weeb.tv.
Dajcie znać, jak u Was z płynnością jutrzejszych spotkań LE.
login: test24h@tv.pl
hasło: test24h

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 30, 2016 20:25   

Jest jakaś szansa, że któryś z Drogich Forumowiczów nagra mi mecz z Atalantą i później go udostepni? Bo zanosi się, że nie obejrzę pierwszy raz Milanu na żywo w tym sezonie... A z chęcią wieczorem bym sobie zrobił relację LIVE bez wiedzy o wyniku.

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 30, 2016 22:24   

Możesz ewentualnie spróbować później poszukać tu: http://livefootballvideo.com/fullmatch ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 30, 2016 23:02   

dzięki, wiesz może po ilu godzinach wrzucają mecz na stronę?

maslok 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 31, 2016 16:13   

Z tego, co widzę to mecz z Lazio, który był 20 marca, wrzucili tego samego dnia.

siomziom 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 16:49   

VelenoRosso napisał/a:
lord bass napisał/a:
Czy ktoś wie jak zrobić by ten ace stream działał?

nie chcesz tego na kompie uwierz mi ;)
acestream raz zainstalowany przekierowuje caly ruch przegladarki przez jakies ruskie serwery.
rownie dobrze mozesz wszystkie swoje hasla umiescic na fejsbuku :P

Witam,

Mam do ciebie pytanie. Otóż kilka dni temu moi genialni współlokatorzy zainstalowali mi na kompie AceStream właśnie, chcąc sobie obejrzeć mecz LM. Tylko jak dobrze wiemy, AceStream syfi system niemiłosiernie - odinstalowałem to natychmiast, kilkakrotnie przejechałem kompa COMODO, ADWCleanerem i Malwarebytesem, generalnie pozbyłem się wszystkich śmieci po tym programie, ale trafiłem też na powyższy post o routingu. Nie znam się na tym jednak zupełnie, Google też niewiele pomaga - mógłbyś mi przybliżyć, jak sprawdzić tę kwestię?

PS. Wysłałem podobną wiadomość na priv, ale ciągle figuruje w zakładce "do wysłania" i nie bardzo wiem, czy to się wysłało albo jak pchnąć to dalej, więc piszę tu. Pozdrawiam.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 17:25   

VelenoRosso napisał/a:
acestream raz zainstalowany przekierowuje caly ruch przegladarki przez jakies ruskie serwery.

To ja przy okazji zapytam o źródło tych rewelacji.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 17:32   

traceroute

siomziom 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 17:40   

A cokolwiek konkretniej?

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 17:53   

Odpaliłem tracert i nie widać nic podejrzanego.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 19:05   

Sampdoria: Viviano; Diakitč, Silvestre, Cassani; De Silvestri, Fernando, Krsticic, Dodň; Soriano, Alvarez; Quagliarella.

AC Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Montolivo, Bertolacci; Bonaventura; Bacca, Balotelli.

Skład Milanu mi się podoba.

Przede wszystkim liczę, że Bonaventura pokaże, że jest trequartistą i może grać z sukcesami na tej pozycji, bo dotychczas zapamiętałem go bardzo nijako, kiedy występował na środku.

Liczę też na co najmniej poprawny występ Bertolacciego.

Na wynik też liczę, ale bardziej ucieszy mnie dobra postawa zawodników i nadzieja na przyszłość, aniżeli wymęczona wygrana po farciarskiej bramce.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 19:16   

Novantadue napisał/a:
Odpaliłem tracert i nie widać nic podejrzanego.

Pojecia nie mam jak to teraz wyglada.Wtedy ruch byl routowany.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 20:43   

Ale chcesz mi powiedzieć że nikt tego nie wyłapał w tak popularnym programie? :) W internecie takie przekręty szybko się rozchodzą.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 20, 2016 10:01   

wylapal.
do przygladania sie ruchowi zainspirowal mnie artykul wlasnie.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 17:05   

Masz link do tego artykułu albo pamiętasz gdzie szukać? Chętnie bym poczytał więcej. Póki co słyszałem o rzekomych malware instalowanych z programem, ale komputer regularnie skanuję MBAM, co jakiś czas paroma innymi skanerami, w tle działa Comodo i nie było nigdy problemów z AceStream, także do takich informacji podchodzę z dystansem. W ruchu sieciowym tracert nic podejrzanego nie pokazuje, W google też nie widzę informacji odnośnie tego przekierowywania ruchu, tylko wyniki wspominające o oczywistych zagrożeniach związanych z samym p2p.

Odpowiedz do tematu