ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2013/2014
Autor Wiadomość
jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Czw Mar 13, 2014 21:56   

Oglądałem mecz Napoli z Porto i muszę przyznać, że Włosi mnie nieco zawiedli. Przeciętne w tym sezonie Porto wygrało zasłużenie, choć zwycięska bramkę zdobyło po dwóch zmarnowanych świetnych okazjach Neapolitańczyków, które - gdyby wykorzystane - pewnie inaczej ustawiły by mecz. Nie mogłem się jednak oprzeć wrażeniu, że chłopaki spod Wezuwiusza zagrali na pół gwizdka i liczą na odrobinie strat w rewanżu. Spokojnie ich na to stać, choć - patrząc na ich ostatnie wyniki - nie jest wykluczone, że dostali zadyszki. Psychologicznie rzecz ujmując, pewnie tez mają już dość, bo odpadli z LM mimo, iż zdobyli 12 pkt. w grupie, w Serie A nie mają szansy na dogonienie Juve i teraz z motywacją może być kiepsko. Oni z pewnością mieli bardziej zaostrzone apetyty na ten sezon...

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 15, 2014 15:30   

Napoli u siebie jest to w stanie odrobić ale muszą zagrać na maksa, jedyne co im zostało w tym sezonie to właśnie LE dlatego jeśli odpuszczą to będą mega frajerami. Juve też sobie narobiło problemów, Viola zwykle spina się na nich a rewanż mają u siebie i to z dobrym wynikiem z pierwszego meczu, jeśli przejdą to raczej będzie ich ostatnia runda w tych rozgrywkach z kolei turyńczycy mogą spokojnie mierzyć w finał.

Wszystko dla Włochów się ładnie układało a być może nic z tego nie będzie :/
#10 Rui Costa per sempre!

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 21, 2014 13:20   

Pary 1/4

Alkmaar - Benfica
Lyon - Juventus
Basel - Valencia
Porto - Sevilla

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 23, 2014 14:15   

Juventus powinien spokojnie awansować do półfinału, Lyon to cień dawnej drużyny z Juninho, Coupetem, Carewem itd. poza tym są najmocniejszym zespołem w tych rozgrywkach (jedynie Benfica może im poważnie zagrozić) więc wydaje mi się że bianconeri sięgną po kielich.

Półfinały też będą losowane czy już jest gotowa drabinka? ( http://www.transfermarkt....tbewerb_EL.html ?)

gregor 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 23, 2014 15:44   

losowanie http://www.uefa.com/uefae...ches/index.html

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 11:53   

Juve strasznie się wczoraj męczył z Lyonem, znowu się okazało że wystarczy się specjalnie zaopiekować Pirlo i drużyna gra 2x gorzej...

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 12:35   

Nie masz racji. Juventus ostatnio jest w słabej formie. Vidal, Pogba, Lichtsteiner, Asamoah... oni wszyscy zaliczają chyba najsłabsze okresy w Juventusie. Gra Pirlo nie ma tutaj nic do rzeczy.
Koło miesiąca temu po jakimś meczu zerknąłem na statystyki Pogby: prawie wszystkie podania krótkie (w granicach 5 metrów) a skuteczność na poziomie 70%.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 12:55   

90% klubów w Europie chciałoby tak słabo dysponowanego Vidala, przyzwyczaił, że zamiata prawie całą tą przeciętną ligę pod dywan i teraz, jak trochę pokopał na jej standardowym poziomie, narzekasz? :)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 13:50   

O Vidalu napisałem, że notuje najsłabszy okres w Juve. Stwierdzam tylko fakt.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 14:58   

Wniosek z tego taki, że Juve potrzebuje środkowego pomocnika a nawet 2. Nie da się grać na 3 frontach mając 4 grajków na 3 pozycje. W SerieA to chyba nie ma już z czego wybierać. Czołowi ŚP co byli do wyciągnięcia Nainggolan, Jorginho, Hernanes pozmieniali kluby.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 16:26   

Albo gracza na lewa stronę, bo jest jeszcze Asamoah, którego krotkie epizody w Juve na naturalnej pozycji byly imponujące.

patrykw1990
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 20:24   

Po emocjach w Lidze Mistrzów, dziś bardzo ciekawy mecz w Turynie.
Pirlo po raz kolejny strzela wolnego jakby był na treningu bez muru i bramkarza, ale już zawodnik Lyonu wyrównuje.
Polecam :piwo:

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 22:28   

E tam ja oglądałem Seville. Fajnie jakby powtórzyli sukces z 2007 roku. Od pewnego czasu grają fenomenalnie. Rakitic genius.

patrykw1990
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 22:36   

Mój cichy faworyt - Basel zagrało chyba najgorszy mecz w sezonie :dunno:
Przystępując do spotkania mieli 550min bez wpuszczonej bramki, 3:0 z pierwszego meczu!! Niestety oglądałem od 70min ten mecz, ale Valencia robiła z nimi co chciała. Cieszyłem się, że w końcu jakaś dogrywka, niestety emocje skończyły się w 115min kiedy drugi zawodnik Basel dostał 2 żółtka w odstępie 2min -.-

Valencia dopełniła dzieła i wbiła im jeszcze 2 gole :P "Remontada" godna podziwu...

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 06:23   

Juventus najwyraźniej postawił sobie za cel wygranie LE. Zawsze dużą niewiadomą jest forma, podejście teamów, które odpadły z LM. Ambicję mieli grać w LM a nie w LE. Awans do półfinałów Juve może zawdzięczać w dużej mierze Pirlo.

Gandalf napisał/a:
E tam ja oglądałem Seville. Fajnie jakby powtórzyli sukces z 2007 roku.
Od pewnego czasu grają fenomenalnie. Rakitic genius.
Chyba dobrze by było, żeby drużyna z Turynu nie trafiła na ten zespół. Nie kibicuje Juventusowi, ale liczą się punkty dla Serie A.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 06:47   

przegrana Juventusu w finale na swoim stadionie to jedna z dwóch rzeczy, która może w tym sezonie jeszcze wywołać uśmiech na twarzy Milanisty ;) druga to wygrane derby...

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 08:02   

gorylmagila napisał/a:
Chyba dobrze by było, żeby drużyna z Turynu nie trafiła na ten zespół. Nie kibicuje Juventusowi, ale liczą się punkty dla Serie A.
Z tą formą co zaprezentowaliśmy w meczach z Violą i Lyonem to z każdą drużyną odpadamy ;)

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 09:34   

Czy ja wiem Valencia jest spokojnie do przejścia, gorzej z Sevilla i Benfica.

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 11:17   

Gandalf napisał/a:
Czy ja wiem Valencia jest spokojnie do przejścia, gorzej z Sevilla i Benfica.

I Juventus trafił na Benficę :lol2:

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 11:30   

gorylmagila napisał/a:
I Juventus trafił na Benficę :lol2:

Co w tym jest takiego śmiesznego?
Co do par, to ciężko wskazać faworyta w obydwu spotkaniach.
Ja typuję Sevilla - Benfica finał :)

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 11:40   

Baresi87 napisał/a:
Co w tym jest takiego śmiesznego?

Nic. Wkleiłem tego emotikona dla zabawy. :prayer:

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 13:40   

Nie wiem czy Serie A jest taka słaba czy Juventus po prostu tak ma że krajowych rywali rozbijają w drobny mak a w pucharach grają przeciętnie.

Para Benfica-Juve to taki przedwczesny finał moim zdaniem, wciąż obstawiam bianconerich jako faworyta do zgarnięcia pucharu ale jeśli nie zepną pośladów to Benfica może ich wyrzucić z turnieju. W drugim meczu szykuje się bratobójcza walka pomiędzy Sevillą a Valencią, pierwsi wczoraj nieźle rozwalili Porto (jeden ze słabszych sezonów "smoków" w ostatnich latach) a drudzy odrobili 3 bramkową stratę z nawiązką, zapowiada się fajny mecz i czuję że padnie sporo bramek w tym dwumeczu.

Chciałbym finału Valencia-Benfica ;) Z drugiej strony dla Włochów każdy punkt w rankingu jest na wagę złota. Gdyby Napoli dalej było w grze to życzyłbym im sukcesu, ale triumfujący Juventus średnio mi się widzi :hand:
Ostatnio zmieniony przez Szybki Pią Kwi 11, 2014 21:55, w całości zmieniany 1 raz  

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 21:20   

Ja jestem kibicem Milanu, a nie antykibicem innych drużyn. No, może Interu ;) Ale na arenie międzynarodowej życzę Juve jak najlepiej. Oni i tak nas bardzo długo nie dogonią w kwestii międzynarodowych trofeów ;) Więc niech wygrywają dla dobra włoskiej piłki, bo jakikolwiek sukces bardzo jej się przyda. Poza tym jestem zdania, że silny Juventus to silna liga, a to pomoże wszystkim, także Milanowi. Nie ma nic gorszego, niż brak konkurencji, po latach słabości Serie A widzimy to w pucharach.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Maj 01, 2014 21:06   

Juventus ciśnie, ciśnie i nic. Valencia już straty odrobiła.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Maj 01, 2014 22:04   

Ciekawie bylo w Turynie :) Kilka czerwonych kartek, doliczonych 6 minut a nawet w 8 doliczonej sedzia nie chcial skonczyc ;]
Juve odpada, punktow nabili jest OK :D

Odpowiedz do tematu