ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hachim Mastour - Co z Nim ?
Autor Wiadomość
r.d.d 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 29, 2013 23:47   Hachim Mastour - Co z Nim ?

Owego czasu bylo dosc glosno na temat " wielkiego talentu Milanu " jakim jest Hachim Mastour . Wszystkie gazety swiata pisały na ten temat, poczym ucichło. Co sie z nim dzieje ? kiedy go zobaczymy? Co myslicie o tej osobie ?

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 06:17   

Co ma sie dziac?Siedzi na wakacjach jak cala nasza dzieciarnia.Chlopak ma 15 lat dopiero

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 18:33   

Mastour miał przejść do Primavery ale w Avelli u Pippo niewiele grał, chyba przez kontuzje ale nie zdziwiłbym się gdyby nie pasowało mu podejście młodej gwiazdki, przez to zapewne nie wziął go do Primki.

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 18:47   

Masz rację. To pewnie podejście gówniarza. Gdyby nie muchy w nosie, to piętnastolatek by grał z dwudziestolatkami, ale za karę został zesłany do zespołu U-17.

r.d.d 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2013 11:48   

poprostu jestem Ciekaw czy bedziemy jeszcze o Nim słyszeć bo zapowiadał sie obiecujaco, miejmy nadzieje ze chlopczyk dojrzeje i godnie bedzie wspierał podopiecznych Pippo i oby Allegriego :king:

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 31, 2013 12:43   

obiecujaco to sie Petagna zapowiada.Czy z Mastour'a w ogole pilkarz wyrosnie dowiemy sie za 2-3 lata dopiero.

KamiluACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 16:49   

Temat odkopuję, bo i jest ciekawa sprawa - według tego co zrozumiałem z doniesień na MilanNews - Mastour trenuje z pierwszą drużyną i zostały poczynione kroki ku temu by został powołany i zadebiutował z Sassuolo. Musiałaby zostać wydana zgoda, gdyż minimalny wiek do gry w Serie A jest ustalony na poziomie 16 lat. Jeżeli coś przekręciłem to mnie poprawcie.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 16:59   

Z jednej strony fajnie by było zobaczyć na żywo co chłopak potrafi, z drugiej strony jest bardzo młody i szkoda by się spalił jeżeli mu występ nie wyjdzie. Dodatkowo mecz z Sassuolo nie jest do końca o pietruszkę bo teoretycznie wciąż walczymy o LE - wystawienie go znaczyłoby że jest nam zupełnie obojętne czy awansujemy czy nie. Zdecydowanie wolałbym go zobaczyć w letnich sparingach jak już koniecznie chcą go próbować.

PS filmik z treningu - https://www.youtube.com/watch?v=Y5YzqC_St0A

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 18:52   

Kojak napisał/a:
Z jednej strony fajnie by było zobaczyć na żywo co chłopak potrafi, z drugiej strony jest bardzo młody i szkoda by się spalił jeżeli mu występ nie wyjdzie.

Nawet jesli wyjdzie na boisko to na 10 -15 minut, ciezko bedzie mu sie spalic ^^.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 18:55   

Nie widzę najmniejszego sensu. Czysta propaganda, tylko po co i czemu kosztem chłopaka? Niech pogra, owszem, ale w Primaverze od nowego sezonu.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 18:58   

Ciekawe jak się poczują podopieczni Pippo jak np Pinato gdy Mastour wejdzie do gry kiedy w Primaverze odgrywał ogony ostatnio...

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 19:52   

też, chciałem wstawić ten filmik, ale mnie Kojak ubiegł, taka jeszcze ciekawostka to Mario chyba w różnych butach trenuje

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 13, 2014 21:24   

Milan chce być sławny z powodu wystawienia 15 latka a nie z powodu odniesionych sukcesów. Zagra ten Hachim a potem będziemy słuchać jaki to my mamy super sektor młodzieżowy. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. :hmm:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 11:29   

kilka dni temu pojawiła się informacja w sprawie przełożonego sparingu z Reggina Calcio i tam była wzmianka nt transferu młodego zawodnika,o co chodzi pytam?

Kojak 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 12:45   

Zapewne o to że Milan kupując go zobowiązał się do zagrania meczu towarzyskiego z jego byłym klubem :)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 12:48   

o jak dobrze mądrego posłuchać,dzięki ;) a ja byłem święcie przekonany że jest on naszym wychowankiem ;)

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 15:10   

ciekawe że Pippo nie chciał go jeszcze zbytnio w Primaverze, a nagle przeskakuje do pierwszej drużyny

sneer 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 16:08   

pan_lucas napisał/a:
ciekawe że Pippo nie chciał go jeszcze zbytnio w Primaverze, a nagle przeskakuje do pierwszej drużyny
Powodów na taki skok może być wiele, zaczynając od wymagań samego chłopaka lub jego agenta, po zabiegi marketingowe klubu który woli żeby potencjalna przyszła gwiazda grzała ławę w pierwszej drużynie i od czasu do czasu błysnęła jakimś zagraniem w końcówce meczu nabijając swoją wartość i tworząc szum w mediach zamiast po cichu siedzieć na ławie primavery.

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 16:54   

Nie wiem, co ma do tego Reggina, ale Mastour przychodził do nas z Reggiany. Nie Kalabria a Emilia-Romania.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 18:24   

Młody już strzela. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=JgMJP_PSJAw

Ja tam mimo wszystko wolałbym żeby poczekał przynajmniej do przyszłego sezonu, ale mam nadzieję, że w klubie wiedzą co robią. Co by nie mówić, koleś ominął całkiem Primaverę. ;)

maslok 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 14, 2014 19:44   

Na treningach to i Robinho jest półbogiem.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 07:43   

Po mojemu akcja z gówniarzem to tani 'chłit marketingowy', który ma zrobić trochę zamętu wokół Milanu jednocześnie odsuwając ważniejsze kwestie na bok.

Adamus_eTm 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 10:00   

konrad_acm napisał/a:
Po mojemu akcja z gówniarzem to tani 'chłit marketingowy', który ma zrobić trochę zamętu wokół Milanu jednocześnie odsuwając ważniejsze kwestie na bok.

Chwyt taki, że podczas mercato Galliani będzie miauczał, ze naszym głównym wzmocnieniem jest Mastour wiec żadnych spektakularnych transferów nie będzie.*

*bez niego i tak by nie było, ale zawsze będzie miał wytłumaczenie

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 10:03   

konrad_acm napisał/a:

Onet jest na prawo.
TVN na lewo.
Wyborcza też w prawo. :google:
Co za stwierdzenie w ogóle...Już chyba nie da się debilniej wmieszać polityki do gry w piłkę.

Cieszę się, że Hachim już tak mocno sobie postępuje, nie mogę się doczekać pierwszego meczu w pierwszym składzie. Powodzenia! :diavolo:

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 10:36   

Phalcore, masz racje, nie da się debilniej wkręcić tvnu czy innego onetu do spraw Milanu. Gratuluję, wygrałeś.

Odpowiedz do tematu