ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2013/2014
Autor Wiadomość
Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:07   

Juve zasłużenie zdobywa kolejne mistrzostwo,co trzeba zrobić by tak łątwo to przychodziło u nas w Mediolanie?

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:10   

Odpowiedni trener + kasa na transfery, pomijając oczywiście ściąganie szrotu jako uzupełnianie kadry. Juve kupuje z głową i mają efekt.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:12   

Dzisiaj zupełnie nic nie grali, a uratował ich przywitany wiązankami wulgaryzmów wchodzący z ławki Osvaldo. W sumie obie drużyny przespały mecz, ale Roma miała kilka okazji, którymi powinna go zamknąć i skasować trzy punkty.

Aiver 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:15   

rangiz napisał/a:
Dzisiaj zupełnie nic nie grali

Mam wrażenie, ze Juve miało sporo takich spotkań w tym sezonie, gdzie nic nie pokazywali a i tak zgarniali 3 punkty.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:21   

Horrorist napisał/a:
Odpowiedni trener + kasa na transfery, pomijając oczywiście ściąganie szrotu jako uzupełnianie kadry. Juve kupuje z głową i mają efekt.

wydaje mi się że Seedorf odkąd zaczął prace z zespołem pokazał że jest wart tego stanowiska,chciałbym by dostał szanse by już normalnie i na spokojnie przygotować drużynę do nowego sezonu.wiadomo że jest wiele nazwisk których musimy się pozbyć ale równie dobrze "na samym papierze" o wiele nie ustępowaliśmy Juve czy innym drużynom z czołówki,chyba się zgodzicie ze mną?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:26   

Myślę ze o pierwszą trójkę spokojnie powinniśmy byli powalczyć.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:36   

Aiver napisał/a:
rangiz napisał/a:
Dzisiaj zupełnie nic nie grali

Mam wrażenie, ze Juve miało sporo takich spotkań w tym sezonie, gdzie nic nie pokazywali a i tak zgarniali 3 punkty.

Trochę tego było, z drugiej strony tylko raz była to ewidentnie kwestia szczęścia (i karnego, który obronił Buffon, tuż przed golem Pirlo). Dziś był mecz na bramkowy remis i troche dziwię się komentarzom, że ekipy niewiele pokazały. Każda z nich miała sporo sytuacji na zdobycie bramki. Przecież to, co dziś zmarnował trzy razy Llorente, Tevez, Asamoah czy Pogba trafiający w słupek zwykle wystarcza na 1-3 bramki, a obok tego przecież również Osvaldo trafił.
Zgadzam się też, że sędzia zdecydowanie zbyt rzadko sięgał po kartki. Na więcej zasłużył Chiellini, Totti, Naingollan czy Torosidis. Ale mimo że więcej tam zawodników Romy, to jedynie Chiellini faulował mając już kartkę na koncie i zdecydowanie powinien wylecieć. I nawet jeśli zgadzam się z kibicami Romy, że Totti w tym meczu zasłużył na czerwoną, to było to koło 20 minut po zagraniu Chielliniego.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 19:43   

Pawko IRL napisał/a:
Seedorf ... by dostał szanse by już normalnie i na spokojnie przygotować drużynę do nowego sezonu.wiadomo że jest wiele nazwisk których musimy się pozbyć ale równie dobrze "na samym papierze" o wiele nie ustępowaliśmy Juve czy innym drużynom z czołówki,chyba się zgodzicie ze mną?

Zgadzam się z tym co napisałeś ale obawiam się, że z powodu trudnego charakteru i tego, że nie jest łatwy do kontrolowania to raczej go pożegnamy. Poza tym jak piszecie skąd wzięło się to 4-3-1-2? Dlaczego Kaka ciągle wychodzi w podstawie? Co narobił Abate i dlaczego w kluczowych sytuacjach Seedorf dziwuje z jednostkami? Pytań sie trochę mnoży i na odpowiedź długo nie będziemy czekać. Myślę, że Berlusconi wyskoczy z nowym pomysłem już wkrótce.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 20:10   

Conte dał jasno do zrozumienia, że odejście z Juve jest bardzo prawdobodobne. To co Allegri na trenera Juve? Przecież on się nie postawi Marottcie

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 20:19   

A Conte czemu chce odejść?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 20:21   

Bo nie podoba mu się na ile Juve jest w stanie klasowych graczy sprowadzać. Już rok temu był ten problem.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 20:21   

bogiel napisał/a:
A Conte czemu chce odejść?

Cytat:
W ciągu tych trzech lat prosiłem moich piłkarzy o wiele i dostałem naprawdę dużo. Trzeba zastanowić się czy jest szansa na poprawienie naszego składu aby zrobić dalszy postęp. Z tego punktu widzenia mam wątpliwości"

"Jeśli nie będzie zgodności intencji mojej i klubu i będziemy musieli się rozstać, rozważę oferty z innych klubów. Jeśli nie nadejdą, poświęcę się rodzinie"

Ostatnio są plotki o niesnakach na linii Conte-Marotta spór zapalny to Nani czy też Evra\Kolarov. Conte krótko mówiąc za bardzo tych graczy nie chce

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 20:29   

Szumnie powiedziane. Generalnie już problem był rok temu, kiedy transferem Giaccheriniego fundowaliśmy inne. I widać w tym sezonie, że takiego gracza Conte brakowało.
Conte chce mieć możliwość gry o najwyższe cele w Europie, ale nie ma póki co szans zbudowania odpowiedniego dla siebie zespołu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 11, 2014 20:38   

O, Allegri, może wkomponuje tam Nocerino i Matriego, po rezygnacji z Osvaldo :)
Nie wykluczajmy też negocjacji z wiecznym talentem włoskiej piłki - Astorim.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 12, 2014 06:53   

Qnen napisał/a:
Poza tym jak piszecie skąd wzięło się to 4-3-1-2? Dlaczego Kaka ciągle wychodzi w podstawie? Co narobił Abate i dlaczego w kluczowych sytuacjach Seedorf dziwuje z jednostkami? Pytań sie trochę mnoży i na odpowiedź długo nie będziemy czekać. Myślę, że Berlusconi wyskoczy z nowym pomysłem już wkrótce.

To sie nazywa brak doswiadczenia.
Seedorf wybiera "bezpieczna" linie, Kaka teoretycznie ciagle jest w stanie jedna akcja mecz zalatwic w przeciwniestwie do wszystkich innych naszych graczy, poza Balotelli'm.
Nie dziwuje z jednostkami, szybko odkryl to co wiedzial Allegri, ten Milan ma zwyczajnie za malo jakosci by grac jak na Milan przystalo, stad i mysl taktyczna podobna, 4 obroncow w linii, 3 pomocnikow ktorzy maja glownie zadania defensywne i liczenie ze "sie uda" cos wcisnac z przodu.Za Seedorfa przyszly wyniki , bo kiedys przyjsc musialy, ale jakosc gry sie nie zmienila, bo i czemu miala? Nie mamy graczy do zadnego sensownego systemu i dopoki to sie nie zmieni kazdy trener bedzie gral Milanem tak samo...

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 12, 2014 07:24   

Rangiz

Żeby nie było tak, że Galliani zechce sprowadzić z powrotem Allegriego jako następcę Seedorfa. -_-

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 12, 2014 17:52   

Podobno Thorir wyslal do dziennikarza indonezyjskiej gazety smsa : Dzieki Allahowi ze jestesmy w EL.
Juz slysze te przyspiewki i widze transparenty w przyszylym sezonie :rotfl:

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 12, 2014 22:10   

http://calciobar.blogspot...yc-serie-a.html

fajna ta kadra. Szkoda, że raczej nikt dla Milanu. Ewentualnie Baselli bo były plotki o nim

maslok 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 12, 2014 22:17   

O Widmerze się pisze w kontekście zastąpienia Abate. Scuffet był dogadany. Vrsaljko ponoć też na celowniku.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 10:51   

Ten Bruno Fernandes wydawał mi się słaby z tego co zaobserwowałem. Ale statystyki temu przeczą, w dodatku gość jest młody.

Na tej mógłby się też znaleźć Sansone.

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 13:03   

http://sport.wp.pl/kat,21...,wiadomosc.html w sumie może coś w tym być, a dodatkowo zemsta by była za poprzedni rok

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 15, 2014 14:28   

Dla nas to i tak nie ma żadnego znaczenia, bo jest jeszcze kwestia Parmy. Jeśli Livorno by wygrało z nimi i to na wyjeździe, to by dopiero była ustawiona kolejka.

Trzeba było nie wtopić z Atalantą, a najlepiej wygrać jeszcze chociaż jeden mecz z przeciętniakiem, cały sezon był na to. Teraz możemy tylko emocjonować się możliwym debiutem Mastoura.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 18, 2014 17:00   

30 tytuł?

Co jak co, to Juventus idzie jak burza.... Zobaczymy jak sobie poradzą - prawdopodobnie - bez Conte.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 18, 2014 17:26   

Podobno przedłużył kontrakt do 2018 roku.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 18, 2014 18:44   

Nic nie jest póki co oficjalne.

Odpowiedz do tematu