ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2013/2014
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 08:32   

Ewentualnie dlatego, że Chelsea z drużynami z czołówki na wyjeździe gra defensywnie, a u siebie potrafi się otworzyć i zagrać do przodu, a na własnym terenie im to regularnie wychodzi. Niemniej jednak jedna bramka dla Hiszpanów i Anglicy mają spory problem

zychu9 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 10:55   

Bayern już w meczach z MU nie pokazał za wiele, o ile ligowa porażka z BVB była do przyjęcia przez wszystkich w Monachium (w końcu wygrali ligę i będą w finale pucharu Niemiec), to wczoraj znów można było zobaczyć inną gorszą wersję Bayernu. Nie licząc strzału Gotze z drugiej połowy, to Bayern identycznie jak Barca wymieniał milion podań z których nic nie wynikało. Real pokazał, że potrafi zagrać solidnie w obronie (w Dortmundzie różnie to wyglądało) i jest piekielnie mocny w wyprowadzaniu piłki. Bramka Benzemy wpadła po szybkiej kontrze, dobre sytuacje mieli Ronaldo i Di Maria. Rewanże i w Monachium i w Londynie zapowiadają się interesująco.
w pogardzie mając każdy targ.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 11:12   

Bardzo dobrze zagrał Real zabrakło tylko drugiej bramki. Świetni Coentrao i Carvajal . Nie wiem na co im tam De Sciglio i Abate jak w obwodzie mają jeszcze Marcelo i Arbeloe.

EDIT: Dzięki, faktycznie coś mi od początku nie pasowało z tym obwodem.
Ostatnio zmieniony przez Gandalf Czw Kwi 24, 2014 19:49, w całości zmieniany 1 raz  

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 14:12   

Gandalf napisał/a:
Nie wiem na co im tam De Sciglio i Abate jak w obwodzie mają jeszcze Marcelo i Arbeloe.

Od przybytku głowa nie boli jak mówi stare przysłowie. :rotfl:

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 17:59   

Gandalf napisał/a:
Nie wiem na co im tam De Sciglio i Abate jak w obwodzie mają jeszcze Marcelo i Arbeloe.

No, ale 4 zawodników w obwodzie to pi razy oko 2 razy więcej centymetrów niż 2.

W ODWODZIE.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:12   

Jeśli ktoś ma problem z oglądnięciem dzisiejszego meczu, to dawać znać na private - mam jeszcze sporo kodów Heinekena.

zychu9 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:15   

Jak ktoś posiada cyfrowy polsat, to na kanale 237 (zdf) leci mecz. Jednego finalistę już chyba znamy, Ramos załatwia Bayern w 20 minut.
w pogardzie mając każdy targ.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:23   

Nie mogę patrzeć na te cioty z Madrytu a w szczególności Pepe który startuje do bójki po zwykłym kontakcie bark w bark, wystarczy że zawodnik Realu pada na ziemię a już taki Ramos z Pepe zaczynają się przepychać z gospodarzami, dla mnie to jest obrzydliwe i wstydziłbym się gdyby Milan posiadał takie małpy w swoich szeregach.
#10 Rui Costa per sempre!

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:29   

Bayern jest prawie w takiej samej sytuacji, jaka sam zgotował Barcelonie rok temu. -_-

ps.
Jesli mnie pamiec nie myli, Carletto podtrzymuje swoja passe meczow bez porazki z Bayernem. Tez ladne osiagniecie. :)

kryptonite6 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:39   

Ten mecz to przykład tego, że nie można lać do niemieckiej maszyny oleju produkcji hiszpańskiej, bo na dłuższą metę pojazd nie funkcjonuje. Ja dzisiaj widzę Barcelonę w koszulkach Bayernu i myśl Guardioli, którą można zawrzeć w prostej formule: prowokuj, wymuszaj decyzje, wywieraj presję na arbitrze. Symulować jeszcze Bawarczycy nie umieją, ale kto wie z czasem może i to im filozof wpoi. Nawet z otwartej ręki Boateng bodajże uderzył piłkarza Realu.

edit. Widzieliście reklamę nike na canalu? https://www.youtube.com/watch?v=8X5vYTCdjsE
Świetna.

Gol 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:47   

Teraz będzie gadanie że Pep zepsuł Bayern. Już nikt nie pamięta rekordowego mistrzostwa,, Superpucharu Europy, KMŚ i tego że doszedł z tym "Słabym" Bayernem do Półfinału pokonując Arsenal czy Manchester United.

To samo jest z u nas z Gallianim, wszystko to jego wina

Ps. - Zawodnicy Bayernu zachowują się jak totalne buce. Kompletnie nie potrafią przegrywać.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:52   

Za to zawodnicy Realu nie zachowują się jak buce...

Gol 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 20:59   

Dużo lepiej od zawodników Bayernu...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:02   

Cytat:
Nie mogę patrzeć na te cioty z Madrytu a w szczególności Pepe który startuje do bójki po zwykłym kontakcie bark w bark, wystarczy że zawodnik Realu pada na ziemię a już taki Ramos z Pepe zaczynają się przepychać z gospodarzami, dla mnie to jest obrzydliwe i wstydziłbym się gdyby Milan posiadał takie małpy w swoich szeregach.

Lepiej miec takich charakternych zawodnikow ktorzy staja w obronie kumpla z zespolu niz placzace panienki.

kryptonite6 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:09   

Gol napisał/a:
Teraz będzie gadanie że Pep zepsuł Bayern
A poprawił coś po Juppie? Superpuchar to praktycznie zasługa Heynckesa, KMŚ.. wszyscy wiedzą co za drużyny tam grają, Arsenal, a w szczególności Manchester United to już nie europejscy mocarze - jeden walczy o 4 miejsce, a drugi o puchary. W lidze Bayern też miał łatwiej w tym sezonie bo Borussia się posypała przez kontuzje i co tu dużo mówić, ogólnie pękła. Nie nazwę Bayern "słabym", ale proponowany przez Guardiolę styl mi się nie podoba i nie pasuje do szwabów.

Gdzie mi tam do krytykowania Gallianiego. Krawiec tak kraje jak mu materiału staje.. i nie zawsze wychodzi suknia balowa :brew:

Seydlitz 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:22   

Rossonero_ napisał/a:

:lol2: A co robił Gattuso?

Gol 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:32   

Skoro tak wszystko elegancko wygrało się same, albo dzięki Heynckesowi, to czemu dzisiaj nagle winny jest Pep ?

Heynckes oczywiście w pierwszym sezonie wygrał wszystko.

PS - Nie mam pretensji do Ciebie, napisałem ogólnie o zachowaniu kibiców Bayernu i mój komentarz dotyczący Gallianiego również nie był w żaden sposób skierowany do Ciebie.

kryptonite6 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:34   

Poza tym, odkąd ludzie banany z ziemi zaczęli podnosić i wcinać, to aż strach słowa "małpa" używać :lol2: Ciekawe jak na finale PP race rzucą ( a rzucą :) ) to żeby się Abwo z Zagłębia na nią nie rzucił i do akcji nie chciał przyłączyć.

Marcu 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:45   

Powiem krótko: Brawo Carlo!!!

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:50   

Brawo Real, brawo Carlo i brawo...tradycji! - nikt do tej pory nie wygrał dwa razy z rzędu LM i coś w tym magicznego jest. Mam swoje przemyślenia co do tego dwumeczu, ale rozłożenie go na czynniki pierwsze odkładam na później, bo na ten moment jest zbyt późno.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 21:55   

Mnie to nie cieszy o tyle, że z perspektywy kibica Milanu, będziemy mieli o rok dalej, żeby dogonić Real w ilości wygranych LM ;) Oczywiście na dziś to science fiction, wszelkie gonienie w sferze marzeń, ale jednak. Bo sądzę, że Real ma LM w kieszeni. No chyba, że Mourinho (bo tu też nie widzę innego wyniku jak awans Chelsea) wymyśli coś specjalnego. W sumie smaczki będą bardzo ciekawe - obaj trenerzy pracowali w obu klubach.

Gol 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 22:01   

Real ma LM w kieszeni ?

Tak, a Bayern miał dominować w Europie długie lata..
Skończyło się na jednym sezonie i 0-5 w dwumecz...
A tak się śmiali kibice Bawarczyków z Barcelony..

Prawda jest taka że jak Chelsea jutro awansuje, to szanse w finale są równe.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 22:01   

rafal996 napisał/a:
Mnie to nie cieszy o tyle, że z perspektywy kibica Milanu, będziemy mieli o rok dalej, żeby dogonić Real w ilości wygranych LM ;) Oczywiście na dziś to science fiction, wszelkie gonienie w sferze marzeń, ale jednak. Bo sądzę, że Real ma LM w kieszeni. No chyba, że Mourinho (bo tu też nie widzę innego wyniku jak awans Chelsea) wymyśli coś specjalnego. W sumie smaczki będą bardzo ciekawe - obaj trenerzy pracowali w obu klubach.

Rafał, proszę Cię... my to gonienie możemy zacząć za lat kilka i prędzej to Real dołoży coś jeszcze niż my zniwelujemy różnicę. Give me a break;) Cieszmy się może razem z Carlo

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 22:19   

Szokująca postawa Realu i Bayernu. Znienawidzone przeze mnie tiki-taka znowu poległo. Piękna historia tegoż dwumeczu. Teraz czekam na finał madrycki i zwycięstwo Atletico.

BAYERN 0-5 REAL
Czy nie jest to dobry materiał na komedię? Ten Wielki Bayern tyle dostał? Czekam na memy i bujną wyobraźnię kibiców.

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 22:28   

Qnen napisał/a:
Szokująca postawa Realu i Bayernu. Znienawidzone przeze mnie tiki-taka znowu poległo. Piękna historia tegoż dwumeczu. Teraz czekam na finał madrycki i zwycięstwo Atletico.

BAYERN 0-5 REAL
Czy nie jest to dobry materiał na komedię? Ten Wielki Bayern tyle dostał? Czekam na memy i bujną wyobraźnię kibiców.

Chłopie, gdzieś Ty dziś tiki-takę widział? Ja o tym nawet przez chwilę nie pomyślałem.

Odpowiedz do tematu