ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Konfederacji 2013
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 19:31   Puchar Konfederacji 2013

Impreza ruszyła więc warto założyć wątek, na inaugurację Brazylia pokonała Japonię 3-0 (piękna bramka Neymara), dzisiaj Meksyk zagra z Włochami i Hiszpania z Urugwajem, zapowiadają się dwa fajne mecze (przynajmniej na papierze). Ale na trybunach niezłe pikniki, jakoś sennie ogląda się te mecze, bez żadnej pompy, oby na Mundialu było inaczej.

Oby tylko nie wygrali Ci denni Hiszpanie :[
#10 Rui Costa per sempre!

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Cze 16, 2013 20:31   

Właśnie skończyłem klaskać po wolnym Pirlo, więc mogę napisać, że fajnie gdy przy wolnych stoją Pirlo i Mario. Mecz zacny, więc można włączyć i pooglądać, warto, jeśli ktoś cierpi na brak piłki.

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 20:49   

Jeszcze ze trzech środkowych pomocników, panie Prandelli, bo mało chaosu i całkiem luźno w środku jest a boki już zapchane, więc nie ma się co tam pchać.

Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 21:21   

Maciej Iwański po stracie piłki przez Abate w 11. minucie (przy akcji z poprzeczką dla Meksyku):
Cytat:
"Rzadko zdarza się Abate przegrać pojedynek w taki sposób..."
:rotfl:

Giaccherini, nie wiem co ten chłop tam robi :hmm:
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Kaj 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 22:24   

A Giovani dos Santos podobno jest synem... Rivaldo :rotfl:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 22:50   

Jakby Wołek komentował mecz ze Strejlauem, to w 90 minut wyłożyliby nam całą historię futbolu.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 16, 2013 23:37   

Co się dzieje ze Stefanem? Przecież ten pan na literę G... to jest jakaś parodia skrzydła!

Kaj 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 00:56   

rangiz napisał/a:
Co się dzieje ze Stefanem? Przecież ten pan na literę G... to jest jakaś parodia skrzydła!

Coś z kostką miał ostatnio, dlatego chyba nawet nie wszedł

Ibrakadabra 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 13:42   

Pirlo to wirtuoz, piłkarz pokroju Deyny, jeden z najlepszych rozgrywających w historii. 100 mecz i bramka - piękny jubileusz.
Urugwaj przegrał mecz w drugiej linii, co z tego, że ma najlepszy atak na świecie, skoro pomocnicy denni. Suarez się robi specjalistą od wolnych.
Czekam na finał Włochy-Brazylia. Hiszpanie out.

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 17:43   

rangiz napisał/a:

Nie wiem dlaczego Włosi grali 5 środkowymi pomocnikami. Giacherrini czy jak mu tam jest to moim zdaniem jedna wielka pomyłka. W Juve praktycznie nie grał, ale w reprezentacji ma 1 skład. Chyba tylko dlatego że jest w kadrze wroga, albo gałe Prandellemu w kącie robi, czy jakiś krewny, nie wiem... Sorry ale ten kurdupel został do składu na siłę wciśnięty, jego ataki wywoływały u mnie napady śmiechu. Mario w ataku grał zbyt osamotniony, w następnym meczu liczę że Prandelli da mu z kimś pograć z przodu, może Szarak, może Diamanti... ale tego skrzata niech trzymie na ławce do końca turnieju.

Bramka Pirlo piękna, cieszy również gol Mario, ale niech skończy w końcu łapać głupie żółte kartki.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:04   

Ibrakadabra napisał/a:

co z tego, że ma najlepszy atak na świecie

Że co?:)

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:04   

Jestem po pierwszej połowie Tahiti - Nigeria (0:3) ale zespół Tahiti zaimponował mi walecznością. Widać, że bardzo chcą strzelić bramkę.

No i wpadłem na bardzo dobry pomysł. Skoro Australia przeniosła się do strefy azjatyckiej, to może Polska wskoczyłaby w jej miejsce. Wtedy szanse na występ na MS byłyby pewne, na pucharze Konfederacji również. No i puchar Narodów Oceanii co 4 lata. Wg mnie propozycja do rozpatrzenia.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 21:20   

Tahiti spokojnie mogłoby z naszymi nierobami z Bundesligi powalczyć o remis :)

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 22:58   

Remis ze zdobywcą Pucharu Narodów Oceanii brałbym w ciemno!

Ibrakadabra 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 13:34   

Cytat:
Że co?:)

Cavani + Suarez. Mówi ci to coś?:)
Cytat:
Tahiti spokojnie mogłoby z naszymi nierobami z Bundesligi powalczyć o remis

Ech, polactwo. Te nieroby walczą praktycznie jako jedyni w kadrze.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 18:15   

Oduamadi sieknął 3 bramki w meczu z Tahiti.

Mamy alternatywę na wypadek odejścia Stephana.

GPower 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 19:07   

Nie przeceniałbym go aż tak bardzo, to żadna alternatywa dla Faraona. Przeciwnik słaby a statystyki z ostatniego sezonu to aż 2 bramki i 3 asysty, więc musiałby zrobić niesamowity progres by zaistnieć.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 19:09   

Tak, strzelił trzy bramki drużynie złożonej z rybaków i pracowników plantacji bananów. Złota Piłka będzie jego!

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 18, 2013 20:23   

GPower napisał/a:
Nie przeceniałbym go aż tak bardzo, to żadna alternatywa dla Faraona.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 00:56   

Dawno nie było tak dobrego meczu w jakichkolwiek rozgrywkach, jak ten właśnie zakończony.
Szachy w LM mogą się schować! Rewelacja.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 01:04   

Słaby mecz Włochów, momentami Japończycy klepali ich we własnym polu karnym.
Dramatyczny Pirlo - forma jak z Milanu albo gorzej. Jak dla mnie był najgorszy na boisku.

Hondę widziałem pierwszy raz w życiu, ale jeśli zawsze prezentuje choć połowę tego co dziś to jest wart dużych pieniędzy. A Boateng przy nim to uczniak.

Reprezentacja Prandellego niby gra ofensywnie, ale w meczu z Meksykiem po golu strzelonym na 1:0 linie cofają się o 20 metrów. Dziś w meczu z Japończykami po golu na 3:2 to samo, 20 a może więcej metrów w tył.

Max ma znacznie lepiej opanowane catenaccio niż Prandelli.

sneer 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 07:46   

Po świetnym meczu z Meksykiem tym razem słaby mecz w wykonaniu De Sciglio. Zawalona pierwsza bramka, trzecia padła po jego faulu a z przodu nie błyszczał.
Montolivo w polu karnym też nie ustrzegł się pomyłek, przy drugiej bramce nie ogarnął i nie wybił piłki a przy trzeciej to zawodnik kryty przez niego strzelił gola mimo że w tej sytuacji chyba nie miał za wiele do powiedzenia. Z przodu na szczęście dużo lepiej, dużo więcej celnych podań niż Pirlo.
Balotelli przyzwoicie ale graczem meczu moim zdaniem De Rossi, szkoda że nie zagra z Brazylią z powodu żółtych kartek.
Cieszę, że faraon nie gra, skoro granie nie pomagało mu się przełamać to może właśnie trochę odpoczynku będzie dla niego w sam raz.
Mecz z Brazylią zdecyduje kto zagra z Hiszpanią w półfinale, myślę że jest duża szansa na powtórkę finału z ME tylko mam nadzieję o odwrotny rezultat.
Ostatnio zmieniony przez sneer Czw Cze 20, 2013 07:47, w całości zmieniany 1 raz  

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 07:47   

Mnie ten mecz irytował i wkurzał. Jedna wielka nieporadność po obu stronach. Masa błędów indywidualnych i chaosu.

slkslk 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 12:37   

sneer napisał/a:

Montolivo w polu karnym też nie ustrzegł się pomyłek, przy drugiej bramce nie ogarnął i nie wybił piłki a przy trzeciej to zawodnik kryty przez niego strzelił gola mimo że w tej sytuacji chyba nie miał za wiele do powiedzenia. Z przodu na szczęście dużo lepiej, dużo więcej celnych podań niż Pirlo.

Montolivo ? Był zesrany jakby po raz pierwszy grał w piłke.

klik

Jeżeli Monto miał wiecej udanych podań od Pirlo, w takim słabym meczu to ja chyba oglądalem inny mecz :x

Kojak 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 13:34   

Moją uwage przykuł wczoraj na meczu Brazylia - Meksyk, "syn Rivaldo" Giovanni Dos Santos - jako jedyny razem z Barrerą próbowali napędzać akcje swojej drużyny i momentami kręcił obrońcami Brazylii aż miło było patrzeć, naprawdę fajny grajek troche przypominający Ronaldinho :P

Odpowiedz do tematu