ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serie A 2019/2020
Autor Wiadomość
Kzr 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 08, 2019 21:12   Serie A 2019/2020

Otwieram wątek na nowy sezon. Milan rozpoczyna meczem wyjazdowym z Udinese 25.08 o 18.00.

A póki co jest już pierwsza kontrowersja: fani Napoli urodzeni lub mieszkający w Kampanii mają nie mieć możliwości kupienia biletów na wyjazdowy mecz z Juve 31.08. Ktoś wie coś więcej o co w tym chodzi? W ramach zwalczania dyskryminacji terytorialnej mają ich nie wpuszczać na mecze, czy co?

zino 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 16:08   

Za kilka dni ruszają rozgrywki. Jakie są Wasze typy na Top4 i na spadek?
Moim zdaniem
1. Juve, niestety
2. Inter
3. Napoli
4. Milan, ale to bardziej życzeniowo niż na logikę. Myślę,że znów będzie bardzo ciasno w walce o te miejsce między nami, Roma, Lazio i może Atalanta.
Co do spadku to typuje Lecce, Hellas i Udinese - też życzeniowo bo od pewnego czasu są dla mnie bardzo nijakim zespołem.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 17:36   

Chce się komuś wrzucić zestawienie najważniejszych transferów in/out dla czołówki ligowej? Patrzyłem dziś na transfermarkt, ale tam są w jednym worku powroty z wypożyczeń i ponowne wypożyczenia, wygląda to bardzo nieczytelnie.

Newsio 
Juventino

Wysłany: Dzisiaj 11:09   

Ja typuję
1- Juve
2,3 - Inter i Napoli stoczą zaciętą walkę o drugą lokatę
4 - Milan lub Atalanta/Lazio

Generalnie zapowiada się bardzo ciekawy sezon. Juventus przebudowywany przez Sarriego może potracić trochę punktów i jeśli Napoli dobije do poziomu 90pkt. to może realnie zagrozić w walce o tytuł. Z drugiej strony Inter stać na pewne 3 miejsce i rzucenie rękawicy w boju o tytuł wicelidera.

Starcie o 4 lokatę dającą LM też będzie mega zacięte i zarówno Milan jak i Roma, Lazio i Atalanta mają na to szansę.

Kzr
Juve i Napoli prowadzą "wojenkę" na ograniczanie kibicom przeciwnika dostępu do meczu od sezonu 17/18. Punktem kulminacyjnym było zdaje się zdewastowanie przez Kampańczyków toalet na stadionie w Turynie.

Odpowiedz do tematu