ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Juventus - czyli wszystko o bianconerich
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 10:06   

kazelot napisał/a:
Juz na 100 % ? Buffon ma jeszcze rok ważny kontrakt znając Jego to przedłuży Szczęsny min dwa lata zgadza się być rezerwowym ?

Dlaczego dwa lata? Gigi kontrakt ma na rok jeszcze, z jego wypowiedzi wynika raczej, że to ostatni rok.
pepe napisał/a:
mtszknp - komu kibicowałeś w finale Ligi Mistrzów? rubentusowi czy puciarzom*?

Jeszcze Ci sie pepe nie znudziły te pociski i ironie w stronę tego usera? Czytam któryś kolejny wątek i to już sie nieco nudne robi. Raz można, no ale bez przesady.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 10:15   

Współczuć Buffonowi? Temu samemu, który nie miał odwagi przyznać się, że piłka przekroczyła linię bramkową. Nie mówić, że żaden piłkarz by się przyznał, bo Miro Klose pokazał, że się da.
Podzielam zdanie pepe, nie wiem jak można było kibicować Juventusowi w tym meczu, ja po każdym golu Realu czułem ogromną satysfakcję.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 22:11   

hahahaa co Wy macie z tym Buffonem?
Czy to symbol Milanu?
NIE
Więc o co te płacze.... biedny Gigi, który Ligi Mistrzów nie wygrał....

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 07, 2017 21:57   

https://twitter.com/capuanogio/status/872529389191409664

o w Juve jest nowy Balotelli :rotfl: agentem też Raiola ;]

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 19:02   

Juve sie sypie jak domek z kart.Alves chce rozwiazac kontrakt, dzis jeszcze spodziewana jest oficjalka.Demony Cardiff podnosza leb :P

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 19:35   

A to nie jest pokłosie tego, że powiedział wprost, że Dybala żeby się rozwijać, musi odejść z Juve?

Nie wiem na czym aktualnie stoi Bonucci, ja im z całego serca życzę upadku, ale po odejściu Conte też były takie głosy, a okazali się jeszcze mocnejsi.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 22:40   

VelenoRosso napisał/a:
Juve sie sypie jak domek z kart.Alves chce rozwiazac kontrakt, dzis jeszcze spodziewana jest oficjalka.Demony Cardiff podnosza leb :P

Wezmą De Sciglio jako następcę i po sprawie :prayer: Sypaniem się bym tego jednak nie nazwał, dopiero jakby Chelsea rozmontowała im defensywę (Alex Sandro i Bonucci), to już byłoby coś.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 17:14   

Sypie sie.Pisalem w temacie o CL ze w przerwie finalu cos sie stalo i to cos bardzo grubego.My widzimy tylko cienie tego, ale jesli cienie sa tak wyrazne jak slowa Bonucciego po meczu,slowa Maxa ze po finale na poczatku chcial odejsc, slowa Alvesa to wiadomo ze w srodku, w szatni jest rozlam, bardzo potezny.Alex Sandro tez sie zastanawia nad odejsciem.

Markucjo 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 17:25   

Czyli najprawdopodobniej idziecie na mistrza.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 18:05   

Markucjo napisał/a:
Czyli najprawdopodobniej idziecie na mistrza.

Z radością przyjąłbym taką przepowiednię i dzięki za wiarę w Milan, ale wiem, że to (dość niskich lotów) sarkazm.
Pamiętajmy, że są jeszcze Napoli i Roma ;)

A co do rozłamu to nie ekscytujmy się tak mocno bianconerimi. Możliwe, że wyjdą z tego prawie bez szwanku, bo miewali już takie kryzysy. My mamy swój bajzel i lepiej wygrać w bezpośredniej walce niż w wyniku pozaboiskowej słabości rywala, moim zdaniem.

Markucjo 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 18:48   

Niskich lotów plotki i spekulacje i niskie pobudki, to i sarkazm dostosowany do tegoż poziomu :brew:

I tu mądrze gadasz. Chyba lepiej, żeby Milan doszedł do obecnego poziomu Juventusu, niż Juventus ma spaść z wysokiego konia. Juventusowi brakuje wielkiego rywala w lidze, takiej rywalizacji jak Barca, Real, takiej na poziomie LM. Tylko taka rywalizacja nakręca spirale zakupów, chęci bycia lepszym itp. Daje doświadczenie na LM, gdy trzeba grać z tuzami ( to mocno szwankowało w Juve w poprzednich latach, było widać niejednokrotnie kupę w majtach ). To Borussia swojego czasu obudziła Bayern, tak, że ten stał się ścisłym top 3, obok Barcy i Realu.
Czekam właśnie na takiego rywala dla Juve, nawet jeżeli za jego przyczyną Juve zdobędzie mniej pucharów krajowych. Jedyni kandydaci na światowego hegemona są w Mediolanie, a ja z dwójki złego wybieram Milan, za którym w sumie nie przepadam, ale mam pewien szacunek i życzę tej drużynie dobrze. Powiem to tak, jeżeli ktoś ma pluć i wyzywać Juventus ( wiadomo jak to jest z rywalizacją we Włoszech, Juventus sam pluje jadem na tego czy tamtego ), to niech to będzie 7-krotny zdobywca Pucharu Mistrzów, a nie prowincjusze z Romy czy Napoli, dla których największym sukcesem jest puchar sołtysa. :rotfl2:
Także nie życzcie drugiemu, co wam nie miłe. Lepiej go dogońcie, a nawet przegońcie, czego wam życzę.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 19:30   

Markucjo, Juventus prędzej czy później z tego wysokiego konia spadnie. Taka jest natura wszystkiego co ziemskie. Liga włoska od kilku lat robi się dość nudna na wiosnę, bo wiadomo kto zdobędzie scudetto... Piłkarze, działacze i kibice Juventusu na pewno nie cieszyli się tak bardzo z tegorocznego Mistrzostwa Włoch jak z tych zdobytych w roku 2012 czy 2013. Powrót do wielkiej piłki Milanu oraz Interu bardzo pomógłby w podniesieniu jakości Serie A w oczach kibiców na całym świecie. Myślę, że to się ziści w latach 20. Na razie uśpione mediolańskie potęgi stać będzie zapewne jedynie na podium. Chociaż kto wie, czy już za rok Juve nie straci tytułu?

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 20:02   

Mhm, bla, bla, bla, kulturka, a tymczasem FIFA oficjalnie otwiera śledztwo w sprawie transferu Pogby. Zakały tej dyscypliny, słowo daję.

Markucjo 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 20:27   

Ale ze kto tą zakałą jest?

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 20:29   

Nie wiem, może klub, w sprawie którego co sezon jest jakiś smród?

I Raiola, ale to swoją drogą. ;)

Markucjo 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 20:43   

Aha, no spoko. Ważne, że ty już swoje wiesz.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 21:22   

Tacy ludzie jak Raiola i takie transfery jak ten Pogby z Juventusu do Manchesteru United zawsze będą budziły wielkie emocje, ściągając na siebie też liczne podejrzenia o nieuczciwość. Teraz w Hiszpanii z kolei nagle pojawił się problem "oszustw podatkowych", które podobno były też udziałem Mourinho. Kto wierzy w uczciwość w piłce nożnej, ten sam sobie szkodzi :ok: Tymczasem Stara Dama już praktycznie zaklepała sobie Schicka i Keitę Balde. Bianconeri wzmacniają potencjał ofensywny, ale prawdziwy problem Marotty to widmo rozsypania się żelaznej defensywy.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 21, 2017 09:00   

http://www.juvepoland.com/news.php?id=35875

Nie wierzę w to co przeczytałem właśnie :rotfl:

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 21, 2017 09:30   

Miszcz, dobre to :lol2: Akurat Juventus ma bliskie relacje z New Holland, więc problemu raczej nie będzie ;)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 21, 2017 15:06   

sie nic ten Marotta na swej robocie nie wyznaje.Galliani juz by wszystkie szroty wokolo Milano objechal i ze dwa znalazl, odmalowal i wyslal do Afryki :P

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 21:51   

Jakby ktoś miał link do gifa z karnego z 90 minuty z dzisiejszego Superpucharu to poproszę. ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 21:53   

Uu człowiek z zapartym tchem oglądał Zagłębie z Pogonią Siedlce a tu takie rarytasy ominął :/

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 16, 2017 08:35   

rivaldoACM,
https://www.facebook.com/...67027420033375/
odtwarzamy z dźwiękiem ;)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 16, 2017 10:45   

Musiało to być w jakimś wyjątkowo nieprzychylnym Juventusowi miejscu ;) Ja mam zupełnie inne doświadczenia, nawet w okolicach Mediolanu spotykałem sporo fanów Juventusu, którzy pokrzykiwali za mną, kiedy chodziłem w koszulce Milanu.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 16, 2017 10:57   

Hehehe, ja to pamiętam jak dziś scenę, gdy szedłem na mecz Milanu - chyba nawet właśnie z Juventusem. Niedaleko stadionu położona jest ładna willowa dzielnica i tam spotkałem 2 grających w piłkę chłopców, na oko wiek 8-9 lat. Obaj ubrani w koszulki Juventusu :) . Poprzekomarzaliśmy się trochę kto jest bardziej FORZA po czym chłopaki wrócili do dalszej rozgrywki podwórkowej. Reasumując - Mediolan to nie 100 % Milan i Inter. :brew:

Odpowiedz do tematu