ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Juventus - czyli wszystko o bianconerich
Autor Wiadomość
sneer 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 25, 2013 14:31   

Po tym jak Pirlo zszedł do szatni zamiast usiąść na ławce kiedy został zmieniony przez Marchisio, Conte wprowadził zasadę, że każdy zmieniony piłkarz musi usiąść na ławce i obejrzeć mecz do końca razem z kolegami pod groźbą odsunięcia od kadry na miesiąc. Dobra zasada powinna wpłynąć pozytywnie na integrację zespołu do czasu aż trzeba będzie ja wyegzekwować po raz pierwszy. Moim zdaniem tego typu zasady powinny być egzekwowane przez upomnienie czy rozmowę a nie przez groźbę kary ale to chyba taki styl prowadzenia zespołu?

SineCere 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 18, 2013 22:07   

Decyzją FIFA Juventus do spółki z Livorno muszą zapłacić londyńskiej Chelsea 14 milionów funtów. Chodzi o Adriana Mutu, który miał taką kwotę odszkodowania wpłacić na konto klubu Abramowicza po tym jak rozwiązano z nim kontrakt na skutek pozytywnego wyniku testu na obecność kokainy w organizmie Rumuna. Ciekawi mnie czy turyńczycy mieli świadomość, że po zakontraktowaniu Mutu przejmą jego długi względem poprzedniego pracodawcy? I czy te wierzytelności "przeszły" samoistnie po złożeniu podpisów czy dopiero po wejściu w życie jakiegoś aneksu? Jeśli "z automatu", to trochę dziwne, bo jestem pewien, że jeżeli to klub zalegałby z płatnościami Rumunowi, wówczas Chelsea nie musiałaby spłacać Juventusu czy Livorno, ale bezpośrednio piłkarza. Tak czy inaczej, Mutu to gracz, który lubi zostawić po sobie smród.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Paź 20, 2013 00:14   

To wszystko jest mocno pokręcone i tak naprawdę nijak nie mogę znaleźć sensownych informacji. Albo inaczej: informacji trochę jest, ale zwykle sprzeczne ze sobą i żadne nie wyjawiają sensownie dlaczego Juventus ma płacic Chelsea.
Ogólnie kara za złamanie regulaminu Juve się należy - ponoć kontrakt został podpisany za szybko, powinien nastapić dopiero po wygaśnięciu jego zawieszenia. To jest wina Juve, złamanie regulaminu. Ale ponoć nie miała wpływu na tę karę:
Chelsea od początku pozywała Mutu w ramach rekompensaty. Trzy lata temu zakończyły się możliwości zawodnika w kwestii odwołań: zawodnik miał zapłacić 17 milionów odszkodowania. Ale jako że nie płacił to prawnicy wystąpili aby Livorno i Juve przejęli te zobowiązania i sąd się z tym zgodził: skoro Mutu nie jest w stanie zapłacić to niech płacą kluby. W końcu Juve skorzystało na zdobyciu zawodnika z darmo, więc niech rekompensuje Chelsea jego utratę, choc to własnie Chelsea chciało rozwiązać kontrakt, a winnym tego był gracz.
Albo ja naprawdę czegoś nie rozumiem, albo to wszystko trąci absurdem.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 23, 2013 23:59   

Vidal chyba wybiera się do Barcelony, nawet zaczął ćwiczyć już grę aktorską :rotfl2:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 24, 2013 00:02   

U niego akurat to normalne. Kolejne żenujące zachowanie.
Tymczasem czerwo dla Chielliniego to skandal. Popłakało dziecko z Portugalii i od razu sroga kara dla Włocha. Ale to nic... wideo jest niepotrzebne.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Paź 24, 2013 11:25   

Gdyby Kielon interesował się piłką a nie Krystynką, to po takim "ciosie" prędzej kartkę dostałby Portugalczyk. A tak sędzia zinterpretował to innaczej. http://www.youtube.com/watch?v=vrvT5o6Q1FI

W sumie i tak to niczego nie zmienia... "graczem meczu" został Vidal :D

VoyagerPL 
Milanista

Ostrzeżeń:
 3/2/2
Wysłany: Pią Paź 25, 2013 16:40   

Juventus od 2015/2016 będzie grać w strojach Adidasa,
Cytat:
Adidas zostanie sponsorem technicznym drużyn Juventusu każdego szczebla przez okres 6 lat z stałą określoną kwotą umowy 139,5 milionów Euro

W końcu będą grali w porządnych koszulkach, bo jak widziałem ten szajs co im Nike szyje to aż mi ich żal było :D

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 26, 2013 22:09   

VoyagerPL napisał/a:

W końcu będą grali w porządnych koszulkach, bo jak widziałem ten szajs co im Nike szyje to aż mi ich żal było :D

Żaden strój w biało-czarne pasy nigdy nie będzie porządny :P

vinci68 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 00:11   

Juventus był dzisiaj uczestnikiem nietypowej sytuacji.. Mecz z Galatasaray przerwano w 30. minucie z powodu opadów śniegu i gradu.. Oglądał ktoś może to spotkanie, i może powiedzieć coś więcej jak to konkretniej wyglądało (?), bo akurat tego meczu nie śledziłem, a potem chciałem zobaczyć wynik, a tu ciekawostka: mecz został przerwany.. Jeszcze w dodatku w opisie meczu ostatnią informacją jest to, że kontuzjowany był Eboue, coś mu się stało groźnego i dlatego mecz przerwano, czy raczej po prostu troska o zdrowie piłkarzy z powodu gradu i ogólnie złych warunków do gry?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 01:39   

W TV po zmianie piłki niby wyglądało to lepiej, ale wątpię by na boisku i trybunach cokolwiek widzieli.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 13:03   

Tak sytuacja zmieniła się na przestrzeni niecałych 10 minut:

A skoro tak, to dłuższe czekanie naprawdę nie miało sensu. -_-

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 14:19   

yyy...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 14:42   

Grają właśnie na tym kartoflisku, ale nie ma się co dziwić skoro Turcy nawet łopat do śniegu nie mają ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 14:53   

W samym spotkaniu wygląda to tak:

Tego sie nie da ogladac... mecz o awans do 1/8 LM rozgrywany w polu.

Camill 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Gru 11, 2013 15:31   

No to Juve się poślizgnęło...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 15:32   

Trzeba było grać z Kopenhagą i Galatą w poprzednich spotkaniach, teraz poślizg jest lekko bolesny :lol2:
PS Polecam forum JuvePoland - będą walkowery, teorie spiskowe, po prostu miazga. Smoleńsk się chowa!

Camill 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Gru 11, 2013 15:39   

... w zasadzie to Galatasaray wyślizgało Juve... :rotfl:

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 16:09   

powiedzialem juz kiedys, powtorze teraz
Juve to prowincjonalna druzynka, nie ma wlasciwej mentalnosci by sie w Europie odnalezc
Milan przy calym tym bajzlu jaki nam od czasu jakiegos jest fundowany przynajmniej nie przynosi serie A wstydu w Europie.

Fruki 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 16:51   

nie mów hop...

vinci68 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 17:51   

Szkoda punktów w rankingu ligowym, bo po odpadnięciu Juventusu, praktycznie tylko Milan ma szansę na awans.. Napoli potrzebuje pewnego zwycięstwa(3-bramkowego o ile się nie mylę) i to z dobrze spisującym się Arsenalem, bo wątpię, by Borussia straciła punkty.. Chociaż wszystko jest możliwe.. Niemniej jednak Juventus raczej nie będzie się bił o zwycięstwo w Lidze Europy i potraktuje ją tak jak większość włoskich klubów, a niestety takie myślenie doprowadziło Serie A do wypadnięcia z najlepszej trójki lig europejskich, jeżeli chodzi o przydział miejsc w Lidze Mistrzów..

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 18:01   

Z drugiej strony finał LE w tym sezonie jest rozgrywany na ich arenie więc może nie odpuszczą.

VelenoRosso napisał/a:
Milan przy calym tym bajzlu jaki nam od czasu jakiegos jest fundowany przynajmniej nie przynosi serie A wstydu w Europie.

Baty od Barcelon, Manchesterów czy odpadnięcie z Tottenhamem to nie wstyd?
#10 Rui Costa per sempre!
Ostatnio zmieniony przez Szybki Śro Gru 11, 2013 18:18, w całości zmieniany 1 raz  

vinci68 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 18:19   

Rossonero_ napisał/a:
Z drugiej strony finał LE w tym sezonie jest rozgrywany na ich arenie więc może nie odpuszczą.

Zobaczymy jeszcze, ale mimo wszystko wątpię, by to był czynnik aż tak motywujący..

zychu9 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 18:23   

Rossonero_ napisał/a:

Baty od Barcelon, Manchesterów czy odpadnięcie z Tottenhamem to nie wstyd?
Real czy Bayern ( o angielskich drużynach nie wspomnę) też przegrywali z Barceloną. Bayern w poprzednim sezonie ich znokautował, ale wcześniej? to samo można napisać o MU. Jeden sezon na wozie drugi pod nim, tylko z tym Tottenhamem trafiłeś. Z drugiej strony zawsze odpadaliśmy dalej niż w fazie grupowej. Wstyd to za dużo powiedziane.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 18:42   

VelenoRosso napisał/a:
powiedzialem juz kiedys, powtorze teraz
Juve to prowincjonalna druzynka, nie ma wlasciwej mentalnosci by sie w Europie odnalezc
Odważne słowa, zważywszy, że dziś możemy podzielić los Juve.

tItOv 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 11, 2013 20:38   

Przykry finał grupy B dla mojego Juve. Dzieci na Juvepoland płaczą, ale Bianconeri sami są sobie winni.

Jako kibic Juve zawsze darzyłem szacunkiem Milan i zawsze kibicuje Wam w europejskich pucharach, mam nadzieję, że uda się pokonać Ajax. W końcu jako reprezentanci serie A gramy do tej samej bramki.

Nie wiem czy pogląd jednego kolegi powyżej jest dominujący czy odosobniony, ale przykre jednak jest czerpanie satysfakcji z niepowodzenia innej włoskiej drużyny. Cichą nadzieje pokładałem nawet w Napoli :D gorzej by było jedynie z gorszą połową Mediolanu - Interem. ;)

Odpowiedz do tematu