ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inter - czyli wszystko o nerazzurrich
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 16, 2016 15:52   

Ważne że zmarnował karnego i Inter dziś wtapia z Cagliari ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 16, 2016 16:22   

Kolejna wtopa najbardziej przepłaconego klubu we Włoszech, a oprócz angielskich "gwiazdek" nawet w Europie.

Co do Icardiego, to ostra wojna będzie. Kibice zarzucają mu kłamstwo i wymyślanie historyjek na potrzebę swojej cudownej biografii. Ponoć sytuacja opisana przez niego to bujda.

Sam fakt napisania tej autobiografii to żenada, którą dopełnia pieprzenie jego agentki/żony.
W sumie to mi to lata, ale jeżeli ma to pogorszyć jeszcze sytuacje Interu w tabeli, to czemu nie :P

zychu9 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 17, 2016 16:58   

rangiz napisał/a:
Co tam znów odwalił Icardi, że jadą z nim całe kibicowskie Włochy?

http://weszlo.com/2016/10...apitana-europy/
w pogardzie mając każdy targ.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 17, 2016 18:43   

1. Jak można pchać w świat swoją biografię, będąc ledwo po dwudziestce?
2. Mafia z Argentyny kontra kibole? Icardi to większy kretyn, niż ja narzekacz i forumowy maruda.
3. Bliski jest nie tylko koniec Icardiego jako kapitana, ale także jego koniec na Półwyspie Apenińskim. Zimą czy latem?

GPower 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 17, 2016 19:07   

Jak dla mnie zima, a Napoli wchodzi w gre? Cienka jest linia od "miłości" do "nienawiści".

łachu 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 18, 2016 14:50   

Wielu Włochów twierdzi, że Neapol to nie Włochy, więc chyba wchodzi w gre ;)

Qba69 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 01, 2016 15:44   

No i De Boer zwolniony. Szkoda hehe

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2016 23:24   

Tak jak myślałem, po odejściu FDB zaczną się pojawiać jakieś ciekawostki, chociaż już przed zwolnieniem taki Eder sobie pozwalał na szczerość. Tak czy siak brat De Borea, Ronald powiedział coś ciekawego o Barbosie.

http://transfery.info/944...sowa-transakcja

Na deser wypowiedź kolegi FDB :D
http://www.football-itali...%80%A6%E2%80%99

Cytat:
“Inter looks like a beautiful diva dressed in blue and black, but in reality she is nothing more than a prostitute

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 01:04   

Inter z początku tego sezonu, to przestroga także dla nas - same pieniądze szczęścia nie dają. Sukcesów też nie :P

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 16:14   

Teraz jeszcze kibice Interu i sam Inter z wielką nadzieją czekają na Simeone w lecie i żadnemu trenerowi nie dadzą normalnej długoterminowej umowy. Podniecają się kibice na samą myśl, a Simeone widząc ten bajzel zwyczajnie może nie chcieć przyjść, tak jak niedawno inni trenerzy do Milanu.

milanik 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 17:45   

Simeone coś w ogóle mówił, że chciałby zasiąść na ławce trenerskiej Interu, czy całe to środowisko tak zakłada, bo kiedyś u nich grał ?

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 17:59   

milanik, ja słyszałem o jego wypowiedziach, w których jasno mówił, że po przygodzie z Atletico chce zasiąść na ławce Interu. Problem w tym, że słyszałem to od kibiców Interu. :lol2:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 04, 2016 14:11   

rangiz napisał/a:
Inter z początku tego sezonu, to przestroga także dla nas - same pieniądze szczęścia nie dają. Sukcesów też nie

Nadal kroczą tą drogą, choćby wtapiając kolejny mecz w LE. Ale Inter to i tak nic przy United, tam to dopiero ciekawe studium przypadku. Kupa kasy, gwiazdy w kadrze, trener z topu i kolejny sezon znacząco poniżej oczekiwań.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 04, 2016 15:06   

rafal996 napisał/a:
rangiz napisał/a:
Inter z początku tego sezonu, to przestroga także dla nas - same pieniądze szczęścia nie dają. Sukcesów też nie

Nadal kroczą tą drogą, choćby wtapiając kolejny mecz w LE. Ale Inter to i tak nic przy United, tam to dopiero ciekawe studium przypadku. Kupa kasy, gwiazdy w kadrze, trener z topu i kolejny sezon znacząco poniżej oczekiwań.

Już chyba nie.

Poza tym gwiazdy w kadrze nie gwarantują gry, jeżeli nie ma zespołu. I to jest chyba przede wszystkim ten przypadek.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2016 01:38   

Cytat:
Zatrudnienie nowego trenera w Interze może spowodować rozłam w klubie. Przedstawiciele Suning już teraz zapowiedzieli, że zdanie zarówno Javiera Zanettiego, jak i Piero Ausilio nie będzie brane pod uwagę. Tym samym preferowany przez nich kandydat (Stefano Pioli) ma coraz mniejsze szanse na podpisanie kontraktu.
Według Calciomercato.it ten podział może spowodować, że zarówno Zanetti, jak i Ausilio opuszczą w niedługim czasie klub

Pierwsze, co nasuwa się na myśl, to świadoma rezygnacja Maldiniego, by uniknąć później podobnych szopek.
Skośne Zanettiego już olali.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2016 15:56   

No nie wiem, podobno jednak Pioli. Szkoda, liczyłem na Zolę. ;)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2016 16:43   

Chyba jeden z ładniejszych goli piętą.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 08, 2016 18:04   

Jednak Pioli. Życzymy wszystkiego najgorszego w debiucie :)

mtszknp
[Usunięty]

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 20:50   

Czy Spalletti ogarnie ten bałagan u naszych młodszych kuzynów? Śmiem wątpić... Nasi Chińczycy wydają się dużo bardziej rozmyślni na razie niż ichniejsi. A sam trener nie zdziała za wiele, jeśli całe otoczenie w klubie szwankuje. Wydaje się że Inter znowu zrobi masę nieprzemyślanych transferów za grube miliony. Może w końcu to u nich zaskoczy w nadchodzącym sezonie? Pieniądze mają wielkie, lecz brakuje u nerazzurrich dobrego planowania i cierpliwości. Suning chce mieć osiągnięcia tu i teraz.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 21:00   

mtszknp,
Czy ja wiem? W tamtym sezonie transfery wydawały się rozsądne, a jak się skończyło każdy widzi.
Banega po świetnym sezonie w Sevilli
Miranda ostoja defensywy Atletico
Candevra czołowy skrzydłowy ligii
Gabriel wielki talent z Brazylii
Joao Mario gwiazda Porto, a te 40 milionów przy 28 wydanych na Kessie czy wkrótce około 20 na Biglie nie wydają się już takie śmieszne.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 21:24   

Moim zdaniem niestety ogarnie. A w jakim stopniu to już zależy od tego, jakich dostanie piłkarzy.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 21:29   

rivaldoACM,
No właśnie te ogranie. Jestem ciekaw jak Montella to ułoży skoro w wyjściowej jedenastce zostanie 3-4 graczy kończących ubiegły sezon.

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 19:50   

Jeśli wierzyć doniesieniom La Gazzetta dello Sport, to Inter ze Spallettim szykują się na niezłe dojenie rzymskiej Wilczycy... Nainggolan, Ruediger i Strootman na tapecie... Do tego tak jak my obserwują Tolisso z Lyonu.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 07:48   

Niezbyt wierzę, żeby udały się tak szerokie zakupy z Romy.
Niemniej jednak, trochę się obawiam tego okienka w wykonaniu Interu. Oni też mają kasę, mają też wyjściowo lepszą kadrę od nas. Jak zrobią ze 3 - 4 poważne transfery, to będą zdecydowanie bardzo mocni. Dobrze, że nie mają pucharów, to raczej żadna wielka gwiazda do nich nie przyjdzie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 10:37   

Roma nie odda wszystkich. Mogą co najwyżej jednego/dwóch kluczowych zawodników oddać za sporą gotówkę, ale wątpięby z trójki Nainggolan, Rudiger i Strootman odszedł wiecej niż jeden.
Zwłaszcza, że Strootman ostatnio podpisał nowy kontrakt.

Odpowiedz do tematu