ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inter - czyli wszystko o nerazzurrich
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 22:28   Inter - czyli wszystko o nerazzurrich

Postanowiłem założyć taki temat aby toczyć dyskusję tylko i wyłącznie na temat naszych rywali zza miedzy a skłoniła mnie do tego wiadomość o rzekomych negocjacjach Morattiego z kazachskim biznesmenem w celu przejęcia Interu. Czyżby Moratti już dał sobie spokój i oddał Inter w inne ręce? jestem ciekaw reakcji ich kibiców jeśli faktycznie to prawda bo jakby na to nie patrzeć to rodzina Morattich znacznie wpisała się w historię klubu a teraz miałby ich kupić nikomu nie znany biznesmen?

Moim zdaniem nawet mimo tego że Moratti nie ma już tyle kasy co kiedyś to gdyby miał łeb na karku i odpowiednich fachowców wokół siebie to Inter wciąż mógł być mocny i walczyć o zupełnie inne cele niż teraz, ale tak to jest jak wszystko się robi na aferę. Kiedyś na ich forum przeczytałem bardzo ciekawy tekst któregoś z użytkowników, mianowicie brzmiało coś w tym stylu: "Inter=Moratti i Moratti=Inter ale niestety jest to miłość toksyczna" co wydaje się być faktycznym odwzorowaniem tego co się dzieje w tym klubie, moim zdaniem z taką kasą jaką Moratti władował w ten klub to Inter powinien być na poziomie Realu, Barcy czy Manchesteru a i tak nie potrafił normalnie wygrać pucharów dopiero po tym jak Juve zleciało z Serie A a Milan popadł w przeciętność to Inter zaczął triumfować, teraz znowu można by powiedzieć że wracają na swoje miejsce.

Dziwi mnie że Strama już tak długo siedzi w Interze, wcześniej Moratti zwalniał za mniejsze sprawy które można było przeboleć także ciekawe czym teraz kieruje się ich prezydent bo kompromitacja goni kompromitację (nie mogę przeboleć tego że nie wygraliśmy ani jednych derbów w tym sezonie :wall2: ) której mam nadzieję że ciąg dalszy jutro nastąpi. Choć z drugiej strony jeśli Serie A ma zacząć odrabiać straty do innych lig to chyba lepiej jakby do LM oprócz nas i Juve łapali się właśnie "kuzyni".

Swoją drogą podobno Palacio który niby wypadł do końca sezonu ma w środę zagrać z Romą w półfinale CI :hmm:

:rotfl2:
#10 Rui Costa per sempre!

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 23:06   

moratti to inter srednio co drugi sezon sprzedaje juz od prawie 10 lat.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:26   

http://fcinter.pl/news/19...-nowym-trenerem

trzymam kciuki :rotfl:

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 01:16   

bounty_fire, Ja też, bo przy tej biedzie, co mają teraz w ataku, chciałbym zobaczyć beztroską ofensywę Zemana :D

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 02:38   

nismovsky napisał/a:
bounty_fire, Ja też, bo przy tej biedzie, co mają teraz w ataku, chciałbym zobaczyć beztroską ofensywę Zemana :D

ich bieda w napadzie wynika głównie z plagi kontuzji. Większą biedę mają w obronie, a jak Moraś dokupi 1-2 ofensywnie grających zawodników to wraz z Cassano, Palacio i Milito mogą poszaleć ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 10:23   

No ale ja mówię właśnie o na teraz-już biedę w ataku (spowodowaną kontuzjami) :)
A niech sobie w nowym sezonie szaleją i niech im Moratti dokupuje ofensywnych graczy. Z tyłu dalej będzie eksperyment, więc to drużyna wręcz idealna dla Zemana :D

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 17:37   

A na pewno chodzi o Zemana? Bo dziś LGdS pisze o Zendze... Dla niektórych pewnie nie ma różnicy ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 17:41   

Wczoraj czy też przedwczoraj na pewno media donosiły o Zemanie. To nie jest błąd strony FcInter, bo widziałem to w niejednym miejscu anglojęzycznym w sieci.
Ale zarówno jeden jak i drugi to byłby policzek dla kibiców po takim sezonie...

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 19:40   

nie ma o czym pisac to sie plotkuje...ale Zdeman w interze moglby byc zabawniejszy niz malpa z brzytwa, to fakt

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:10   

bounty_fire napisał/a:
http://fcinter.pl/news/19983-zdenek-zeman-nowym-trenerem

trzymam kciuki :rotfl:

Osz w mordę, fani interu nie mają lekko :rotfl: Chociaż wydaje mi się że większego kabaretu niż ten co teraz funduje im Stramaccioni nie można przebić, z Zemanem przynajmniej mieliby ofensywę w miarę ogarniętą a tak leżą i kwiczą w każdym sektorze boiska a gra jest oparta na zrywach pojedynczych piłkarzy (m.in. Cassano), niemniej Czech nie nadaje się do trenowania włoskiego klubu a już tym bardziej takiego który z reguły powinien walczyć o czołowe lokaty. Jestem ciekaw kto zasiądzie na ich ławce od przyszłego sezonu, na jakiegoś ogarniętego trenera raczej nie mają co liczyć, każdy widzi co Moraś wyprawia z tym klubem więc nikt normalny nie będzie chciał uczestniczyć w tym cyrku, jakiś czas temu sporo mówiło się o Blancu ale wątpię żeby francuz zdecydował się na taki kierunek.

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 14:37   

Rossonero_ napisał/a:
Osz w mordę, fani interu nie mają lekko

Oj nie mają, nie mają. Do kontuzji z przodu doszły kontuzje Cambiasso i Guarina :)

Sulej 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 12:11   

http://www.radiobrazylia....poluje-na-tite/

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 22:15   

W Interze dalej pechowo - Javier Zanetti kontuzja, chodzą plotki, że wypadnie nawet na 8 miesięcy...

zino 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 23:16   

Niestety 6-8 miesięcy out, choć już zapowiedział, że nie kończy kariery :) do tego Silvestre 1 miesiąc, masakra co się u nich dzieje z kontuzjami, tam już faktycznie nie ma kim grać. Aczkolwiek z tego co słychać z ich obozu, to wolą sezon bez pucharów niż grę w LE.

Kaj 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 23:44   

A ja myślałem, że Zanetti jest niezniszczalny :) ...

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 23:46   

Cytat:
tam już faktycznie nie ma kim grać.

To może okaże się, że ich Primavera ma nieco więcej woli walki od zblazowanych "pierwszoskładowców"? ;) Szkoda Javiera, bo to jedyny gracz Interu, z jakim można sympatyzować... Teraz wiedzą, co przeżywał Milan przy plagach kontuzji :P

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 08:36   

Nie wiedziałem, że plagi kontuzji są zaraźliwe, ale skoro już wiem, że są to się nie dziwię, że zarazili się ci co byli najbliżej ;)

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 17:04   

Może zatrudnili naszego byłego trenera od przygotowania fizycznego :brew:

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 22:17   

http://fcinter.pl/news/20...ie-kontuzjowany

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 04, 2013 05:23   

juz nawet rozsypuja im sie gracze ktorych jeszcze nie ma w interze 0_o

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 04, 2013 11:09   

Niezła kaszana w Interze, tylu kontuzji to nawet u nas chyba nie było, nawet Zanetti się połamał co wydawało mi się że jest rzeczą niemożliwą.

W każdym razie nie jest mi ich szkoda, jestem tylko ciekaw jaki pomysł na wyjście z kryzysu ma Moratti.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 08, 2013 21:48   

Tak mi przykro, chyba spadną za Catanię :)

Jawor 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 08, 2013 22:01   

Chyba mi się ich zaczyna szkoda robić.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 08, 2013 22:14   

Jawor, jakby nawet do Serie B spadli to bym ich nie żałował :D podobnie z Juve.

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 08, 2013 22:18   

Przykro to się robi jak się przypomnie nasze wyniki z nimi z tego sezonu :|

Odpowiedz do tematu