ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Towarzyskie i Sparingi
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 22:25   

selhaard napisał/a:
Nie podoba ci się? Nie czytaj. Przewiń.
selhaard napisał/a:
Nie piszę w moich postach o tobie. Więc nie traktuj ich osobiście. Przewiń mnie.

Przecież to tak nie działa. To jest forum dyskusyjne, osoby cytują siebie, odpowiadają sobie. Nie da się funkcjonować sensownie gdy nagle się wykluczy czytanie postów jednej osoby.
Osoba A pisze post, osoba B odpowiada, A komentuje odpowiedź, C komentuje wypowiedz A i B, osoba D się z tym nie zgadza.
Nie da się z tego nagle wyjąć osoby A, nie czytać ich postów i normalnie funkcjonować na forum dyskusyjnym.
Taka rada jest zawsze chybiona.
To samo się tyczy propozycji od Novantadue

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 23:14   

Ja sobie bez problemu radzę opuszczając niektóre posty, więc zapewniam - da się.
Mam nadzieję, że koleżanki selhaard nie zniechęciliście. Dla mnie różnorodność i inne spojrzenie są zawsze bardzo cenne. Komu nie pasuje, nie musi czytać lub przynajmniej się do tego odnosić.
Naprawdę potrzebna jest ta dyskusja? Pisują tu czasem ludzie, którzy autentycznie są problemem, atakujący innych, podburzający, pasujący atmosferę, a nikt nie robi rozprawy na temat ich aktywności. Tymczasem robicie pod górkę normalnemu użytkownikowi? Dajcie spokój.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 23:48   

Miauuu. A na dobranoc kot klakier mówi: odp... się od Niej.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 07:45   

Zgłupiałem.
Czytam i niedowierzam.
Na szczęście sparingi się skończyły to i temat zamilknie... ;)

Adin 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 12:07   

Przeczytałem wszystko i doszedłem do wniosku jednego. Za mało pijecie i wszystko wina F&M, bo nie strzelił żadnego transferu ostatnio :hmm: . Temat powinien zostać już w trakcie kłótni zamknięty na krótszy okres czasu, aż do ochłonięcia użytkowników. Tak niegdyś robiłem jak widziałem flame...... Szkoda gadać. :wall2:

Za mało Positive Force. :diavolo: Większość też nie potrafi się wystarczająco się wyluzować.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 17:52   

Milan News podał prawdopodobną wyjściową jedenastkę na czwartkowy mecz ze Shkendija: Donnarumma; Conti, Bonucci, Musacchio, Rodríguez; Kessie, Locatelli, Çalhanoglu; Suso, Silva, Bonaventura.

Mam nadzieję, że Jack zagra w tym układzie na lewej flance. Najlepsze mecze w jego wykonaniu, były jak operował jako boczny napastnik/skrzydłowy. Ogólnie ustawienie wygląda mocno ofensywnie.
lì a casa il cuore sentirà!

PoP 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 20:26   

rivaldoACM napisał/a:
Kontekst jest taki, że to jedyne, co kojarzę z Twoich postów. Niekoniecznie taki, jak sobie dopowiedziałaś.

Chciałbym dorzucić (jako użytkownik tylko czytający forum), iż sam przewijam posty selhaard gdyż nie podchodzą pod mój gust ale jednak ma rację, to nie ona odczytała słowa jak chciała ale jednak Ty je tak ułożyłeś (świadomie bądź nie) ponieważ sam je tak odczytałem (a jak więcej osób tak odczytuje a nie tylko osoba atakowana to chyba jednak coś w tym musi być).

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 16, 2017 08:43   

Serio myślicie, że ktoś was pytał czy coś czytacie czy przewijacie? Skończcie już, żałosne to jest.

Temat o spraingach i meczach towarzyskich.

Odpowiedz do tematu