ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Towarzyskie i Sparingi
Autor Wiadomość
enkidu81 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 12:16   

Gandalf napisał/a:
Co to przebudzenie Dizonaurze zaliczyles, ja nawet twoich wypocin nie czytam szkoda czasu. Twoj gatunek juz wygasl wiec wiekszosc Cie tu zlewa.

Gandalf napisał/a:
Robi sie z tego cyrk jak w Barcelonie miloscie na zaboj do klubow z ktorymi wiekszosc nie ma nic wspolnego.

Wole kopany styl polskich lig i milosci do lokalnych klubow z 3 ligi, z miast w ktorych ludzie sie wychowali. # Stal Rzeszów

Halo halo prawilny chlopcze, bad trip juz zszedl czy dalej siedzisz na laweczce i dlubiesz sloniol raczac takimi madrosciami?
To jest forum pilkarskie AC Milan a nie jakiejs Stali Rzeszow. Z tego co widze to ta swojego nie ma wiec do dziala Gandalfie Wszyscy.
Nikt nie kaze Ci niczego czytac:) Powstrzymaj sie jedynie od cenzurowania bo nie jestes chyba tutaj od tego.
Troche sie to juz staje meczace wiec odnosie sie do poczatku tej niepotrzbnej gownoburzy.
Z wylewajacych sie pochwal stylistyki, retoryki Uzytkownika selhaard pozwolilem sobie wyrazic odmienna opinie. Czytywalem na poczatku i bardzo sie staralem ale koniec koncow odpuszczam. Nie ma w tym nic zlego jesli ktos robi to podobnie w moim kierunku luz. Natomiast nie imputowalem selhaard braku inteligencji,glupoty,orientacji seksualnej,poziomu wychowania,pochodzenia ani w zadnym momencie jej nie cenzurowalem. Nie bylo tez celem urazenie Ciebie a jedynie wyrazenie odmiennej opini. Zreszta jesli dobrze widze nie obrazilas sie.
Jako ze jest weekend i sa ciekawsze rzeczy niz obrzucanie sie to proponuje zakonczyc ten watek bo to zdaje sie temat sparingu i to wybitnie slabego:)
Zycze rowniez udanego wypoczynku wszystkim i aby mercato toczylo sie w strone taka aby nikt juz nie mial powodow do narzekania:)

selhaard 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 12:17   

acmilan1899,
Dziękuję Ci.
Ale myślę, że nie ma sensu.
Tego typu ataki czy zachowania nie robią na mnie większego wrażenia, co najwyżej unoszę brew.

Ale muszę przyznać, że jest to dla mnie kuriozum, bycie tu jedyną lub jedną z nielicznych użytkowników, punktowanych nie tak za treść co za styl...
Poważnie? Przy tutejszym szacunku dla języka? ...

Postaram się pisać mniej obszerne teksty, żeby użytkownicy, których boli moja obecność mieli mniej przewijania.

Ale dzięki.

selhaard 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 12:24   

Enkidu81,
Ja się nie obrażam. Ja super babka jestem. Tylko bardziej niż Ty lubię przymiotniki. I przysłówki.
Wystarczająco krótko, czy musiałeś przewinąć? :king:

Też życzę najlepszego.

Nie musimy się tu wszyscy kochać, ale żreć się też nie powinniśmy.
Bo koniec końców - liczy się Milan. Hm?

enkidu81 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 12:30   

selhaard napisał/a:
Wystarczająco krótko, czy musiałeś przewinąć?

selhaard ta uwaga niecelna chyba bo ja sam pisze raczej dluzsze posty:) Czego ten jest odstepstwem.
Zapewniam ze lubie kobiety wbrew oderwanej od rzeczywistosci opini ktora sie tu pojawila:)
selhaard napisał/a:
Nie musimy się tu wszyscy kochać, ale żreć się też nie powinniśmy.
Bo koniec końców - liczy się Milan. Hm?

Oczywista sprawa.
Napewno liczy sie tutaj bardziej niz Stal Rzeszow czy Polonia Bytom:)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Sie 12, 2017 12:46   

selhaard napisał/a:
Postaram się pisać mniej obszerne teksty, żeby użytkownicy, których boli moja obecność mieli mniej przewijania.
Ty takie gierki zostaw dla męża, bo enkidu81 tak jak przewijał tak przewijał Twoje posty dalej będzie i na zdrowiu przez to nie podupadł. A kilku innych, w tym i ja, czytać Cię naprawdę lubię. Bo emocjonalne posty w Twoim wykonaniu to jednak co innego, niż w wykonaniu dojrzewających gimnazjalistów.

Także ten tego, pisz ile chcesz, a o czytelników tego się nie martw. ;)

theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 19:45   

selhaard, zawsze gdy wchodze po meczu poczytac wypowiedzi na forum, zawsze najpierw szukam Twojej, wiec licze na kilka dluzszych akapitow po kazdym meczu!

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 21:32   

Ja też. A co do użytkownika enikidu81 to trochę odcięło mi prąd. Upały, burze, sytuacje rodzinne itp. Po prostu lubię czytać długie rozważania S. i nie podoba mi się przygaszanie w Niej tego co prezentuje. Enkidu81 - wybacz awarię mojej mózgorozdzielni. Poniosło chłopa (tzn. mnie). Tak, prymitywne to było to co wysrałem na klawiaturze. Bez urazy. Ignoruj mnie najlepiej.
P.S. Im człowiek starszy tym głupszy. Boję się co będzie dalej. Forza inteligencja emocjonalna!
P.S.2 Lecz jeśli S. zabraknie na tym forum to jednak cię znajdę.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Sie 12, 2017 22:48   

Ta atakuje pisze co mysle nie ze to mi przeszkadza tylko mnie to nie obchodzi wiec sobie klepcie w waszym kurwidolku wielkich znawcow i milosnikow nie majac pojecia jak wyglada druga strona medalu.

Wokol Pani od wina widze zebrala sie sfora broniacach pieskow.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 12, 2017 23:20   

Gandalf, przeszkadzasz tu troche.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 06:33   

To wypad pajacu na pudelki taplać się w gównie z gimbazą.

Kartka.
Admin

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 06:56   

Pajacem to jestes ty.

Widze ze kurwa jak sie tu komus zwroci uwage to sie zleci kazdy atakujecie jednego w 10 Honorowo na prawde. Bubu nie blaznij sie jak masz problem to mozemy normalnie pogadac na priv czy cos.

Wiem ze to sie skonczy ostrzezeniem albo banem ale mam to daleko. Skoro moderacja toleruje tu jeszcze wiekszych ... ala zasluzonych milosnikow dla acmilan.pl

Nie dziwie sie ze Pepe sie tu nie udziela jak z tego mercato to zrobil sie tu taki sam pudelek jak na innych stronach.

Za wszystko co zle nie przepraszam. Bo nie mam za co nie ja jedyny atakuje/atakowalem w chamski sposob

Na tej stronie bryluja w tym Jarles i Bubu.

Kartka za wyzywanie. I druga za wulgaryzmy.
Admin

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 07:37   

Theoden Nie ja jedyny przeszkadzam, nie ja jedyny zwracam uwage na dziwne zachowania i bezgraniczne milosci do klubu z ktorym nie ma sie prawie nic wspolnego. Ja sie moge przyznac ze jestem januszowskim kibicem z Polski(taka pjest prawda) mam nawet dziare, ale wszystko ma granice dobrego smaku a ta zostala tu przekroczona juz dawno.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 08:27   

selhaard napisał/a:

Czyli na przykład Jack.
Jego „lepszość” od Bonucciego nie opiera się być może na długości doświadczeń w drużynie narodowej, być może nie na umiejętnościach czysto piłkarskich, kwestie charakterologiczne też uważam trudno byłoby nam zweryfikować, ale na tym, że nie jest w tym klubie od pięciu minut.

Ja tylko chciałem dodać, że Bonaventura jest w klubie od trzech lat, więc nie za bardzo jest z niego klubowa spuścizna, zwłaszcza, że 6 miejsce na koniec sezonu to jego największy sukces w naszych barwach. W normalnych warunkach w ogóle nie miałby do opaski startu, a w warunkach obecnego Milanu także wygląda to nietęgo. Dodatkowo, nie widzę też w nim cech charakterologicznych na kapitana.

Co nie zmienia faktu, że Bonucci w roli kapitana to nie jest szczyt moich marzeń z przyczyn przez Ciebie wymienionych. Ta decyzja jednak jest właśnie zupełnie logiczna, ale nie dlatego, że wszystko za nią przemawia "chłodnym okiem", tylko brak jest jakiejkolwiek przeciwwagi ze strony warstwy romantycznej. Nie ma po prostu komu jej dać ze "starego" Milanu.

Zresztą ta opaska od początku była przedmiotem handlowania, jeżeli wierzyć, że $$$ miał ją początkowo dostać od klubu w ramach przedłużenia kontraktu.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 13:01   

Ja myślę, że nasze dywagacje na temat słuszności przydzielenia opaski Leo, powinna zakończyć wypowiedź Abate, który do tego faktu odniósł się bardzo entuzjastycznie. Więc skoro największy weteran jakiego mamy, cieszy się, że Bonucci jest nowym kapitanem, to może jednak ma to jakiś głębszy sens i - jak ktoś wcześniej napisał - wszyscy po prostu czują, że w szatni jest nowy lider z prawdziwego zdarzenia.

BTW - to co się powyżej działo to jakaś makabra. Mam wrażenie, że od kiedy Tomek zawiesił stronę i zniknął gdzieś z całym swoim autorytetem, to i na forum rozpasanie obyczajów nastąpiło. Choć cieszy, że przynajmniej część awanturników wiedziała, że coś poszło nie tak i zrejterowała.

Szanujmy się tu plz, zawsze było tak fajnie, staramy się wszyscy aby to miejsce wciąż było wyjątkowe. Wszyscy kochamy tę samą drużynę.
lì a casa il cuore sentirà!

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sie 13, 2017 13:12   

enkidu81 napisał/a:
Kluja w oczy te stylistycznie i dla mnie dosc sztuczne wywody. Na sile ubarwianie i rozemocjonownay ton i nieszmieszne grepsy, zabawy slowne.

:ok: popieram

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 13:19   

No fajnie, ale 90% użytkowników je uwielbia, więc może nie zaśmiecajmy więcej tematu i gdy zobaczycie takie magiczne słowo "selhaaard" i ścianę tekstu, to po prostu ją przewińcie, świat będzie piękniejszy i dla was, którzy tych "sztucznych wywodów" nie przeczytacie, i dla nas, którzy nie będą czytać waszego skomlenia na ten temat.

Brawo dla moderacji za szybkie spacyfikowanie jednego z powyższych delikwentów.

Majkel, widziałem, że kilka razy już przywołałeś tę wypowiedź Abate. Mógłbym prosić o linka?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 13:30   

Tak, proszę, to taki mini wywiad:

http://www.acmilan24.com/...przykladem.html

Poniżej wyciągam dla wszystkich, samą wypowiedź o zmianie kapitana:

"To jest decyzja nowych władz oraz Montelli. Cieszę się, że wybór padł właśnie na Leo. To jest człowiek sukcesu, który napisał historię Juventusu i przeżyłem z nim piękne chwile w reprezentacji. Znam go bardzo dobrze. Jest człowiekiem, który wykazuje wielką pokorę. Jest urodzonym zwycięzcą i jest dla nas przykładem. To jest właściwa osoba na odpowiednim miejscu."
lì a casa il cuore sentirà!

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 14:22   

viacheslav napisał/a:
enkidu81 napisał/a:
Kluja w oczy te stylistycznie i dla mnie dosc sztuczne wywody. Na sile ubarwianie i rozemocjonownay ton i nieszmieszne grepsy, zabawy slowne.

:ok: popieram

Ja się od jakiegoś czasu nie udzielam, czytam też od święta, ale też głośno popieram, zwłaszcza widząc klakierów.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 14:53   

To paradoks, że makaronizmy przeszkadzają akurat kibicom włoskiego klubu ... :kij:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 15:18   

Kur...ka ludzie, serio?! Forum piłkarskie, temat meczowy, a tu o stylu rozprawiają. Zrozumiałbym gdyby chodziło o inny temat, coś o kulturze czy książce.
Tak, wiem, "wyraziłem własne zdanie, mam prawo, nikogo nie chciałem urazić" etc. Tylko do cholery po co ?! Jaki w tym sens? Chcecie by dany użytkownik przestał pisać czy nagle zmienił siebie i własny styl ekspresji?
Może wyjdźmy na ulice i skrytykujmy grubych czy brzydkich. "Ej, przeszkadza mi twój wygląd, bez urazy, nie chciałem obrazić. To moja opinia do której mam prawo, a twój wygląd mi przeszkadza"
"Zmień siebie, swoją osobowość/wygląd, bo mi przeszkadza" :minigun:

Nie lubisz czyichś postów? Za długie, nie twój gust? Nie czytaj i zamknij buzie. Nie próbuj zmieniać ludzi, bo tobie coś przeszkadza.

Poza tym przez wiele lat na tym forum zdarzyło mi się uznać, że czyjeś posty mi nie podchodzą. Po prostu nie czytałem i tyle. Proste jak sanki.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 15:35   

To jest akurat fajny temat do dyskusji, biorąc pod uwagę ostatnich kilka spięć na forum to może nawet potrzebny. ;)

Ja konkretnie stanąłem w obronie opinii wyżej, bo nie podoba mi się takie odwracanie kota ogonem. Gdyby nowy użytkownik-młody chłopak pisał tak puste merytorycznie posty, to najpierw zostałby wyśmiany, a zaraz potem odesłany do konkurencji z łatką - w najlepszym wypadku - trolla. A ponieważ tutaj w co drugim zdaniu jest mocno podkreślane, że mamy do czynienia z żoną, matką, w dodatku pijącą aktualnie dobre wino, to nazywamy to konwencją. Konwencją to były dziesięć lat temu posty użytkownika(którego nicku nie pamiętam ;) )na konkurencyjnej stronie, mogłeś najpierw nie załapać, ale jak przeczytałeś kilka, to już łatwo było dojrzeć, że w humorystyczny sposób przekazywane są bardzo błyskotliwe myśli. Tutaj mamy pomieszanie z poplątaniem, w dodatku o niczym. I enkidu81 został pojechany za taką obserwację. Bes sęsu. ;)

selhaard 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 21:18   

Szok i niedowierzanie.

Nikogo tutaj nie obraziłam, nikogo nie szkaluję za posiadanie innego zdania, nigdy też nie zwracałam uwagi na to, że posiadacie odmienny lub nie posiadacie żadnego stylu wypowiadania się.
W dodatku ostatnio bywam tu tak rzadko, tak sporadycznie piszę, że publiczny lincz selhaard zdaje mi się być jakimś tragicznym nieporozumieniem.
Do tej pory uważałam ten portal za przyjazną platformę, na której mogłabym od czasu do czasu z ludźmi (wydaje mi się) w moim wieku wymienić się poglądami na temat Milanu. A wy mnie tutaj odsądzacie od czci i wiary, bo piszę inaczej niż wy?
Masakra. Sprawiliście, że muszę się tutaj tłumaczyć z języka jakiego używam i tego jaka jestem.
Nie jestem kibicem Juventusu, ani Interu, ani żadnego innego klubu, kocham ten sam klub, co wy, a punktujecie mnie jak przeciwnika. Tragiczne i dla mnie niezrozumiałe.
Cała ta sytuacja świadczy głównie o was, nie o mnie.
Nie jestem waszym wrogiem, nic od was nie chcę, o nic was nie proszę. Więc dlaczego moja obecność spotyka się z taką wielką niechęcią?

Nie podoba ci się? Nie czytaj. Przewiń.

Skąd ten ból dupy?
Nie piszę w moich postach o tobie. Więc nie traktuj ich osobiście. Przewiń mnie.
Ktoś zadeklarował, że mnie czyta, a ty tego nie robisz? Kontynuuj.
Tobie nikt tego nie mówił? Zadzwoń do matki, ona lubi jak mówisz. Napisz do niej, ona cię schwali, jeśli tego potrzebujesz.

Tak, jestem matką, żoną. Wspominam o tym, bo to jest część mojego życia, tak jak Milan. Wam również, nieskończoną ilość razy, w chwilach smutku lub euforii zdarzało się wspomnieć o dzieciach, żonach i kobietach. Dlaczego tylko w moim przypadku to jest niestosowne? Dlaczego w ogóle to jest niestosowne? Jakiekolwiek wzmianki o rodzinie zawsze pojawiają się w kontekście Milanu.

A zarzut dotyczący picia jest totalną, niemieszczącą mi się w głowie hipokryzją. Wszyscy tu jesteście zawsze trzeźwi, a w czasie meczu szczególnie, nigdy nie sięgacie po alkohol i nigdy nie piszecie, że sięgacie.

Moje posty NIGDY nie są o niczym. Jeśli ktoś tak uważa, to ich nie czytał i nie powinien się o nich wypowiadać. A jeśli czytał i dalej twierdzi, że są o niczym, to jest to ewidentny dowód na pewne niedobory (np. inteligencji poznawczej lub w czytaniu ze zrozumieniem). Ale zapewniam, że w każdym wieku można je nadrobić, są specjaliści, są podręczniki, warsztaty.

rivaldoACM,
Większą część mojej wypowiedzi nie skierowałam personalnie do Ciebie, ponieważ uznałam, że reprezentujesz nieoficjalnie większą grupę użytkowników. Natomiast w tym miejscu mówię już tylko do Ciebie.

Użyłeś celowo sformułowań odnoszących się do mojego macierzyństwa i sięgania po alkohol w jednym zdaniu, kontekst jest oczywisty. Uważam, że to słabe, obraźliwe, niesprawiedliwe i świadczy o twoich niskich, szowinistycznych pobudkach.

Dawno temu, w jakieś książce, której autora nie pamiętam przeczytałam takie zdanie (to przerażające, ale po tylu latach jest ono wciąż aktualne):

Zdolności regeneracyjne bezinteresownego skurwysyństwa są nieograniczone.

Może nie przeczytałeś tego zdania, ale uczyniłeś z niego swoje motto na dziś.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 21:50   

Selhaard, pisz dalej, tak jak do tej pory! Ja na pewno Twoich intrygujących postów pomijał nie będę. Jestem trochę zażenowany tym na jakie tory, przez reakcje niektórych forumowiczów, zboczyła dyskusja w temacie dotyczącym sparingów Milanu... Wiem, miałem niedawno swój negatywny epizod na naszym forum, ale chyba nie odbiera mi to prawa do wzięcia Kobiety w obronę...

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 21:56   

selhaard napisał/a:
Użyłeś celowo sformułowań odnoszących się do mojego macierzyństwa i sięgania po alkohol w jednym zdaniu, kontekst jest oczywisty.
Kontekst jest taki, że to jedyne, co kojarzę z Twoich postów. Niekoniecznie taki, jak sobie dopowiedziałaś. Ale rozumiem, jak ktoś Cię nie czytuje to jest nieinteligentnym szowinistą. Załapałem. I tak, posty są o niczym, bo to nie jest prywatny blog. Gdyby większość tak traktowała posty "o czymś" to nie wyobrażam sobie, jaki powstałby śmietnik. Pisać oczywiście nikomu nie zabraniam, nie jestem u siebie, ale jak pisałem - zareagowałem przez klakierów.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 22:06   

Zamiast takich forumowych wojenek które do niczego nie prowadzą proponuję zablokować użytkownika który wam nie pasuje i problem z głowy.

Wystarczy prosty skrypt: https://pastebin.com/raw/icQFCM7G

Jak ktoś nie umie zainstalować to odsyłam do google - "instalacja skryptów w przeglądarce".

Odpowiedz do tematu