ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NC+
Autor Wiadomość
sneer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 16:51   NC+

Dzisiaj ogłosili powstanie nowej platformy cyfrowej telewizji z która nieukrywam wiązałem duże nadzieje pod względem szerokiego wachlarza licencji sportowych:
- LM, UEFA, Serie A, Ekstraklasa, Premier League, Primera Division.

Tworzę wątek w celu zebrania informacji o tej platformie bo jest ona dla mnie jak narazie dużą niewiadomą.

Przede wszystkim nie wiadomo jak zostanie rozdzielona piłka nożna. Na starcie wydaje się, że LM i UEFA zostaną przeniesione do kanału Canal+ Sport a w nSport zostaną tylko marne dwa mecze Serie A albo i to nie... nSport jest dostępny już w drugim najtańszym pakiecie natomiast C+ Sport dopiero od 100zł.

Platforma zrezygnowała niestety z podziału na pakiety tematyczne i mamy pakiety cenowe, aby więc posiadać dostęp do wszystkich kanałów sportowych trzeba będzie wyłożyć min 100zł miesięcznie. Czyli pakiet Canal+ Silver 79zl i C+ i C+ Sport za dodatkowe 20zł. Co jest dużo droższe niż dotychczasowy pakiet sportowy w Nce....

Zastanawia mnie też jak będzie z NC+ GO czyli możliwością oglądania kanałow na tabletach i smartphone'ach. Nie ukrywam, że jestem często poza domem w czesie meczy i możliwość obejrzenia ich na urządzeniu mobilnym była by atrakcyjna ale na teraz wydaje się ze usługa będzie dostępna dopiero od 120zł miesiecznie.

Jeśli ktoś miał już kontakt z operatorem tej platformy i ma inne dokładniejsze informacje niż te, które udało mi się zebrać to niech pisze śmiało.

Marcu 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 18:57   

Od kwietnia kanały premium mają być zastąpione innymi. Szczegółów nie podano ale może wskoczą canal+ i canal+sport.
CL nadal powinna być dostępna dla abonentóe N-ki choć pewnie będzie też dostępna dla abonentów canal+.

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 18:58   

Trzeba będzie chyba szybko po 1 kwietnia złożyć wypowiedzenie i poczekać na jakąś super ofertę bo do tej pory za oglądanie Serie A i LM na nPremium płaciłem 54zł i jakoś nie uśmiecha mi się wyłożenia za to podwójnej kwoty.
Nie da się ukryć, że zrobili abonentów nki w bambuko tymi cyfrowymi cenami z kosmosu.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 19:24   

sneer napisał/a:
Zastanawia mnie też jak będzie z NC+ GO czyli możliwością oglądania kanałow na tabletach i smartphone'ach.

cytat - Aplikacja nC+ GO zaoferuje natomiast dostęp do pełnej oferty telewizyjnej oraz VOD na ekranie tableta, jednak tylko w obrębie domu – w innych miejscach dostępne będą tylko niektóre kanały.

Milan 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 19:46   

Przesadzili z tymi cenami. Ma teraz pełen pakiet C+ za 120pln i chcąc pozostać przy tym co mam, przy migracji, musiałbym wyłożyć aż 199pln. A co dostaję w zamian? Nsport? Śmieszni są.
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 19:58   

sneer napisał/a:
Przede wszystkim nie wiadomo jak zostanie rozdzielona piłka nożna. Na starcie wydaje się, że LM i UEFA zostaną przeniesione do kanału Canal+ Sport a w nSport zostaną tylko marne dwa mecze Serie A albo i to nie

ja pare dni temu własnie przedłużałem umowe z N i Pani z obsługi powiedziała mi że LM i Puchar UEFA na pewno zostaje na nsport/npremium.a druga sprawa że jeśli np. w tym czasie będe chciał zrezygnować z obecnego pakietu i wybrać nowy (np rozszerzony o lige angielską i hiszpańską) można to zrobić w każdej chwili bez żanych dodatkowych karencji.i tyle co na razie się dowiedziałem.poczekam jeszcze z tydzień lub dwa i na spokojnie sobie do nich zadzwonie by zapytać o dodatek w/w lig do mojego pakietu i ile to będzie kosztowało.wtedy dam znać co mi powiedzieli ;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 20:00   

I TVN24 w HD ;) Ja mam nadzieję, że to wszystko są ceny dla nowych klientów a nie dla byłych użytkowników cyfry i nki. Ja już podałem numer i czekam aż miła pani zadzwoni z ofertą specjalną. Ale tak jak napisałem, z doświadczenia wiem, że jak się wypowie umowę to oferują dużo więcej za dużo mniej i tak też zrobię. Rok temu płaciłem 58zł za 4 pakiety tematyczne a jak wypowiedziałem umowę to dali mi wszystkie możliwe pakiety i kazali płacić 4zł mniej ;) I jeszcze gwarancja stałej ceny na cały okres umowy.
Teraz po usunięciu kilku kanałów z oferty n będzie możliwość złożenia wypowiedzenia. Nie wiem czy abonenci Cyfry+ też będą mieli taką możliwość.

Cytat:
ja pare dni temu własnie przedłużałem umowe z N i Pani z obsługi powiedziała mi że LM i Puchar UEFA na pewno zostaje na nsport/npremium.

No ok tylko, że nPremium likwidują 5 kwietnia i co dalej? Dwóch meczów LM Ci nie puszczą równocześnie na nSporcie ;)
Ostatnio zmieniony przez pionka Czw Mar 21, 2013 20:02, w całości zmieniany 1 raz  

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 20:00   

Wg mnie słaba ta oferta. Canal sport pojawia się dopiero od 120zł. Nigdzie nie widzę opcji żeby można dokupić pakiet wszystkich canal+ do niższego abonamentu. Cienko to widzę.

sneer 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 21:30   

ozzy69 napisał/a:
cytat - Aplikacja nC+ GO zaoferuje natomiast dostęp do pełnej oferty telewizyjnej oraz VOD na ekranie tableta, jednak tylko w obrębie domu – w innych miejscach dostępne będą tylko niektóre kanały.
Ale z tego co czytałem to C+ Sport i nSport będą wśród tych dostępnych poza domem.
pionka napisał/a:
No ok tylko, że nPremium likwidują 5 kwietnia i co dalej? Dwóch meczów LM Ci nie puszczą równocześnie na nSporcie
No właśnie... jak nic pójdą do C+ sport żeby trzeba było wykupić większy pakiet.
ozzy69 napisał/a:
Wg mnie słaba ta oferta. Canal sport pojawia się dopiero od 120zł. Nigdzie nie widzę opcji żeby można dokupić pakiet wszystkich canal+ do niższego abonamentu.
Jest C+ w pakiecie za 79zł darmowy za dwa miesiące a potem za 20zł więc w sumie 100. No słaba słaba i przede wszystkim mega droga ale jakie są alternatywy? Jeden mecz na tydzień LM w publicznej i reszta po rosyjsku na ekranie komputera? :/ Na jak długo można będzie pozostać przy obecnej ofercie N?

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 21:34   

pionka napisał/a:
No ok tylko, że nPremium likwidują 5 kwietnia i co dalej? Dwóch meczów LM Ci nie puszczą równocześnie na nSporcie

podejrzewam że zaraz "wepchną" te mecze na inne kanały ;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 23:16   

No ja też podejrzewam. Że wepchną je na Canal+ Sport. Dawaj stówę to zobaczysz co chcesz.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 23:28   

może być i tak,a wtedy okaże się że zostałem oszukany ponieważ przedłużając umowe kobieta JASNO I WYRAZNIE powiedziała że będe miał na pewno pełną Champions League

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 23:32   

Pawko IRL napisał/a:
przedłużając umowe kobieta JASNO I WYRAZNIE powiedziała że będe miał na pewno pełną Champions League

A masz to nagrane? Bo te nagrania, co u nich są na infoliniach to są dla ICH celów. Wiem, bo szedłem kiedyś z N-ką na noże i jak Ci nie dali niczego na piśmie to nic nie zrobisz. Teraz widzę, że po połączeniu są takie same cyrki i zero szacunku do klienta (masakrycznie zdzierają, nie ma co)... To ja już wolę SopCast na dobrym necie i podpięcie kompa do TV LCD. Jakość dobra, a i języków obcych człowiek liźnie :P

kamillos 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 21, 2013 23:47   

Nie wiem jak ci wszyscy operatorzy telewizji satelitarnych/kablowych mogą jeszcze się dziwić, jęczeć że tyle piractwa, streamów nielegalnych itd. Przecież ta oferta nc+ to jakaś kpina. Ciekawe czy dostęp do Canalu+ Sport też podrożeje w sieciach kablowych.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 08:35   

Miałem nadzieję, że będzie ładnie pieknie, jak to mówili "koniec dylematów'' a tu taki klops. Mam pakiet cyfry z canal+ i wszstkimi HD za 77 zeta z dekoderem pvr, normalnie taki pakiet ponad stówe chodził, ale kiedy tylko mogę zrywam z nimi umowy i negocjujemy (pionka, ;) ).
Od wczoraj nie mozna się do nich dodzwonić (właśnie wiszę na lini), ale z tego co czytam na forach to źle to wygląda, próbują wszystkich naciągnąć na drogie pakiety.

Rano zmienili m i listę kanałów i to jest chore! TVN na "jedynce" TVN7 na "dwójce"... Mango w czołówce... parodia.
Czyje chore ambicje są w ten sposób zaspokajane żeby tvp1 czy tvp2 wyrzucić na wyższe kanały, a swoje szroty pokroju tvn7 lansować z przodu? Myślą, że wtedy zaczniemy je ogladać czy robić zakupy w mango?
Wiem, że enka i polszit już wcześniej tak kombinowali, ale nie spodziewałem się, że C+ tak zzdiadzieje.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 08:41   

Likwidują C+ Gol i C+ Weekend, a na nsport w (prawie) każdą niedzielę od kwietnia do pazdziernika o 22:00 ma być magazyn żużlowy. Ale źródło informacji nie jest najwiarygodniejsze, bo to szef ekstraligi żużlowej.
Niemniej jeśli to prawda, to ciekawe gdzie transmitowana będzie liga włoska.

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 08:53   

mnie umowa wygasa z koncem miesiaca ( cyfra+)...
miesiac temu chcieli sie zesrac- tak wydzwaniali do mnie- ale propozycje byly slabe...
teraz od 2 tygodni cisza w eterze...
jak radzicie- rozwiazac umowe, czy samemu do nich dzwonic???
nie ukrywam, ze chciałbym miec dostep do piłki tak jak teraz, a nie wnerwiac sie na necie...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 08:56   

bogiel,
http://media2.pl/media/10...rt-na-zywo.html

Cana+ Sport HD
Niedziela (7 kwietnia):
- godz. 12.25: Liga włoska: Fiorentina - AC Milan (na żywo)

rzepinho, ja ich zawsze brałem na "przeczekanie" i powtarzałem "słabo, zadzwońcie jak wymyślicie coś lepszego", ale nie wiem czy w obecnym bajzlu to zadziała.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 09:02   

Ok Konrad, ale jest też liga polska, angielska, hiszpanska, francuska i jeśli będzie mecz o 20.45 w sobotę lub niedzielę, to może być lipa, bo Barca i Real grają zazwyczaj o tych porach a i PSG jest coraz bardziej medialne.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 09:28   

Dzwoniąc do centrum obsługi pamiętajcie,że 42 minuty to też jest "powyżej 10" żeby się komuś kasa na koncie nie skończyła :P

bogiel, zgadza się, mogą być problemy, jak zawsze ;) , ale zwróć uwagę na lnik, który dałem wyżej - mecze są też na Canal+ Family i Family2 czyli jednocześnie mogą pociągnąć 3 transmisje.

Rozmawiałem z konsultantką, bieden dziewcze, jąkała się trochę, pewnie ma już nieźle wyprany mózg przez zadowolonych inaczej klientów.
Okazuje się, że mogę pozostać na swoich warunkach do końca umowy (wrzesień) czyli 77 zł miesięcznie, póżniej zobaczymy co będzie. Żeby mieć w nc+ swoje warunki plus kilka nowych kanałów rodem z enki musiałbym zapłacić 119 zł, spora różnica i narazie poczekam czy coś się zmieni, chociaż lipa mieć nsport czy nowe kanały bajkowe zakodowane.

Ciekawy artykuł:
http://media2.pl/media/10...y-za-uwagi.html

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 11:40   

Na razie oferta przy tych cenach to jakieś kpiny...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 11:45   

są pierwsze sygnały na plus!
http://media2.pl/media/10...nej-ncplus.html
czyli muszę znowu dzwonic i jeśli z 77 podniosą mi na 79 i będę mial wszystkie enkowe kanały to nie ma się co zastanaiwać.

sneer 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 12:15   

konrad_acm napisał/a:
są pierwsze sygnały na plus!
http://media2.pl/media/10...nej-ncplus.html
czyli muszę znowu dzwonic i jeśli z 77 podniosą mi na 79 i będę mial wszystkie enkowe kanały to nie ma się co zastanaiwać.
Jeżeli to prawda i można mieć ten pakiet Platinium za 79zł zamiast 119 to rewelacja. Jakby komuś udała się ta sztuka to niech da znać.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 12:27   

Sprawdzę to, ale najpierw muszę nakarmić baterię w telefonie żeby znowu z godzine jakiejś opery wysłuchiwać :rotfl:

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 22, 2013 12:53   

ja czekam do przyszłego tygodnia- w niedziele(31.03) konczy mi sie umowa...zobaczymy czy sie odezwia

Odpowiedz do tematu