ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mario Balotelli
Autor Wiadomość
wasyl 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 21:53   

Odbudowal sie w Nicei. Tzn bardziej cos tam pogral w tej ogorkowej lidze i teraz znowu wroci na wysoki poziom i-klops. Dziwi mnie ze wielkie kluby daja sie jeszcze nabierac na te jego zagrywki. Juz dawno powinien byc wykreslony z notesow w najlepszych klubach Europy.

luca1899 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 21, 2017 13:46   

Balotelli powiedział w wywiadzie, że chciał wczoraj wpaść na lunch do drużyny, ale Fassone mu odmówił. Co o tym myślicie?

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 21, 2017 14:30   

Jeżeli chciał wpaść teraz, w czasie karnego zgrupowania w Milanello, to bardzo dobrze, że Fassone mu odmówił. Obecność tego pana na pewno nie pomogłaby drużynie w kontemplacji nad swoją żałosną postawą na boisku. Mają teraz siedzieć w Milanello, aby trenować i pomyśleć nad swoją formą, a nie spotykać się w celach przyjacielskich z byłymi zawodnikami o wiadomej reputacji i charakterze.

Qnen 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Gru 21, 2017 22:17   

Mario niech sobie wpadnie w przerwie styczniowej, teraz trzeba z siebie zmyć plamę wstydu

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 22, 2017 09:15   

Powiem Wam, że nie pogardziłbym Super Mario z wiosny 2013 roku na boisku, ale z kolei wolałbym, żeby trzymał się z dala od szatni Milanu ;) W tym konkretnym przypadku na pewno nie jest to odpowiedni moment na składanie takich wizyt w Milanello.

pepe 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 22, 2017 10:25   

Myślę, że to był świetny pomysł ze strony Mario. On wie najlepiej, co to dobra zabawa, a obecnie wkłady do czerwono-czarnych koszulek zdają się też rewelacyjnie bawić i na boisku i poza nim. Żałuję, że Fassone ma tak spiętą dupę - chłopaki by się rozluźniły (jeszcze bardziej), w sam raz przed meczem z jakimiś ogórami z Bergamo. :kij: Ewidentny zatem błąd zarządu - wszyscy do zwolnienia, włącznie z chińskim właścicielem!

Jay-Jay Okocha 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Czw Lut 22, 2018 19:09   

Przed momentem skończyłem oglądać Lokomotiv Moskwa z Niceą. W kontekście ostatnich doniesień moje oczy zwrócone były przede wszystkim na Balotellego. Już w pierwszych 20 minutach Mario obija dwukrotnie poprzeczkę - najpierw z 30 metrów niesygnalizowanym strzałem, a następnie z rzutu wolnego. Włącza się pewien jednak sentyment i myślę sobie: jeżeli UEFA dobierze nam się do tyłków i będziemy mieć bana na transfery, bądź ograniczone na nie fundusze, to może by jednak świra sprowadzić za darmo; może zmądrzał?, może - jak Ibra - z wiekiem będzie co raz bardziej decydujący?

Nicea to fajna drużyna, ale dziś miała niesamowitego pecha i zdecydował ostatecznie rezultat pierwszego meczu. Z minuty na minutę szanse na dogonienie rywala malały i rosła frustracja przede wszystkim u Mario. Ostatnie 20-25 minut meczu to już on w swoim dawnym wydaniu: zero ambicji, truchtanie, egoizm. Tylko jakby spokojniejszy w kwestii temperamentu. I stwierdzam - to jest nadal pajac, który u nas zapewne chciałby robić za gwiazdę, a ostatecznie rozwaliłby szatnię od środka. I nawet gdybyśmy mu dali kontrakt na próbę (powiedzmy na pół roku) i Gattuso stojącego nad nim z batem, to w te kilka miesięcy byłby w stanie cofnąć drużynę w rozwoju. Jak to mówią - kto się ch urodził, ten skowronkiem nie umrze. Rzadko się nie sprawdza...

theoden92 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 23, 2018 01:25   

Mysle, ze to kolejna plotka, tego samego co Reus pokroju. Tez sledze mecze Balo w Ligue 1, mam do niego duzy sentyment. Nie sadze jednak, zeby zarzad mial zamiar sciagnac takiego zawodnika, nie sadze, zeby chcial go trener. A ja bym chcial :) Kalinic nie pokazuje za wiele, Silva ma jeszcze czas, a zostawianie roli pierwszego napastnika Cutrone skonczy sie jak z Szarawym. Balo za Chorwata i jestem zadowolony :) Niestety to nierealne...

pepe 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 30, 2018 22:40   

https://eurosport.interia.pl/ligue-1/news-ligue-1-mario-balotelli-nie-przejdzie-do-olympique-marsylia,nId,2612965

Że nie da się w żaden sposób ukrócić działań i wpływu takich osób jak Raiola. Zaczynam wierzyć, że faktycznie Raiola bardzo podobnie namieszał w głowie Donnarummie. W przypadku Balotellego akurat trafiło na idealny grunt do wszelkich utarczek, stawiań się i podskakiwań.

Odpowiedz do tematu