ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mario Balotelli
Autor Wiadomość
bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 11, 2016 21:54   

2 bramki Mario w debiucie ;o I tak patrząc na skład Nicei ciekawa ekipa, z ławki wszedł Belhanda, na ławce trenerskiej Lucian Favre

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 12:40   

W sumie wiele się nie zmieniło. Czarno-czerwone pasy, brak radości po bramkach i znów prowokowacje w jego stronę :-)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 18:53   

Gomis ładnie się kompromitował przed karnym Balo a później gdy sam strzelił zrobił z siebie pośmiewisko, tzn. na czworaka jak pies wlazł do siatki. Normalnie facet się zbłaźnił :lol2:

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 19:31   

Balo raz. Balo dwa. I to z Monaco.
A Nicea liderem.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 19:46   

Raz to akurat był Baysse, Balo strzelił na 2-0 i 3-0 (tak gwoli czystej dokładności).

Balo strzela regularnie w Francji - będzie argument za tym, żeby nie traktować wyczynów napastników we Francji szczególnie poważnie ;-)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2016 19:51   

Może dla niego zwyczajnie życie we Francji jest łatwiejsze. Nie jest temat numer jeden, nie śledzą każdego kroku Mario, nikt od niego nie oczekuje cudów i może sobie na spokojnie grać.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 11:18   

Mario przecież jakości wcale nie stracił, tylko ma problemy z głową. Jak się ogarnie, to będzie grać na wysokim poziomie. Nawet ostatnie mecze w Milanie miał moim zdaniem dobre, tyle że nie strzelał, bo i cały Milan grał do dupy.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 13:16   

Balotelli jak do nas przychodził też miał świetny początek, ba, cały rok grał dobrze. Problem jest później, kiedy sprawdza się przysłowie "żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce". W radykalną zmianę nie wierzę. To raczej przypadek Cassano, który przeplatał świetne okresy gry z olewaniem wszystkiego i durnymi wybrykami. Zaczyna dobrze, skończy jak zawsze. Poczekajmy tylko troche.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 14:15   

No ja też nie podejrzewam, że stać go na więcej niż Cassano.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 18:49   

Solidne kluby cenią sobie regularność, której Balo do tej pory nie był w stanie dać. Poczekajmy chociaż te pół roku, po dwóch meczach nie ma o czym rozmawiać.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 20:29   

Zgodzę się, że przypadek Mario jest z gatunku raczej tych bardziej beznadziejnych, ale stanowczo nie zgadzam się z jednym porównaniem.

rafal996 napisał/a:
No ja też nie podejrzewam, że stać go na więcej niż Cassano.

Uważam, że chłopak już pokazał więcej niż Cassano przez całą swoją karierę, a jego zachowanie i kontrowersje są niczym w porównaniu do tego co robił i dalej robi ten żałosny piłkarz.

Może uznacie, że przesadzam, ale w stosunku do Mario mam pewną sympatie. Uważam, że po okresie młodzieńczych wybryków jest widoczna zmiana postawy na boisku. Wiele złego co go spotyka, to już pomyje z automatu za nazwisko. Sam Mario (albo Raiola, nie pamiętam) stwierdził, że we Włoszech ciężko mu się żyje, ze względu na rozgłos jaki mu towarzyszy. Ja nigdy nie zapomnę jego łez z meczu z Napoli. Mario swoje odwalił to fakt, ale swoje dla Milanu czy City też dołożył.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2016 20:41   

A tam rozgłos. W meczach, gdzie rywal był pokroju Sieny, potrafił być decydujący dla zespołu. Jak przyszło się zmierzyć z Napoli, Juve czy Interami, gdzie było więcej presji mediów, a przede wszystkim trybun, to tylko pozorował grę i psycha kompletnie siadała. Ze dwa razy zabuczeli, bo jest czarny i po Balotellim.
To nie jest materiał na mocarza pokroju Zlatana, który przy 70 000 tysiącach ludzi, wbijających ci k... i inne ch... podchodzi ze stoickim spokojem pod Curva Nord i trafia z zimną krwią, jakby był na treningu.

Talent w nogach może i ma, ale łeb niereformowalny :P
http://www.meczyki.pl/new...z-motty/38113-n

theoden92 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 02:52   

A ja sadze, ze zatesknimy za Balo szybciej, niz nam si wydaje.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 04:21   

Za którym? Bo za tym co ostatnio grał w Milanie to raczej nieprędko.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 12:50   

Prawda jest taka, że za wieloma graczami z obecnego lub zeszłorocznego składu byśmy nie tęsknili ;)

rangiz, ok, ale cały czas mówimy o okresie z jego młodości. Jak widać gazety nie mają już coś znaleźć i wyciągają właśnie takie historie.
Jak najbardziej zgodzę się, że ma on problemy z głową, ale porównanie do Cassano jest lekką obrazą.
Z tym Napoli to złożyło się chyba kilka czynników. Oprócz buczenia i rasizmu doszło przecież niestrzelenie karnego, pierwszego w historii przez Mario. Myślę, że był to raczej płacz związany z rozczarowaniem, bo gwizdy i buczenie na pewno nie były mu obce wtedy.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 13:34   

Miszcz, karny i płacz to dwa rózne mecze. Płacz był w Neapolu - debiut Taarabta i porazka 3:1. Nietrafiony karny w Mediolanie - porazka 2:1 i gol Ballotelego pod koniec meczu.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 15:04   

A to przepraszam za pomyłkę :) Nie wiem czemu wydawało mi się, że to ten sam mecz.

Ja bym jeszcze chciał zauważyć, że Nice zrobiło interes życia. Ponoć Mario trafił do nich za darmo, a jak utrzyma obecną formę, to mogą sporo kasy zarobić.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 02, 2016 20:19   

Mario dziś znowu z bramką - gol w 86. minucie, dający 3 punkty:
https://streamable.com/hedl

Za to w 90. minucie dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę:
https://streamable.com/h9yf

Według mnie druga kartka kompletnie z niczego, ledwo co się dotknęli (o ile w ogóle dotknęli...) i po chwili już każdy chciał iść w swoją stronę, a tu podbiega sędzia i po kartoniku dla każdego.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 02, 2016 20:28   

Kartka za nic, reputacja dogoniła Mario.

Bramka piękna, klasa! Cały Mario w formie. Ale też powiedzmy wprost, że zdjęcie koszulki to też cały Mario...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 02, 2016 20:45   

Za to pierwsze żółtko wynikało tylko z głupoty.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Paź 02, 2016 21:02   

Tak, głupota Czarneckiego i przepisów.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2016 20:13   

Sędzia przyznał się że popełnił błąd i prawdopodobnie Balo uniknie zawieszenia.

http://www.espnfc.com/nic...ror-on-red-card

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 01, 2017 14:38   

Nice wygrywa u siebie z PSG 3-1, a Mario strzela pierwszą bramkę w meczu (swoją drogą to Nice zrobiło całkiem niezły interes, za darmo dostali napastnika, który w 26 meczach dał im 17 bramek (16 goli + 1 asysta)), i to całkiem ładną: https://www.youtube.com/watch?v=GvJtHq4CAvc

Oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie zrobił czegoś "specjalnego" - narożnik boiska w 60. minucie: :)
https://twitter.com/ayyy_west/status/858790255322832896

Jakby ktoś chciał dłuższy skrót, to tutaj jest prawie 11-minutowy:
https://www.youtube.com/watch?v=HnlqE5JCEKE

Paryżanie po tym meczu nie dość, że stracili niezłą przewagę punktową nad Nice (teraz już tylko 3 punkty, bezpośrednie mecze na korzyść rywali), to stracili Di Marię (za swój faul powinien dostać minimum kilka meczów odpoczynku) i Mottę. Przed sobą mają teoretycznie 3 łatwe mecze (Bastia, Saint-Etienne, Caen), ale pewnie gdzieś tam z tyłu głowy pojawiają się myśli o tym, że jednak możliwa jest sytuacja, że stracą pozycję wicelidera, co dla nich byłoby pewnie koszmarem. :)

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 02, 2017 08:41   

To co? Może do 3 razy sztuka? :brew:

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 06, 2017 21:40   

Balo ponoć blisko BVB, patrząc, że trenerem tam został Bosz to nie wróżę Balo jakieś tam mega kariery. Bosz pokazał w Amsterdamie, że za dyscyplinę potrafi usunąć ze składu graczy El Ghazi czy Bazoer

Odpowiedz do tematu