ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mario Balotelli
Autor Wiadomość
lord bass 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 14:41   Mario Balotelli

No cóż stało sie. SuperMario rossonerim.
Na potwierdzenie moich informacji dostałem wiadomość od znajomego z Włoch. A oficjalna informacja ma być podana wyciągu 2 godzin.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 14:52   Re: Mario Balotelli

lord bass napisał/a:
Na potwierdzenie moich informacji dostałem wiadomość od znajomego z Włoch. A oficjalna informacja ma być podana wyciągu 2 godzin.

Propsy za kontakty :D ciekaw jestem czy ujawnią dokładne warunki kontraktu i transferu. Do transferu podchodzę sceptycznie i moja ewentualna radość uzależniona jest od warunków wynegocjowanych przez Gallianiego. Ostatnie doniesienia (około 20 mln euro w ratach + 4 mln euro pensji z bonusami) napawają mnie optymizmem :)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 14:55   

Mi kolega mówił ze od 4 do 5 mln.
A bonusy za gole, asysty i mecze. Ponać Mario ma dostawać duże kary za wyglupy.

Kaj 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:25   

Podobno właśnie zszedł do 4mln :) Podobała mi się sama możliwość transferu, a jeśli jeszcze na takich warunkach to już w ogóle jestem bardzo zadowolony :)

Jawor 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:28   

Bardzo się cieszę... Nie wiem czy wam, ale wydaje mi się, że otrzymaliśmy nowego Ibrę na lepszych warunkach. (Choć dla mnie Ibra jest fenomenem nie do zastąpienia). Balo potrafi indywidualną akcję przeprowadzić i ładnie wykończyć. Fajnie, żeby jeszcze miałby mu kto zagrać :) Fajnie, że mamy 'nieobliczalnego czubka' w ataku :)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:33   

Czekam z szampanem do oficjalnego potwierdzenia, ale mega się cieszę. Mario od zawsze deklarował miłość do naszych barw i przy całym swoim szaleństwie wydaje się, że nigdy nie zmieniał zdania. Jeśli prawdą jest to, że zszedł z oczekiwaniami do 4 mln to propsy również za to. To jest mega talent i głęboko wierzę, że u nas się rozwinie.
lì a casa il cuore sentirà!

Burzum 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:43   

Jawor napisał/a:
(Choć dla mnie Ibra jest fenomenem nie do zastąpienia)

Największym naszym błędem było pozwolenie na prawie wszytko Ibrze. Robił co chciał i jak chciał, do tego nasz atak polegał tylko i wyłącznie na graniu piłek do niego. Dobrze, że go nie ma, tylko szkoda, że tak późno jest zastąpiony. No to czas gonić 3 miejsce.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:44   

Jawor napisał/a:
Nie wiem czy wam, ale wydaje mi się, że otrzymaliśmy nowego Ibrę na lepszych warunkach.)

Absolutnie nie. Cudów się po Mario nie spodziewam, a Zlatanowi póki co może najwyżej czyścić buty.

lord bass napisał/a:

Mhm. Ja też. Nazywa się Carlo Laudisa. ;)

sneer 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:46   

Jeśli potwierdzą się doniesienia o 20mln i pensji na poziomie 4 + bonusy to Galliani znowu pokazał mistrzowską klasę. Przpypomnę, że sam Galliani jeszcze nie tak dawno wypowiadał się że City wyceniło Balo na 37mln ;)

Edit:
Generalnie uważam to za bardzo dobre posunięcie. Gdzie miałby Balo się rozkręcić jak nie u nas. Ma kolegów z reprezentacji w postaci Monto, Noce, Shaarawego i Abate. Myślę że dodatkowo dobrze mu zrobi gra w ataku z chłopakami młodszymi od niego samego. A kluczem do sukcesu będzie to żeby nasza 3ka w ataku znalazła wspólny język ale nie na tyle żeby Niang z Balo utworzyli brygadę RR do wygłupów. Tak czy inaczej z optymizmem patrzę w przyszłość ;] Forza Milan!
Ostatnio zmieniony przez sneer Wto Sty 29, 2013 15:59, w całości zmieniany 1 raz  

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:57   

Pamiętacie ile razy grał już u nas Tevez, wracał Kaka, a ile pokopał Cissokho? Spokojnie!

kamillos 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 16:03   

Historia Balotellego w skrócie :D

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 16:11   

Mario życzę rozsądku. Umiejętności i talentu mu nie brakuje.

El Shaarawy - Balotelli - Niang... Mam nadzieję, że chłopaki będą dobrze rozumieć się na boisku.

Niang i Balotelli obok siebie - ciężko będzie ich odróżnić :P
Będziemy mieć swojego Cole'a i Yorke'a? :king:

Czyli nie ma co liczyć na powrót Paloschiego latem...

Sommerek 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 16:15   

A ja zadam pytanie(bo w tym sezonie ZUPEŁNIE nie jestem w temacie), Mario ma możliwość występów w LM? Został zgłoszony, gdy grał w City? ;)

sneer 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 16:17   

Paolo#3 napisał/a:
Czyli nie ma co liczyć na powrót Paloschiego latem...
A dlaczego by nie oddać Pazziniego który jednak przy naszej taktyce nie błyszczy i nie ściągnąć wtedy Paloschiego? Nasz budżet by na tym tylko zyskał a piłkarsko myślę że byśmy dużo nie stracili.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 16:18   

Nie bedzie grał w LM

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 29, 2013 16:26   

http://www.youtube.com/watch?v=kkykcHMg2kQ

co się odwlecze...

Hornet 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 16:47   

Cieszę się, że Balo przyszedł jednak większa radość była by z jakiegoś kreatywnego pomocnika :) Mam nadzieję, że odeślą Robinho do Santosu i może jakiś transfer last minute do pomocy :P

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:09   

bogiel napisał/a:
Nie bedzie grał w LM

W takim razie czemu taki np. Sahin będzie mógł grać w LM jako zawodnik BVB jak wcześniej grał w niej jako zawodnik Relau? :hmm:

Jawor 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:10   

Rossonero_ napisał/a:
bogiel napisał/a:
Nie bedzie grał w LM

W takim razie czemu taki np. Sahin będzie mógł grać w LM jako zawodnik BVB jak wcześniej grał w niej jako zawodnik Relau? :hmm:

A jesteś pewien, że wystąpił w meczu w barwach Realu ?

palonetto 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:11   

Rossonero_ napisał/a:
W takim razie czemu taki np. Sahin będzie mógł grać w LM jako zawodnik BVB jak wcześniej grał w niej jako zawodnik Relau?

Kolega pomylił sezony ;) Sahin od początku sezonu grał w Liverpoolu, a jak wiadomo - oni z LM nie mają nic wspólnego obecnie.

milanist23 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:22   

No nic, czekam na officjala. Bo jeszcze wyjdzie jak z Kaką, że niby wszystko okej a potem Galliani wyjedzie z jakimiś pierdołkami ekonomicznymi. Ale fajne foto na milannews.it :D

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:27   

Rossonero_ napisał/a:
Sahin będzie mógł grać w LM jako zawodnik BVB
Bo zmienił "Puchar" znaczy rozgrywki. Mario grał Lidze Mistrzów... grać nie będzie.

sneer 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:28   

Milan Channel twierdzi że trasnfer dogadany. Balo przylatuje jutro na testy medyczne i dopiero wtedy zostaną podpisane papiery.
pic.twitter.com/Z1L4Stz6

Tymczasem kibice mogą sobie już przyswajać piosenkę:
http://www.youtube.com/watch?v=i-tagn3lB3I

palonetto 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:30   

Milan Channel już wita Mario :) http://net-storage.tccsta...55505b42a6.jpeg

oficjal ma być po testach medycznych.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 17:41   

palonetto napisał/a:
Rossonero_ napisał/a:
W takim razie czemu taki np. Sahin będzie mógł grać w LM jako zawodnik BVB jak wcześniej grał w niej jako zawodnik Relau?

Kolega pomylił sezony ;) Sahin od początku sezonu grał w Liverpoolu, a jak wiadomo - oni z LM nie mają nic wspólnego obecnie.

A faktycznie, sory za błąd. Chociaż w tym sezonie grał w Lidze Europejskiej a i tak będzie mógł grać w LM.

Co do Mario, nie napalam się bo każdy wie co odwalał w Interze i City ale jak mu się chce to jest fenomenalny, liczę że te kibicowanie Milanowi nie jest picem na wodę i naprawdę będzie zostawiał płuca na murawie dla tej koszulki!

Odpowiedz do tematu