ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coppa Italia
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Kwi 05, 2017 22:50   

W pierwszej połowie Cuadrado mijając rywala z boku pola karnego został ledwie co dotknięty i padł na murawę. Ale sędzia poprawnie zinterpretował zajście, Cuadrado też kartkę dostał.
Mimo wszystko zawodnicy Napoli obskoczyli z protestami siedzącego zawodnika. Jeden z nich padł na murawę chwytając się twarzy, choć przy powtórkach nie widać za co.
W sumie tyle. Reszta w normie - jak na taki mecz.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 07:00   

Duet Cuadrado/Dybala kilkukrotnie umierali w pierwszej połowie (Dybale chyba dwukrotnie zawodnicy Napoli sami podnosili, żeby przestał udawać). W drugiej sie uspokoiło.
Venomik, Insigne leżał na ziemi bo zarobił łokcia w twarz od Kulibaliego.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 12:41   

Mam wrażenie, że różnicą był grubasek Higuain. Roma nawiązuję walkę z Juventusem bo bardzo skuteczny w tym sezonie jest Dzeko. Icardi potrafi zmarnować setkę, ale są momenty kiedy ciągnie Inter, chociażby w pierwszym meczu z Juventusem. Mnóstwo punktów zapewnił Fiorentinie Kalinic. Pomoc pomocą, kontuzje kontuzjami, ale gdyby Milan miał napastnika z prawdziwego zdarzenia, to myślę, że byłby gdzieś między Napoli a Lazio. Lapadula jest ok, ale to nie ten poziom, a Bacca... Bacca zapomniał jak się gra w piłkę.

Stephan 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 22:16   

rivaldoACM napisał/a:
Pomoc pomocą, kontuzje kontuzjami, ale gdyby Milan miał napastnika z prawdziwego zdarzenia, to myślę, że byłby gdzieś między Napoli a Lazio.

Dzeko jest skuteczny głównie dzięki kreatywnej pomocy Romy i jej stylu gry. Nie wiem czy można go nazwać klasowym napastnikiem, biorąc pod uwagę jego pierwszy sezon we Włoszech.
Kalinić pierwszą część sezonu miał tragiczną jeśli chodzi o skuteczność, no i tak ciągnie Viole, że są za nami praktycznie bez szans na puchary.

Żadna z drużyn, która chce awansować do Europy nie może być uzależniona od jednego gracza (napastnika), a brzmisz jakby to było normalnością. Jestem zdania, że w takej Romie czy Napoli, Lapadula i Bacca mieliby więcej bramek, a przyczyna tego jest prosta, te drużyny stwarzają więcej okazji dla swoich snajperów.
Milan w tym aspekcie jest naprawdę tragiczny.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:54   

Pewnie bym się zgodził, gdybym nie oglądał meczów. Dzeko przyjmuje wszystko to, co od Bakki odbija się jak od drewnianej deski. Nie wspominam już o grze w powietrzu czy zastawianiu piłki. Kalinic tak ciągnie Violę, że szanse na puchary ma moim zdaniem nie mniejsze niż Milan, a jeszcze nie dawno wydawałoby się, że odpadli z wyścigu. Nie wspomniałem wcześniej o Belottim, a wiadomo co ten chłopak wyprawia w tym sezonie.

Uważam, że dobry napastnik powinien być na liście priorytetów tuż obok kreatywnego pomocnika. Wcale nie niżej.

A o uzależnieniu nie pisałem ani słowa. Raczej o wartości dodanej.

Odpowiedz do tematu