ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 11, 2014 16:35   

podobno te nowe CR trzeba gdzieś aktywować właśnie w "którymś okienku" pod San Siro ;)ja mam to samo więc też będę musiał to znaleźć bo wymieniałem swoją starą CR na nową właśnie na początku października ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 11, 2014 22:22   

Czyli załatwiłeś bilet interistom czy nie bo coś jakoś nie odpowiedziałeś?

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 11, 2014 23:18   

człowieku skąd w Tobie tyle jadu :hmm:
czy załatwiłem czy nie to chyba i tak raczej nie Twoja sprawa i nie musze Ci nigdzie odpowiadać :dunno:
chcesz to jeśli będę mógł to i Tobie załatwię...
pozdrawiam

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 12, 2014 00:49   

człowieku pokaż mi ten jad bo coś się zapędziłeś :hmm:
moja czy nie moja rozegrało się to publicznie na forum, więc zapytałem i jeśli się wstydzisz wystarczyło napisać, że to Twoja sprawa i Twojego nowego kolegi, a nie olewać odpowiedź doszukując się "jadu" :dunno:
nigdzie nie pisałem czy coś chcę czy nie chcę, zapytałem czy załatwiłeś bilet interistom na sektor Milanu.
pozdrawiam również...

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 16:17   

konrad_acm, zachwujesz się co najmniej jakbyśmy tu wszyscy byli np. fanami Legii którzy załatwiają bilety dla Polonii i to jeszcze na Żylete lub Wiślacy Cracovii do siebie na sektor :prayer: litości,człowieku przecież prawda jest taka że wszyscy jesteśmy zwykłymi niedzielnymi pikolami w kapciach sprzed TV czy monitora,a wyjazd zdarza się raz na ruski rok z "hoolsami" z MCP :rotfl: mnie właśnie to kłuje w oczy a nawet czasem mi głupio i wstyd gdy widze "naszych z MCP" poubieranych jak pajace w gadżety z CSM a tak na prawde nic nie mają z nimi wspólnego :king: nawet kiedyś gdzieś tutaj użytkownik pepe ładnie opisywał sprawę "naszych kozaków" jak coś psioczyli na Inter pod San Siro,był jakiś filmik czy coś na yt a co do czego gdyby (czy nawet :hmm: ) doszło to pierwsi byli do ucieczki :help:
ja osobiście miałem możliwość usiąść na Curvie w samym środku młyna-zrezygnowałem-bo po co :hmm: skoro po włosku umie może 2 słowa,a co mam zgrywać mega kozaka jaki to ja jestem niby ultras z MCP i spiewać na pamięć wykłute przyśpiewki :hmm: hahaha nie dzięki ale niestety nie :rotfl: usiąde sobie na czerwonej w zdłuż linii pooglądam mecz,łykne pare browców,odwiedze Casa Milan,młodemu kupie jakiś gadżet w Milan Store,będzie okazja do spotkania kilku starych znajomych przy jakiejś ćwiarteczce i tyle,taka jest niestety rzeczywistość,ja potrafie się do tego przyznać,wielu innych już raczej nie,znów będzie beka na Duomo z naszych "milanowych szalikowców" rodem z Polandii :king:
dlatego skoro miałem możliwość załatwienia biletu dla jedengo z użytkowników forum to czego miałem niby tego nie zrobić?przecież to taki sam Janusz jak ja więc ;) i kończąc nie denerwuj się-nic dla orzeu nie załatwiłem bo wszystko wcześniej zostało sprzedane-jeśli Ci to ulży ;)
a na marginesie orzeu i co załatwiłeś te bilety w końcu ? kto jeszcze z forum wybiera się na mecz w niedziele?
pozdr

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 17:27   

Bilety na derby normalnie dostępne bez kart, od 26 euro.
http://tickets.acmilan.co...hase/match_list

Jak ktoś się zagapi to za chwilę będzie siedział za karę na zielonej :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 18:12   

Pawko IRL, strasznie się rozpisałeś, a pytanie było zdecydowanie prostsze niż odpowiedź. "Hoolsi" z Afryki, MCP, Mediolanu czy inne kapciowe odmiany nie mają tu nic do rzeczy.
Dla mnie tak jak Polak nigdy nie powinien pomagać Niemcowi w zdobyciu biletu na Narodowy, tak milanista nie powinien pomagać interiście, w wejściu na derby, zwłaszcza obcemu i o wątpliwej reputacji...
koniec tematu.
pzdr

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 19:11   

Trzymam tu stronę Pawko. No bez jaj - nie róbmy z siebie sztywnych chłopaków. Wszyscy jesteśmy pokemonami w oczach kiboli Milanu faktycznie angażujących się w temacie i robienie z siebie jakichś megakumów, z brakiem pomocy innemu dzbanowi, tyle że z Interu włącznie, trąci ciężką żenadą.

Pawko w ogóle dla mnie poruszył świetny temat - zasiadania na CS, skoro się zna 3 słowa po włosku... Hehe, to jest komedia. Sam jak tam siedzę czuję się skrajnie kretyńsko, dlatego kitram się gdzieś po boku, żeby nie zgrywać jakiegoś kozaka i bóg wie kogo... W temacie kibicowskim siedzę po uszy, ale co z tego, skoro dla nich jestem dzbanem? W dodatku nie znającym języka...

A tu się nagle krucjata zbiera na czele z panem "niespełniona obietnica" i ciśnie po jakimś kasztanie z Interu. Muahahaha. Śmiechawa po całości.

konrad - powiedz mi jeszcze - bo wiesz - był taki temat, że ja pomagałem moim ziomkom z Niemiec (rodowitym, czystym Niemcom) zdobyć bilet na mecz Polska-Niemcy. Nie udało się, ale mniejsza o to. Czy to oznacza, że nie jestem Polakiem już? Czy za rok na Święto Niepodległości nie powinienem wywieszać polskiej flagi? Pytam total poważnie, bez cienia sarkazmu. Chcę poznać Twój punkt widzenia - dlaczego ja - Polak - nie powinienem pomóc Niemcowi zdobyć takowego biletu.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 17, 2014 19:47   

konrad_acm napisał/a:
Pawko IRL, strasznie się rozpisałeś, a pytanie było zdecydowanie prostsze niż odpowiedź. "Hoolsi" z Afryki, MCP, Mediolanu czy inne kapciowe odmiany nie mają tu nic do rzeczy.

może się i rozpisałem ale właśnie po to żeby właśnie Ci uświadomić moje stanowisko i chęć pomocy koledze użytkownikowi orzeu w zdobyciu biletu choć jest fanem przeciwnej drużyny.
Cytat:
Dla mnie tak jak Polak nigdy nie powinien pomagać Niemcowi w zdobyciu biletu na Narodowy, tak milanista nie powinien pomagać interiście, w wejściu na derby, zwłaszcza obcemu i o wątpliwej reputacji...

w naszym przypadku-Polaków-może to porównanie do Narodowego jest jak najbardziej trafne,ale już to drugie raczej nie ;) bo jak już Ci wcześniej pisałem tacy z nas Milaniści,czy tamci Interiści że....
sam sobie reszte dopisz/dopowiedz wedle swojego uznania :ok: skoro jesteś wielkim ultrasem/fanem który siedzi co drugi tydzień na San Siro a do tego zalicza jeszcze wyjazdy to zwracam honor
Cytat:
Pawko w ogóle dla mnie poruszył świetny temat - zasiadania na CS, skoro się zna 3 słowa po włosku... Hehe, to jest komedia.

taka jest właśnie rzeczywistość... :wall2:
i od razu żeby nie było ja do chłopców z MCP nic nie mam,dzięki temu stowarzyszeniu poznałem na prawde kilku wspaniałych ludzi,z nie którymi się wręcz zaprzyjaźniliśmy i do dziś utrzymujemy świetne kontakty prywatnie-czy osoby z Irlandii czy z UK czy z Polski-świetne postacie,zaliczyliśmy wiele wspólnych wspaniałych wyjazdów na ACM,są i tacy których zdołałem namówić nawet na wyjazdy na kadre swego czasu ;) szacunek dla nich :prayer:
po prostu jest kilka innych osób które zakładając czapeczke bluze czy szal CSM chyba nie do końca wie co tak na prawde robi i z jakimi konsekwencjami się to wiąże :help: sztuka to jest być kozakiem a nie kozaka zgrywać zwłaszcza w grupie... anyway ale to już temat na inną bajkę :lol2:

zychu9 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 11:07   

pepe napisał/a:
że ja pomagałem moim ziomkom z Niemiec (rodowitym, czystym Niemcom) zdobyć bilet na mecz Polska-Niemcy.
A Ci twoi ziomkowie to dzbany, czy jakieś konkretne osoby, które gdy doszłoby do czegoś więcej byliby zdolni skroić/wywiesić do góry kołami czy spalić flagę Polski? Bo jeśli ta druga wersja wchodzi w grę to fajnie, że są takie kumy w towarzystwie, co bileciki załatwiają kosie, może jeszcze zaprowadźcie ich na sektor i pokażcie gdzie najłatwiej coś skroić. Nie no bez przesady, chłopaki z miast czasami nie mają możliwości nabyć biletu na mecz repry u siebie czy na wyjeździe, zdrowie by oddali za barwy, bo jakiś szwab przepłaci lub nie (w to nie wnikam) i Polacy mu zaklepią bilet. Pawko to samo do Ciebie, Milanista od urodzenia może nie dostać biletu na derby, bo jakiś frajer Interu go uprzedził przy udziale kolegi który niby trzyma za ... Milanem.
w pogardzie mając każdy targ.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 11:40   

pepe napisał/a:
Trzymam tu stronę Pawko. No bez jaj - nie róbmy z siebie sztywnych chłopaków. Wszyscy jesteśmy pokemonami w oczach kiboli Milanu faktycznie angażujących się w temacie i robienie z siebie jakichś megakumów, z brakiem pomocy innemu dzbanowi, tyle że z Interu włącznie, trąci ciężką żenadą.

Nie mam pojęcia dlaczego określacie nasz poziom i rodzaj kibicowania? Co ma to do rzeczy w tej sprawie?
Ja nigdy nie kreowałem się ani nie uważałem za lepszego czy gorszego kibica - jestem za Milanem od zawsze i na zawsze koniec kropka. Moim zdaniem pomaganie rywalowi w zdobyciu biletu na sektor naszej drużyny jest niedopuszczalne i nie ma nic do rzeczy jakiego stopnia pikolami jesteśmy. Zwłaszcza, że w tym przypadku Pawko nie znał zupełnie gościa.

pepe napisał/a:
A tu się nagle krucjata zbiera na czele z panem "niespełniona obietnica" i ciśnie po jakimś kasztanie z Interu. Muahahaha. Śmiechawa po całości.

Śmiechawa po całości to z tej wyimaginowanej krucjaty, bo tak jak chris jedynie przedstawił nam kim jest nasz nagły przyjaciel tak ja tylko zapytałem czy Pawko załatwił bilety interiście na sektor Milanu.

pepe napisał/a:
konrad - powiedz mi jeszcze - bo wiesz - był taki temat, że ja pomagałem moim ziomkom z Niemiec (rodowitym, czystym Niemcom) zdobyć bilet na mecz Polska-Niemcy. Nie udało się, ale mniejsza o to. Czy to oznacza, że nie jestem Polakiem już? Czy za rok na Święto Niepodległości nie powinienem wywieszać polskiej flagi? Pytam total poważnie, bez cienia sarkazmu. Chcę poznać Twój punkt widzenia - dlaczego ja - Polak - nie powinienem pomóc Niemcowi zdobyć takowego biletu.

Nie, pepe to nie oznacza, że nie jesteś Polakiem, tu chodzi tylko i wyłącznie o to, że ja uważam, że nie powinno się takich rzeczy robić i ja bym nigdy tego nie zrobił, tak jak napisał zychu9, z którym się zgadzam w 100%.

Pawko IRL napisał/a:
bo jak już Ci wcześniej pisałem tacy z nas Milaniści,czy tamci Interiści że....
sam sobie reszte dopisz/dopowiedz wedle swojego uznania

Przykro, ale nie podzielam Twojego zdania, skoro tak uważasz trudno, nie zamierzam tego zmieniać.

Pawko IRL napisał/a:
skoro jesteś wielkim ultrasem/fanem który siedzi co drugi tydzień na San Siro a do tego zalicza jeszcze wyjazdy to zwracam honor

Tu już pięknie pojechałeś, gratuluję. Tak nazwałem się jedynym i najprawdziwszym ultrasem i się wymądrzam po internetach :rotfl:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 11:41   

zychu9, dalej nic nie rozumiesz...nawet nie chce mi się już męczyć klawiatury,bo wszystko zostało napisane wyżej...
miłego ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 11:56   

konrad_acm napisał/a:
Pawko IRL napisał/a: bo jak już Ci wcześniej pisałem tacy z nas Milaniści,czy tamci Interiści że....

sam sobie reszte dopisz/dopowiedz wedle swojego uznania

Przykro, ale nie podzielam Twojego zdania, skoro tak uważasz trudno, nie zamierzam tego zmieniać.

to teraz takie pytanie do Ciebie-masz kupione loty do Mediolanu,masz zabookowany hotel jedyne czego Ci brakuje to 2 wejściówki (dla Ciebie i syna-jak tu często mówiłeś-wielkiego fana Mialnu) na mecz,a że są to derby to wiadomo,o bilety bardzo ciężkocbo jest duże zainteresowanie.i teraz nagle na forum jeden z użytkowników-bezinteresownie proponuje Ci linka gdzie możesz kupić takie bilety.co robisz?

konrad_acm napisał/a:
Pawko IRL napisał/a: skoro jesteś wielkim ultrasem/fanem który siedzi co drugi tydzień na San Siro a do tego zalicza jeszcze wyjazdy to zwracam honor

Tu już pięknie pojechałeś, gratuluję. Tak nazwałem się jedynym i najprawdziwszym ultrasem i się wymądrzam po internetach

no bo na takiego się właśnie lansujesz,sorki ; )ja Ci chyba dosyć dokładnie wyżej wytłumaczyłem jakimi tak na prawde jesteśmy kibicami ACM,skoro Ty uważasz inaczej to chociaż rób coś w tym kierunku żeby takim właśnie fanem być.szkoda tylko że w tym przypadku próbujesz "zabijać" Interistów sprzed monitora...

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 12:26   

zychu9 napisał/a:
pepe napisał/a:
że ja pomagałem moim ziomkom z Niemiec (rodowitym, czystym Niemcom) zdobyć bilet na mecz Polska-Niemcy.
A Ci twoi ziomkowie to dzbany, czy jakieś konkretne osoby, które gdy doszłoby do czegoś więcej byliby zdolni skroić/wywiesić do góry kołami czy spalić flagę Polski?.

Jesli ktos da sobie plotno skroic na SWOIM sektorze, wsrod SWOICH ziomkow, nawet i przez 10 konkretnych kolesi ktorym ktos wejsciowki zalatwil to na to skrojenie zwyczajnie zasluguje ^^

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 12:33   

zychu9 napisał/a:
A Ci twoi ziomkowie to dzbany, czy jakieś konkretne osoby, które gdy doszłoby do czegoś więcej byliby zdolni skroić/wywiesić do góry kołami czy spalić flagę Polski? Bo jeśli ta druga wersja wchodzi w grę to fajnie, że są takie kumy w towarzystwie, co bileciki załatwiają kosie, może jeszcze zaprowadźcie ich na sektor i pokażcie gdzie najłatwiej coś skroić.

No to mam zonka. Ci kolesie aktywnie jeżdżą na swój klub, wszyscy z zakazami na mecze u siebie z powodu wiecznego odpalania piro. I co teraz? Pytam poważnie, nie kpię.

Pawko fajnie temat wyjaśnił - też bym pomógł komuś z Interu, jeśli miałbym możliwość załatwienia mu wejściówki. Nie reprezentuję postawy - "skoro braknie mi, to niech też braknie mu".

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 13:41   

pepe napisał/a:
Nie reprezentuję postawy - "skoro braknie mi, to niech też braknie mu".

Z tego co pisze zychu9 to jemu chodzi o to, ze na takie mecze trudno jest niejednemu milaniscie zdobyc bilet. Dlatego lepiej niech fan rossonerich sobie zakupi wejsciowke niz lizac sie po siusiakach z "wrogiem"

A to, ze ktos uwaza sie za fana danej druzyny a nie jest wstanie nauczyc sie kilku banalnych przyspiewek to druga kwestia :rotfl:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 13:42   

Pawko IRL napisał/a:

to teraz takie pytanie do Ciebie-masz kupione loty do Mediolanu,masz zabookowany hotel jedyne czego Ci brakuje to 2 wejściówki (dla Ciebie i syna-jak tu często mówiłeś-wielkiego fana Mialnu) na mecz,a że są to derby to wiadomo,o bilety bardzo ciężkocbo jest duże zainteresowanie.i teraz nagle na forum jeden z użytkowników-bezinteresownie proponuje Ci linka gdzie możesz kupić takie bilety.co robisz?

Potrzebne mi będą 3 wejściówki, bo mam już dwóch małych milanistów ;)
a tak poważnie to ja bym się nie zniżył do proszenia o nie na forum Interu, każdy ma swoje sumienie, charakter i sposób postępowania. Proste.
Ja bym przeciwnikowi nie pomógł i bym go o pomoc nie poprosił, Ty, Wy, możecie inaczej - nie mój problem. Tylko nie narzucajcie innym swojej wizji świata.

Pawko IRL napisał/a:
no bo na takiego się właśnie lansujesz,sorki ; )ja Ci chyba dosyć dokładnie wyżej wytłumaczyłem jakimi tak na prawde jesteśmy kibicami ACM,skoro Ty uważasz inaczej to chociaż rób coś w tym kierunku żeby takim właśnie fanem być.szkoda tylko że w tym przypadku próbujesz "zabijać" Interistów sprzed monitora...

Tak uważam inaczej i w przeciwieństwie do Ciebie nie próbuję zmieniać czyjegoś zdania.
Dziękuję za podpowiedź, ale sam wiem co mam robić i jakim czuć się kibicem, uszanuj to wreszcie.
W wolnej chwili przejrzyj sobie wątek i zrozum, że z mojej strony nie znajdziesz tu jadu, krucjaty czy lansowania się. Ty za to napędziłeś się i próbujesz udowadniać mi sprawy, o które nie prosiłem i oceniać mnie nie znając i nie wiedząc wielu rzeczy.
Zabijanie interistów z przed monitora to kolejny kwiatek z Twojej strony, który aż ciężko skomentować... Sądzisz, że w wolnych chwilach rejestruję się na forach Interu żeby napisać, że niebieski jest brzydki czy jak?

Moim zdaniem czas zakończyć tą "dyskusję", ale oczywiście nikomu forumowego prawa nie odbieram ;)
pozdrawiam

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 14:04   

konrad_acm napisał/a:

Ja bym przeciwnikowi nie pomógł i bym go o pomoc nie poprosił, Ty, Wy, możecie inaczej - nie mój problem. Tylko nie narzucajcie innym swojej wizji świata.

Najdziwniejsze jest to, że tym, który najbardziej się sadził i swoją wizję świata chciał wcielić w życie był konrad_acm :) .

Chyba się zapędziłeś za bardzo w oczyszczaniu siebie :rotfl2: .

zychu9 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 15:10   

VelenoRosso napisał/a:

Jesli ktos da sobie plotno skroic na SWOIM sektorze, wsrod SWOICH ziomkow, nawet i przez 10 konkretnych kolesi ktorym ktos wejsciowki zalatwil to na to skrojenie zwyczajnie zasluguje ^^
Bardzo popularne jest wpuszczenie kolesia w okolice młyna wroga. Po meczu widzi kto zwija flagi, w jakim plecaku one później lądują i na końcu w jakie auto wsiadają osoby z flagą. Sam mógłbym 3 przykłady takie wymienić z swojego podwórka, choć nie zawsze flagi zmieniały później właściciela, ale przeciwnicy dokładnie wiedzieli, kto je wiezie i jakie auto w pierwszej kolejności atakować.
pepe napisał/a:

No to mam zonka. Ci kolesie aktywnie jeżdżą na swój klub, wszyscy z zakazami na mecze u siebie z powodu wiecznego odpalania piro. I co teraz?

Wynika jednoznacznie, wyżej stawiasz jakiegoś Niemca niż Polaka. Braknie rodakowi wejściówki, bo wielkie hulsy z PL wolą załatwiać bilety obcym.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 15:23   

zychu9 napisał/a:
VelenoRosso napisał/a:

Bardzo popularne jest wpuszczenie kolesia w okolice młyna wroga. Po meczu widzi kto zwija flagi, w jakim plecaku one później lądują i na końcu w jakie auto wsiadają osoby z flagą. Sam mógłbym 3 przykłady takie wymienić z swojego podwórka, choć nie zawsze flagi zmieniały później właściciela, ale przeciwnicy dokładnie wiedzieli, kto je wiezie i jakie auto w pierwszej kolejności atakować.

Myslalem ze takie akcje juz do lamusa odeszly :hmm:
Tak, masz racje w takim wypadku wpuszczanie "nieprawych" elementow na mlyn jest ryzykowne.
Inna sprawa ze ja osobiscie nigdy nie widzialem sensu w takich akcjach, bo prowokuja zle myslenie.Nastepne bedzie oplacanie po sciepie detektywa by flage namierzyl i wynajmowanie zuli spod monopolowego by robote zrobili pozniej...

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 15:39   

zychu9 napisał/a:
Wynika jednoznacznie, wyżej stawiasz jakiegoś Niemca niż Polaka. Braknie rodakowi wejściówki, bo wielkie hulsy z PL wolą załatwiać bilety obcym.

Oczywiście, że wyżej stawiam mojego kolegę Niemca, niż jakiegoś byle jakiego nieznanego mi Polaka. Proste!

Jakbym miał kolegę Interistę, to bankowo pomógłbym mu zdobyć wejściówki na mecze derbowe Milanu w roli gospodarza na moją kartę Cuore Rossonero. Mam trzeźwe spojrzenie na temat. Milan nie jest moim klubem, za który bym się dał pokroić. Stąd takie myślenie. Po prostu traktuję Milan na luzie. Jestem tam nikim na trybunach raz na 3 miesiące. I takiemu samemu panu "nikt" bym ten bilet załatwiał, więc skąd ta spina w dupie po pas?

lord bass 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 15:41   

Komedia panowie, nasz kolega z Interu nie prosi o wejściówkę na Curve Sud, a na zwykłą trybunę.
Sam jak kiedyś mocniej siedziałem w kibicowaniu to załatwiłem koledze z Widzewa bilecik na zwykłe trybuny (jestem za Legią).

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 15:42   

Jesteś więc żydem. To jest jasne jak słońce!!! :rotfl:

lord bass 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 15:43   

Hahhahahahahahahahah
Są sytuację kiedy wróg staję się przyjacielem. Przykładowo układ Ruch Górnik na Legie.

zychu9 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 18:33   

Piszemy tutaj, że niektórzy wolą załatwiać jakimś koleżką z wrogich ekip bilety na mecze derbowe, a przez to wierni fani danej drużyny muszą obejść się smakiem, bo braknie dla nich wejściówki. Nigdzie nie napisałem o czymś innym, bo na inny mecz to nie trzeba żadnego kumoterstwa w zdobywaniu biletu. A z kim Wy trzymacie to mało mnie obchodzi, bo wasz cyrk i wasze małpy, byłem raz na meczu Legia-Widzew i wiem, ze jak tylko łodzianie weszli to pierwsza piosenka była LTSK. Więc ja bym z kimś kto obraża mój klub nie chciał się zadawać. To samo jakby jakiś Interista obrażał Milan, to chociaż nie znam nikogo z CSM i uważam się za zwykłego sympatyka co mecze w necie śledzi i raz na ruski rok pojawi się na SS to zwróciłbym mu uwagę, żeby przy mnie takich słów więcej nie używał. I uwierz mi, że unikałbym takich osób. Nie zadawałbym się z nimi, a o załatwianiu biletów to w ogóle nie ma tematu.

Odpowiedz do tematu