ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 12, 2014 20:39   

Na mecze, gdzie spodziewane jest 80, a nie 40 tys. ludzi, to zwyczajna procedura w tym nowym systemie biletowym. Na Juve też najpierw kupowali sami posiadacze kart, ale nie wszystko sprzedano i sporo trafiło do systemu online.

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 17, 2014 17:03   

drodzy koledzy, pytanie za 100 punktów, mam nadzieję, że już ostatnie (lub jedno z ostatnich;)...
czy kupowaliście na viagogo i/lub polecacie tę stronę jako wiarygodną i nieawaryjną?
tak, chyba jestem zdesperowana, ale zastanawiam się i nad tą opcją...

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 31, 2014 14:18   

mms napisał/a:
Też chcę się wybrać na mecz. Bardzo Was proszę o info, jak już ruszy sprzedaż, sam też będę monitorował na oficjalnej.

w poniedziałek rusza sprzedaż dla posiadaczy CR.lecisz na ten mecz? ktoś jeszcze z forum się wybiera?

mms 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 31, 2014 18:11   

Mam nadzieję, że się uda. Teraz już jestem zależny od pracy. Jednak wiele wskazuje, że się uda wszystko dograć.

No i pozycja w tabeli nasza i Interu powinna być zbliżona, więc to zawsze dodatkowy smaczek.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 01, 2014 15:42   

tifosissima, a Ty w końcu lecisz? ;) jeśli chcesz to już dziś pojawiły się bilety na niebieską z pewnego zródła za €60 ;)

orzeu 
Interista

Wysłany: Pon Lis 03, 2014 08:50   

Panowie nie wiecie może kiedy pojawią się w sprzedaży online bilety dla osób nie posiadających kart kibica? Jest możliwość w ogóle dostania takich? Próbuję dostać 2 bilety na ten mecz i póki co nie znalazłem źródła odpowiedniego żeby dostać wejściówki (pomijając viagogo, gdzie wejściówka na 3 pierścień w narożniku 80 euro kosztuje).

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 03, 2014 10:45   

sprzedaż dla osób bez CR rusza za tydzień w poniedziałek,10 listopada.€80 to moim zdaniem nie jest zła cena zwłaszcza ze stron zdzierusów jakim jest podana przez Ciebie.płacisz i masz pewniaka a tak nie wiesz co za ochłapy-lub nie-zostaną za tydzień w sprzedaży na oficjalne.ja jako posiadacz CR dostałem bilety na drugi czerwony za €57 więc zobacz że różnica nie jest aż tak duża.i bierz pod uwagę że to są derby.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 04, 2014 17:28   

Siemanko :)
sprzedaż dla osób bez Cr rusza 10 listopada na stronce klubowej to już widze :) a czy obcenie można on line gdzieś jeszcze kupić? Jestem zainteresowany, karty CR nie mam. Ewentualnie mając kogoś na miejscu we Włoszech/Mediolanie - też nie mającego CR, jakieś pewne źródło gdzie można będzie kupić? - w grupa bankowa Intesa Sanpaolo najlepiej? i czy ceny są gdzieś podane?
Dzięki za pomoc.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 04, 2014 18:52   

witam,
gdybyś był zainteresowany to mogę dać Ci namiary na pewne bilety na derby-na dzień dzisiejszy są to wejściówki na pierwszy czerwony -cena na oficjalnej to €163 a tam €188 czyli raptem nie wiele więcej
od razu mówie że zródło w 100% pewne i sprawdzone-kupowane były wcześniej bilety na Juventus czy LM w poprzednich sezonach.nie potrzebna jest CR

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 04, 2014 20:39   

uu 188 ojro, sporo.. :) a nic tańszego się już nie znajdzie ? za tyle to chyba się nie szarpnę, planowałem tak do 100 euro wydać na bilet...

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 04, 2014 21:07   

no takie są niestety ceny na mecze typu derby czy Juve.poczekaj do poniedziałku może akurat uda Ci się dostać przez oficjalną ;)powodzenia i daj znać jak Ci poszło ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 05, 2014 20:49   

zino, dalej szukasz biletów ? pojawiły się na pierwszy niebieski za €60 gdybyś był zainteresowany ;)

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 08, 2014 18:51   

Oo, dzieki za info. A gdzie te bileciki, u "Twojego źródla" ? :) Zastanawiam się, rozważam rózne warianty :)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 08, 2014 19:17   

wysłałem Ci PW ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 09, 2014 19:51   

Pilnujcie sobie strony biletowej, bo tylko do dziś trwa sprzedaż zamknięta, albo po pólnocy okaże się czy zostało cokolwiek w normalnych cenach, albo jutro rano.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 00:13   

ja już swoje co chciałem to mam :king:

orzeu 
Interista

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 09:04   

Ma ktoś kartę CR i odstąpi dane żebym mógł sobie na jej dane kupić bilety?

Paweł te Twoje za 60 euro aktualne?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 13:41   

Sprawa się wyjaśniła o tyle, że:

From November 10th to November 14th: sale reserved for Cuore Rossonero holders who can purchase a maximum of 3 other tickets, also for people who are NOT Cuore Rossonero holders.

Z tego wynika, że posiadacz karty udostępniając swoje dane, może pomóc w nabyciu osobom bez CR 3 biletów na derby.
Sprzedaż wolna, dopiero od 15-go listopada, ale tam to już nie ma czego szukać.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 14:28   

orzeu napisał/a:
Ma ktoś kartę CR i odstąpi dane żebym mógł sobie na jej dane kupić bilety? Zapłacę, poratujcie!

Paweł te Twoje za 60 euro aktualne?

"Jak trwoga to do Boga" ;)

Orzeu, user - kibic Interu, który swego czasu miał na innych forach obraźliwy awatar dotyczący Milanu ;) Redaktor fcinter.pl

A nawet kojarzę gościa ze spotkań w jednym z pubów.

Gratulacje.

orzeu 
Interista

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 14:35   

Lata temu jak się miało te naście lat to takie pomysły przychodziły do głowy.

To chyba normalne, że na ten mecz w sektorach Milanu siedzą też Interiści. Kieruję swoją prośbę jak kibic calcio do kibica calcio, a Ty wypominasz mi jakieś awatary sprzed 10 lat - niepotrzebnie ;) .

Jakby ktoś był gotów mi pomóc w zakupie biletu to proszę o pw.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 14:38   

Na sektor gości i tak musisz mieć swoją własną CR, żeby nabić bilet przez internet, więc nic z tego ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 14:46   

orzeu napisał/a:
Lata temu jak się miało te naście lat to takie pomysły przychodziły do głowy.

To chyba normalne, że na ten mecz w sektorach Milanu siedzą też Interiści. Kieruję swoją prośbę jak kibic calcio do kibica calcio, a Ty wypominasz mi jakieś awatary sprzed 10 lat - niepotrzebnie ;) .

Nie wal mi tu "lata temu" bo swego czasu mieliśmy małą wątpliwość ze sobą rozmawiać a i inteligencją wtedy nie błyszczałeś, podobnie jak Twoi koledzy z FDP.

Enyłej... teraz przyłazisz do Milanistów na forum na żebry bo sam albo nie ogarniasz wraz z kolegami z FDP biletów albo... nie wnikam.

Z kibicowskim (calcio jak to nazywasz) pozdrowieniem. :)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 22:14   

orzeu, zostawiłem Ci PW

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 10, 2014 22:32   

Pawko IRL, mam nadzieję, że pomogłeś mu w zdobyciu biletów na teatrzyk kukiełkowy względnie na basen, ale nie na sektor MILANU! :diavolo:

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 11, 2014 15:50   

Pawko IRL napisał/a:
tifosissima, a Ty w końcu lecisz? ;) jeśli chcesz to już dziś pojawiły się bilety na niebieską z pewnego zródła za €60 ;)

w przypływie wspaniałomyślności i rozrzutności (czyt. desperacji) obkupiłam się w ostatniej chwili w karty CR (koszt dla 2os. z przesyłką - 40 euro), a następnie już pierwszego dnia sprzedaży zarezerwowanej dla CR nabyłam dwie wejściówki na drugi czerwony za 53 euro jeden... bilety na lot i rezerwacja hotelu też już są, więc nic, tylko odliczać dni :)

w ogóle mam pytanie - czy dobrze zrozumiałam z maila, że jeśli idzie się na mecz z kartą CR po raz pierwszy, to trzeba najpierw zgłosić się do jakiegoś okienka pod stadionem, bo karta sama nie otworzy mi jeszcze "tunelu" przy wejściu na san siro?

Odpowiedz do tematu