ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
Mercik 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 06, 2019 00:29   

Pytanie czy Sektor "R" jest dobrym miejscem na San Siro? (nie chodzi mi o cenę tylko jakość oglądania meczu)

ACM791 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 15, 2019 17:50   

Może ktoś załączyć instrukcje kupna Cuore Rossonero... to jest jakaś masakra :help:

artur1318 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 16, 2019 11:26   

http://milanclubpolonia.p...?id=01&news=350

Ta już jest nieaktualna?

siwus71 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 02, 2020 11:24   

Czy ktoś posiada praktyczną wiedzę dotyczącą kupna biletu dla dzieci i wejścia na stadion? Ile dziecko musi mieć skończone aby zostało wpuszczone na mecz?
Chciałbym zabrać syna na mecz i stąd moje pytanie. :ok:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Lut 02, 2020 13:53   

Łatwiej byłoby jakbyś napisał ile syn ma lat.
Na pewno widziałem na San Siro dzieci w wieku 6-7 lat. Na stronie Milanu są specjalne bilety dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 5 roku życia, więc i z czterolatkiem spokojnie wejdziesz (chociaż te specjalne bilety nie są dostępne na wielkie mecze, wiadomo - wtedy i tak stadion będzie pełny i nie opłaca się sprzedawać biletu za jeden euro).

DelmHeim 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 06, 2020 10:05   

Hello wszystkim! Wybieram się na mecz Milan Juventus 2020-04-11. Z tego co zrozumiałem generalna sprzedaż rusza 18.02.2020r., ale są dostępne już jakaś część biletów, jak to napisali, dla kibiców, którzy jadą zagranicy, żeby wcześniej zaplanowali sobie podróż. Zostały bilety za 150 euro i to w samym rogu stadionu.

Moje pytanie jest takie, czy czekać na tego 18, bo będzie większy wybór, czy nie ryzykować i kupić teraz te, które są?

Będę ogrooooomnie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam ;)

sempiterna 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 09, 2020 20:41   

Venomik napisał/a:
Na stronie Milanu są specjalne bilety dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 5 roku życia, więc i z czterolatkiem spokojnie wejdziesz (chociaż te specjalne bilety nie są dostępne na wielkie mecze, wiadomo - wtedy i tak stadion będzie pełny i nie opłaca się sprzedawać biletu za jeden euro).

Dokładnie tak jest napisane, ale czy na pewno o tę opłacalność chodzi...? Na oko, to takie bambini dużo miejsc nie zajmują ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Jlvyk0H1Pu4

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 19, 2020 11:42   

Data meczu z Juve nie jest jeszcze potwierdzona, tzn. wskazana jest 11/4, godz. 15, ale "do potwierdzenia". Czy Waszym zdaniem jest ryzyko, że mecz odbędzie się 12/4? Wydaje mi się, że zmianie ulegnie jedynie godzina (20:45), ale dzień chyba nie?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 19, 2020 11:49   

Za każdym razem jak myślałem, że się już chyba nic nie zmieni i brałem bilet "na rybkę", to właśnie wtedy się zmieniało ;-)
lì a casa il cuore sentirà!

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 19, 2020 12:32   

Dzięki. A kojarzysz może na ile przed datą meczu potwierdzano termin?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 19, 2020 19:24   

Jeszcze do niedawna bilety można była kupić na stronę zazwyczaj z wyprzedzeniem nie większym niż 6 tygodni, ale widziałem, że ostatnio się to zmieniło i można kupić wcześniej. Niemniej, IMO warto czekać aż na oficjalnej stronie ligi będzie ostateczne potwierdzenie terminu.

Oczywiście w przypadku biletów na mecze z Juve i Interem, czekanie nie jest opcją, bo po prosty bilety szybko się rozchodzą.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 19, 2020 21:08   

Dzięki. Bilet na mecz już mam :) Synek (6 lat) debiutuje na San Siro :)
Zastanawiam się na samolotem - jeżeli mecz miałby być w niedzielę o 20:45, muszę wracać w poniedziałek.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 20, 2020 08:57   

Masz do wyboru w Bergamo Ryanair i Wizzair.

pandoktor 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 20, 2020 10:39   

Wiem, wiem. Chodzi mi o to, że wciąż nie mogę kupić biletów. Chciałem juz kupić na sobotę i powrót w niedziele. A tak trzeba się wstrzyma żeby nie okazało się, że i tak musimy wracać w poniedziałek :-)
Swoją drogą, takie czasy, że synek cieszy się, że zobaczy tez Szczesnego i Ronaldo...

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 21, 2020 18:20   

Pandoktor, moim zdaniem możesz być na 99% pewny, że ten ligowy mecz Milanu z Juventusem odbędzie się w sobotę 11 kwietnia, ponieważ w tym roku akurat w niedzielę 12 kwietnia wypada Wielkanoc, a wtedy liga włoska co do zasady nie gra. Przynajmniej tak było zawsze, odkąd sięgam pamięcią. Szczegółowy terminarz poznamy pewnie dopiero w marcu.

MarianoDiVaio 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 03, 2020 13:09   

Witam panowie. Mam pytanie czysto techniczne do znawców tematu, bo ja zielony.

Kupiłem bilety na mecz Milanu już jakiś czas temu przy pomocy Cuore Rossonero, ale przy całym zamieszaniu związanym z wirusem i terminarzem może się okazać, że nie będę mógł pojechać. Wówczas chciałbym sprzedać te bilety i tutaj pytanie - jak zmienić imię i nazwisko na bilecie na dane nowego kupca i czy w ogóle jest taka opcja? Oraz czy jest to w ogóle potrzebne i ktoś to w ogóle sprawdza? Dzięki :ok:

Bubu 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 04, 2020 23:47   

Sprzedać bilety na mecze, które najpewniej będą bez kibiców? Jak Ci się uda to :prayer:

Odpowiedz do tematu