ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
zadi 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 13:32   

Cześć.

Jestem w Mediolanie od 06.04 i grzechem by było nie iść na mecz.
Ławki są tam gdzie sektor czerwony co nie? Pytam, bo po drugiej stronie jest mało biletów i mnie to zdziwiło.

Jak w ogóle jest z wejściem na mecz? Są jakieś identyfikatory potrzebne czy cuś?

Myślę też żeby kupić bilet przed meczem w kasach. Dobry pomysł?

ACM791 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 22:34   

Witam wszystkich,
jeśli kupuje 4 bilety przez My Milan to muszę podczas kupowania podać dane wszystkich czterech osób, czy bilety są imienne?
Pozdrawiam

Pulek2003 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 17, 2019 13:35   

glamazon1666 napisał/a:
Hej, mam dwa bilety na mecz Milan vs Bologna 6 maja do sprzedania. Secondo Anello Rosso, sektor 227, rząd 4, miejsca 6-7. Kupowałem za 41€, ale ze względu na to, że nie mogę zobaczyć meczu to rozważę także opcje, które umożliwią uzyskanie części kapitału :)

Cześć,

Czy sprawa sprzedaży biletów jest aktualna?

chru401 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 24, 2019 19:04   

Witam, chciałem kupić bilety na mecz z Frosinone, po wpisaniu danych nie mogę przejść dalej na stronie, czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

luca1899 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 14, 2019 18:19   

Mam problem z kupnem biletu, po wpisaniu danych ciągle wyskakuje błąd. Kilo osób w tym temacie pisało, że też mieli podobna sytuację. Czy ktoś może napisać co zrobić?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 14, 2019 21:55   

Jak tylko odzyskam szklaną kulę i zobaczę jaki błąd Ci wyskakuję to mogę spróbować pomóc.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 14, 2019 22:54   

Błąd Error ;) też się z tym niedawno spotkałem i slyszalem od paru innych osób kupujących bilety. Są jakieś problemy czasowe z systemem widocznie. Trzeba próbować co jakiś czas.

capocannoniere 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 30, 2019 16:59   

Cześć, zamierzam wybrać się na derby w pierwszej rundzie, ze względu na to, iż będzie to mój pierwszy wyjazd na mecz Milanu chciałem Was prosić o pomoc w kilku kwestiach.

W jaki sposób najlepiej kupić bilet? Na oficjalnej stronie Milanu w zakładce "Tickets", wchodząc w "Tickets Purchase Info" na razie jest dodany jedynie pierwszy mecz, który gramy u siebie w tym sezonie, czyli z Brescią. Zarejestrowałem się również na MyMilan, natomiast nie poszerza to w żaden sposób dostępnych opcji. Pytanie do Was, czy jest sens czekać na ostatnią chwilę, jak bilety pojawią się na w/w podstronie, czy zakup karty Cuore Rossonero poszerza moje możliwości i będę mógł od razu nabyć wejściówki? Czy znacie może jakieś alternatywne, godne rekomendacji sposoby zakupu? Słyszałem o możliwości odkupienia od członka Cuore Rossonero, aczkolwiek nabywcą, z tego co wiem, również musi być osoba posiadająca tę kartę.

Generalnie będę Wam bardzo wdzięczny za każdy głos pomocy, dzięki!

Mercik 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 30, 2019 22:06   

capocannoniere napisał/a:
Cześć, zamierzam wybrać się na derby w pierwszej rundzie, ze względu na to, iż będzie to mój pierwszy wyjazd na mecz Milanu chciałem Was prosić o pomoc w kilku kwestiach.

W jaki sposób najlepiej kupić bilet? Na oficjalnej stronie Milanu w zakładce "Tickets", wchodząc w "Tickets Purchase Info" na razie jest dodany jedynie pierwszy mecz, który gramy u siebie w tym sezonie, czyli z Brescią. Zarejestrowałem się również na MyMilan, natomiast nie poszerza to w żaden sposób dostępnych opcji. Pytanie do Was, czy jest sens czekać na ostatnią chwilę, jak bilety pojawią się na w/w podstronie, czy zakup karty Cuore Rossonero poszerza moje możliwości i będę mógł od razu nabyć wejściówki? Czy znacie może jakieś alternatywne, godne rekomendacji sposoby zakupu? Słyszałem o możliwości odkupienia od członka Cuore Rossonero, aczkolwiek nabywcą, z tego co wiem, również musi być osoba posiadająca tę kartę.

Generalnie będę Wam bardzo wdzięczny za każdy głos pomocy, dzięki!

Podpinam się do postu kolegi i jeśli będzie ktoś w stanie pomóc to będę bardzo wdzięczny. Słyszałem, że ceny na mecz derbowy będzie jednak odrobinę przerastał mój budżet i dodatkowe moje pytanie wiąże się z kupnem biletów na mecz z Fiorentiną. Dobrą opcją będzie kupno już na miejscu dwa dni przed meczem? Będzie duża opcja wyboru fajnego miejsca w przystępnej cenie (+ - 100euro za osobę) czy jednak innymi sposobami lepiej zorganizować kupno?

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 09:38   

Mercik napisał/a:
moje pytanie wiąże się z kupnem biletów na mecz z Fiorentiną. Dobrą opcją będzie kupno już na miejscu dwa dni przed meczem? Będzie duża opcja wyboru fajnego miejsca w przystępnej cenie (+ - 100euro za osobę) czy jednak innymi sposobami lepiej zorganizować kupno?

Na mecz z Violą ze spokojem kupisz bilet za mniej niż 100jurków/osoba na fajne miejsce. Polecam kupić albo wcześniej na miejscu albo przez neta.

Mercik 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 09:57   

Ok to lekki kamień z serducha już zleciał ;) Teraz pytanie czy jest jakaś zaufana strona gdzie można zakupić wcześniej bilet z wyborem miejsca? Bo na oficjalnej Milanu chyba tylko posiadacze karty Cuore mogę nabyć bilety. I czy ktoś się wybiera na zlot ? Tu u mnie sprawa wygląda tak, że wylot końcem września i nie wiem czy mi dojdą karty Milan Club Polonia a fajnie by bylo też troszkę taniej kupić jakieś gadźety itp :)

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 10:11   

Bilety na mecz domowy Milanu z tego co wiem to można kupić przez oficjalną stronę bez konieczności posiadanie Cuore Rossonero, no chyba , że od nowego sezonu coś się zmienia... ale nie sądzę.

Mercik 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 10:18   

zino napisał/a:
Bilety na mecz domowy Milanu z tego co wiem to można kupić przez oficjalną stronę bez konieczności posiadanie Cuore Rossonero, no chyba , że od nowego sezonu coś się zmienia... ale nie sądzę.
Właśnie chyba od tego sezonu to się zmieniło albo coś źle przeczytałem. Może ktoś potwierdzić ?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 31, 2019 10:45   

Nie kojarzę takiej zmiany. Na trybunę domową chyba wciąż możesz kupić bilet.

Wiku_93 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 03, 2019 13:49   

Witam,
Mam pytanie, bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy karta Cuore Rossonero umożliwia zakup w przedsprzedaży dodatkowych biletów dla osób nieposiadających tej karty? Innymi słowy czy będę mógł przy użyciu karty kupić bilet osobie, którą chciałbym zabrać na mecz, a która tej karty nie posiada?
Z góry dzięki wielkie za odpowiedź.

capocannoniere 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 04, 2019 12:07   

Mam pytanie odnośnie karty Cuore Rossonero, m.in. ze względu na to, że gwarantuje możliwość wcześniejszego nabycia biletów od standardowych użytkowników, nabyłem ją kilka dni temu.
Pytanie brzmi, w którym miejscu na oficjalnej stronie ACM, po zalogowaniu, mogę z takiej możliwości skorzystać? Ponieważ w zakładce "Tickets" są jedynie bilety dostępne dla klientów nieposiadających kart.

Mercik 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 14, 2019 21:38   

Mam pytanie i mały problem. Chciałem kupić dwa bilety na oficjalnej stronie Milanu ale jak wypełniam pola przy drugiej osobie to nie pojawia mi się opcja wybrania kraju no i jak już wpisuje sam bez autouzupełniania to nie puszcza mnie dalej system... Jaki może być problem z tym? Próbowałem na incognito oraz innych przeglądarkach ale niestety zawsze jest to samo. Nie mogę kupić dwóch biletów?

kofii12345 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 16, 2019 13:01   

Gdzie szukać informacji kiedy polować na bilety na derby? Inne kluby wrzucają newsy z takimi informacjami.

kofii12345 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 19, 2019 12:58   

Mercik napisał/a:
Mam pytanie i mały problem. Chciałem kupić dwa bilety na oficjalnej stronie Milanu ale jak wypełniam pola przy drugiej osobie to nie pojawia mi się opcja wybrania kraju no i jak już wpisuje sam bez autouzupełniania to nie puszcza mnie dalej system... Jaki może być problem z tym? Próbowałem na incognito oraz innych przeglądarkach ale niestety zawsze jest to samo. Nie mogę kupić dwóch biletów?

Mam ten sam problem. Czasem działa czasem nie. Udało CI się jakoś rozwiązać? Pisałeś do supportu?

Mercik 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 21, 2019 16:51   

kofii12345 napisał/a:
Mercik napisał/a:

Mam ten sam problem. Czasem działa czasem nie. Udało CI się jakoś rozwiązać? Pisałeś do supportu?

Pisałem ale nikt mi nie odpisał. Metodą prób i błędów w końcu mnie puścił system ale po dwóch godzinach odświeżania strony i walki z angielską wersją przeszedłem na włoską i po godzinie kolejnej udało się kupić przy włoskiej wersji więc bilety zakupione dwie sztuki :)

kofii12345 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 22, 2019 11:44   

Włosi i systemy informatyczne to nie jest dobre połączenie :P Będę kupował bilety na derby z kartą kibica. Wszystkie mam na nią nabić czy jak to wygląda? W ogóle co te bilety takie drogie? Jak byłem na meczu Milan Juve 3 lata temu co Milan zarobił podobno najwięcej w historii na wejściówkach zapłaciłem 30euro za miejsce które kosztuje teraz 111 :cry2:

diszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 02, 2019 18:27   

Witam,

Wybieram się na mecz Milan - Napoli, który odbędzie się 24 listopada.
Niestety idę na San Siro pierwszy raz, do tego coś się zmieniło podobno w zakresie kart kibica i chciałem podpytać o pewne szczegóły zanim zaklepie loty.
1) Na ile zazwyczaj przed meczem pojawiają się bilety w sprzedaży na oficjalnej stronie klubu?
2) Czy bilety na tego typu mecz, z klubem z czołówki, wiszą na stronie dzień lub dłużej czy trzeba polować na godzinę otwarcia sprzedaży, bo bilety rozchodzą się w kilka minut?
3) Jeżeli tak, to czy posiadanie karty kibica ułatwia sprawę czy raczej ze względu na dużą liczbę sprzedanych karnetów tak czy siak kupienie biletu na taki mecz jest nie lada wyzwaniem?
4) Czy na oficjalnej stronie będzie wcześniej informacja kiedy zaczyna się sprzedaż?
5) Których sektorów unikać, żeby widzieć coś więcej niż kropki na zielonym polu, nie żeby siedzieć nosem w murawie, ale żeby w miarę ogarniać kto akurat jest przy piłce :ok:

Z góry dziękuje za wszelkie pomocne informacje.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 02, 2019 22:33   

diszcz napisał/a:
1) Na ile zazwyczaj przed meczem pojawiają się bilety w sprzedaży na oficjalnej stronie klubu?

Jeśli dobrze pamiętam jak ja kupowałem - jakieś 2 tygodnie przed meczem. Tak mniej więcej. Info kiedy to się stanie wisiało z wyprzedzeniem.

diszcz napisał/a:
Czy bilety na tego typu mecz, z klubem z czołówki, wiszą na stronie dzień lub dłużej czy trzeba polować na godzinę otwarcia sprzedaży, bo bilety rozchodzą się w kilka minut?

Jeśli nic się nie zmieniło (Milan wciąż sam sprzedaje swoje bilety i nie poprawił serwerów ;) ) to bilety rozchodziły się błyskawicznie, a strona strasznie się wieszała. Fakt, że ogarnąłem bilet sobie oraz, przy okazji, Waszemu koledze po szalu zawdzięczałem wtedy wyłącznie programistycznym sztuczkom i napisaniu automatu, który będzie mnie alarmował jak zwolni się odpowiedni bilet i go zarezerwuje dla mnie.
Niemniej z Napoli raczej takich wariacji nie przewiduję. Z tego co widzę to rok temu stadion nie był zapełniony.
diszcz napisał/a:
Których sektorów unikać, żeby widzieć coś więcej niż kropki na zielonym polu, nie żeby siedzieć nosem w murawie, ale żeby w miarę ogarniać kto akurat jest przy piłce

Jeśli to Twój pierwszy wyjazd to przede wszystkim nie brałbym nic powyżej trzeciego kręgu. Wyżej widoczność robi się taka sobie, wspomniny wyżej Milanista, będąc na bodaj 4 kręgu, po meczu pytał mnie kto strzelił bramkę.

Ps: jedna rada ode mnie. Jak już będziesz na stadionie i będziesz wchodził po schodach na swój sektor - nie wchódź na trybuny wcześniej niż na kwadrans przed rozpoczęciem meczu. Albo i 10 minut. Serio.
Parę stadionów we Włoszech zwiedziłem w życiu, ale jednak San Siro jest wielkie. Długo pozostanie w mojej pamięci moment jak się z tych betonowych schodów wchodziło na tłum już rozgrzanych kibiców zapełniających trybuny.
Jeśli to ma być Twoje pierwsze spotkanie z wielkim meczem to zrób jak mówię, po meczu mi podziękujesz ;)

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 03, 2019 08:39   

diszcz napisał/a:
2) Czy bilety na tego typu mecz, z klubem z czołówki, wiszą na stronie dzień lub dłużej czy trzeba polować na godzinę otwarcia sprzedaży, bo bilety rozchodzą się w kilka minut?

jak pojawią się w sprzedaży na stronie klubowej - pewnie 2-3 tyg przed, to raczej ze spokojem, ja rok temu byłem na Milan-Napoli właśnie i bez problemu kupiłem bilet kilka dni po tym jak rozpoczęli sprzedaż, na fajne miejsce
diszcz napisał/a:
4) Czy na oficjalnej stronie będzie wcześniej informacja kiedy zaczyna się sprzedaż?

Raczej nie, ale warto śledzić zakładkę z biletami na oficjalnej stronie
Venomik napisał/a:
Jeśli to Twój pierwszy wyjazd to przede wszystkim nie brałbym nic powyżej trzeciego kręgu. Wyżej widoczność robi się taka sobie, wspomniny wyżej Milanista, będąc na bodaj 4 kręgu, po meczu pytał mnie kto strzelił bramkę.

Dokładnie, jak nie masz jakiejś presji o kilka euro, to kup bilet np na środek boiska, 2 krąg, fortuny nie wydasz a będziesz miał fajnej miejsce na pierwszy raz na San Siro

siwus71 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 04, 2019 13:36   

Cześć,

Czy ktoś kupował bilety VIP na domowy mecz? Czy można je zakupić poprzez taką samą procedurę jak zwykłe bilety?

Dziękuję za porady.

Odpowiedz do tematu