Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

bilety na mecz Milanu

Ultras, Milan Club Polonia, kibice podwórkowi i najwięksi fanatycy... Jesteś z Milanem? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

TERZO ANELLO BLU
Nie zapomnij lornetki zabrać ;)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
kankun
Milanista
Milanista

Post autor: kankun »

zino pisze:
TERZO ANELLO BLU
Nie zapomnij lornetki zabrać ;)
widok może i nie najlepszy, ale jedziemy dla atmosfery, dobrze to mógłbym oglądać w TV :-)
zino
Milanista
Milanista

Nie no, wiadomo o co chodzi, troszkę sobie żartuje ;) oczywiście zazdroszczę :piwo:
martino1989
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: martino1989 »

Panowie, jak dużo wcześniej powinno się być na stadionie na meczu derbowym, żeby spokojnie wejść na stadion?
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie. Generalnie przemyciłbyś bombę, gdybyś chciał - przeszukanie totalnie powierzchowne. Do polskich przeszukań to się nawet nie umywa.
martino1989
Milanista
Milanista
Kontakt:

pepe pisze:Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie. Generalnie przemyciłbyś bombę, gdybyś chciał - przeszukanie totalnie powierzchowne. Do polskich przeszukań to się nawet nie umywa.
A słyszałem, że plecaki itp. sprawdzają dosyć porządnie
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

pepe pisze:Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie.
Ja miałem mniej szczęścia i spokojnie czas zbliżał się do 25-30 minut. Inna sprawa, żę wejście miałem po zupełnie przeciwnej stroni w porównaniu do tej, którą przyszedłem do stadionu i trzeba było się dość długo przeciskać idąc dookoła.
martino1989
Milanista
Milanista
Kontakt:

Venomik pisze:
pepe pisze:Jak masz bilet to kwestia kilku minut. Bramek otwartych jest mnóstwo, idzie do bardzo sprawnie.
Ja miałem mniej szczęścia i spokojnie czas zbliżał się do 25-30 minut. Inna sprawa, żę wejście miałem po zupełnie przeciwnej stroni w porównaniu do tej, którą przyszedłem do stadionu i trzeba było się dość długo przeciskać idąc dookoła.
Czyli godzina przed meczem powinna być ok
Awatar użytkownika
Venomik
Juventino z Klasą
Juventino z Klasą
Kontakt:

Post autor: Venomik »

Zdecydowanie. Wziąłbym jeszcze książkę żęby się nie nudzić ;)
martino1989
Milanista
Milanista
Kontakt:

Venomik pisze:Zdecydowanie. Wziąłbym jeszcze książkę żęby się nie nudzić ;)
Hyhy :D W sumie dopytuję orientacyjnie, bo tego dnia będę dojeżdżał do Mediolanu pociągiem i staram się ogarnąć na jakie opóźnienie ewentualnie mogę sobie pozwolić. Ale z tego co wiem, to pociągi we Włoszech jeżdżą raczej punktualnie.
kazelot
Milanista
Milanista

Post autor: kazelot »

kankun pisze:widok może i nie najlepszy, ale jedziemy dla atmosfery, dobrze to mógłbym oglądać w TV :-)
Który masz sektor ?
kazelot
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Jakie to ma znaczenie kazelot? Gość śmiga na derby, więc klimat będzie siłą rzeczy, gdziekolwiek usiądzie. Same trybuny na takim meczu gwarantują już widowisko. Piłkarze też swoje zrobią. Widzieć Polaka w barwach Milanu w derbach Mediolanu to jest coś niebywałego, zazdroszczę. Kurczę, nie wiem czy śmigasz tam pierwszy raz na mecz, ale każdy taki temat, gdy czytam przypominam sobie mój pierwszy raz w Mediolanie. Ech... Człowiek się kurna dramatycznie starzeje. Chłoń te chwile. Pamięta się je do końca życia :). :piwo:
kazelot
Milanista
Milanista

Post autor: kazelot »

pepe pytam bo może siądziemy na tym samym sektorze :)
kazelot
kankun
Milanista
Milanista

Post autor: kankun »

Hej Milaniści,
już nie mogę się doczekać, kazelot sektor 313. To mój drugi mecz na San Siro, ale pierwsze DERBY
obowiązkowo jeszcze przed meczem lub w poniedziałek muzeum z trofeami
:devil:
Cris84
Milanista
Milanista

Post autor: Cris84 »

Witam,
mam pytanie. Jak najkorzystniej kupić bilet na mecz z Udinese ? Na stronie klubu w tym momencie kupić bilet mogą tylko posiadacze jakiejś karty. Ile przed meczem pojawia się możliwość zakupu dla każdego i czy ktoś tak kupował oraz jak z dostarczeniem biletów ?
Wybieram się do Mediolaniu lecąc z Polski w dniu meczu.
martino1989
Milanista
Milanista
Kontakt:

Cris84 pisze:Witam,
mam pytanie. Jak najkorzystniej kupić bilet na mecz z Udinese ? Na stronie klubu w tym momencie kupić bilet mogą tylko posiadacze jakiejś karty. Ile przed meczem pojawia się możliwość zakupu dla każdego i czy ktoś tak kupował oraz jak z dostarczeniem biletów ?
Wybieram się do Mediolaniu lecąc z Polski w dniu meczu.
Bilety w ogólnej sprzedaży będą dostępne jakiś czas przed meczem, dokładnie nie wiem, ale pewnie jakoś 2 tygodnie przed. Bilety możesz kupić też w kasie przed meczem, w placówkach Banca Popolare di Milano i chyba też w Milan Store. A bilety przychodzą Ci na maila. Załóż sobie konto na MyMilan.
Cris84
Milanista
Milanista

Post autor: Cris84 »

Do zakupu biletu przed meczem jest potrzeba jakaś karta? I jak z cenami oraz z dostępnością najtańszych. Przy zakupie na stronie jak jest bilet dostarczany ?
martino1989
Milanista
Milanista
Kontakt:

Cris84 pisze:Do zakupu biletu przed meczem jest potrzeba jakaś karta? I jak z cenami oraz z dostępnością najtańszych.
Jeśli kupujesz bilety na mecz domowy, to nie jest potrzebna żadna karta. Ceny w zależności od meczów, na acmilan.com możesz sprawdzić w zakładce "Tickets". Najtańsze na Curva Sud i Curva Nord, na trzecim, najwyższym pierścieniu.
Cris84 pisze: Przy zakupie na stronie jak jest bilet dostarczany ?
Tutaj jest tak jak napisałem wcześniej, kupując bilety przez stronę bilety dostaniesz na e-mail.
MNi_PL
Milanista
Milanista

Post autor: MNi_PL »

Mam do odstąpienia dwa bilety na mecz AC Milan - Udinese
AC MILAN VS UDINESE CAL Data: 02/04/2019 Ore: 19:00
SECONDO ANELLO ROSSO
Row 2 miejsca 3 i 4
Kupowałem po 41€ sztuka, ale rozważę każdą propozycje :)
luca1899
Milanista
Milanista

Post autor: luca1899 »

Hej, czy byłby ktoś chętny wybrać się na mecz z Bologną 6 maja? Odpadła mi ekipa, a trochę się napaliłem i nie chcę lecieć sam :D
Milan - Barcelona - 20.10.2004
glamazon1666
Milanista
Milanista

Post autor: glamazon1666 »

Hej, mam dwa bilety na mecz Milan vs Bologna 6 maja do sprzedania. Secondo Anello Rosso, sektor 227, rząd 4, miejsca 6-7. Kupowałem za 41€, ale ze względu na to, że nie mogę zobaczyć meczu to rozważę także opcje, które umożliwią uzyskanie części kapitału :)
szoutys
Milanista
Milanista

Post autor: szoutys »

Hey, powie mi ktoś dlaczego nie mogę kupić biletów na frosinone? mam konto, zamawiam 4 a kiedy wypisze wszystkie dane to nie mogę przejść dalej do płatności... o co chodzi? Na wcześniejsze mecze próbowałem kupić bilety i to samo...
zino
Milanista
Milanista

Po pierwsze, to wystarczyło w tym wątku pisać i nie dodawać nowego tematu meczowego w innym ;)
a po drugie to prawdopodobnie są jakieś problemy techniczne na klubowych serwerach itp. bo koleżanki kupowały bilety na Milan-Lazio (Puchar Włoch) i też był ten sam problem w poniedziałek bodajże z różnych kont czy komputerów, udało się chyba na drugi dzień.
szoutys
Milanista
Milanista

Ok dzięki za info, będę próbował dalej ;)
szoutys
Milanista
Milanista

Witam ponownie, czy ktoś próbował kupić bilet na Bologne lub Frosinone? Od 3 dni próbuje to ogarnąć i cały czas po wyborze miejsc i wpisaniu danych do biletu dalej nie mogę przejść do płatności...macie jakiś pomysł?
ODPOWIEDZ