ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lut 22, 2014 19:45   

Podaj cenę i oczywiście koszty przebukowania biletów lotniczych bierzesz na siebie?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 23, 2014 21:40   

pepe, patrząc na ksywe koleżki radze też sprawdzić sektor co byś po złej stronie mocy nie wylądował :rotfl:

kemot 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2014 04:27   

Witam,

mam do pozostałych forumowiczów kilka pytań. Otóż na początku maja będę w Mediolanie i chciałbym się wybrać na derby. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa, że uda mi się nabyć wejściówkę za pośrednictwem oficjalnej strony AC Milan? I czy w ogóle w przypadku bardziej prestiżowych meczów jest dostępna dystrybucja biletów dla osób z zagranicy?
Mam na myśli źródło podane poniżej:
http://www.acmilan.com/en/tickets/how_to_purchase

Z góry dziękuję za przydatne informacje.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 22, 2014 08:37   

przez strone Milanu kupisz bilet jesli masz Cuore Rossonero.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2014 21:38   

VelenoRosso, w podpisie powinieneś mieć: http://www.acmilan.pl/forum/viewtopic.php?t=3836
samo przyklejenie niekoniecznie dla wszystkich jest widoczne ;)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 22, 2014 22:35   

raczej powiniem Tomka poprosic by dodal licencje do zakladania konta...przeczytalem i rozumiem temat o biletach :D

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 26, 2014 18:14   

http://www.acmilan.com/en...news_show/63356
Nowy system biletowy, możliwość kupna do 4 wejściówek naraz, bez żadnych kart kibica i dokumentów, działa we wszystkich krajach.
Płatność kartą, bilet/y przychodzi na maila w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku.

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 14:03   

hej,
z miejsca wybaczcie mi ignorancję, ale próbuję zorganizować prezent urodzinowy mojemu narzeczonemu i trochę mnie to przerasta :) zależy mi na wybraniu się z nim na mecz atrakcyjny nie tylko sportowo, ale i przede wszystkim kibicowsko. z tego względu myślałam o derbach Milanu, tylko trochę boję się kupować już teraz bilety na samolot. Obawiam się po prostu, że nie uda mi się kupić biletów na ten mecz. chodzi o to, czy sprzedaż na oficjalnej stronie internetowej jest z miejsca otwarta dla wszystkich i wystarczy codziennie polować na wejściówki, żeby się udało? czy jednak istnieje zagrożenie, że nie kupię wejściówek?

ewentualnie myślałam też o meczu Milan - Napoli. jak sądzicie – czy taki pojedynek nie zawiódłby pod względem kibicowskim?

i jeszcze jedno pytanie: gdzie najlepiej siadać na stadionie, jeśli chce się poznać na własnej skórze atmosferę meczu, śpiewy, okrzyki, emocje itp?

z góry grazie mille a tutti za wszelkie podpowiedzi!

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 15:56   

wszystko zalezy od tego jaki budzet masz, jesli chesz kupic bilety na derby, kupisz napewno, ale to moze wyniesc i ponad 100 euro od wejsciowki.
czesc biletow jest przekazywana do innych kanalow dystrybucji (stronki, biura podrozy), tam juz w tej chwili mozna zamowic bilety, np tutaj:
http://www.viagogo.com/Sp...ickets/E-677076

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 16:08   

VelenoRosso napisał/a:
wszystko zalezy od tego jaki budzet masz, jesli chesz kupic bilety na derby, kupisz napewno, ale to moze wyniesc i ponad 100 euro od wejsciowki.
czesc biletow jest przekazywana do innych kanalow dystrybucji (stronki, biura podrozy), tam juz w tej chwili mozna zamowic bilety, np tutaj:
http://www.viagogo.com/Sp...ickets/E-677076

nie jestem przekonana do viagogo.com, słyszałam wiele negatywnych opinii o tym serwisie, o wiele chętniej kupiłabym bilety na listicket.com... nie ukrywam też, że 100 euro/bilet to trochę drogo. mogę polować na oficjalnej stronie na bilety, wolę jednak wiedzieć, czy sa jakieś etapy dystrybucji i podział na kibiców z tesserami/bez czy nie.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 16:22   

oczywiscie ze sa :)
Cuore daje prawo pierwokupu, dopiero potem rusza sprzedaz normalna (chyba ze cos pozmieniali w tym sezonie)
nie namawiam Cie do korzystania z viagogo.com, ot pierwszy link z googla by po prostu pokazac ze sa bilety u innych dystrybutorow.
co do polowania na oficjalnej, sugeruje sprawdzac codziennie, w ten sposob bedziesz wiedziec na ile przed meczem wrzucaja bilety do oficjalnej sprzedazy.

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 16:31   

VelenoRosso napisał/a:
oczywiscie ze sa :)
Cuore daje prawo pierwokupu, dopiero potem rusza sprzedaz normalna (chyba ze cos pozmieniali w tym sezonie)
nie namawiam Cie do korzystania z viagogo.com, ot pierwszy link z googla by po prostu pokazac ze sa bilety u innych dystrybutorow.
co do polowania na oficjalnej, sugeruje sprawdzac codziennie, w ten sposob bedziesz wiedziec na ile przed meczem wrzucaja bilety do oficjalnej sprzedazy.

sprawdzam, sprawdzam...:) po prostu odczuwam wewnętrzny niepokój, że w przypadku derbów zasady mogą być nieco inne :) ale dzięki!

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 18:53   

tifosissima napisał/a:

sprawdzam, sprawdzam...:) po prostu odczuwam wewnętrzny niepokój, że w przypadku derbów zasady mogą być nieco inne :) ale dzięki!

niepokoj wewnetrzy, tak powinnas odczuwac, najtansze wejsciowki rozplyna sie z predkoscia swiatla prawie :P
ja na ostatnie derby zalapalem sie na pomaranczowa za 50 euro i po wspanialym spektaklu chcialem sie przepchac do czesci dla vipow by kazac zezrec lysemu ten bilet i wysrac kase ^^

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 19:36   

Na mecz z Juve po etapie sprzedaży z rezerwacją dla Cuore i tak zostało dużo wolnych biletów po 26 euro, dopiero po meczu w Parmie sprzedaż poszła do przodu.
Jedynym meczem z którym może być problem, faktycznie są derby.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Paź 02, 2014 19:41   

na derby kupuja i nasi i "wrogi" dlatego schodza blyskawicznie

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 16:10   

czyli podsumowując... jeśli będę codziennie śledziła stronę Milanu, powinnam dostać bilety, ale tylko od mojego szczęścia i pilności przy sprawdzaniu zależy, jaka będzie ich cena? ;)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 16:13   

mniej wiecej.
jak juz bedziesz widziec kiedy aktualizuja (na ile przed meczem i o jakiej porze doby) pozostanie Ci odfajkowac dzien w kalendarzu, dzieci/meza wyprowadzic do tesciowej by nie przeszkadzali i pilnowac :brew:
pochwal sie jak juz upolujesz, przyda sie komus jeszcze na pewno

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 16:35   

Jak dobrze trafisz, to zaczynają się w granicach 21-26 euro, chyba że na same derby są ceny specjalne...
PS tylko nie pomyl się i nie kup na drugi krąg zielonej ;)

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 16:44   

rangiz napisał/a:
Jak dobrze trafisz, to zaczynają się w granicach 21-26 euro, chyba że na same derby są ceny specjalne...
PS tylko nie pomyl się i nie kup na drugi krąg zielonej ;)

o właśnie! gdzie najlepiej usiąść, żeby poczuć się NIE jak na pikniku a'la Barcelona lub gorzej? ;)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 19:51   

blu secondo to mlyn milanu, wiec sprobuj ktorys z bocznych sektorow tam, lub terzo blu, wzglednie sektory przylegajace do niebieskiej z pomaranczowej lub czerwonej.
jak chcesz miec dobre fotki np opraw, to secondo arancione/rosso.z terzo rosso gowno widac co sie trybunach dzieje.
acha, wybieraj tez raczej sektory wyzej niz nizej, bo na poczatku kazdego okregu jest pleksi na metalowych slupach, ktore to slupy mi przynajmniej przeszkadzaja straszliwie w ogladaniu

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 04, 2014 19:55   

VelenoRosso napisał/a:
blu secondo to mlyn milanu, wiec sprobuj ktorys z bocznych sektorow tam, lub terzo blu, wzglednie sektory przylegajace do niebieskiej z pomaranczowej lub czerwonej.
jak chcesz miec dobre fotki np opraw, to secondo arancione/rosso.z terzo rosso gowno widac co sie trybunach dzieje.
acha, wybieraj tez raczej sektory wyzej niz nizej, bo na poczatku kazdego okregu jest pleksi na metalowych slupach, ktore to slupy mi przynajmniej przeszkadzaja straszliwie w ogladaniu

bardzo dziękuję, będę polować za dnia i w nocy :)

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 05, 2014 22:07   

męczę Was strasznie, ale i strasznie mi zależy na tych derbach...:) powiedzcie mi, proszę, czy próbowaliście kiedyś kupić bilety przez stronę ticketbis.it (lub znacie kogoś, kto to zrobił)? ceny pewnie są trochę zawyżone, ale wygląda na to, że można zapewnić sobie wejściówkę właściwie od ręki... jak sądzicie?
http://www.ticketbis.it/biglietti-milan-inter

mms 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2014 14:57   

Też chcę się wybrać na mecz. Bardzo Was proszę o info, jak już ruszy sprzedaż, sam też będę monitorował na oficjalnej.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2014 16:58   

Najpierw będzie info o zamkniętej, dla posiadaczy aktywnych plastików. Jak coś zostanie to dopiero wtedy będą sprzedawać pdfy do druku w domu :)

tifosissima 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 12, 2014 20:24   

rangiz napisał/a:
Najpierw będzie info o zamkniętej, dla posiadaczy aktywnych plastików. Jak coś zostanie to dopiero wtedy będą sprzedawać pdfy do druku w domu :)

to dlatego, że to derby? bo w przypadku najbliższego meczu domowego z Fiorentiną od razu - i to ze 3 tyg przed - otwarta została sprzedaż "libera", czyli dla wszystkich...

Odpowiedz do tematu