Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

bilety na mecz Milanu

Ultras, Milan Club Polonia, kibice podwórkowi i najwięksi fanatycy... Jesteś z Milanem? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Wedzel
Milanista
Milanista

bilety na mecz Milanu

Post autor: Wedzel »

Mam pytanie , gdyż wybieram sie w marcu albo pożniej do Mediolanu z okazji 18stych urodzin i chicalbym zobaczyć mecz Milanu z Juve czy Romą , w kazdym razie z kims z czołówki i tu dochodze do sedna sprawy czy musze miec jakas karte kibica zeby wejsc na mecz czy czy mozna normalnie ?
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

Karta kibica Cuore Rossonero jest potrzebna jedynie na mecze wyjazdowe.
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: VelenoRosso »

Cuore Rossonero pozwala nabywac bilety w " pierwszej kolejnosci poza kolejnoscia" na mecze u nas.
na atrakcyjnego rywala bilety co trafia do normalnej sprzedazy sa juz mocno przebrane wiec kupujac normalnie nastaw sie na to ze wylozysz troche euro np na pomaranczowa lub czerwona.
Ed i colori che noi portiamo sono la gloria
123
Milanista
Milanista

Post autor: 123 »

zwlaszcza na mecz z ju... tymi z turynu.
Awatar użytkownika
PrzeM
Milanista
Milanista

Post autor: PrzeM »

Z "tymi z Turynu" graliśmy u siebie w rundzie jesiennej, także teraz będzie wyjazd.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Panowie, jeśli zamarzyłoby mi się wyjechać na mecz Milanu na San Siro, oczywiście mecz ligowy.... to co muszę mieć by wejść na stadion? Bilet można kupić na jakiejś stronie? Jak to wygląda bo jestem w tym temacie kompletny laik...
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

wszystko zależy od rangi meczu,zresztą tak jest chyba wszędzie ;)
mecze typu Juve Inter itp ciężka sprawa lecz już ligowe średniaki to bez problemu dostaniesz wejściówki w kasach pod stadionem dzień przed meczem w całkiem przyzwoitych cenach €30-€50 ;) nie musisz nic w internecine szukać bo większość stron www z biletami mają z 200%-300% przebitke,powaga ! z reguły w tym przypadku stadion zapełnia się do 50 % pojemności więc wybierasz bilet I miejsce jakie tylko sobie chcesz w kasach stadionu ;)
mój znajomy był w zeszłym sezonie na Zenicie (o zgrozo !! :diavolo: ) mecz LM a stadion świecił pustkami-wtedy dostali wejscióki za.... uwaga € 20 poważnie !!!
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

dzięki ;)
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

na forum MCP jest dużo przydatnych informacji nt wyjazdów jak I samego Mediolanu ;)
Kucik-Milan
Milanista
Milanista

Post autor: Kucik-Milan »

Siemano. Mam takie pytanie .chce jechac na mecz Milan-Atletico 19 lutego.Mieszkam w Londynie. Wczesniej jednak chcialbym wyrobic karte rossonero aby moc wczesniej kupic bilety zeby miec pewnosc...wiesz moze czy mozna ta karte wyrobic na ,,odleglosc,, mieszkajac w innym kraju?jak wiesz to prosze pomoz.pozdrawiam.
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Na takich meczach już dawno nie ma kompletów, nawet na spotkaniu z Arsenalem wolne było dobre kilkanaście tysięcy miejsc dla gospodarzy, to gdzie dopiero na Atletico...
To nie Barca, Juve, Inter i to w czasach świetności klubu, tylko dla makarona coś pokroju Zenitu, czy innego PSV i to w czasach kryzysu piłkarskiego.
Kucik-Milan
Milanista
Milanista

Post autor: Kucik-Milan »

Czyli myslisz ze w ostatniej fazie(5) bez kart kibica bez problemu dostane bilet?i wyrobienie karty jest zbedne?
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

raczej tak, tylko zabulisz wiecej, bo tanich miejsc juz nie bedzie
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

Zimą u makaronów nawet na Milan grający gwiazdami z Arsenalem przyszło ~60tys. to teraz na ogórkowy Milan z jakimś Atlecito przyjdzie więcej? :)
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Kucik-Milan pisze:Czyli myslisz ze w ostatniej fazie(5) bez kart kibica bez problemu dostane bilet?i wyrobienie karty jest zbedne?
Bez problemu wejdziesz na mecz, tylko baba w okienku będzie ci wciskać bilety na droższe miejscówki pociskając kit, że te tańsze zostały wykupione. To standardowa praktyka zarabiania na obcokrajowcach nie znających dobrze włoskiego. Postaw się, zablokuj kolejkę - gdy pojawi się mała awanturka w powietrzu wtedy baba przyciśnięta do muru puści ci najtańszą z dostępnych wejściówek. Z własnej praktyki to rozwiązanie polecam.
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
Chester
Milanista
Milanista

Post autor: Chester »

Witam wszystkich czarno-czerwonych! :)

Słuchajcie, mam do Was ogromną prośbę. Wybieram się na mecz Milan-Juve, 2 marca na San Siro i właśnie jestem w trakcie ogarniania kwestii biletów na mecz. A jako że, nigdy nie byłem na meczu we Włoszech, temat jest dla mnie nieco nowy;)

Dlatego chciałbym Was prosić o pomoc i wyjaśnienie kilku kwestii.

1. Karta Kibica - wiem, że już wiele razy, nawet w tym wątku było napisane, że jest wymagana tylko na wyjazdy, ale ostatnio dostałem dwie wiadomości (z Włoch), że muszę mieć taką Kartę, żeby wejść na San Siro jako kibic Milanu. Coś mi tu pachnie ignorancją, ale mimo wszystko wolę się upewnić i jeszcze raz zapytać - jak to jest z tą kartą? Potrzeba na domowe mecze, czy nie?

2. Czy ktoś we Włoszech może dla mnie kupić bilet?
Mam kilka kontaktów we Włoszech, ale zupełnie nie wiem, od kiedy i gdzie można będzie kupić wejściówki. W kasie stadionu, w dniu meczu - wiadomo -kompletu chyba nie będzie na meczu ale mimo wszystko wolałbym mieć spokojną głowę (czyt. bilety nieco wcześniej w ręku). Wiem, że bilety są imienne, ale czy ktoś na miejscu mając dajmy na to, ksero albo skan mojego dowodu, może kupić dla mnie bilet? Słyszałem, że przedsprzedaże są prowadzone w oddziałach banku Intesa Sanpaolo. Orientujecie się, ile dni przed meczem?

Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Forza Milan!
VelenoRosso
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

ad1
przyklejony temat w kazdym dziale
ad2
moze ktos ci kupic, ale musi miec skan twojego dowodu wydrukowany.kiedy biliety pojda na sprzedaz?pilnuj na stronie oficjalnej milanu, tam jest dzial co sie bilety nazywa.
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Chester pisze:Witam wszystkich czarno-czerwonych!
że co??? :hmm:
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Pawko IRL pisze:
Chester pisze:Witam wszystkich czarno-czerwonych!
że co??? :hmm:
Czerwono-czarni, czarno-czerwoni. Jeden (wiesz co). :diavolo:
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

no niby jeden (wiesz co) :D ale jak sobie wyobrażasz taka nazwe jak neri-rosso czy jakoś tak :king:
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Nero-azzuri są i mają się świetnie. Mówię Ci, to obojętnie jak Milan nazywają - rossoneri, bianconeri, azzuroceleste czy rossoblu. :prayer: Kolega Chester jest po prostu kibicem Juventusu, a nie Milanu. Nie pomagać mu :).
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

czyli rossoneri=nerorossi lub biało-czerwoni=czerwono-biali ? dla mnie Milan to rossoneri a reprezentacja Polski to biało-czerwoni. chyba tak jest poprawnie,czy nie :hmm:
Chester
Milanista
Milanista

Post autor: Chester »

Pawko, no już dobra, niech będzie że "witam czerwono-czarnych". Po polsku to nie brzmi przecież tak źle, jakbym napisał Nerorossi na przykład. Pierdoła:)

VelenoRosso, dzięki za odpowiedź na temat;)
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Chester, cześć :ok: pomogli? to git ;)
delpiero615
Milanista
Milanista

Post autor: delpiero615 »

Mam na sprzedaż bilety na Milan - Juve wraz z wylotem i powrotem z Warszawy i parkingiem.Miałem jechać ja niestety nie mogę.Jeśli jesteś zainteresowany priv ;)
ODPOWIEDZ