ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Piłkarz Roku 2012
Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 14, 2013 11:00   

Przyszły takie czasy, że w pierwszej 10 mamy piłkarzy którzy zagrali dobrze tylko część sezonu, a na pierwszym miejscu (zapewne) mamy piłkarza, który grał tylko pół roku.
Takie rzeczy tylko w Milanello :)

Camill, zastanawia mnie twoja sygnatura :P

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 14, 2013 12:34   

Gdyby plebiscyt dotyczył Piłkarza Sezonu byłoby inaczej, a tak po wyprzedaży i innych czynnikach będą się działy takie "kwiatki".
miszcz napisał/a:
Camill, zastanawia mnie twoja sygnatura :P

Nie tylko Ciebie :P

123 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 14, 2013 12:37   

e tam,
stara sztuczka z "you"... kiedys zakazana ;)

EDIT: ale nie pamiętam, czy oficjalnie
Ostatnio zmieniony przez 123 Pon Sty 14, 2013 14:05, w całości zmieniany 1 raz  

Camill 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 14, 2013 13:48   

Zakazana? A to nie wiedziałem... żebym tylko bana nie dostał...

Jeśli jakiś admin to potwierdzi to wykasuję...

Maxi 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 00:33   

Thiago trzeci. Zatem Zlatan albo Il Faraone. Oby ten drugi. I oby nie po raz ostatni.

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 06:18   

Może trafię pierwszą trójkę...

123 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 08:57   

jak wiekszosc z nas ;)

mnie bardzo "ciesza" te wyniki... widzac jak wiekszosc (mimo wszystko) teskni za zlatanem (nawet bardziej niz za silva ;) )

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 10:01   

To coś jak ze Złotą Piłkę - wszyscy wiemy jaką szansę ma na nią obrońca przy genialnym napastniku... dla mnie z resztą jest to oczywiste, że taki napastnik jak Zlatan był bardziej decydujący niż Silva - nie umniejszając zasług Brazylijczyka...

W plebiscycie na PR 2011 Zlatan walczył już o I miejsce z Thiago pomimo, że grał u nas tylko pół roku - przegrał, ale tylko dlatego, że przed jego przyjściem największą nadzieją i mistrzem tego zespołu był właśnie nasz ex obrońca... teraz kto wie - obydwaj mają w zasadzie równe szanse bo grali pół roku, jednakże wygrać może Zlatan, choćby dlatego, że jest napastnikiem.

123 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 10:21   

zlatam juz wygral z thiago :p
teraz "bije" sie z faraonem...

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 10:22   

Camill napisał/a:
obydwaj mają w zasadzie równe szanse bo grali pół roku, jednakże wygrać może Zlatan, choćby dlatego, że jest napastnikiem.

Thiago grał w ubiegłym roku tak naprawdę ze 2 miesiące. Pozniej kontuzja.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 10:35   

Więcej, przecież grał w pierwszym meczu Coppta Italia z Juve, a ten był pod koniec marca.

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 11:18   

Nieważne i tak się pierdyknąłem, bo Zlatan grał u nas już w 2010 przecież...

Chodziło mi o okres przebywania w Milanie, a nie o ilość minut spędzonych na boisku...ale to w PR 2010 mógł mieć mniejsze szanse od Thiago bo grał pół roku, ale już podczas wyborów na PR 2011 obydwaj mieli równe szanse bo przebywali w Milanie cały boży rok.

Jeśli teraz Zlatan wygra to może to oznaczać, że gorycz po stracie Silvy jest większa, a i pewnie jest jeszcze jakiś ukryty żal do samego zawodnika u wielu z nas (pomimo, że to klub go wypcha) za kasę), co w połączeniu z faktem, iż był naszym symbolem, a Zlatana traktowaliśmy raczej jak przygodę i najemnika sprawi, że paradoksalnie więcej głosów pójdzie tym razem na Szweda...

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 00:22   

Shaarawy wygrał, kabaret...

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

Balkoninho 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 00:39   

Zwyciezca zasłużony, mimo iż trójke trafiłem to na dobrym stopniu tylko Silve postawiłem. Chociaż ciężko było wybrać 10 to można się zgodzić z taką jaką zobaczyliśmy.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 00:50   

Silva za ten rok to na podium raczej na wyrost, grał styczeń, luty i skończył ledwie na kawałku marca, Zlatan na wiosnę coś tam pokopał sensownego. Fakty są takie, że jeden grał symbolicznie, a drugi tylko wiosnę.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 03:20   

Phalcore napisał/a:
Shaarawy wygrał, kabaret...

Czemu zaraz kabaret? Silva na wiosnę grał nie tak dużo, Ibra grał tylko na wiosnę, a Szary grał cały rok, na wiosnę pokazał się z dobrej strony (Udine!), a jesienią był motorem napędowym drużyny.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 12:01   

Czemu? W mojej opinii, ponieważ Szary mial narazie dobre pół roku i tyle. Ibra natomiast ma króla strzelców. To, że nie gra już u nas nie zmienia faktu, że w 2012 osiągnął więcej.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 16, 2013 12:16   

nonenalim napisał/a:
Szary mial narazie dobre pół roku

I niezłe pierwsze pół roku. A Ibry przez drugie pol roku nie ma wogole a Faraon jest i ma sie bardzo dobrze.
Dlatego lepiej by było oceniać sezon niż rok...

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 14:19   

Bubu napisał/a:

Też jestem za wyborem piłkarza danego sezonu, bez sensu typować kalendarzowy rok. Poza tym te emocje, kończący się sezon, wybór piłkarza sezonu a potem oczekiwania transferowe, ach... :>

Swoją drogą w mojej ocenie Ibrahimovic był najlepszym piłkarzem, gdy przewodził w zespole mieliśmy 2 miejsce w lidze. Pod dowództwem Shaarawy'ego jesteśmy na 7 lokacie. Oczywiście chodzi o mi o przewodzenie nie tylko w ataku, ale i bycie mentalnym liderem całej drużyny. Potrafię zrozumieć, że duża część kibiców żywi nadzieję w to, że w przyszłości El Shaarawy będzie świetnym zawodnikiem i stąd ta wygrana. :)

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

akont 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 14:53   

prawie 100 pkt. przewagi
Ibra charakterkiem sobie zarabia na swoją ocenę też trochę ;) U mnie miał miejsce pierwsze także ostateczna trójka nietrafiona :)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 14:53   

Dla mnie też to po części wypadkowa nadziei na przyszłość, rozczarowania po odejciu i w sumie zaskoczenia, że Shaarawy potrafił zagrać tak dobrze mimo młodego wieku (idę o zakład, że gdyby taką formę pokazał Robinho to znalazłby się na 2-3 miejscu).
Jakby nie patrzeć to Ibra w pół roku strzelił więcej bramek niż Shaarawy w rok, będąc też większym liderem na boisku.

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 16:09   

Venomik napisał/a:
Jakby nie patrzeć to Ibra w pół roku strzelił więcej bramek niż Shaarawy w rok, będąc też większym liderem na boisku.

Wydaje mi się, że na MN pisało, że strzelili dokładnie tyle samo(21?).
Edit: 19 ;)
http://www.milannews.it/?...dnotizia=100068

Placor 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 16:16   

Phalcore napisał/a:
Też jestem za wyborem piłkarza danego sezonu, bez sensu typować kalendarzowy rok. Poza tym te emocje, kończący się sezon, wybór piłkarza sezonu a potem oczekiwania transferowe, ach... :>

TomekW, pisałem o tym rok temu. Podasz jakieś argumenty dlaczego piłkarz roku to lepsza opcja niż piłkarz sezonu? Może jakieś referendum?

acmichal 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 16:54   

Phalcore napisał/a:
Bubu napisał/a:

Popieram.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 17:12   

Nie wiem, gdzie widzicie problem. W wynikach? Bo były głosy inne niż takie, które powinny być, "bo"... . "Bo" . Bo? Sezon i rok składają się z dwóch rund, a i tak będzie nam lepiej smakowało dzisiejsze piwo, niż te sprzed 3 miesięcy. Dlaczego ktokolwiek umieścił Montolivo na pierwszym miejscu? Dlaczego Urby jest poza 10tką? Bo tak.
Mieliśmy nienormalne wakacyjne mercato, co też rzutuje na głosy. W normalnym roku będziemy mieli kilka zmian w zespole, a nie -naście, i o innym ciężarze gatunkowym.

Odpowiedz do tematu