ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2012

Forumowicz Roku 2012
Bubu
12%
 12%  [ 12 ]
carlos
20%
 20%  [ 20 ]
maslok
24%
 24%  [ 24 ]
Paolo#3
31%
 31%  [ 31 ]
Renesco
10%
 10%  [ 10 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 10:53   

Piątka, która dostała się do finału chyba rzeczywiscie "trzyma" to forum. I dobrze. Przeglądając inne fora przyznaję, że brak na nich tak rzeczowych i merytorycznych dyskusji i generalnie takiego poziomu. Mam wrażenie, że tu u nas dużo jest ludzi niesmarkaczy i dlatego to wygląda tak fajnie.
Przyznam też, że dzięki temu forum zacząłem Milan oglądać co tydzień regularnie. Niegdys zadowalałem się wynikiem z neta, czasem i parę dni po meczu... Obecnie do szału mnie doprowadza, gdy jakosć relacji z neta jest mizerna :D . Milan kiedys interesował mnie tylko kibicowsko. Dzis mam zajawkę także na piłkarski Milan, choć wiele mi brakuje do Waszej wiedzy. Czasem jak Was czytam mówię sobie - skąd oni to wiedzą :rotfl: . Hehe. Chyba za dużo w swiecie kibicowskim siedzę :diavolo: . W każdym bądź razie dobrze poczytać to forum, czasem mogę gdzies się wpisać, choć w piłkarskie dyskusje raczej nie wchodzę, bo jak mówię, spoooore mam braki w tym temacie - gdzies od 15 lat piłka nożna to dla mnie były tylko trybuny. Dalej tak panowie niech się kręci to forum za Waszą sprawą. Niech wygra lepszy.

Bubu - to fotka kibiców Pescary - weź się poorientuj cos, bo być może masz jakis swój zakamuflowany FC :) . Generalnie sam z tej foty się usmiałem.

Camill 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 05, 2013 09:24   

Carlos,

Jezus Cię kocha - masz mój głos :prayer:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 07:05   

Gratulacje Paolo!

Ustepujacemu FR proponuje nadac tytul MzK (je?li nie dostanie z automatu)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 09:56   

:piwo: Gratulacje dla nowego Forumowicza Roku! :piwo:
Brawo, Paolo#3!
:king:

Gratulacje również dla pozostałych finalistów. :toast:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 10:11   

Paolo#3, gratuluję, zdecydowanie zasłużyłeś. A ja dziękuję za głosy tym, którzy wciąż z uporem głosowali na mnie - nie spodziewałem się takiej liczby głosów przy moim nicku.

No i mamy rekord oddanych głosów, co też cieszy.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 10:20   

Ch** z wynikami!
:]
Gratulacje!

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 11:14   

Moim zdaniem bardziej zasłużyli carlos i Renesco. Oczywiście wyróżnienie bardzo cieszy, choć pewnie dla niektórych budzi kontrowersje.

Dziękuje wszystkim !

Fajnie, że po latach mamy nowego Milanistę z Klasą - gratulacje dla carlosa, już od dawna należała mu się ta ranga, sumiennie na nią pracował. :piwo:

W następnym roku liczę na Renesco, który z miejsca stał się czołową postacią na naszym forum :piwo:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 08, 2013 12:03   

Paolo#3 napisał/a:
W następnym roku liczę na Renesco, który z miejsca stał się czołową postacią na naszym forum
Nie ma nic przeciwko, ale maslok ma potencjał aby pozamiatać tu nami wszystkimi.
Także, maslok, trochę więcej aktywności i masz mój głos za rok - za stylistyczną perfekcję oraz pełną merytoryczność zakrapianą indywidualnym poczuciem humoru. Knypie.

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 12:13   

Wszystko zgodnie i po mojej myśli - finałowa piątka pokrywała się z moimi wskazaniami, zwyciezca również miał mój głos ;) . Gratulacje Paolo#3!

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 12:58   

Paolo#3 gratulacje, należało Ci się ;-) Gratki, również dla pozostałych finalistów, a zwłaszcza dla Carlosa, na którego głosowałem, i który jest prawdziwym Milanistą z KLASĄ :toast:
lì a casa il cuore sentirà!

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 15:05   

Po pierwsze chciałbym pogratulować Paolo#3 zwycięstwa. Passa znikających forumowiczów roku została przerwana przez carlosa i mam nadzieję, że będziesz kontynuować tę nową tradycję, wedle której zwycięzca pozostaje filarem tego miejsca w sieci. Patrząc na to, że jesteś aktywny, bez względu na porę roku, jestem dobrej myśli.

Po drugie: gratuluję carlosowi tytułu Milanisty z Klasą. Ranga jak najbardziej słuszna i zasłużona. W wyborach FR byłeś moim faworytem, niestety nie udało Ci się wygrać. Zostałeś wyróżniony jednak nie tylko ze względu na rok 2012, lecz całą twórczość jako ogół. No, dobrze.

Po trzecie: nie mogę nie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się oddać swój głos na mnie. Czuję się zaszczycony, doceniony oraz nieco zaskoczony widząc siebie na drugiej pozycji. Po części odniosę się tu też do posta carlosa. Forum czytam często, nie zawsze mam jednak czas się wypowiedzieć i szczególnie środki rund są okresami mojej mniejszej aktywności. Przyczyna jest prosta. Nie tam żadna niechęć, czy coś. Wtedy po prostu kumulują się mecze - liga, europuchary, reprezentacje. Niestety wówczas też wykładowcy na uczelni wpadają w szał pracy i jak cisza to cisza, a jak się obudzą z zaliczeniami, kolokwiami, to wszyscy naraz. Rok 2012 obfitował też - szczególnie w swoich początkach, choć ciągnęło się to do września właściwie - w różne wertepy w mojej karierze akademickiej. Czasem zwyczajnie jak znalazłem chwilę, żeby obejrzeć mecz i coś o nim napisać, to się okazywało, że tu już następny czeka w kolejce do nadrobienia. Nie studiuję archeologii, więc nie odkopuję starych tematów meczowych. Pewne posty się przedawniają i nic z tym nie zrobię.

Po czwarte: liczę na to, że Renesco, który jest znakomitym powiewem świeżości, utrzyma swoją formę i dalej będzie się udzielał. Z miejsca stał się osobą wyróżniającą się, z którą dyskusja jest przyjemnością. Oby tak dalej.

Z grubsza tyle.
Ostatnio zmieniony przez maslok Śro Sty 09, 2013 00:47, w całości zmieniany 1 raz  

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 16:55   

Gratuluję Paolo#3 zasłużonego zwycięstwa, powinno smakować podwójnie, bo najwyższa frekwencja wskazuje, że wszystkie obozy mające swoich faworytów zmobilizowały się do oddania głosu :) trochę szkoda, że nie dobiliśmy do "100", ale i tak jest dobrze. W poprzednich latach z tego co czytałem starsze tematy istniał trend, iż FR ograniczał swoją działalność. Paolo#3 masz zakaz powtarzania tego błędu!!! :) co do reszty biorących udział również - szczere gratulacje. Bycie docenionym przez tyle osób obliguje do utrzymania co najmniej aktualnego poziomu :) ja dziękuję wszystkim za głosy i nominacje oddane na moją osobę. Nie spodziewałem się nawet tych kilku głosów w finałowym konkursie z powodu krótkiego pobytu na forum, a jednak miło się zaskoczyłem. Dla mnie ta "dyszka" jest wielkim sukcesem z którego się cieszę, nawet mimo tego, że daje mi najniższe miejsce na 5stopniowym podium :lol2:

milanik 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 18:09   

Finałowa piątka wyglądała, tak jak większość się spodziewała, a więc wybór był naprawdę ciężki. Gratulacje dla Paolo#3, zasłużyłeś i nie widzę powodów do kontrowersji... dwukrotnie byłeś blisko, aż w końcu dopiąłeś swego. Reszcie również należą się brawa, bo poziom Waszych wypowiedzi jest naprawdę wysoki, a ilość głosów na każdego z osobna to potwierdza. Renesco znałem z merytorycznych wypowiedzi już wcześniej, ale nie spodziewałem się, że w "nowe środowisko" wejdzie z taką samą, albo i większą ochotą/zapałem do pisania ;)
Wszystko bardzo fajnie wróży na przyszłość, zdecydowanie najbardziej wartościowe forum o Milanie w Polsce, nie ma co tego ukrywać... od wielu już lat zresztą.

Cytat:
Passa znikających forumowiczów roku została przerwana przez carlosa i mam nadzieję, że będziesz kontynuować tę nową tradycję, wedle której zwycięzca pozostaje filarem tego miejsca w sieci. Patrząc na to, że jesteś aktywny, bez względu na porę roku, jestem dobrej myśli.

Możemy być raczej spokojni ;) Zważywszy na fakt z jaką systematycznością przez tyle lat pisze Paolo#3

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 20:12   

Mi pozostaje jedynie oficjalne potwierdzić to, o czym wszyscy już wiedzą. Forumowiczem Roku został Paolo#3, a ustępujący czempion - carlos - otrzymał zgodnie z tradycją rangę Milanista z Klasą. Obu serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że będą trzymać poziom :) Gratulacje również dla pozostałych finalistów.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 08, 2013 21:11   

Gratulacje Paolo#3, tak miało być i basta! :)

Camill 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 09, 2013 20:20   

Gratulacje Paolo#3. Choć nie byłeś moim głównym, że tak powiem, faworytem :prayer:

Ale, ale to trochę tak jak w rywalizacji o Złotą Piłkę - w sumie każdy z kandydatów mógłby otrzymać, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Jeszcze raz gratki :ok:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 20:37   

Z ciekawostek: (o ile moja matematyka jeszcze funkcjonuje)
carlos otrzymał około 25 % głosów mniej niż rok temu,
PaoloTRZY otrzymał około 14% głosów więcej niz rok temu,
Bubu otrzymał: 33% głosów więcej niż rok temu!

Jak widać elektoratowi znudził się juz carlos (messi i Barcelona tez sie nudzi, więc nie przejmuj sie :D )
I jezeli statystyka nie kłamie to za jakies 3-4 lata wygram :rotfl2:

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 09, 2013 20:43   

Bubu napisał/a:
I jezeli statystyka nie kłamie to za jakies 3-4 lata wygram :rotfl2:

Nie zapominaj o Renesco, który dostał 100% więcej głosów niż przed rokiem :D
Wstrzymałbym się więc z tym wygrywaniem, Bubu ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 20:48   

Jakby rok temu dostał 5 głosów to by mial w tym roku o 100% więcej :)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 09, 2013 21:02   

Fakt, ale i tak wykonał największy skok ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 21:25   

nismovsky napisał/a:
Fakt, ale i tak wykonał największy skok

Taaa... Miał tylko 140% mniej głosow niz maslok...

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 09, 2013 21:35   

Bubu napisał/a:
nismovsky napisał/a:
Fakt, ale i tak wykonał największy skok

oj Bubu chciałbym poznać ten tajemniczy sposób liczenia, którego wynikiem będzie 140% :D

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 21:44   

Hmmm
10 głosów = 100%
20 głosów = 200%
to 4 głosy to chyba 40%?

Czy nie?:>

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 09, 2013 21:51   

jak ktoś zarabia 240 zł to jeśli zarobki spadną mu o 10% to dostanie 216 :) jeśli zarobki miałyby mu spaść o 140% to zarabiałby -96 zł. Analogicznie oznaczałoby to, że dostałem -9,6 głos(a/u). Od masloka dostałem jakieś 58% głosów mniej.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 09, 2013 21:59   

To przeczytaj uwazniej poprzednie posty.
nismovsky napisał/a:
Fakt, ale i tak wykonał największy skok ;)

Cytat:

Dyskusja tyczy sie nie od stanu Ty 10 on 24 tylko Ty 0 on 0 :)

Odpowiedz do tematu