ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2012

Forumowicz Roku 2012
Bubu
12%
 12%  [ 12 ]
carlos
20%
 20%  [ 20 ]
maslok
24%
 24%  [ 24 ]
Paolo#3
31%
 31%  [ 31 ]
Renesco
10%
 10%  [ 10 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 12:31   

carlos napisał/a:
Jesteś największym ekspertem wśród ekspertów, ave!
Corinthians chyba nie mają polskiej strony, a szkoda - od stycznia mieliby tego eksperta tylko dla siebie :]

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 12:37   

Wiedziałem że kogoś brakowało ostatnio na forum :rotfl:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 12:39   

Ja zgodnie z zeszłoroczną obietnica głosuję na nowych użytkowników, dwa ostatnie lata to stała trójka carlos, Paolo#3 i Kargool.
Pierwszy jest nadal głównym kandydatem i mimo szacuku mam nadzieję, że odstąpi tytuł w tym roku i przy jego nicku zobaczymy "Milanista z Klasą".
Na Paolo zaglosuję dopiero w finale ponieważ wielką aktywność, za którą go zawsze ceniliśmy poparł wzrostem jakości treści. Brawo.
Kargool sam się wyeliminował, ze stratą dla forum, ale ma chyba trochę mniej czasu, szkoda bo zawsze się go dobrze czytało.

Moja trójka na ten rok:
Renesco, SineCere i nismovsky
Wyróżnienie: Suchcik, sneer, Qnen, PacheL, bogiel, GPower, maslok i jeszcze kilku innych chłopaków, którzy trzymają poziom :ok:

(koniec wazeliny ;) )
FORZA!

SineCere 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 14:22   

konrad_acm napisał/a:
Moja trójka na ten rok:
Renesco, SineCere i nismovsky

W sensie, że ja? :o Serio? Bez zbytniej kurtuazji: naprawdę nie spodziewałem się takiego wyróżnienia. Cieszę się, że przez pół roku, odkąd tu jestem, zdążyłem zostać zapamiętany. Taka nominacja zmotywuje mnie tylko do utrzymywania poziomu, a także do starania się o jego podwyższenie. Dzięki Konrad_acm :piwo:

Ja swoich nominacji nie wysyłałem, bo Amerki nie odkryję i zagłosuję na kogoś już tutaj wyróżnionego. Wyboru dokonam spośród piątki użytkowników, ale dobre wrażenie zrobiło na mnie znacznie więcej forumowiczów. Dzięki Wam wszystkim za to, że tu zaglądacie i piszecie często mądrze i merytorycznie. Chwała Wam :piwo:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Sty 01, 2013 02:46   

Pierwszy etap dobiegł końca i poznaliśmy finałową piątkę. Ankieta dodana, można głosować. Wyniki odsłonią się 8 stycznia. Do dzieła!

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 01, 2013 16:59   

Carlos. Chciałem zagłosować na siebie, ale mi się paluch ślizgnął, głos poszedł na carlosa. No już trudno.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 01, 2013 17:14   

Ja również chciałem zagłosować na siebie, ale nie wyświetla mi w mojej przeglądarce pełnej listy. W związku z tym zagłosowałem na użytkownika maslok, ponieważ merytorycznie i stylistycznie jest nie do rozjebania.

mms 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 01, 2013 17:37   

I mój głos poszedł na maslok'a. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 01, 2013 19:00   

A u mnie jak przed rokiem - Paolo#3 :ok:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 01, 2013 19:11   

konrad_acm napisał/a:
Kargool sam się wyeliminował, ze stratą dla forum, ale ma chyba trochę mniej czasu, szkoda bo zawsze się go dobrze czytało.

Myślę, że w tym roku będę nieco aktywniejszy. Ale fakt, czasu mało żeby się mocniej udzielać. Nie ukrywam jednak, że troszkę się stęskniłem za forum.
Mój głos... tym razem nie zdradzę :)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 01, 2013 19:56   

Renesco ma okres jednoroczny karencji, ale za rok będzie już brany pod uwagę. Myślałem też nad maslokiem bo chociaż ma mniejszą aktywność niż inni to uczy się włoskiego, a skoro to robi to pewnie ma też koleżanki, które po włosku mówią ślicznie, a ja mam fantazję z tym związaną (nie, nie z maslokiem, tylko z jego koleżankami). A żeby oddać tego powagę to napiszę, że jest to o stopień wyżej niż brazylijskie bliźniaczki - pielęgniarki, sami więc widzicie, że to nie żarty i maslok jest w sposób oczywisty kluczem do sukcesu. Ale że to nie jest wybór najlepszych kluczy czy czegokolwiek innego to jednak Paolo#3, czyli tak jak rok temu.
Ps: Kochanie, wiem że to przeczytasz więc musisz wiedzieć, że kocham tylko Ciebie. I Ciebie, i Ciebie... ;)
Ps2: Kargool, no oby, oby. Wracaj.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 02, 2013 00:44   

Długo zastanawiałem się nad oddaniem głosu ponieważ cała trójka kandydatów których typowałem jest w zestawieniu. Na siebie nie zagłosowałem, bo admini by mnie wyśmiali :P ponadto w ostatniej chwili zmieniłem swój typ, co najlepiej pokazuje że wybór nie przyszedł mi łatwo ;) finalnie wybór padł na carlosa, chociaż gdybym mógł równolegle zagłosowałbym na Paolo#3. Pierwszy ma unikalny styl (na tym forum, bo prawdopodobnie ktoś na świecie pisze podobnie, żeby nie było, że tak "cukrzę") i jest dosyć bezpośredni co cenię. Drugi jest bardzo sumienny (tematy meczowe!), pisze ciekawie i mądrze (=zgadzam się ze zdecydowaną większością postów :P ). Nie mam jakiegoś precyzyjnego uzasadnienia, dlaczego właśnie carlos dostał mój głos, a nie Paolo#3. W tym roku maslok jest u mnie na najniższym stopniu podium i trochę traci do liderów. Ma jednak sporą przewagę z racji znajomości włoskiego co może w przyszłości zaprocentować ;) doceniam jego teksty, zwłaszcza o reprezentacji Włoch. Liczę jednak, że w 2013 roku będzie jeszcze bardziej aktywny. I jedno życzenie na przyszłość, maslok - często komentujesz włoskie cytaty z transparentów na trybunach/wypowiedzi i.t.p. Postaraj się przetłumaczyć to co komentujesz, bo translatory nie są niestety niezawodne. Na pewno zaprocentuje to dodatkowym fejmem ;)

Silvia Inverse 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2013 17:11   

Hej. Także postanowiłam oddać swój głos, ponieważ chociaż nie piszę na forum (w sumie lepiej zostawić to tym, którzy się znają na piłce, a nie takiej, która częściej kieruje się sercem niż rozumem ;) ), dość często na niego zaglądam, by poczytać. Jest dwóch faworytów i ja wybrałam Paolo#3, ponieważ jest na tym forum od dawna, a nie otrzymał jeszcze żadnego wyróżnienia, a na nie z całą pewnością zasługuje. Jest również bardzo dobrym przyjacielem, o złotym sercu, ale to z tych osobistych kwestii.;) O Carlosie można dużo mówić, przede wszystkim jego klasę pokazuje szacunek który wzbudza u innych swoimi wypowiedziami. Ciężko wygrać z nim dyskusję, jest kulturalny i ma dość specyficzne poczucie humoru i o dziwo, mnie często nim rozśmiesza.:P Dodatkowo posługuje się w swoich tekstach jedynym w swoim rodzaju językiem, dlatego tak przyjemnie się go czyta. Summa summarum jest wyjątkowy, bez dwóch zdań.:) Kargoola też bym chciała wyróżnić - za charakter. Jest dobrym człowiekiem:) Reszcie też, dziękuję. Dzięki takim kibicom, jak wy, Milan staje się jeszcze bardziej niezwykłym klubem. Forza Milan!:) Aha... Jeszcze chciałam pochwalić Venomika. Mimo, że jest kibicem innego klubu, Milan też wspiera. Niezwykłe:) Dzięki niemu polubiłam Starą Damę, nie potrafię jej życzyć źle.;) Chyba że w meczu przeciwko Milanowi:P Wtedy nie ma przebacz:D PS. Sorki za wcześniej. (do tych co pamiętają, że troszkę przesadzałam za młodu:)) Pozdrawiam!
aż się otworzą źrenice okien"...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2013 20:13   

Paolo masz wygrać :) i tyle już w tym temacie :piwo:

edit: Dzięki za popracie chłopaki z dołu i z wyżej :) W 2013 postaram się być bardziej rzeczowym i mniej zrzędzącym :forzamilan:
Ostatnio zmieniony przez Qnen Czw Sty 03, 2013 00:01, w całości zmieniany 1 raz  

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2013 21:03   

Witajcie,

moje typy to
1. Qnen
2. Carlos
3. Renesco

Wyróżniłbym tu jeszcze kilku innych userów jak np. paolo, maślok, czy bubu.
Ta cała 6 ciągnie to forum wydaje mi się w największym stopniu, jednak pierwsza "trójca" moim zdaniem pisze najbardziej rzeczowo, stąd takie, a nie inne moje typy. Amen :-D

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2013 22:39   

W pierwszej rundzie głosowałem na(alfabetycznie):
1 Bubu
2 carlos
3 Paolo#3
Jak co roku brakło kilku miejsc, aby wpisać na listę kilka osób. Przede wszystkim maslok, Renesco i Qnen.
W poprzednim roku (o ile mnie pamięć nie myli), miałem ciężki orzech do zgryzienia wybierając pomiedzy carlosem a Paolo#3 w finale. Wybrałem carlosa obiecując sobie, że w nastepnym roku jeśli Paolo utrzyma formę zagłosuję na niego. Tak więc Paolo masz mój głos w tym roku.
Bubu szkoda, że niepotrzebnie wdałeś się w pyskówkę. "Debilem" chyba sobie przekreśliłeś szansę na wygraną. A szkoda bo jesteś bardzo wyróżniającą się postacią tego forum, z własnym stylem, ciętą ripostą - czasami za mocną.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 02, 2013 22:41   

Silvia Inverse napisał/a:
ponieważ chociaż nie piszę na forum (w sumie lepiej zostawić to tym, którzy się znają na piłce, a nie takiej, która częściej kieruje się sercem niż rozumem )

Myślę, że nieco z nami igrasz...Skoro uważasz, że:
Silvia Inverse napisał/a:
troszkę przesadzałam za młodu:)

To rozumiem, że "podrosłaś" i możesz się z powrotem włączyć.
Swoją drogą przejrzałem temat "z ogórkowego sezonu", z którego Cię zapamiętałem i muszę przyznać, że pod nosem się uśmiechnąłem kilka razy.
I dziękuję za wyróżnienie, nie ukrywam, że miło się takowe czyta.
W kwestii FR to wydaje mi się, że w tym roku walka będzie również zacięta jak poprzednio. Poziom, który pokazuje czołowa trójka, wyboru nie ułatwia. No i jest Renesco, który ponad 700 postami wdarł się na scenę i mający stałe "poparcie" Bubu, słynący z twardych poglądów. Niecierpliwie czekam na wyniki ankiety...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sty 02, 2013 23:17   

Głos oczywiscie na masloka, jak wspomnial wyzej Dawid, gosc jest nie do wyje...chania.
Kargool napisał/a:
i mający stałe "poparcie" Bubu, słynący z twardych poglądów.

Co oznacza poparcie w cudzysłowiu?

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 03, 2013 11:17   

"Poparcie" dlatego, że nie walczymy tu przecież o czyjeś głosy. To bardziej zabawa niż plebiscyt.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 03, 2013 20:45   

ciekawe, czy frekwencja dobije do setki, aktywność z dnia na dzień powinna byc coraz mniejsza, ale szanse są :) z tego co pamiętam, w zeszłych latach liczba głosów była sporo mniejsza. Userzy coraz bardziej uświadomieni? :)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 03, 2013 21:18   

Renesco napisał/a:
z tego co pamiętam, w zeszłych latach liczba głosów była sporo mniejsza. Userzy coraz bardziej uświadomieni? :)

A może brak walki o najwyższe cele w tym roku rekompensujemy sobie emocjami związanymi z tym wewnętrznym konkursem? ;)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sty 03, 2013 22:02   

Wygra:

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 03, 2013 23:00   

pepe napisał/a:
Wygra:

Obrazek

Oby nie!

Głos oddany na Paolo#3, mam nadzieję, że kiedy wygra to pokaże też w przyszłym roku, że głos nie został zmarnowany. ;)

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 00:09   

Hahaha pepe, jaki obrazek!

A co do frekwencji to póki co tylko 4 glosy więcej niż rok temu... Szału nie ma.

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 04, 2013 08:04   

1.maslok
2.carlos
3.paolo#3
tak widze podjjjum ...

Odpowiedz do tematu