ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2012

Forumowicz Roku 2012
Bubu
12%
 12%  [ 12 ]
carlos
20%
 20%  [ 20 ]
maslok
24%
 24%  [ 24 ]
Paolo#3
31%
 31%  [ 31 ]
Renesco
10%
 10%  [ 10 ]
Głosowań: 97
Wszystkich Głosów: 97

Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 03:02   Forumowicz Roku 2012

Zgodnie z naszą lokalną tradycją ogłaszam rozpoczęcie wyborów Forumowicza Roku 2012.

Swój głos może oddać każdy aktywny użytkownik forum, który zarejestrowany nie później niż do 16 grudnia 2012. W przesłanej do mnie Prywatnej wiadomości wymienić należy nicki maksymalnie trzech użytkowników forum, których chce się nominować do tytułu FR'12. Kolejność wymieniania nie ma znaczenia, każdy nominowany dostaje jeden punkt. Pięciu z najwyższą ich liczbą zostanie ujawnionych i umieszczonych w sondzie, która następnie wyłoni wyróżnionego.

Można nominować każdego poza samym sobą oraz mną. Głosowanie kończy się 31 grudnia (poniedziałek) o godzinie 23:59. Prywatne wiadomości powinny zawierać jedynie loginy użytkowników, ewentualna dyskusja niech będzie prowadzona w tym temacie. 1 stycznia ukaże się finałowa sonda, która wyłoni tegorocznego zwycięzcę.

W poprzednich latach wygrywali:
2004 - biedronka
2005 - baker
2006 - Cartman
2007 - Pamato
2008 - suchy
2009 - TomekW
2010 - carlos
2011 - carlos
2012 - ?
Ostatnio zmieniony przez TomekW Wto Sty 01, 2013 02:44, w całości zmieniany 1 raz  

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 11:38   

carlos, Paolo#3 i maslok to moja trójka. Piszą do rzeczy i regularnie. Obstawiam też, że walka rozegra się podobnie jak rok temu między carlosem i Paolo#3.

akont 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 14:38   

Renesco napisał/a:
carlos, Paolo#3 i maslok to moja trójka. Piszą do rzeczy i regularnie. Obstawiam też, że walka rozegra się podobnie jak rok temu między carlosem i Paolo#3.

TomekW napisał/a:
W przesłanej do mnie Prywatnej wiadomości wymienić należy nicki maksymalnie trzech użytkowników forum

proponuje zamknąć temat i usunąć te dwa posty bo się zaraz syf zrobi

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 15:20   

akont napisał/a:
proponuje zamknąć temat i usunąć te dwa posty bo się zaraz syf zrobi

dlaczego syf :hmm: miło jeśli ktoś może wyrazić swoje zdanie i napisać kilka słów na temat swojego faworyta tak?
moim skromnym zdaniem jest kilkunastu na prawde aktywnych użytkowników takich jak TomekW,maslok,carlos,Anathem,Qnen,pionka,Soja,Kargool,bounty_fire,GPower,Pachel,Suchcik,Horrorist,miszcz,nismovsky
którzy aktywnie żyją forumowym życiem za co Panowie chwała WAM :prayer:
mój osobisty typ to
nr.1 Paolo#3 ---->należy mu się bezsprzecznie zwycięstwo w tym roku aktywny od kilku ładnych lat żyje forum jak drużyną i tym co dzieje sie dookoła ;)
nr.2 Venomik ----> kibic i fan najbardziej chyba znienawidzonej dla nas na włoskim podwórku przeciwnej drużyny,a potrafi zachować spokój odpowiedni ton dyskusji a jego wiedza jest na prawde WIEEEEEEELLLKAAAAAAA :brawo: osobicie bardzo lubie czytać jego posty i wypowiedzi
nr.3 Renesco ----> za to że choć jeden z młodszych użytkowników to potrafił odpowiednio wtopić się w te forum widać że wie co pisze i potrafi to jasno nakreślić.jeśli dalej będzie trzymał taki poziom śmiem twierdzić że śmiało już w przyszłym roku będzie mógł stanąć do walki ze starymi userami o miano i tytuł FR ;)

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 16:20   

akont, jest jeszcze fragment:
TomekW napisał/a:
ewentualna dyskusja niech będzie prowadzona w tym temacie
A ja od kilku lat, trzech?, z tego korzystam i ujawniam swoje nominacje. Tak też będzie w tegorocznej edycji, a więc:
- Paolo3#, bo tak i juz
- Renesco, bo też.
- trzecim typem był jeden z pary Suchcik/maslok, gdzie ten drugi miał plusa za udzielanie się temacie o Squadra Azzurra, i to nawet w jej młodszym wydaniu, ale też złapał minusa za Candrevę, gdyż dalej się nie doczekałem tego, o co prosiłem. ;)

zychu9 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 16:27   

Pawko IRL napisał/a:

moim skromnym zdaniem jest kilkunastu na prawde aktywnych użytkowników takich jak TomekW,maslok,carlos,Anathem,Qnen,pionka,Soja,Kargool,bounty_fire,GPower,Pachel,Suchcik ,Horrorist,miszcz,nismovsky
b

No to pieknie, bo nie ma tu żadnego z moich przedstawicieli :D
1 Bubu- pisze gosc z sensem i regularnie(choć czasami mam odmienne zdanie), na plus tez to, ze potrafi jak nikt inny odwrócić kota ogonem :D po prostu jeden z mistrzów ciętej riposty.
2-zino, zawsze krótko, zwięźle i na temat- do tego dodajemy świetny materiał z pobytu w Milanello i wychodzi mi, że nie mogłem go pominąć ;)
3- tutaj tajemnica :)
pozdro
w pogardzie mając każdy targ.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 17:28   

Pawko IRL napisał/a:
TomekW,maslok,carlos,Anathem,Qnen,pionka,Soja,Kargool,bounty_fire,GPower,Pachel,Suchcik,Horrorist,miszcz,nismovsky

Wow! Wielki zaszczyt na mnie spłynął, że znalazłem się w tak zacnym gronie :) Dzięki Pawko! :ok:

Ale kończąc prywatę i wracając do tematu...

Nie będę oryginalny ze stwierdzeniem, iż będziemy mieli powtórkę walki pretendenta Paolo#3 z mistrzem carlosem z poprzedniego roku ;)

Ktokolwiek nie wygra, zasłuży na to z pewnością. I przychylam się do opinii, że w tym całym syfie i prowokacjach, których ostatnio tu coraz więcej, należałoby wyróżnić Venomika za to, że jest zdroworozsądkowym Juventinim i aż przyjemnie jest czasem poczytać jego posty! :piwo:

maslok 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 17:31   

carlos napisał/a:
ale też złapał minusa za Candrevę, gdyż dalej się nie doczekałem tego, o co prosiłem. ;)

Strasznie mnie zmęczył tamten mecz. To była partia szachów i nieprzyjemnie się to oglądało na dłuższą metę. A oglądałem jakoś po słabym meczu młodzieżówki. Candreva zagrał bezbarwnie. Zero z przodu, pomagał w tyłach.

Nominowałem carlosa, Venomika i Renesco.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 18:15   

Swojej trójeczki jeszcze nie wysłałem. Pewniakami są carlos ( ikona i serce tego forum) oraz Renesco ( Wojciecha znam z innej stronki, fajnie, że wpadł do nas, zarejestrował się w 2012, a wydaje się jakby był tu od zawsze). Wciąż zastanawiam się nad trzecią personą. Jest dużo opcji ( w tym jeden facet, który nie jest kibicem Milanu, wiadomo kto ;) ).

nismovsky napisał/a:
będziemy mieli powtórkę walki pretendenta Paolo#3 z mistrzem carlosem z poprzedniego roku ;)
Zdziwisz się. W tym roku walka rozegra się pomiędzy Renesco i carlosem :)

Pawko IRL napisał/a:
aktywny od kilku ładnych lat żyje forum jak drużyną i tym co dzieje sie dookoła ;)
Ale mam tę wadę, że kieruję się sercem i nie zawsze piszę " na chłodno" :P Ale nie zamierzam się zmieniać :P

Tak od siebie dodam, że ostatnimi czasy panuje fajna atmosfera na forum. Jest poziom - jeśli chodzi o polskie strony i fora acmilan.pl jest zdecydowanie najlepsze ( choć doceniam starania młodszych kolegów z konkurencyjnych serwisów, ale jeszcze trochę nauki przed nimi), jest dobra atmosfera ( od przesympatycznych użytkowników po cynicznych z ciętą ripostą). To wspaniała rzecz być częścią tej 'rodziny'.

Szkoda tylko, że kilku cenionych użytkowników sprzed lat już się nie udziela (albo robi to strasznie rzadko...).

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 18:38   

Paolo#3 napisał/a:
Zdziwisz się. W tym roku walka rozegra się pomiędzy Renesco i carlosem :)

Owszem, zdziwię się jeśli tak będzie, bo (nie ujmując nic Renesco, którego wypowiedzi sobie cenię), sądzę że Ty z carlosem wyrobiliście już sobie na tyle dobrą opinię, że to jednak między Wami rozegra się kwestia tytułu na kolejny rok. :piwo:
Jednakże jeśli będzie to nawet czarny koń Renesco to nadal podtrzymuję zdanie, że wygra ktoś, kto zasłużył na ten tytuł w pełni. :ok: :king:

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 19:01   

Mam już swoje 3 typy. Wkrótce podeślę PW.

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 19:55   

Wow, kilka osób wymieniło mój nick co jest dla mnie sporym zaskoczeniem, tym bardziej, że piszę tylko od czasu do czasu - dzięki!
Moje typy to:
1. Paolo#3 - za reguralność pisania (i za tematy meczowe!);
2. Bubu - za bezkompromisowe komentarze i cięte riposty;
3. maslok - za przekazywaną wiedzę o Serie A i Squadra Azzurra.
Pominąłem carlosa, który jest klasą samą w sobie ale jeszcze jakaś sodówka mu uderzy do głowy po wygranej trzeci rok z rzędu ;) . Doceniam reż Renesco, który z marszu stał się czołowym użytkownikiem forum. Dzięki też dla wszystkich piszących za ciągłe utrzymywanie bardzo wysokiego poziomu.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 19:57   

zychu9 napisał/a:
Pawko IRL napisał/a:

moim skromnym zdaniem jest kilkunastu na prawde aktywnych użytkowników takich jak TomekW,maslok,carlos,Anathem,Qnen,pionka,Soja,Kargool,bounty_fire,GPower,Pachel,Suchcik ,Horrorist,miszcz,nismovsky
b

No to pieknie, bo nie ma tu żadnego z moich przedstawicieli

nie ma bo to moje zdanie i moje typy a nie Twoje :mrgreen:
pozdro przyjacielu i jak to mówią NIECH ZWYCIĘŻY NAJLEPSZY ;)

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 20:44   

Podobnie jak kilku innym użytkownikom i mnie wydaje się, że tegoroczny plebiscyt to będzie "Two Man Show" :) Nad swoimi typami (właściwie jednym) jeszcze pomyślę, pewniaków mam dwoch: Paolo#3 i carlos. Fajnie, że forum żyje i ma się całkiem nieźle, trzymajmy poziom. Jestem tu już prawie 9 lat i nie żałuję. Oby tak dalej panowie i panie :ok:

maslok 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 21:05   

Ja mam apel: wstawiajcie avatary. Takiego Renesco od razu zapamiętałem, a jest wielu ciekawych użytkowników, którzy fajnie piszą, ale za cholerę nie pamiętam później, kto co pisał!

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 17, 2012 21:32   

maslok, no nieźle, miesiąc zabrało Ci napisanie dwóch zdań. No, no... ;) Spoko, Candrevę i tak lubię, niezależnie od występów w kadrze, bo w Lazio gra dobrze.
Z tymi walkami pomiędzy "x" a "y" to bym się na Waszym miejscu wstrzymał, w zeszłej edycji poszło na milimetry, ale pojawiła się też spora liczba użytkowników, którzy oficjalnie stwierdzili, że dość i basta, czas na nowe.
E, no i obiło mi się o uszy, że przy trzecim zwycięstwie zamiast "FR" pojawia się "No lifer dekady". Ale to na 100% wie tylko Bóg i TomekW.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 21:52   

carlos napisał/a:
maslok, no nieźle, miesiąc zabrało Ci napisanie dwóch zdań. No, no... ;) Spoko, Candrevę i tak lubię, niezależnie od występów w kadrze, bo w Lazio gra dobrze.

Bo chciałem coś napisać o całym meczu, no ale... jednak nie. :>

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 22:00   

maslok napisał/a:
Ja mam apel: wstawiajcie avatary. Takiego Renesco od razu zapamiętałem, a jest wielu ciekawych użytkowników, którzy fajnie piszą, ale za cholerę nie pamiętam później, kto co pisał!

Chciałeś avatar? Prosze bardzo :D

Typy wysłane, jestem pewny, ze ktoś z mojej trójki wygra ;)

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 17, 2012 22:17   

Qnen napisał/a:
Chciałeś avatar? Prosze bardzo

haha, poszalałeś - teraz nikt Cię nie przeoczy Qnen ;)

milanik 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 18, 2012 00:16   

Wybrać trójkę, a następnie tego jedynego, to nie lada wyczyn... ciężka sprawa, ale kogoś wytypować trzeba, więc na celownik wziąłem piątkę, a potem się zobaczy...

Carlos - czy uderzy sodówka, czy nie, to najzwyczajniej w świecie ma prawo być głównym faworytem. Byli forumowicze roku, którzy zniknęli, a kolega Carlos nie ma najmniejszego zamiaru - bardzo fajnie ;)
Paolo#3 - w mojej opinii po raz kolejny główny "konkurent" Carlosa. Aktywny, regularny mimo upływu czasu.
Bubu - znany z ciętej riposty, ale też konkretnych, dosadnych postów, które potrafi uargumentować. Cenię gościa bardzo, lubię osoby z ciętym językiem ;)
maslok - należy mu się miejsce gdzieś tam w czołówce. Chyba nigdy tak blisko nie był, jak w tym roku.
Renesco - ceniłem sobie Wojciecha na "konkurencyjnej" stronie, od zawsze kojarzył mi się z długimi merytorycznymi wpisami. Niby zarejestrował się niedawno, a wkupił się momentalnie. Cieszę się, że dołączył i tutaj.

Wymienić można jeszcze wielu innych, ale zwycięzca jest tylko jeden. Cieszy na pewno, że forum stoi ciągle na wysokim poziomie, a problem z wyborem postaci numer jeden w takich konkursach tylko to potwierdza ;)

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 18, 2012 14:25   

Pawko IRL napisał/a:
miszcz

Naprawdę? Mam wrażenie, że odkąd wyjechałem na wczasy do USA nie miałem czasu pisać tutaj tak jak zawsze, a po powrocie tym bardziej, kiedy byłem bardziej zajęty życiem prywatnym co przełożyło się na małą liczbę oglądanych meczy.
Mimo wszystko dziękuje za wyróżnienie, miałem wrażenie, że powoli staje się anonimowy :D

Ja nominuje Carlos'a, Masloka i Venomika, który jest jednym z nielicznych kibiców Juve na forach internetowych, którego szanuje i lubię za obiektywność :)
Chociaż jakby wyglądała ranga MzK u Juventino? :D

GPower 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 18, 2012 15:08   

miszcz napisał/a:
Venomika, który jest jednym z nielicznych kibiców Juve na forach internetowych, którego szanuje i lubię za obiektywność :)
Chociaż jakby wyglądała ranga MzK u Juventino? :D

Może dziwnie ale Juventino z Klasa :ok:

Moje typy to Paolo i Carlos.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 26, 2012 15:50   

miszcz napisał/a:
Naprawdę? Mam wrażenie, że odkąd wyjechałem na wczasy do USA nie miałem czasu pisać tutaj tak jak zawsze, a po powrocie tym bardziej, kiedy byłem bardziej zajęty życiem prywatnym co przełożyło się na małą liczbę oglądanych meczy.
Mimo wszystko dziękuje za wyróżnienie, miałem wrażenie, że powoli staje się anonimowy

z mojego punktu widzenia nie trzeba pisać aktywnie non stop,bardziej ważne jest to,że choć pisząc rzadziej,piszesz sensownie ale przede wszystkim zrozumiale ;)

Mati_1906 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 28, 2012 23:28   

za ten Rok nie ma niespodzianek:
bogiel, pepe, rangiz, maslok Ta czwórka naprawde wyklikała WIELE ciekawego. Brawo chłopcy, aż chciało by się więcej.

blisko czołówki także renesco, który według mnie mocno zachwiał pozycją Expertów od Expertyz (carlosa i paolo) :D

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 12:25   

Mati_1906 napisał/a:
blisko czołówki także renesco, który według mnie mocno zachwiał pozycją Expertów od Expertyz (carlosa i paolo)
Pewnie dlatego obaj go wyróżniliśmy, misiu.
Ale muszę przyznać, że Ty, Mati_1906, nadal nie masz powodów do obaw. Nikt nawet nie depcze Ci po piętach, także śpij spokojnie. Jesteś największym ekspertem wśród ekspertów, ave!

Odpowiedz do tematu