ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TakSięGraTV - sportowa telewizja internetowa
Autor Wiadomość
ravis 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 27, 2012 15:01   TakSięGraTV - sportowa telewizja internetowa

Cześć! Z tej strony Ravis, były admin CFCnetpl, teraz prowadzący kanał na youtube. Mam do Was pewną sprawę. Jestem w trakcie tworzenia projektu, który polega na nagrywaniu (vlogów, magazynów, komentarzy do meczów) i umieszczaniu ich na facebooku. Nie wymagam od nikogo 120 procentowej wiedzy na temat danej ligi, bo przecież sam jeszcze niektóre odkrywam. I w tym cała rzecz. Chciałbym z Waszą pomocą zainteresować tym, co dzieje się w świecie europejskiej piłki, a jest to możliwe tylko dzięki pomocy osób takich jak Ty. Chciałbym zebrać kilka osób, żeby ustalić jak wyglądałaby ramówka, kiedy coś byśmy nagrywali itd. Nie jest też tak, że wymagane od Ciebie będzie nagrywanie kilku materiałów w tygodniu. Jeśli masz czas nagrać coś ponad program - super, jeśli nie - też dobrze.
I tutaj mała prośba. Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany tą propozycją, to prześlij ją do znajomych, którzy być może mnie wspomogą. A właściwie nas, bo jest nas czterech (2 osoby od Premier League i po jednej od Bundesligi i Serie A).
Pozdrawiam. Proszę o odpowiedź. Kontakt: gg: 122924, mail: ravis.eu@gmail.com
Jeśli macie jakieś pytania - po prostu pytajcie.

Odpowiedz do tematu