ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
M`Baye Niang
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Cze 08, 2016 18:45   

Qnen napisał/a:
Żeby jeszcze cokolwiek udowodnił...

Conieco tam pokazał :) Ja tam dalej twierdze, ze gdyby nie wypadek to dziś Serba mielibyśmy na ławce i możliwe, że LM.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2016 18:51   

tylko ile razy można oszukiwać przeznaczenie ? ;)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2016 18:52   

Jak się jest osobą popularną, to trzeba sobie zdawać sprawę, że odbiór czynów będzie inny niż anonimowego kolesia.
Zaleciłbym głównie nie przechwalanie się wszystkim na swoich profilach społecznościowych, a tak to dla mnie niczego szczególnego nie robi, czego zapewne jego rówieśnicy nie robią/nie zrobili gdyby mieli okazję.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2016 19:56   

Ten filmik hulał od paru godzin na Twitterze i czytałem bardzo negatywny odbiór kibiców Milanu. Tylko... dlaczego? Żeby nie trafić w ten basen, musiałyby mu w locie chyba urosnąć skrzydła, które przeniosłyby go kilka metrów w bok lub przód/tył.

Jeśli już do czegoś miałbym się przyczepić, to byłoby to wrzucanie takiego video do sieci, ale tylko ze względu na tak dziwne reakcje niektórych fanów.

GPower 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2016 21:20   

Słońce, woda, skok, fajna sprawa.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 08, 2016 22:16   

Ale dęta afera ;)

Kojak 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 10:01   

Tylko jakiś gruby, zakompleksiony kibic bez dzieciństwa mógłby robić aferę o to że chłop skoczył do basenu :D

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 16:15   

Kojak napisał/a:
Tylko jakiś gruby, zakompleksiony kibic bez dzieciństwa mógłby robić aferę o to że chłop skoczył do basenu :D

Jakbyś wypłacał grube pieniądze jako pracodawca typowi, który zamiast wypoczywać w charakterystyczny dla profesjonalnego zawodnika sposób skacze sobie z wysokości do basenu, lądując dwa czy trzy metry obok schodów w tymże basenie, to myślę, że jednak miałbyś jakieś obiekcje. Dodatkowo wobec zawodnika, który z powodu kontuzji opuścił 2/3 sezonu, a te kontuzje to w jakimś tam zakresie łapał na własne życzenie.

Jego kontrakt musi przewidywać surowe kary za tego typu akcje i profesjonalny klub je z pewnością powinien wyegzekwować. Podejrzewam, że i agent jakby się uparł, to by na tym co nieco zarobił ze swojej umowy.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 16:27   

Powiem tak, niby błacha sprawa, ale świadczy trochę o podejściu Nianga do swojego zawodu.
Już nie raz nasz Francuz wykazywał się podobnymi czynami poza boiskiem, wypadki samochodowe, jazda bez prawka ciekawe co będzie następne.

Wolę zawodnika nawet z mniejszym talentem, ale z większym rozumem. Świetnym przekładem będzie Balotelli i Lewandowski (choć za nim nie przepadam). Jeden chciał bazować na talencie i balować, a drugi wolał trenować. Jeden szuka klubu, a drugiego chce cała Europa.

EDIT: W podobne skakanie bawił się Dan Bilzerian, skończyło się złamaniem nogi u modelki.

Mówicie, że trudno byłoby nie trafić do basenu, ale woda wystarczy by spowodować kontuzję.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 17:44   

Yahoo323 tylko że ja ani słowem nie wspomniałem o tym co powinien zrobić klub - bo prawie na pewno jest tam jakiś zapis o tego typu sytuacjach więc to normalne że wyciągną konsekwencje i im się to nie podoba.
Dziwi mnie tylko podejście kibiców którzy mają ból dupy że chłop w czasie wakacji skoczył do basenu, piłkarze to też są ludzie(kto by pomyślał?) i wyobraźcie sobie że też chcą mieć trochę frajdy ;)

No ale żeby Niang miał wypadek samochodowy "na własne życzenie" to już nieco pojechałeś ;)

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 19:52   

Kojak, jakby był - nie ubliżając nikomu - sprzedawcą w Biedronce albo prowadził własny sklepik z oscypkami na Krupówkach, to nawet niech skacze z bungee z Mount Everest, ale jest zawodowym piłkarzem, który nie tylko musi uważać gdzie włazi i z czego skacze, ale jak śpi, co żre i z kim się zadaje. Wiąże go wielomilionowy kontrakt, jak również niebotyczne ubezpieczenia, które w takiej sytuacji zwyczajnie nie zadziałają. Inwestujesz w takiego gamonia czas, środki, siły ludzkie i próbujesz zrobić z niego Piłkarza, a on lezie i skacze sobie w ten sposób do basenu?

A ból dupy kibiców poniekąd rozumiem, bo świadczy o tym, że koleś nie do końca poważnie traktuje swoje obowiązki i miliony, które zarabia. Widocznie taka moda wśród piłkarzyków (bo piłkarzem to ja bym go w świetle tych zdarzeń jednak nie nazwał), żeby co jakiś czas pokazywać się z kretyńskiej strony.

A z tą kontuzją, to akurat jego trzymają się dziwne przypadki. Poza tym, sprawia wrażenie jednak piłkarza szklanego, w związku z czym tym bardziej powinien powstrzymywać się od takich wyskoków.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Cze 09, 2016 22:33   

Jak Muntari uszkodził kolano podczas wakacyjnej gry w piłkę ze znajomymi, to nikt nie miał wątpliwości, że zachował się jak idiota. Niang skacze z dachu i niektórzy nie rozumieją krytyki... Oooołkeeeeeej...

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 09:05   

Jest zasadnicza różnica pomiędzy niewinną grą w piłkę w wolnym czasie ze znajomymi, a skakaniem z dachu do basenu... Muntari równie dobrze mógł się potknąć o krawężnik i złamać nogę idąc na zakupy... wtedy też byłby idiota? A może podczas wakacji piłkarze powinni leżeć i się nie ruszać? Nie porównujmy tamtej sytuacji z gówniarskimi popisami Nianga, które mogły się bardzo źle skończyć. A przecież nie trzeba koniecznie "nie trafić" w basen żeby zrobić sobie krzywdę skacząc z pewnej wysokości do wody...

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 10:06   

Patrząc na filmik i wysokość z której skakał, to na basenach bywają podesty/trampoliny o podobnej wysokości. Gdyby to odbywało się na publicznym basenie, pod okiem profesjonalnego ratownika, to pewnie nie byłoby problemu.
Więc powtórzę raz jeszcze: mniej przechwalania się przed całym światem, co się robi w prywatnym czasie i nie będzie takich rozdmuchanych afer.
I jestem przekonany, że są zawodowi piłkarze, którzy robią niebezpieczniejsze rzeczy. Nie chwaląc się jednak nimi, opinia publiczna o nich nie wie i nie ma "międzynarodowej afery":).

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 10:58   

Widzę Camill, że dla zasady podważasz moje zdanie nawet wtedy, kiedy się ze mną zgadzasz :D

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 13:01   

Widzę Tomek, że jesteś przewrażliwiony, bo w ogóle nie piłem do Ciebie :dunno:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 13:03   

I dlatego połowę swojej wypowiedzi poświęcasz kwestii Muntariego, którą poruszyłem tylko ja. Seems legit :D No ale może faktycznie jestem przewrażliwiony :D

Camill 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 10, 2016 13:08   

Podchwyciłem Twój fragment o Muntarim ale pisałem do ogółu uważającego, że nic się nie stało... nie mniej przepraszam, że to zrobiłem. Postaram się już nie odnosić do Twoich wypowiedzi...

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Sob Sty 07, 2017 14:41   

Patrząc dziś na Martiala i Rashforda, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ManU ma dwóch Niangów w składzie...

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 07, 2017 21:29   

Ja mam akurat wrażenie, że suma ich obu jeszcze na Nianga - przy całej sympatii i oczekiwaniach do niego - jednak nie wystarczy.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Sty 07, 2017 21:57   

Heh, jak rozumieć Twoją wypowiedź, Yahoo? :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 08, 2017 11:49   

Chyba, że suma ich negatywnych cech (niangowych) jest mniejsza od jego wad.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 09, 2017 11:07   

Dokładnie. Mecz z Cagliari sam udzielił najlepszej odpowiedzi. Rashford i Martial takich jaj nie odstawiali.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 30, 2017 18:13   

Ponoć afera obyczajowa z Niangiem, umawiał się z panną co miala niespodziankę :rotfl:

theoden92 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 30, 2017 18:32   

bounty_fire, niespodzianke do podzielenia sie, czy taka, jak ma Niang? :lol2:

Odpowiedz do tematu