ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FIFA
Autor Wiadomość
Stephan 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 08, 2015 18:27   

Przymierzam się do zakupu fify na PC i zastanawiam się nad 15 bądź 16. Zamierzam zrobić ten zakup ze względu na tryb ultimate team.
Jak sądzicie lepiej kupić starszą 15 po dużo niższej cenie czy dopłacić i kupić najnowsze wydanie?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 08, 2015 20:07   

15-tka ma wszystko z przełomu stycznia/lutego, po zamknięciu zimowego okienka transferowego, natomiast większość kart trybu FUT, pochodzi z lata 2014, chyba, że znany zawodnik zimą zmieniał ligę przy transferze, to dostał jakąś nową.

FIFA co roku celowo nie dostaje aktualizacji od zimy, następną aktualizacją jest dopiero wrześniowe wydanie z nowym numerkiem w tytule, za które trzeba zapłacić 150-200 zł zależnie od platformy, na której chcemy pograć.

Co do FUT: Kupując teraz 15-tkę, jesteś półtora roku wstecz ze wszystkimi zmianami personalnymi w klubach/ligach itd, natomiast 16-tka to produkt pod względem gameplayu, delikatnie mówiąc słaby.

Stephan 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 09, 2015 19:20   

rangiz napisał/a:
FIFA co roku celowo nie dostaje aktualizacji od zimy, następną aktualizacją jest dopiero wrześniowe wydanie z nowym numerkiem w tytule

W trakcie trwania ostatniego letniego okienka nie aktualizowali? Z tego co widzę na futheadzie to są aktualne składy, chyba, że piszesz o overal'ach.
Mi głównie zależy na pograniu sobie z kimś online (głównie FUT) i chciałbym się dowiedzieć czy warto bulić tyle za najnowszą edycję, czyli głównie o grywalność mi chodzi.
Na xboxie 360 grałem we wszystkie fify od 09, gdybyś mógł porównać 15 i 16 na pc do jakiejś na xboxie (do którego wydania im najbliżej jeśli chodzi o grywalność) to pomogłoby mi się zdecydować

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 09, 2015 19:34   

Jasne, że są aktualizacje, ale dla Fifa15 ostatnia była w lutym 2015, a większość FUTa to lipiec-sierpień 2014.
Na bieżąco robią tylko 16tkę.

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 05, 2016 09:19   

Czy sa tu posiadacze ps 4 i zajarali sie moze trybem wirtualnej gwiazdy ?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 04, 2016 04:38   

W każdy piątek wieczorem, FIFA dostaje aktualizacje składów + formę klubów i zawodników z poprzedniej kolejki, zależną od postawy na boisku.
Nawet składy Legii czy Lecha dawno zaktualizowane, z zimowymi zakupami włącznie.
Tymczasem, Donnarummy, jak nie było tak nie ma. Według gry, Diego Lopez w rezerwach, a całą rundę broni u nas Abbiati ;)
Trzeciego bramkarza - brak.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 19:19   

Fajnie by było, zeby aktualizowali samą formę a nie ustawienie na boisku i składy.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 27, 2016 20:34   

Nie wiem kiedy dokładnie ale w grze pojawił się Donnarumma - z overallem 73 ;) Mówisz, masz rangiz ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lut 27, 2016 20:47   

Wczoraj/przedwczoraj sie pojawil. 73 dosc adekuracyjnie wg mnie...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 27, 2016 23:04   

Aktualizacje są w piątek między 19 a 20 czasu polskiego. Ponoć jakieś regulacje prawne nie pozwalają na dodawanie młodszych graczy, jednym z wyjątków był Ødegaard, ale już nie pamiętam o co tam chodziło.

W każdym razie, startowa karta Donnarummy to 70, podbite obecną formą na 73. Po dzisiejszym meczu raczej nie spadnie, ale jeśli wyłączymy funkcję MatchDay nie opierając się na bieżących formacjach i dyspozycji zawodników, bramkarz wraca do domyślnej noty 70.

Statystyki dla produkcji EA Sports, dostarcza goal.com - i tak np. wg nich mający po jednym ze spotkań 84 Bacca, w tym tygodniu zjechał na 81 (przy domyślnej, sezonowej nocie 82, konsekwencja słabej postawy w Neapolu).

Asekuracyjnie? Ciężko, by zawodnik, który profesjonalnie gra w piłkę od pół roku startował z notą zbliżoną do ósemki z przodu ;)
Młody na starcie drugiego sezonu w Fifie, jeśli wcześniej na niego postawimy, dostaje niezłego kopa i z 70 rozwija nam się na 83, mając potencjał wynoszący 86 - poziom Cecha, Courtoisa i De Gei, znacznie wyżej od Harta i Handanovicia.
Dla przykładu - Keylor Navas w trakcie mundialu w Brazylii to nota 72, w tym sezonie, po wygryzieniu Casillasa to i tak zaledwie 79. Po kilku meczach nikt nie zrobi z Donnarummy kozaka, potencjał ma ogromny, prawie tak wysoki jak ter Stegen w wiecznie przegiętej w statystykach Barcelonie (niezależnie od tego, jaki miała sezon).

I to, o czym pisałem - Donnarumma w 2 sezonie w karierze, jak widać, wiek nadal 17 lat, jest moc:

Od tego, co przedstawia grafika, zawodnik może rozwinąć się jeszcze +3, osiągając nawet przed dwudziestym rokiem życia poziom top5 na świecie.

dodorek
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 05, 2016 21:01   

ma ktoś może sprzedać fifę najnowszą na PC?? oczywiście szukam taniej niż w sklepach

kamilus 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 06, 2016 11:00   

Myślisz o graniu offline czy online?

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 18:10   

Czy jakiś dobry człowiek z Warszawy ma możliwość pożyczenia FIFA16 na Xbox 360 na 1 dzień na mały test?

Chodzi o to, że mam Xbox One, a kumpel z którym chce grać on-line 360tkę. Przy wersjach One-360 oczywiście nie bangla, chciałbym sprawdzić czy jeśli ja zejdę niżej, z kompatybilnością wsteczną, to będziemy mogli zagrać. Wyczytałem na necie, że powinno zadziałać, ale chciałbym sprawdzić przed kupnem kopii gry.

Dzięki z góry!

Stephan 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 18:21   

Nie będziesz mógł zejść niżej. Gry, które zostały wydane na obie konsole (te które mają osobne wersje na xboxa one i xboxa 360) w wersji na xboxa 360 nie działają na xboxie one.

Odpowiedz do tematu