ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FIFA
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Wrz 20, 2014 17:20   

O co chodzi z tymi paczkami? Płacisz (ile?) i dostajesz kilku piłkarzy, z których możesz korzystać?

Kzr 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 20, 2014 19:43   

Venomik napisał/a:
O co chodzi z tymi paczkami? Płacisz (ile?) i dostajesz kilku piłkarzy, z których możesz korzystać?

W trybie Ultimate Team montujesz drużynę z jakich piłkarzy chcesz. Karty piłkarzy można kupować w paczkach (zazwyczaj są to paczki zawierające też inne karty: piłki, stroje, stadiony etc). Paczki są różne, różnie też kosztują. Płaci się albo żetonami zdobywanymi za rozgrywanie meczy albo tzw. fifa points które można kupić za realny hajs. Karty można też kupować od innych użytkowników jeśli ci zdecydują się je wystawić na sprzedaż. Ogólnie tryb polega na budowaniu "swojej wymarzonej drużyny" acz są pewne obostrzenia, tzw. "chemia" czyli premiowane jest budowanie zespołu z graczy tej samej narodowości/ligi. Zespoły zbudowane z graczy gdzie każdy jest z innej parafii nie będą grać za dobrze(gracze są wolniejsi, strzały im nie wchodzą, drybling jest ślamazarny etc.). Ogólnie jest to bardzo popularny tryb gry w fifie, wielu graczy trzyma się tej serii wyłącznie dla niego.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 08:05   

:ok:

arc 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 10:23   

Makaveli_ napisał/a:
Właśnie zalogowałem się na FUT Web App i po zalogowaniu dają chyba 2 paczki za darmo. I trafił się już... Falcao. :piwo:

A ja głupi zainwestowałem w FIFA Points i najlepsze co się trafiło to Hamsik, którego można kupić za niecałe 2k :cry2:

Trafił ktoś IF Meneza? :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 18:09   

Mi tam dało 4 złote paczki + dwie srebrne, chyba im większy staż w Fifie, tym więcej bonusów na FUT.

frky 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 21:07   

Dzisiaj w sieciowych marketach z elektroniką rzucili na półki sklepowe nową FIFĘ i po zakupie pudełkowej wersji można już grać (zatem dzień przed premierą w Stanach, 3 dni przed resztą Świata). Na 100% działa wersja na PlayStation 4, nie wiem jak w przypadku Xbox One, pecetowcy natomiast muszą się zadowolić preloadem, Origin nie pozwoli uruchomić gry przed północą z środy na czwartek. Jakby ktoś chciał w wolnej chwili popykać, mój nick na Originie to fractiioN.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 21:34   

Na PC też można grać tylko trzeba łączyć się przez proxy, tajlandia, lub od 6 rano north america. Grać się już da, tylko darmowe proxy to wiadomo że przez najbliższe 2-3 gra przez neta kuleje i są lagi/zacięcia. Jak będzie można pozbyć się proxy to online będzie już normalnie bez zacinek.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 23, 2014 21:25   

akutalizacja składów powinna pewnie być bo jak zwykle po premierze datowana jest na koniec sierpnia przed deadline'm transferowym

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 24, 2014 12:23   

Do końca miesiąca będą nowe do pobrania, w PESie czeka się na to kwartał :lol2:

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 24, 2014 16:49   

akutalizacja już jest ^ ale pensje to są strasznie przesadzone i kadra 40 osobowa w Milanie z czego spora część na wypożyczeniach

TopekMilano 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 24, 2014 23:52   

A wie ktoś może co może być przyczyną wyłączania się FIFY? Świeżo odpalam i nawet nie mogę dograć meczu, bo nagle obraz się zacina i nic nie mogę zrobić, naciskam ESC i gra się wyłącza...
Gra na PC, na pewno nie jest to problem wymagań, bo te mam prawie na maksa spełnione...więc co?

Shimazu 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 01:16   

Rzucę mało oryginalnym sloganem:
Może kup oryginał?

A jeśli masz oryginał to przejrzyj pełny pakiecik - może coś nie współgra. DirectX, może masz włączone coś w opcjach co blokuje grę.
Swego czasu był taki problem z Mirrors Edge, trzeba było wyłączyć obsługę PhysX, bo bez tego fps w grze spadały praktycznie do 1-2 i zrobić się nie dało kompletnie nic.
Nie wiem jak to wygląda w Fifie, nie miałem możliwości odpalenia, ale sprawdź opcje graficzne bo to tam najczęściej problem siedzi.

Żeby nie było: Nie osądzam, jeśli masz pirata to Twój wybór, ale wtedy masz też prostą odpowiedź co jest nie tak ;)

TopekMilano 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 12:58   

Mam oryginalną cyfrówkę zamówioną przez Origina, więc nie to jest problemem, sprawdzę tego DirectXa może tam siedzi problem. Dzięki za radę ;) .

Shimazu 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 13:31   

Z tego co opisałeś to prawdopodobnie problem jest z grafiką. Opcjonalnie z konfiguracją.
Spróbuj zaktualizować DirectX do najnowszego, może też gra nie obsługuje Twojej karty(mało prawdopodobne). Ewentualnie może coś na siebie nachodzi w systemie(przykładowo firewall z grą) przez co występuje zawiecha. Pokombinuj z opcjami, jak nie pomoże to niestety google do przeszukania.

Jest też druga opcja, którą wyczytałem:
FIFA ma oficjalną premierę w naszym regionie 25.09 czyli dzisiaj, stąd też nie można było w nią pograć do północy. Sprawdź dzisiaj czy błąd występuje, jeśli nie to przyczyną była data premiery. Jeśli tak to coś jest z konfiguracją.

TopekMilano 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 13:39   

Druga opcja też odpada, bo Origin nawet mnie nie dopuścił do włączenia gry przed północą :) .

Czas zaktualizować DirectXa, bo dziś znowu...rozegrałem jeden szybki mecz, udało się cały rozegrać, zacząłem mecz w FUT i po 3' gra się zawiesiła...

EDIT: DirectX zaktualizowany, konfiguracja ok. Fifa dalej się zacina i wyłącza. No trudno, czas uruchomić wujka Google, dzięki wielkie za pomoc ;) .

Shimazu 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 14:15   

Sprawdź opcje graficzne, może jest włączona obsługa czegoś, czego Twoja karta nie obsługuje, ewentualnie może wyłącz ustawienie FPS ze stałego. Łatwiej by mi było powiedzieć gdybym sam posiadał takie cudo, niestety moje padełko Fify nie uciągnie ;)

TopekMilano 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 15:12   

EDIT:...wystarczyło ściągnąć nowe sterowniki do karty graficznej i wszystko hula jak trzeba ;) .

Dzięki za poświęcony czas i pomoc!
Ostatnio zmieniony przez TopekMilano Czw Wrz 25, 2014 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

Camill 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 13:49   

http://www.futhead.com/15/clubs/milan/

:rotfl:

Dobra robota EA... :prayer: :rotfl:

Gol 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 21:43   

Kupiłem jednak tą Fife 15 na PS4 i jestem rozczarowany.
Grafika - z daleka miód, z bliska - Era X360/PS3.
Nadal ludzie z białym kolorem skóry wyglądają jak topielce, a włosy są chyba żywcem wyjęte z klocków lego.
Plastik totalny i tandeta tak jak pisałem przed premierą.
Tryby gry - kopiuj wklej z Fify 14.
Ultimate Team również przeklejony.

Zmiana tempa gry na plus, połączenie 11, 13 i chirurgicznej pod względem budowania akcji 14 daje dobre efekty.

No i to tyle.
EA znowu leci sobie kulki i wydaje ten sam tytuł z nową nalepką.
Za Simsy 4 i Fife złota kupka już czeka.

Ale czego ja się spodziewałem ? Skoro przed premierą oni się chwalili Goal-Line technology i twarzami zawodników zamiast pokazać np. Bardziej naturalne ruchy ciała czy po prostu bardziej szczegółowe i dopracowane modele postaci.

To nie jest next gen bo w porównianiu do takiego "Zaginięcia Ethana Cartera" to Fifa wygląda jak gra z przed epoki.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 21:59   

Na pewno na konsole wrócił tryb turniejowy, który był w ogóle wycięty rok temu, więc tryby gry nie są na zasadzie "kopiuj-wklej". ;)
Gra jest brzydka i płaska, ale ta stara, na x360 i ps3...

Gol 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 22:57   

Rangiz - Polecam najpierw sprawdzić Fife 14 na PS4/XO.
Jeśli chodzi o PC to zmian jest akurat pełno, co do X360 i PS3 to podejrzewam że wygląda tak samo jak w zeszłym roku.
Syndrom PS2...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 00:01   

No przecież w next-genowej 14-tce pucharów nie dało się ustawić, bo zwyczajnie taki tryb w menu nie istniał :)
Odpowiedź EA w tej kwestii miażdżyła:
http://help.ea.com/pl/art...en-for-fifa-14/

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 03:31   

w trybie kariery dwie rzeczy usprawnili. Wyszukiwanie zawodników z UT (bardziej przyjazne dla użytkownika) i generujący się na dzień dobru raport scoutów z zawodnikami...

Natomiast z tego co zauważyłem to ceny i pensje zawodników poszły ładnie w górę ...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 07:33   

Gol napisał/a:
Skoro przed premierą oni się chwalili Goal-Line technology i twarzami zawodników zamiast pokazać np. Bardziej naturalne ruchy ciała

No właśnie, hmm... Wiem, że "wojna" została niby już dawno rozstrzygnięta, ale dla mnie nadal piłkarze w Fifie wyglądają, jak by jeździli na łyżwach i naprawdę PES ma moim zdaniem dużo bardziej naturalne ruchy graczy.

Szczepan14789 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 10:25   

W tym roku postanowiłem rzucić sianem i kupiłem pre-order Fify 15 na PC.
Gra jako taka jest ładna, ruchy bardziej naturalne niż w 14 sam silnik gry na +.
W prawdzie kupiłem tylko po to aby zagrać w ten chwalony przez wielu moich kolegów FUT, że niby to takie fajne i super się gra ogólnie. To Fifa zrobiła w tym roku niespodziankę i FUT nadaje się do zdeptania i wyrzucenia do kosza. Gra nie warta swoich pieniędzy. Jak grałem u znajomych w FUT 14 to wszystko ładnie chodziło nie było głupich błędów i rozłączeń czego nie można powiedzieć o 15. To jest raczej pierwsza i ostatnia Fifa którą kupiłem...
Jeżeli ktoś się zastanawia to nie polecam, radziłbym przeglądać fora i czekać na łatkę/patcha który coś poprawi ew. wymianę/dokupienie serwerów przez EA, bo jak na razie to wygląda tragicznie a nic dobrego się nie zapowiada.
:minigun: EA

Life is too important to be taken seriously.

Odpowiedz do tematu