ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FIFA
Autor Wiadomość
rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 04, 2012 22:55   FIFA

Grywa ktoś z Was?
Na początek sierpień w Mediolanie i mała rewolucja przed nowym sezonem:
http://i47.tinypic.com/o0aufb.jpg
Flamini, Bonera, Antonini - out. Przyszli Yanga, Clichy, Tiote - zależało mi na wzmocnieniu obrony i środka, budżet mocno ograniczony, pewnie będzie trzeba kogoś pożegnać z racji limitów płacowych i pustek w kasie.

Wracając do rzeczywistego ustawienia: w singlu, bez grzebania składem, po poprzednim mocnym sezonie spadliśmy z maksymalnych pięciu gwiazdek, do 4,5 gwiazdki.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 23:14   

Gram, ale tylko online poki co :)
TomekW narzeka bo nie ma juz tak łatwo bronić Silva i wrzucać na Zlatana :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 04, 2012 23:47   

Bym zapomniał, że pozbyłem się jeszcze mistrza Mesbaha :)
Faktycznie gra się o wiele ciężej, nadal gram Pato, ale wybór drugiego napastnika jest ciężki - dość ociężały i kiepsko rozpędzający się Pazzini, kontra odbijający się od obrony skrzat Robinho. Shaarawy to tylko w karierze pod kątem rozwoju...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 23:50   

Ja gram Szarakiem, Pazzo i Pato.
Obrona Zapata/Mexes Antek i Abate.
Pomoc De Jong/Monto/Boateng na przemian z Nocerino :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 04:46   

Ja gram coś takiego, jako, że kolejny rok pomoc jest dość wolna a skrzydeł brak:
http://this11.com/boards/abDt80pajr.jpg
Pazzini i Szary dość często zmieniają dwójkę z przodu, ogólnie stosuję sporą rotację, bo nie ma już liderów formacji ofensywnej, tak jak rok temu Ibra(88) i Pato(85).
Teraz mamy Robinho 83, Pato 82, Pazzini 82, Szary 77.
Statystycznie najlepiej wygląda... przeklinany jeszcze rok temu środek pola :)

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 06:29   

Jak różnią się staty piłkarzy od tych z dema z pod tego linka http://fifanow.com/site/f...ngs-and-info-2/ ? Ja fify 13 na razie nie kupie, może w lutym jak będzie update pkt. faraona i De Sciglio to nie będę mógł się powstrzymać :)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 12:14   

Bubu napisał/a:
TomekW narzeka bo nie ma juz tak łatwo bronić Silva i wrzucać na Zlatana

Bzdura. TomekW narzeka, bo rozpieprzyli całkowicie mechanikę gry. Piłkarze zachowują się jak na lodowisku, a do tego znacznie osłabiono grę obrońców i bramkarza, przesadnie "uwalniając" przy tym prowadzenie piłki. Dochodzi do absurdów typu Nocerino strzelający bramkę po położeniu siedmiu (sic!) rywali w polu karnym, lub Acerbi wożący Ibrę niczym byle ciula we własnym polu karnym przez 10 (fifowych) minut. I mówię o rzeczach, które sam zrobiłem... Takie rzeczy zabijają mi przyjemność z gry online, dzięki której nie mogłem się oderwać od Fify12 pomimo niezbyt wybitnych osiągów. Przeciwko komputerowi jest znacznie lepiej, ale wiem, że ten tryb znudzi mi się bardzo szybko. Jak na razie, Fifa13 to szajs i pieniądze wyrzucone w błoto. Pozostaje mi mieć nadzieję, że to tylko kwestia przestawienia się na nowy sposób gry. Nie wiem jednak, czy się o tym przekonam - prawdopodobnie wrócę do 12...

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 14:52   

aby nie zakładać nowego tematu i nie śmiecić wrzuce te info tutaj :)
odstąpie gra FIFA od 06 do 12 na PC wszystkie oryginalne kupione w sklepie polska wresja językowa ostatnia wersja czyli 12 z własnoręcznym podpisem Jakuba Błaszczykowskiego kóry osobiście podpisał mi sie na grze będąc na promocji EA w Dreznie ;) polecam i zapraszam na priv

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 18:22   

Tomek ma rację, w tym, że gra się inaczej, pierwsze 3 ligowe mecze+LM = 0pkt.
Dopiero na drugi dzień odbiłem sobie derbami na 4:1.

Przy czym w 13tce musiałem zejść z poziomu trudności, bo legendarny to jakaś miazga, nawet na padzie. Klasa światowa jest w miarę ok, ale wydaje mi się, że poziomy dość mocno wyśrubowano, albo trzeba nauczyć się gry prawie od nowa. Strzały jakieś inne, zarówno techniczne, zwykłe, jak i siłowe, wolne to już totalny kosmos, to co wchodziło w okna, leci wyżej niż San Siro ma płot.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 23:16   

Ogarnęli rynek transferowy wow. Cholernie ciężko z kupowaniem też ;]

No mi się udało coś takiego stworzyć Abbiati-Abate(DS)-Yanga-Mbiwa-Marcelo-Armero;Montolivo, De Jong Ramsey; Faraon, Pazzini(Pierre Emerick Aubameyang) L.Suarez

Pato nikt nie chciał kupić :rotfl:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 06, 2012 11:47   

Po tym, jak statystycznie Pato mocno poleciał w dół pierwsza myśl to sprzedaż. Uważam jednak, że to błąd, do końca sezonu będzie miał z powrotem te swoje 84-85 o ile będzie w miarę często wystawiany.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 11:06   

bawi się ktoś w tryb FUT? :)

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 20:40   

bawi

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 23:22   

http://www.ea.com/pl/foot...PqBoIWVnHWwU:pc

mój skład obecny

bardziej mnie w online irytuje brak cofnięcia ŚO do linii obrony przy kornerach w ofensywie i często dostaje głupie kontry gdzie tyły zabezpiecza dwóch bocznych obrońców. W Pesie była możliwość wyłączenia jednego ŚO z kornerów.

Do tego muszę pada kupić po wypłacie bo na klawie się trochę męczę w online ;)

Kzr 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 31, 2012 01:21   

4-2-3-1 to kozackie ustawienie w tej fifie, oparłem na nim swój pierwszy skład w 13-tce(głównie liga francuska z brazylijskimi wtrętami), jednakowoż teraz mam zamiar ogrywać tę drużynkę: http://www.ea.com/pl/foot...JjRSX6XnHWBp:pc

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 31, 2012 15:58   

Jak UT to tylko 4-1-2-1-2 :)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 05, 2012 19:40   

No coś takiego udało mi się stworzyć 4-3-3 ale jeszcze nie skończyłem budować (Nocerino na połówkę :P )

Kojak 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 22:09   

Witam. Panowie mam pewien problem, a mianowicie po rozegraniu jednego sezonu(Milanem/Lazio) w karierze gracze wypożyczeni z innych zespołów nie wracają do swoich klubów, np Bojan dalej jest u mnie w drugim sezonie, a gdy chciałem kupić Nelsona Oliveire to nadal jest on w Deportivo a powinien wrócić do Benfici. Oczywiście kupić go nie mogłem bo dostaję w odpowiedzi że jest wypożyczony ;)

Ponoć EA wypuściło patch(1.02) w którym miało to być naprawione ale nie w moim przypadku. Gre instalowałem gdzieś w listopadzie i już wtedy miałem ten patch wgrany więc nie wiem w czym problem ? :)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 22:48   

są i wypożyczenia dwuletnie z automatu ;)

Kojak 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 13, 2012 22:52   

W każdym przypadku są wypożyczenia dwuletnie ? :P Czyli wychodzi na to że to nie żaden bug :P

Hornet 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 14, 2012 07:12   

U mnie też Bojan i Zapata grają w drugim sezonie. Do tego Paloschiego musiałem wykupić bo też z wypożyczenia nie wrócił.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 16, 2012 00:13   

Na wersji gry 1.6.0.0 nie spotkałem się z problemem dwuletnich wypożyczeń.

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2013 12:29   

Widze ze kilka osób gra w FUT więc tu jest dobry turniej http://www.esl.eu/pl/fifa...pul-11-000-PLN/ wcześniej był turniej pojedynków z pula 10 tysięcy mi udało sie dojść do ćwierćfinału tylko grając Milanem nie mialem za dużej szansy wygrać grając ciagle przeciwko Realowi czy Barcelonie...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2013 13:12   

FUT na konsoli jest spoko, na PC drugi rok z rzędu pozbawiony jest sensu. 95% ludzi rozłącza się po pierwszym gwizdku nabijając trainerami żetony...

marcin.90 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 12, 2013 13:20   

Nie wiem ja gram na konsoli a z tego co wiem tak jak ktoś sie rozlaczy wczasie pierwszej polowy to oboje nie dostajecie nic ? Jeżeli w drugiej połowie to pkt dostajesz ty tak przynajmniej jest na ps3

Odpowiedz do tematu