ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:38
Liga Polska 2012/2013
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 19, 2013 17:49   

GPower napisał/a:

Sam mecz trochę rozczarowujący z przewagą Legii

A mnie się wydaje że jak na polskie warunki to mecz świetny, nie było jakiś zgrzytów, awantur, wszystko fair-play (trochę ten z Legii co wywalczył karnego parę razy dał nura), sędziowie spisali się na medal, zarówno podobała mi się gra Legii i Lecha, może od teraz częściej będę oglądał Ekstraklasę :P

Mam nadzieję że Śląsk zepnie pupy i jakoś wdrapie się na te 3 miejsce a banicja zostanie cofnięta (Boniek powiedział że jeszcze nie wszystko przesądzone, tak że jest szansa dla Wrocławia).
#10 Rui Costa per sempre!

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 10:34   

Mi spotkanie bardzo się podobało, atmosfera na trybunach świetna, a emocji nie brakowało do samego końca. Nie był to taki horror jak spotkanie Milanu ze Sieną, ale od czasu podyktowania karnego do strzału Vrdoljaka akcja mojego serca była zatrzymana ;)

kamillos 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 13:04   

Renesco napisał/a:
atmosfera na trybunach świetna

Mnie trochę rozczarowało, że Legia nie przygotowała żadnej oprawy. Chociaż pora rozegrania meczu trochę to usprawiedliwia.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 14:33   

Całkiem niedawno Legia pokazała kilka ciekawych opraw z pirotechniką włącznie i to mecz po meczu, jako mieszkaniec wrogiego miasta przyznam, że wiosnę na trybunach mieli udaną, te 15-20 tys co zbiorą do puszek to pokryje pewnie zaledwie karę z komisji ligi, a nie koszty przygotowania widowiska kibicowsko, nikt nie robi opraw co mecz.

W sobotnie popołudnie, widząc co się dzieje(jak wypadali kolejni zawodnicy, zmiana do wykorzystania jedna, ciężko o jakiekolwiek rotacje) liczyłem szczerze mówiąc na remis, no może jednego zwycięskiego gola z przypadku.
Spotkanie sędziowane dobrze, nie mam wiele do zarzucenia, poza nabieraniem się liniowych na symulki Koseckiego, wstyd, że ktoś taki puka do drzwi reprezentacji. Typ jest ciężko zapatrzony w samego siebie, do tego ubiór jak z parady równości, a każde muśnięcie go, nawet paznokciem powoduje faul "na ała" i wielce bolesną kontuzję na max. pół minuty, po której cudownie zdrowieje i biega dalej.

Bezpośrednie pojedynki Kolejorz z nowym mistrzem Polski przegrywa dwukrotnie i tutaj już nie ma co wymyślać, Legia nacisnęła i dopięła swego, karny słuszny, pytanie tylko czy Możdżeń na pewno musiał to skończyć tym faulem...

Rumak wycisnął z obecnej kadry bardzo dużo, Legia do tego wszystkiego pozamiatała niezłymi transferami zimą, a i tak napsuliśmy im sporo krwi prawie do samego końca. Po sytuacji z jesieni jestem zadowolony z postawy Lecha, być może budujemy ciekawy zespół na lata, w każdym razie za taką wiosnę wypada na koniec grajkom podziękować, mimo, że nie mam szczególnego sentymentu do zawodników, w przeciwieństwie do kibiców włoskich, którzy fetują prawie każdy transfer.

Lech robił wszystko, co mógł, dla mnie przed rundą Legia na papierze była duuużo mocniejsza, tym bardziej jestem zadowolony z wicemistrzostwa, wygrać 2x z rzędu na Łazienkowskiej i znów zabrać im mistrza to byłby już praktycznie cud.

Szkoda, że nie mamy emocji do końca, bo remis coś tam jeszcze dawał, Legia byłaby pod presją jak swego czasu Wisła z Jopem :lol2:

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 16:33   

rangiz napisał/a:
Spotkanie sędziowane dobrze, nie mam wiele do zarzucenia, poza nabieraniem się liniowych na symulki Koseckiego, wstyd, że ktoś taki puka do drzwi reprezentacji. Typ jest ciężko zapatrzony w samego siebie, do tego ubiór jak z parady równości, a każde muśnięcie go, nawet paznokciem powoduje faul "na ała" i wielce bolesną kontuzję na max. pół minuty, po której cudownie zdrowieje i biega dalej.

Barcelona otworzyła szkółkę piłkarską w Warszawie to Kosecki liczy że w ten sposób stwierdzą, że pasuje do Busquetsa i Pedro :rotfl:

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 19:04   

Lech przegrał mistrzostwo meczami u siebie. Aż dziw bierze że taki zespół,z takim bilansem w meczach wyjazdowych nie potrafił zdobyć Mistrza. Ale za to niesamowite emocje są na dole tabeli. Wszyscy po jesieni skazywali na spadek Podbeskidzie i Gks a tutaj taka walka.

kamillos 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 26, 2013 20:36   

Piotr Świerczewski wygrał w tym sezonie Turbokozaka w Lidze+ Extra. Smutne to, że 40-letni emeryt jest lepszy technicznie od bardzo wielu ligowców. Sam występ Świra kapitalny :D . Towarzyszył mu Grzegorz Szamotulski.
http://www.youtube.com/watch?v=YsqBB7sKT3k

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 26, 2013 20:48   

Najlepsza akcja w jeziorku :rotfl:

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 13:09   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
:rotfl:

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 14:23   

A Piłkarze Polonii 'pozdrawiają' właściciela klubu :rotfl2:

Rossonero_ :rotfl:

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 15:06   

A Wojciechowski za pieniądze od Króla sponsoruje "Bitwę o Dom" na TVN. Swoją drogą, chyba tylko w Polsce ludzie walczą o dach nad głową. W obecnej sytuacji przygotujmy się na program typu "Walka o Stołek", gdzie uczestnikami będą bezrobotni i będą bić się o uczciwą pracę na godnych warunkach finansowych :D
Dobra, koniec off-topu :P
Chłopaki przejedli całe kontrakty, że tak biedują? Chyba owszem, bo te koszulki też nie najlepszej jakości :rotfl:

kamillos 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 15:08   

nismovsky napisał/a:
Chłopaki przejedli całe kontrakty, że tak biedują? Chyba owszem, bo te koszulki też nie najlepszej jakości :rotfl:

przecież oni nie dostaje pieniędzy od wielu miesięcy. Mają kredyty, a nie każdy tam zarabiał 10 tys. zł.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 15:24   

kamillos napisał/a:
przecież oni nie dostaje pieniędzy od wielu miesięcy.

To od czego jest instytucja sądu i komornika sądowego? :hmm:
A tamto moje zdanie było w formie żartu, bo takie pikiety nic nie dają zazwyczaj.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 19:19   

Ale frajerstwo Śląska, nie dosyć że sprezentowali bramkę Lechowi to nie potrafili wykorzystać swojej znacznej przewagi, końcówka meczu to już w ogóle porażka, ten cały Mouloungui powinien dostać po ryju od kolegów w zespołu za jego egoizm, dobrze że przynajmniej bramkę strzelił (Mila kolejna asysta, nie wiem co Śląsk by zrobił bez niego). Cóż, LE mają zapewnioną (licencję chyba dostaną) ale jednak fajniej byłoby skończyć sezon na podium choć będzie ciężko bo czeka ich jeszcze wyjazd do Warszawy.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 19:28   

W ostatniej kolejce będzie się działo.
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 30, 2013 19:31   

Rossonero_ napisał/a:
Cóż, LE mają zapewnioną (licencję chyba dostaną)

Już dostali :)

123 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 31, 2013 08:03   

nismovsky napisał/a:
To od czego jest instytucja sądu i komornika sądowego? :hmm:
i co z tego jak wlasciel oglosil ubadlosc...

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 10:52   

Ekstraklasa jeszcze gra a sporo się dzieje na rynku transferowym.
Smuda wraca do Wisły odbudować potęgę.
Mila przedłużył kontrakt :ok: Zamieszanie z Kowalczykiem i jego kontraktem :wow:
Jędzrzejczyk odchodzi z Legii do przeciętniaka z Rosji zamiast walczyć o LM. :wall2:

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 10:54   

@GPower

dostał 6krotną podwyżkę... Legii nie było stać na taki kontrakt, a nie zamierzała zabierać mu szansy, która może się już nigdy nie powtórzyć. Dostali z resztą dobre pieniądze jak za stopera z polskiej ligi i pewnie dobrze je zainwestują.

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 11:03   

Grając na odpowiednim poziomie takie oferty będą się pojawiać zawsze. Bananowych klubów z grubą kasą zwłaszcza na wschodzie z każdym rokiem jest coraz więcej.

W sumie ta zmiana mnie nie dziwi jednak trochę rozczarowuje podejście samych graczy lecących tylko na kase.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 01, 2013 11:20   

@up

z tym, że nie ma gwarancji utrzymania takiego poziomu. Spójrz na takiego Astiza - w tym roku osiąga 30 rok życia, idealny jak na stopera. Z tym, że już od dobrych kilku lat gra coraz słabiej. Giza w Legii rozegrał dobrą połowę rundy. Taka specyfika tej ligi, że jak ktoś tu się zasiedzi to gra przeważnie dużo gorzej. To nienormalne, że np. taki Brożek rozwiązuje dzisiaj kontrakt z Lechią w wieku 30 lat. Może nikt nie miał wobec niego takich oczekiwań jak wobec brata, ale Piotrek też był reprezentantem Polski i w wieku 30 lat gra na słabym poziomie. W polskiej ekstraklasie nie rozwiniesz się ponad pewien poziom, więc dobrze dla niego, dla reprezentacji, że wyjechał nie na piłkarską emeryturę, ale w najlepszym dla siebie wieku rozwijać się poza granicę naszego kraju. Niestety, cała ekstraklasa musiałaby się w tym momencie składać z Legii i Lechów, żeby można było mówić o wzroście poziomu piłki... Niech nawet ta Wisła zacznie radzić sobie trochę lepiej to już konkretna rywalizacja między 3 zespołami nie będzie wyglądała tak źle...

Ibrakadabra 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 02, 2013 19:13   

He he.
Robert "el drewniakko" Demjan królem strzelców, tego to jeszcze nie grali. Fajnie, że Podbeskidzie się utrzymało.

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 02, 2013 19:44   

Początek meczu Legii ze Śląskiem widowiskowy, zwlaszcza szpaler zwycięzców wykonany przez zeszłorocznych dla nowych mistrzów. Szkoda że cały mecz im tak zostało i emocje dosyć szybko opadły

Sezon za nami. Z pozytywów to coraz więcej młodych graczy pojawiających się na boiskach Ekstraklasy wnosząc trochę polotu. Poziom spotkań i frekwencja na stadionach w dalszym ciągu słaba.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 02, 2013 19:59   

Widowiskowo to było tu : http://www.youtube.com/watch?v=dsEqlgTiLjY
i tu : https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/976182_609454465732267_1353611340_o.jpg
:)

Kaj 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 02, 2013 22:02   

Ibrakadabra napisał/a:
Fajnie, że Podbeskidzie się utrzymało.

A dla mnie nie, śmierdzi strasznie to utrzymanie Podbeskidzia, które pod koniec sezonu nagle zaczęło zdobywać punkty.

rangiz napisał/a:
i tu : https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/976182_609454465732267_1353611340_o.jpg

Jurek Owsiak trzyma race? :rotfl:

Ibrakadabra napisał/a:
Robert "el drewniakko" Demjan królem strzelców, tego to jeszcze nie grali

To tylko pokazuje, jak 'mocna' jest polska liga :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi