ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bet-zone.net
Autor Wiadomość
Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 11, 2012 00:54   bet-zone.net

Witam, mam nadzieje że moge tutaj się pochwalić i zachęcić do gry innych (w razie problemu po prostu usuńcie temat)

Bet-zone.net jest międzynarodowym portalem wręcz stworzonym dla typerów - pojedynki między graczami, tworzenie zespołów typerów czy też rankingi indywidualne, zespołowe to tylko kilka dostępnych teraz opcji na stronie. Na razie żadnych nagród nie ma, ale w ciągu 2-3 tygodni na pewno się pojawią. Zaznaczam jednak że jest to na razie wersja beta - nadal staramy się starać i eliminować bugi i różne przeróżne błędy - jeśli jakiś znajdziecie to śmiało tutaj piszcie, każda pomoc jest potrzebna :) . W niedalekiej przyszłości planujemy akumulatory (kupony z kilkoma zdarzeniami) i podtypy (czyli under/over, handicapy, wynik do połowy itp).

Czemu więc warto sprawdzić bet-zone.net?

- Oferujemy świetną zabawe i możliwość wygrania nagród zupełnie ZA DARMO
- Stale się rozwijamy, nie stoimy w miejscu
- Jesteśmy chyba jedynym portalem w sieci, który oferuje bezpośrednie pojedynki między typerami w dwóch kategoriach - więcej trafionych meczy i większy trafiony kurs.
- Jesteśmy również chyba jedynym takim międzynarodowym portalem, gdzie możesz się sprawdzić z typerami z całego świata.

Także sprawdzajcie, zakładajcie drużyny z przyjaciółmi, zdobywajcie nagrody - to wszystko na was czeka :) !

Kaj 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 19, 2012 14:32   

Cześć, zrobiliśmy kilka poprawek w samej grze tak jak i w layoucie - można powiedzieć że jest już gotowa do gry. Potrzebni nam są jednak gracze :) Na prawdę nikt tu nie chce sobie pograć dla zabawy i walczyć o jakieś nagrody? (Które zapewniam że wkrótce będą, już intensywnie szukamy sponsora) Dodaliśmy też livescore, wyniki wyzwań (tzw. challengery między graczami) na żywo i kilka innych fajnych opcji. Liczę dalej na wasze wsparcie :)

P.S - mamy gracza z Mauritiusu, a z tego forum nie mamy :(

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 06, 2012 12:39   

Doczekaliśmy się finału rozmów ze sponsorami, a owym sponsorem została firma bukmacherska www.comeon.com ! Gwarantowana pula nagród to 250zł w voucherach na gre u comeon... bez żadnego obrotu bonusem! Jak napisałem, gwarantowana pula to 250zł, ale w tej chwili wzrosła już do 350zł, a to dlatego że za każdą rejestracje i wpłate minimum 25zł przez nasz banner na stronie, otrzymujemy dodatkowe 100zł do puli :) . Mam nadzieję, że to Was troche zachęci do gry :)

Kaj 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 18:46   

No dobra, to co powiecie na pule w wysokości 400 EURO? 400 euro do podziału między najlepszymi typerami :) I to tylko za dobrą zabawę i typowanie!

arekk20 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 18:56   

Jeśli ktoś z Milanistów gra w tę grę zapraszam do drużyny AC Milan :king:

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 20:59   

I tak ma być, w końcu jakiś Milanista na bet-zone :D arek zaproś znajomych, sprawdź system polecających - możesz zgarnąć dodatkowe 5pkt do rankingu :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 20:38   

A jak się można dołączyć do drużyny? ;)

arekk20 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 21:11   

Daj twój login z gry zaproszę cię

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 21:40   

Taki jak tu

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 06, 2012 19:06   

Trzeba wysłać zaproszenie, ale chyba zrobimy coś takiego jak 'zgłoszenie', żeby gracz mógł zgłaszać kandydature swoją do dołączenia do drużyny którą masterzy klubów mogą przyjąć lub odrzucić :)

Mówcie jak macie jakies propozycje zmian, bardzo się przyda Wasza opinia :)

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2012 16:50   

Macie panowie jakiś pomysł na reklamę strony? Ciężko strasznie mi to idzie, wywaliłem kase na różne mailingi, które prawie nic nie dały i nie wiem co teraz robić, niby nie znam się na marketingu, ale wydaje mi się że wszystko robie tak jak trzeba. Target to głównie typerzy, ludzie związani z bukmacherką a dalej ludzie którzy lubią piłkę i sie nią interesują. Próbowałem dwóch form reklamy, szeptana i bezpośrednia, prosta ale nadal skutek marny. Jak zachęcić ludzi do gry?

arekk20 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2012 17:30   

próbuj częstego odświeżania tematów twojej stronie, jak miałem stronę z serwerem cs to dawało to duże efekty, zorganizuj może jakieś konkursy typu: 25 reklam na różnych stronach związanych z.... za 5 pkt do rankingu lub coś podobnego

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2012 17:49   

Jest już system poleconych w którym można zgarnąć dodatkowe 5pkt ale prawie nikt z tego nie korzysta ;/

Częstego odświeżania tematów o stronie? na forach? :>

arekk20 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2012 19:40   

ta, a system poleconych to troch za dużo komplikacji przy tym jest, lepiej by było np punkt za poleconego, byle miał on inne Ip niż osoba polecająca..
Sam próbowałem systemu poleconych, ale za dużo trzeba się namęczyć za "marne" 5 pkt

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 18, 2012 22:11   

Czemu dużo namęczyć? Dajesz swój link poleconego i wklejasz na forum jakimś gdzie się udzielasz :)

arekk20 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2012 14:03   

i z takiego forum nikt nie wejdzie na stronę, a jak już wejdzie to większość wchodzi na główna i dopiero się rejestruje a nie z linku mojego..

Kaj 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2012 14:32   

A gdzie tam, mamy jednego gracza który zaprosił 20 osób w ten sposób :)

kamillos 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2012 15:37   

Może spróbuj jakieś formy reklamy na wykop.pl ? Jest tam sporo fanów piłki. Chodzi mi o którąś z płatnych form, bo za wrzucenie znaleziska raczej Cię zbanują :)

Kaj 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 19, 2012 15:45   

No tak, ale to nadal kosztuje i spodziewam się że nie mało :dunno:

Kaj 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 23, 2012 07:37   

Jeśli to kogoś interesuje, to próbowałem kilka form reklamy i... okazuje się że najlepszą formą jest facebook, z tym że nie mówie o kampanii, a o wykupieniu posta na jakimś popularnym fanpage'u. Trzeba jednak uważać na 'fejki', fanpage które mają sporą liczbę fikcyjnych kont lub tzw 'lajk za lajka'. Ja kupiłem na takim fanpage'u reklamę za 100zł i w 15 min na strone próbowało się dostać około 1000 osób (mówię około, bo przy 500 wejściach naraz, które jeszcze odnotowaliśmy, padł serwer). Dzisiaj kolejna próba :) .

Jak już tu jestem to napisze co nowego na stronie. Wspomniałem już o serwerze, który padł - dzisiaj strona stoi już na nowym, lepszym serwerze. Ponadto jest 'challenge room', gdzie każdy może zamieścić propozycje challa, którą zaakceptować może każdy. Są też podwójne typy dnia dla kont premium (nad którymi jeszcze pracujemy). No i najważniejsze - możliwość zakładów under/over :) Pracujemy nad następnymi opcjami. W najbliższym czasie powinny sie w końcu pojawić poprawki graficzne w profilu gracza i profilu drużyny, oraz kilka innych nowinek.

Pozdrawiam i zachęcam jeszcze raz do gry, pula nadal wynosi 300euro. Mamy nadzieję, że poprawimy wyniki jeszcze w tym miesiącu i może ta pula wzrośnie.

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 15:48   

Nagrody na kwiecień to 500euro :) Zapraszam

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 14, 2013 08:39   

Z czego 50 będzie moje! hehe ;)

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 09, 2013 15:03   

pionka już zgarnął sporo z puli nagród :) Za sam kwiecień na jego koncie doxxbet za kilka dni znajdzie się 500zł. Szata graficzna poprawiona, pula nagród utrzymana na poziomie 500euro, a konkurencja znikoma! Zapraszam Milaniści, myślę że warto spróbować :) Tym bardziej że za darmo :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 10, 2013 19:13   

O tak :D a w sumie wygrałem 540zł ;)

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 11, 2013 15:22   

Jak pionka kosi szmal i dobrze się bawi... to ja też wypróbuje... :-)

Odpowiedz do tematu