ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet Football Quiz - nabór na nowy sezon!
Autor Wiadomość
arczi 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 05, 2012 18:51   Internet Football Quiz - nabór na nowy sezon!

Z góry przepraszam, jeśli uznacie to za spam, ale myślę, że trafiłem na dobre grono odbiorców i być może ktoś będzie zainteresowany udziałem w naszej zabawie.

======================================================================

Myślisz, że znasz się na piłce nożnej? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę na tle najlepszych ekspertów w kraju? Dołącz do IFQ!

Drużyna LST - jedna z najbardziej uznanych marek w całej stawce - poszukuje wzmocnień przed nadchodzącym sezonem!

Internet Football Quiz jest rozgrywką, która polega na odpowiadaniu na pytania z zakresu wiedzy o piłce nożnej. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju symulacja gry w futbol, w której spotykają się dwie drużyny złożone z sześcioosobowych składów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistości - jest sędzia, który przygotowuje zestaw pytań zadawanych w danym meczu. Mecze odbywają się na internetowych czatach, a drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych.

Zainteresowanych grą prosimy o kontakt na adres mailowy (lst.nabor@gmail.com) lub gadu-gadu (6643434), urządzony zostanie nabór (o którym informacje prześlemy) i każdy jego uczestnik będzie miał okazję się wykazać.

Odpowiedz do tematu