ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2012/2013
Autor Wiadomość
Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 21:33   

Inter cieniutki jak dupa węża. Tottenham to nie Catania, tu może być naprawdę wysoko.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 21:50   

Jeśli TAKI Inter zagra w przyszłym roku w LM kosztem naszej ekipy to będzie naprawdę koniec świata...
Ostatnio zmieniony przez Paolo#3 Czw Mar 07, 2013 22:06, w całości zmieniany 2 razy  

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 21:55   

tak marnego interu nawet moj sopcast nie mogl zdzierzyc ^
ale ostatnio kuzyni jakos w drugiej polowie potrafili cos z niczego zrobic....ciekawe czy uda im sie i tym razem

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 23:06   

Ole Ole Ole Ole Inter Inter! :lol2:
Nawet w TVN Turbo z nimi jechali :)
W sumie mogło się skończyć wyżej, Cassano na szpicy to jednak jest gwiazda pucharów! :rotfl:
Porażki Juve i Interu zawsze powinny Milanistów cieszyć :)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 23:33   

Ja bym sie tak nie cieszył z porażki kuzynów. Przez nich tracimy punkty a zespoły niemieckie radzą sobie dość dobrze w LM.

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 07, 2013 23:35   

Nie wytrzymałem po 30 minutach i wyłączyłem, nie chciałem dalej oglądać tego gwałtu na Interze. Ale Lazio bardzo fajnie, chociaż mecz był raczej wyrównany.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 08, 2013 09:09   

Oby Inter chociaż u siebie wygrał. Nie mówię że na awans ;)
Za to Lazio kibicuję do końca, niech w końcu i ten puchar Włosi wygrają. A że jeszcze znów Niemców leją, to aż miło na sercu się robi ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pią Mar 08, 2013 09:43   

To już po składzie było widać, że Inter przegra to dość gładko. Cóż, tradycji stało się zadość - włoskie ekipy olewają ten puchar w miarę możliwości. Wcześniej Napoli, teraz Inter nie udawał, że mu cokolwiek zależy.
Tym większe brawa dla Lazio za wynik.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 08, 2013 09:50   

To chyba kwestia trenera. Włoch pewnie i z Lazio by sobie odpuścił i się na walce w lidze o 3 miejsce skupił.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 08, 2013 14:01   

Venomik, ale co bylo nie tak z ich składem? To był praktycznie pierwszy garnitur Interu, tylko Palacio i Guarin na ławce. Inter jest po prostu obecnie strasznie słaby.

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 08, 2013 14:45   

Dokładnie Pachel... nie czaję Venomik o co Ci chodzi z ich składem, grali praktycznie optymalną 11'. Mecz w ich wykonaniu dramatyczny, szans przed rewanżem za wiele im nie daję, więc niech chociaż wygrają jakieś 2:1 np., punkty do rankingu się przydadzą. (ps. śmiem twierdzić, że właśnie w rewanżu mogą wyjść nieco rezerwami). Oglądałem mecz w towarzystwie kumpla, kibica Tottenhamu, także atmosfera panowała świetna (pomału dochodzę do siebie ;) ).

Maxi 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 13, 2013 22:47   

PacheL napisał/a:
Venomik, ale co bylo nie tak z ich składem? To był praktycznie pierwszy garnitur Interu, tylko Palacio i Guarin na ławce. Inter jest po prostu obecnie strasznie słaby.
Nie zgodzę się z ostatnim zdaniem. A przynajmniej nie do końca. Inter jest mocny kadrowo. Problemem Interu jest brak trenera.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 20:49   

No I inter zrobil cos czego nikt chyba sie nie spodziewal. Myslalem ze moga wygrac z Totenhamem ale ze w 88 minucie bedzie 3-0 I bardzo blisko dogrywki to nie:-)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 20:51   

Jedyne, kogo im zazdroszcze to bramkarza. Po raz kolejny niezaprzeczalnie klasa światowa.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 21:14   

już po emocjach ... 2 bramki w 15 minut?

zino 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 21:15   

Niezłe jaja, ale w dogrywce już chyba siedli i po stracie bramki nie podniosą się... widać, że uszło z nich powietrze. Co nie zmienia faktu, że wyczynu dokonali a w 92' Cambiasso miał na nodze piłkę meczową i sfrajerzył.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 21:18   

No i dupa, Inter miał ich na tacy ale Cambiasso musiał zepsuć 100% sytuację w końcówce, fatalnie się zachował, jak typowy dzieciak który się podpalił na strzał na bramkę. Inter rozgrywa bardzo dobre spotkanie i dopisuje im szczęście ale chwila dekoncentracji i Tottenham wsadził na 3-1 i kuzyni mają już raczej pozamiatane.

Cóż, pozostaje liczyć na to że Lazio bez problemów awansuje dalej.
#10 Rui Costa per sempre!

PacheL 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 21:39   

Idealne rozwiązanie :) Inter nabił nam jeszcze parę punkcików do rankingu i bardzo się zmęczył przed Sampdorią, która już za 2-3 dni :) Mimo wszystko nie chciałem, żeby przeszli dalej, to już jest faza, w której zacząłbym się martwić, że nie daj Boże wygraliby te rozgrywki. Niech zawsze dochodzą sobie do tej 1/4 - 1/8 żeby nabić nam punkty, a potem out :)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 21:41   

Super mecz. Inna sprawa, że zasady są niesprawiedliwe, bo powinny być karne.
Po dwumeczu remis. Po dogrywce, która jest dogrywką dwumeczu (a nie jednego meczu) też remis ... I do dalszej runda przechodzi jedna drużyna.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 21:51   

Ja w LM i LE kibicuje wszystkim włoskim drużynom do czasu spotkania z Milanem, ew. z polską ekipą ;) liga włoska musi być konkurencyjna, a to łączy się z tym, że oprócz Rossonerich inne kluby też muszą namieszać w finałach europejskich rozgrywek.

Milan 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 22:02   

Ja tak samo. Uwielbiam SerieA więc kibicuje reprezentującym ją drużynom w europejskich pucharach. Szkoda bramki dla Angoli, bo miałem nadzieję, że dziś pożegnamy pozostałe brytyjskie ekipy występujące w rozgrywkach europejskich. Inter rozegrał chyba najlepszy mecz od kiedy trenerem jest Strama i zabrakło im naprawdę niewiele. Włożyli w niego mnóstwo sił i na Sampdorię będą porządnie zmęczeni. Szkoda, że Napoli nie potrafiło powalczyć w rewanżu z pepikami, tak jak Inter. To właśnie nerazzurri powinni grać w el.LM z 3. miejsca a nie Napoli.
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

zino 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 22:04   

Milan napisał/a:
To właśnie nerazzurri powinni grać w el.LM z 3. miejsca a nie Napoli.

noo tu Cię chyba trochę poniosło kolego :)
Naprawdę tego byś chciał? Dziś byłem za Interem, ale bez przesady - wolę, żeby sobie w przyszłym sezonie grzecznie walczyli w LE i próbowali znów dojść do 1/4 powiedzmy :)

Milan 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 22:14   

Nie, nie poniosło mnie i naprawdę bym tego chciał. Wolę ograny w LM Inter niż Napoli, które u siebie dostaje w czopkę 3:0 (a w dwumeczu 5:0) z czeskim średniakiem.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 22:16   

Milan
Chyba trochę przesadziłeś tzn. ja się tym nie przejmuję, musimy patrzeć na siebie i wygrywać swoje mecze, jeśli Inter wskoczy na 3 miejsce to będzie ok a jak będzie na 5 miejscu to też będzie ok :P Niemniej brawa za dzisiejszy mecz im się należą, szkoda że dali się wyrżnąć tak wysoko w pierwszym meczu bo Tottenham był dzisiaj na deskach, taki Mourinho to by chyba rozszarpał Cambiasso za tą zepsutą sytuację w ostatniej minucie spotkania (gdzie byłby awans i to po 90 minutach, bez dogrywki) a założę się że Strama nawet się do tego nie odniesie. Jestem ciekaw czy morale zespołu po takim meczu pójdzie w górę czy to był tylko taki jednorazowy zryw.

A Lazio jak na razie pięknie jedzie z Niemcami :ok:
#10 Rui Costa per sempre!

Milan 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 22:36   

Nie chcę dalej offtopować, ale wystarczy spojrzeć na ostatnie 5 lat w rankingu klubowym, żeby zobaczyć czy bardziej Włochom przyda się Inter w LM czy w LE. Wiem, że Inter w tym sezonie grą nie rozpieszcza swoich kibiców, ale widząc ostatnią formę Napoli i ich ostatnie wybryki w Europa League to stwierdzam, że chcąc gonić Niemców w rankingu, to niech Napoli gra sobie w LE. Ale każdy ma swoje zdanie.

Lazio broni honoru makaronów w LE. Oby zaszli jak najdalej, choć kadrowo chyba nie stoją najlepiej.

Odpowiedz do tematu