ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2012/2013
Autor Wiadomość
Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 23:11   

Z ciekawostek

Libor Kozak (Lazio):

12 meczów w Serie A - 0 bramek

9 meczów w LE - 10 bramek ;)

EDIT: racja, mój błąd ;)
Ostatnio zmieniony przez Renesco Czw Mar 14, 2013 23:42, w całości zmieniany 1 raz  

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Mar 14, 2013 23:24   

A nawet meczów :)

Kzr 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 03:27   

Lazio też dzisiaj dało radę, ale do listy kontuzjowanych być może dołączy na jakiś czas Marchetti. Gdyby tak się faktycznie stało to cienko widzę szanse Lazio na godną pozycję w tabeli Serie A na koniec sezonu.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 08:42   

A mnie szkoda Interu. Jak dla mnie mogli przejść, żeby i w LE Anglicy nie mieli za dużo zespołów, ale jak widzę i Andza nie dała rady. Szkoda. Dobra chociaż dogrywka, z Sampdorią nie wygrają.
Za to Lazio zawsze lubiłem (od czasów Wintera) także niech wygrają ten puchar (przy okazji rywal o LM będzie z głowy).

123 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 08:45   

Anathem napisał/a:
Za to Lazio zawsze lubiłem (od czasów Wintera)...

ten to byl bidulek... ale kibice mimo wszystko go lubili ;)

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 08:47   

Milan napisał/a:
Nie, nie poniosło mnie i naprawdę bym tego chciał. Wolę ograny w LM Inter niż Napoli, które u siebie dostaje w czopkę 3:0 (a w dwumeczu 5:0) z czeskim średniakiem.

To po prostu typowe olewanie LE, zauważ, że to samo Napoli wcześniej wyszło z grupy śmierci z MC, Bayernem i Villarealem, by przegrać z Chelsea po wyrównanym pojedyku, więc na LM potrafią się zmobilizować.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 08:54   

123 napisał/a:
ten to byl bidulek...
Młody wtedy byłem.
Dlaczego bidulek???
za to jaka technika :) Troche Seedorfa przypomina. Niby niezbyt szybki, ale z piłką chyba wszystko potrafił zrobić. Generalnie niezłą ekipę wtedy mieli (Signori, Casiraghi, Boksic, Di Mateo, Fuser bodajże i kolejny ulubieniec Marchegiani :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 09:33   

Bo był żydowskim murzynem a grał w drużynie rasistów ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 15:03   

Chelsea Londyn - Rubin Kazań
Tottenham Hotspur - FC Basel
Fenerbahce Stambuł - Lazio Rzym
Benfica Lizbona - Newcastle United

Nawet nieźle wyglądają te ćwierćfinały, Lazio choć trafiło średnio to ma szanse na awans, nie wiem jak teraz Fenerbahce stoi kadrowo ale ich obecność na tym etapie rozgrywek chyba nie jest przypadkiem, niemniej jestem za Lazio i życzę im dojścia do finału albo i nawet wygrania całych rozgrywek żeby hejterzy Serie A mieli ból dupy.

No i liczę że angielski chłam odpadnie jak najszybciej.
#10 Rui Costa per sempre!

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 15:56   

Obstawiam awans Lazio, Benfici, Tottenhamu i... chyba Chelsea, chociaż tutaj zastanowiłbym się najmocniej ;) W sumie 1/4 finału to już ten moment kiedy nawet kluby mniej zainteresowane LE zaczynają węszyć szansę na trofeum i mobilizują siły na europejskie rozgrywki, więc może Niebiescy ogarną się trochę i zagrają na miarę swoich możliwości ;)

123 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 18, 2013 10:02   

bylo by ciekawie, ze po zwyciestwie w LM, slabym dotychczas sezonie zgarneli 2 puchar europejski ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 22:17   

Ale Lazio zrąbało końcówkę, wielka szkoda :-|

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 16:21   

No i niestety Rzymianie nie dali rady choć w pierwszej połowie grali fajnie i stwarzali sobie sytuacje (drugiej nie oglądałem), szkoda ale i tak szacunek im się należy że tak daleko doszli i że postarali się w tych rozgrywkach, może w końcu to będzie impuls dla innych klubów aby poważnie traktować te rozgrywki.

Ciesze się że Basel wyrzuciło Tottenham, nie lubię tego klubu i nawet Interowi życzyłem awansu jak z nimi grali (w sumie mieli ich na widelcu ale jak zwykle sfrajerzyli) a Basel pokazuje że nawet w słabej lidze można dobrze sobie radzić w rozgrywkach europejskich stawiając głównie na szkolenie młodzieży, liczę że wyrzucą również Chelsea ale Benitez potwierdził to że jego drużyny są mocne w pucharach a Czelska po LM niestety ma wielkie szanse żeby wygrać LE.

Benfica zagra z Fenerbahce, zapowiada się miły dla oka półfinał, obie ekipy przyjemnie się ogląda w akcji a Portugalczycy idą w tych rozgrywkach jak burza, lubię ich i mam nadzieję że w końcu odzyskają mistrzostwo Portugalii i dorzucą puchar LE.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 21:18   

ktos wie co lazio przeskrobalo ze gralo na pustym stadionie?
i dlaczego skoro mecz byl bez publicznosci to turbany wpuszczono?

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 22:00   

Za "wybryki rasistowskie" powiedzieli komentatorzy. A co konkretnie to trzeba poszukać :)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 22:03   

A nie chodziło przypadkiem o ich ostatni "salut rzymski"? :hmm:
http://m.goal.pl/article.php?id=244941

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 22:13   

ale bzudra :hmm:
niedlugo strach bedzie sie odezwac na stadionie

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 02, 2013 22:20   

No i oba mecze skończyły się 3-1, czyli finał Benfica - Chelsea :)
Bramka, jaką zasadził David Luiz - miodzio :gol:
https://www.youtube.com/watch?v=2WrBZYYIvgo

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 02, 2013 22:30   

Luiz to w ogóle staje się pomału specjalistą od uderzeń z dystansu, trochę goli z daleka już nastrzelał, szkoda że u nas nie ma nikogo co mógłby pójść w jego ślady - Balotellego celowo pomijam, on ma inne role na boisku.

Finał będzie ciekawy, liczę na sukces Chelsea :ok:

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 02, 2013 23:38   

Jeśli Chelsea wygra LE to z takiego punktu widzenia udałoby im się przekuć porażkę jaką był blamaż w fazie grupowej LM w całkiem spory sukces. W LM praktycznie niemożliwe byłoby powtórzenie sukcesu sprzed roku, odpadliby z dużym prawdopodobieństwem w 1/8, ew. 1/4 finału, bo zespół mają młody i jeszcze do końca niezgrany. A takim oto sposobem mają szansę na wygranie dwóch europejskich trofeów w ciągu 2 lat, a do tego możliwość wygrania Superpucharu, który rok temu przegrali w walce z Atletico. Oczywiście na ich drodze stoi jeszcze Benfica, która "na papierze" prezentuje się słabiej, ale nie na tyle, żeby Chelsea była wyraźnym faworytem. Jeśli angielski klub nie zagra na 100% w finale to jestem pewien, że Portugalczycy ich boleśnie skarcą. Zależeć powinno jednak bardzo na takim sukcesie Benitezowi. Po sezonie żegna się z Chelsea i dobrze by dla niego było, gdyby na koniec zareklamował się efektowną wygraną.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 18:08   

No i ja właśnie chciałem, żeby Milan zagrał jak Chelsea. Zamiast odpadać w 1/8 z Barceloną wygrać LE. Byłoby przyjemnie ;)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 20:29   

@pionka

obawiam się, że 3 dwumecze więcej odcisnęłyby piętno na wynikach ligowych, a obecnie stąpamy po niepewnym gruncie i strata punktów powiedzmy w jednym-dwóch meczach więcej mogłaby się skończyć brakiem awansu do LM.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 04, 2013 11:08   

Renesco napisał/a:
Oczywiście na ich drodze stoi jeszcze Benfica, która "na papierze" prezentuje się słabiej

Ja bym powiedział że na papierze mają słabszy zespół a nie że prezentują się słabiej ;) W finale będę kibicował Portugalczykom, w lidze młócą wszystkich jak kombajn, jeśli nie sfrajerzą to mistrzostwo mają jak w banku, jeśli się nie mylę to grają tam jeszcze w jakimś pucharze kraju do tego jeszcze jakby dorzucili puchar LE to byłby piękny sezon dla nich czego im życzę, a Chelsea niech spada, historia chyba jeszcze nie widziała tak farciarskiego mistrza Europy a teraz mieliby jeszcze dorzucić drugi europejski puchar? :hand:

Torres w formie :D

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 15, 2013 22:00   

Nie ma to jak przegrać ligę i puchar UEFA w odstępie 3 dni dzięki bramkom w doliczonym czasie gry, współczuję wszystkim fanom Benfiki, pewnie są w totalnej rozsypce, grali piękny futbol w tym sezonie a dzisiaj są jego największymi przegrańcami, niestety futbol bywa niesprawiedliwy.

Chelsea grając totalną kupę zdobywa drugi europejski puchar z rzędu, coraz bardziej ich nie lubię.

łachu 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 15, 2013 22:15   

Taki jest sport, taka jest piłka. Nie pierwszy i ostatni raz. Benfici moze byc szkoda, fajnie grali w tym sezonie, ale cóż...

Odpowiedz do tematu