ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europy 2012/2013
Autor Wiadomość
Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 26, 2012 23:53   Liga Europy 2012/2013

3 runda kwalifikacji LE:
Inter Mediolan - Hajduk Split :hahaha:
Taka mi się okazja do założenia wątku nasunęła ;)

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 27, 2012 00:27   

Co ty chcesz od Hajduka, kibiców to mają lepszych od Interu :ok:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 27, 2012 07:32   

Ja myslę, że Kargool śmieje się z Interu w kwalifikacjach do LE ;)

Dobrze, że nasze rodzime kluby jeszcze grają, może jakiś przełomowy sezon się przytrafi i trochę poszalejemy.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 27, 2012 10:47   

Jestem wielkim fanem Hajduka (nawet w FM-a nimi gram :) ), więc trzymam kciuki za Chorwatów :)
lì a casa il cuore sentirà!

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 09, 2012 21:25   

Hajduk jeszcze bramki potrzebuje by doprowadzić do dogrywki :rotfl2:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2012 22:22   

Nie udało się i teraz mają teoretycznie łatwiejszego rywala. Co nie zmienia faktu, że zawsze można napisać:
4. runda kwalifikacji LE
Vaslui (Rumunia) - Inter Mediolan :hahaha:

Polskie losowanie: losują jak nigdy odpadają jak zawsze.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 11, 2012 08:35   

Legia powinna sobie poradzić w 4 rundzie i bronic honoru polskiej piłki ;-) na tą chwilę chyba tylko młodzież z warszawskiej Legii jest w stanie wypromować się w Europie. Kadra wygląda średnio, ale wierzę, że młodzi zawodnicy wrzucą jeszcze jeden bieg wyżej.

Agares 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 11, 2012 20:01   

Cytat:
Legia powinna sobie poradzić w 4 rundzie i bronic honoru polskiej piłki

Widząc jak Legia gra w obronie i jak radziły sobie nasze inne kluby ze skandynawskimi przeciwnikami to może być strasznie trudno. Jednak ja też wierzę, że Legii może się udać i będziemy mogli się choć trochę emocjonować występami polskiego klubu w europejskich pucharach, a "nóż widelec" trafi na Inter w grupie LE.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 12, 2012 11:22   

Z grupą LE to nie mów hop...

Oczywiście mam na myśli Inter i ich mecz z tymi Rumunami :rotfl2:

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sie 12, 2012 12:08   

Agares napisał/a:
Widząc jak Legia gra w obronie i jak radziły sobie nasze inne kluby ze skandynawskimi przeciwnikami to może być strasznie trudno. Jednak ja też wierzę, że Legii może się udać i będziemy mogli się choć trochę emocjonować występami polskiego klubu w europejskich pucharach, a "nóż widelec" trafi na Inter w grupie LE.

Ja mam nadzieję na awans, bo Legia to chyba jedyny polski klub, który w miarę upływu okresu przygotowawczego zyskuje formę. Zobaczymy co pokażą ze Śląskiem w SPucharze.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 12, 2012 21:32   

No i pokazali ze Śląskiem. To jakiś sparing był chyba.
Urban skład wpuścił jak na mecz o nic. Dopiero po przerwie coś się zaczęło dziać jak wszedł Ljuboja, Radovic i Kosecki.
Organizacja wszystkiego do bani. Zero ludzi przyszło. Jeszcze nigdy nie byłem na tak pustym stadionie.
I tak najlepszy z tego wszystkiego był Saganowski. Dwa karne pod rząd nie trafić :)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 30, 2012 20:58   

Jak nie Hajduk to może Vaslui się uda prowadzą 1-0 na Giuseppe Meazza, grają w przewadze 1 zawodnika i gola brakuje do dogrywki :lol2: Inter w LE u siebie to gra padaczkę

acmichal 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 31, 2012 12:49   

Haha, Inter dwie wyprawy do Azji plus mecz w Belgradzie z niegrzeczną publicznością , na coś takiego liczyłem. Napoli jak będzie chciało to wyjdzie z grupy ale Udinese będzie miało ciężko z LFC i Anżą z Etoo w składzie. Lazio też faworytem raczej nie jest ale oni nie walczą o mistrza. Ogólnie dobre losowanie dla nas pod kątem zmęczenia naszych rywali w lidze.
Ostatnio zmieniony przez acmichal Pią Sie 31, 2012 12:52, w całości zmieniany 1 raz  

Agares 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 31, 2012 12:52   

Inter wymęczył awans, ale sukcesu im nie wróżę. Jak pewnie większość wielkich firm potraktują ligę europy po macoszemu na rzecz walki w serie A.

Słowo o polskich zespołach. Niech podsumowaniem ich występów będzie fakt, że Azerbejdżan ma jeden zespół w fazie grupowej nie wspominając już o Cyprze czy Węgrach :grrr:
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 31, 2012 16:02   

Agares napisał/a:
Słowo o polskich zespołach. Niech podsumowaniem ich występów będzie fakt, że Azerbejdżan ma jeden zespół w fazie grupowej nie wspominając już o Cyprze czy Węgrach

to aż mnie przeraża :wall2:

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Pią Sie 31, 2012 18:19   

Teoretycznie, najcięższą przeprawę w drodze do wyjścia z grupy ma Udinese, ale wszystkie włoskie drużyny stać na awans do 1/16 finału. Pytanie tylko, jak poważnie potraktuję te rozgrywki.

Co do polskich zespołów...człowiek się łudził, że po bardzo pozytywnym z punktu widzenia punktów w rankignu sezonie, znowu powalczymy o wyższe miejsce w rankingu i łatwiejszą drogę do przejsćia w pucharach w przyszłych sezonach, atu w kilka chwil wysiłek sprzed roku poszedł na marne. A szkoda, bo była duża szansa na przeskoczenie o kilka miejsc do przodu.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 17:35   

jarles napisał/a:
Pytanie tylko, jak poważnie potraktuję te rozgrywki.

Napoli będzie grać drugim garniturem, Inter na wyjazdach pewnie też. Sporo punktów jak zwykle ucieknie

Balkoninho 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 01, 2012 21:41   

Włoskie kluby te rozgrywki potraktują ulgowo, bardziej skupią się na Serie A. Szkoda bo tak chociaż jakieś punkty do tej klasyfikacji UEFA można byłoby zdobyć i walczyć o odzyskanie 4 miejsc do LM

Lektre 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 18:48   

Dla zainteresowanych : Udinese - nasz niedzielny rywal vs Anży Machaczkała. http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 18:57   

transmisja na żywo na kanale TVN Turbo ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 04, 2012 20:51   

No nasi koledzy z boisk Serie A sobie nie radzą w LE...
Po pierwszej połowie Napoli ma już 2 w plecy z PSV, a Liverpool prowadzi jednym golem z Udinese :box:
Nie wiem jak tam Liverpool, ale w Eindhoven wyraźna przewaga gospodarzy. Piłkarze z Holandii są zdecydowanie żwawsi i prowadzą zasłużenie :ok:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 04, 2012 20:58   

nismovsky napisał/a:
Nie wiem jak tam Liverpool

Liverpool strasznie słaby,a na ich tle Udinese jeszcze gorsze...

zino 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 04, 2012 22:24   

I jeszcze gorsze Udinese wygrywa na Anfield... :) całkiem nieźle. Wiem, że L'pool to już nie to co kilka laty temu, ale wygrana cieszy, Lazio też 3 pkt, Napoli straszne bęcki, Inter bez kłopotu w Azerbejdżanie. Generalnie dobra kolejka dla calcio 9/12 punktów + 4 punkty w LM.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Paź 04, 2012 23:11   

a jak grał ten cały Strootman? :) sporo się o nim mówiło w kontekście transferu.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 05, 2012 03:15   

zino napisał/a:
I jeszcze gorsze Udinese wygrywa na Anfield... całkiem nieźle.

hehe no :) ależ była druga połowa,całkiem inny mecz co? ;)gospodarze wystartowali w bardzo zmienionym składzie bez kilku podstawowych graczy,a Udine wykorzystało swoje przysłowiowe 5 min.nawet wejście Gerrarda i Suareza już nic nie zmieniło choć nie ukrywam że wnieśli wiele ożywienia do ekipy Liverpoolu (co za gol Urugwajczyka :brew: )

Odpowiedz do tematu