ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
P90X, Insanity i inne treningi od BeachBody
Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lip 27, 2012 09:28   

Anathem napisał/a:
Nie lepiej jeść i pić to na co ma się ochotę ale w umiarze, a przy tym nie zaniedbywać ruchu na powietrzu???
Tak, lepiej. Ja ostatnio jadłem i piłem to, na co miałem ochotę, a ruch na powietrzu oglądałem w telewizji. I stało się. Dlatego muszę powrócić do większej ilości ruchu.
Anathem napisał/a:
Siłownia to kolejne zło wolę wsiąść na rower niż na "rowerek", podnosić córeczkę niż hantle, pobiegać z psami niż na "bieżni"
E, kwestia gustu.
Dondamajk napisał/a:
Proponuje jednak 8min abs, ja się już jakiś czas temu przerzuciłem... jest krótsze, "bardziej aerobowe" i lepiej wchodzi, a jak będzie za łatwo to robisz 2x z rzędu. Polecam.
Dzięki za sugestię. Przyjrzę się jednemu i drugiemu, spróbuję i wybiorę to, co dla mnie będzie odpowiednie.
Kargool napisał/a:
Do tej dłoni można włożyć i co innego. Jak już alkohol to nie wódka, nie kolorowe, a wino.
Wino mogę wypić z kobietą, przy kolacji, w czasie meczów albo zimne piwo, albo rum z colą.
Kargool napisał/a:
Natomiast w temacie abstynencji polecam wypróbować się na miesiąc sierpień. Taki mały detoks, meczów w tym czasie niewiele
Jakoś abstynencja totalna mnie nie kusi. Nie sądzę, abym miał jakiś z tym problem, tj. z alkoholem, więc nie widzę potrzeby stosowania takich środków. Żadne to dla mnie wielkie poświęcenie, ale za to olbrzymia niedogodność, coś jak kamień w bucie czy miesiąc bez ziemniaków. Można, ale po co?

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 27, 2012 09:49   

Nie pamiętam jaki to był mecz. dawno temu to było więc oglądałem więcej meczy niż obecnie (teraz prawie nic poza Milanem już mnie nie interere, no chyba że jakieś mistrzostwa są). Ale na pewno nie był to finał z Liverpoolem z Dudkiem w bramce bo bym oszalał z nerwów, a siemie uczyłoby się latać ;) Ale to ten sezon był ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 08, 2012 13:17   

Dobra, żeby Was nieco zmotywować chłopaki, podsyłam tutaj moje zdjęcie. To są wyniki moich pleców po 90 dniach: 60 P90X +30 Insanity.
Reszty nie wrzucę, bo nie jestem aż tak pewny siebie :P ale macie teraz jakiś pogląd na efekty, nawet z niedokładną dietą i brakiem suplementów ;)

http://www.picshot.pl/pfiles/183684/IMG00057_2.jpg

A jak idą treningi śmiałkom, którzy podjęli się tego wyzwania? :piwo:
Ostatnio zmieniony przez nismovsky Pią Sie 10, 2012 16:55, w całości zmieniany 1 raz  

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2012 08:53   

Kurczak, skurczyłeś się? To na wzrost tez działają te ćwiczenia? ;)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2012 09:09   

Anathem jak zwykle w formie i "na temat" :P

Ale dla wyjaśnienia: nie, nie skurczyłem się. No może na szerokość :lol2: ale wzrost dalej ten sam. Wybacz, że chciałem wrzucić jakieś własne rezultaty jak najszybciej, by Was zmotywować (no może nie Ciebie konkretnie, bo Ty nie zdecydowałeś się na te ćwiczenia), zamiast dbać o takie detale jak równe przycinanie fotek ;) Innym, którzy widzieli ten obrazek jakoś nie przeszkadzała nierówna pozycja aparatu, bo (uwaga, uwaga) skupili się na tym, o co chodziło w tych zdjęciach - na postępie w ćwiczeniach.
Przykro mi, że zawiodłem Twój zmysł estetyki ;) :ok:
Następnym razem postaram się już nic tutaj nie wrzucać. :dunno:

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2012 09:17   

nismovsky napisał/a:
Następnym razem postaram się już nic tutaj nie wrzucać. :dunno:

Oj tam, na żartach się nie znamy? :)
Wrzucaj wrzucaj, efekty widać, zatem gratulacje :)

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 10, 2012 16:54   

Anathem napisał/a:
Oj tam, na żartach się nie znamy? :)

Nie wiem, czy się znamy,bo nie mogę mówić za wszystkich ;)
Dzięki za dobre słowo :ok:

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 23:44   

Nie wiem czy ktokolwiek z Was choćby zaczął te ćwiczenia, ale postanawiam odświeżyć temat, bo chodliwa to rzecz na początku roku. Prywatnie mam masę pytań od znajomych, którzy chcą wyglądać dobrze latem, bo zobaczyli, że to daje efekty :P
Sam robię teraz własny hybrydowy program, który łączy zalety budowania mięśni z P90X z katorgą rzeźbiącą z Insanity :D

Oto moje wyniki z fit testów podczas pierwszego cyklu Insanity:

Ćwiczenie: Fit Test 1 / Fit Test 2 / Fit Test 3 / Fit Test 4
-------------------------------------------------------
Switch Kicks: 80 / 93 / 100 / 111
Power Jacks: 35 / 42 / 51 / 55
Power Knees: 80 / 88 / 92 / 96
Power Jumps: 23 / 25 / 28 / 31
Globe Jumps: 7 / 8 / 10 / 11
Suicide Jumps: 15 / 17 / 19 / 19
Push-Up Jacks: 22 / 25 / 33 / 37
Low Plank Oblique: 49 / 57 / 75 / 71

Jakby co, proszę pytać :ok:

p.s. oczyściłem już organizm, więc jem teraz normalnie (poza ziemniakami, od których odwykłem ;p), także chętnie zobaczę jakie wyniki dają te ćwiczenia bez jakiejkolwiek diety :piwo:

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 00:24   

Ja pozostanę przy moich sposobach, które polecam innym. Czyli skakanka, brzuszki, pompki, drazek do podciagania worek i bieganie. A w szczególności polecam skakanke.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 00:27   

Odejmij skakankę i worek, a będziesz miał (w wielkim uproszczeniu) Insanity, więc proponuję nie skreślać pewnych metod jeśli ich się na oczy nie widziało ;)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 00:32   

Tak mnie nauczono w Gwardii Warszawa i innych miejscach (Legia, i rożne szkoły walki) teraz przy 183 centymetrach waze około 90 kilo.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 00:40   

lord bass napisał/a:
Tak mnie nauczono

Nauczono Cię negować wszystko, co nieznane? ;)
A tak serio - obejrzyj sobie jak te ćwiczenia wyglądają. Ci, którzy je stworzyli sroce spod ogona nie wypadli. Nie mówię, że to jedyny słuszny sposób, ale ja nie zakładam z góry, że "moja racja jest najmojsza, bo [tu wstaw powód]" :P
Poza tym, stosunek wzrost-waga nie jest żadnym wyznacznikiem. % tkanki tłuszczowej do tego podaj ;)

Ja miałem 96 kg przy 176 cm wzrostu i 35% tkanki tłuszczowej.
Obecnie to 70 kg i jedynie 14% tłuszczu.

Poszedłem w wytrzymałość biegową i dobrze mi z tym :ok:

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 00:43   

Nie negować:) Jeśli cię urazilem to przepraszam.
Tylko te ćwiczenia wyuczyli np.jak słabo na treningu okladalismy worki to było 1,5 h na skakance ten kto próbował ten wie ze to jest już tortura :D

Ja w tym momencie (od 3-4 lat) utrzymuje formę spotowca.
Jak byś sie szykowal na maraton to raczej byłbym chętny.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 01:04   

Nie uraziłeś, ale specjalnie wydzieliłem ten temat od ogólnikowego "Siłownia", bo to dość specyficzne ćwiczenie w domu (z pomocą przyrządów typu hantle, drążęk, krzesło - lub bez).
W tym, co ja robię, z telewizora też drą ryja xD
Ale wymaga to wiele samozaparcia, bo to tylko TV i można wyłączyć (albo oglądać wpieprzając frytki ;p). Według mnie, te ćwiczenia są idealną sprawą do powrotu do dobrej sylwetki, ale pewnego punktu nie przeskoczysz. Dlatego jeśli potem ktoś chce więcej to czeka siłownia i trenerzy indywidualni.
Ja promuję ten sposób, bo na mnie zadziałał świetnie i to w króciutkim czasie! :ok:

P.S. Ostatnio zyskałem nową podopieczną, która amatorsko uprawia biegi przełajowe. Dałem jej Insanity, a po 3 dniach zadzwoniła z tekstem "Nienawidzę Cię! Mam takie zakwasy, że chodzę jak pokraka :P ", także mniemam, że jest to dobry program treningowy nawet dla tych już aktywnych fizycznie.

W tym klipie masz niezły pogląd na to jak wyglądają poszczególne ćwiczenia w Insanity:
http://www.youtube.com/watch?v=NTEDDmCjd1k

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 13:57   

Też prawda jest taka, żę jeśli znasz swoje ciało to możesz jeść wszystko co chcesz.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 15:01   

lord bass napisał/a:
Też prawda jest taka, żę jeśli znasz swoje ciało to możesz jeść wszystko co chcesz.

Po części. Jeśli chcesz być zdrowy i dobrze się czuć - owszem. Jeśli chcesz zejść do poziomu <8% tkanki tłuszczowej - niekoniecznie :P
Wszystko zależy od tego, co sobie założysz jako cel. Poza tym, zasady żywieniowe nie wzięły się znikąd i są po to, by spotęgować wyniki ćwiczeń, gdyż to co jesz jest równie ważne jak to, co ćwiczysz. Jest takie powiedzonko w Stanach, że "Abs come from kitchen, not gym" i coś w tym jest, bo pewnego poziomu rzeźby nie osiągniesz jedząc wszystko, a szkoda :dunno:

lord bass 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 16:08   

Ja tam nigdy o rzeźbę zbytnio nie dbalem zawsze była takim dodatkiem. Dla mnie zawsze najważniejsza była siła uderzenia, zwinnosc itp.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 20:47   

Aktualnie skladam sie powoli do P90X... zaczne zapewne 16 wrzesnia.

Jestem wlasnie w trakcie planowania i adaptowania zaproponowanej diety... propozycja na I faze to 50/30/20... ja jednak chcialbym zrobic 70/20/10... nismovsky masz juz pewne doswiadczenia z ich programami... myslisz, ze zaburzenie proponowanych proporcji w te strone moze mi jakos zaszkodzic jesli chodzi o efekty?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 17:52   

Forumowicze, mam pytanie - czy ktoś z was ściągał p90x lub insanity i czy znacie pewne źródło, z którego można to pobrać?
Szukam głównie P90X, jest coś na chomikuj i torrent.org, ale tam trzeba płacić, a nigdy nic nie pobierałem i nie wiem czy warto wydać kase, czy na pewno to wypali?

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 22:11   

Jeśli chodzi o o P90X to mogę z czystm sumieniem polecić, ale nie jest to łatwy program i jeśli chodzi o wymagania i jeśli chodzi o potrzebną cierpliwość i wytrwałość. Ale wjeżdża pięknie jak się zepniesz.

Nie wiem co masz na myśli pisząc "czy na pewno to wypali"?

Ja ściągałem z http://isohunt.com/torren...90x?tab=summary ale z Portugalii ten link (jak i cały isohunt) jest już zblokowany, więc nie sądze, żeby i w Polsce śmigał.

Jakbyś miał problemy ze znalezieniem i ściągnięciem, to pisz na priv... może jakoś zaradzimy.

korsi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 22:28   

Ja ściągałem z thepiratebay, ale nie licząc ab ripera x i kilku prób z treningiem cardio można powiedzieć że nie ruszyłem.

xadi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 23:45   

Z opisu Insanity widzę, że sama idea treningu bardzo pasuje do mojej osoby - uwielbiam ćwiczyć na maksa (choć czasem kiepsko się to kończy..), biegam. Z tym że planowany efekt u mnie jest nieco inny. W planach mam redukcję tłuszczu, podnoszenie sprawności i wydolności ale NIE budowę i rzeźbienie (poza brzuchem). Gdybym budował bardziej klatkę i nogi po prostu kiepsko bym wyglądał. Nie będę miał też zbytnio sposobności ćwiczenia przy telewizorze (studia, stancja). Także myślałem stworzyć własną kombinację - bieganie, brzuszki, jeszcze 1 ćwiczenie na brzuch, ze 2-3 ćwiczenia sprawnościowe z Insanity i pompki (z umiarem). Mocno zastanawiam się nad tą skakanką - mam cholernie słabe stawy skokowe i nie wiem jak je wzmocnić, może ona coś da.

PS: Dzięki wielki za plan diety - może być dla mnie kluczowy ;) A no i za motywację oczywiście :ok:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 02, 2015 07:09   

Dondamajk napisał/a:
Jeśli chodzi o o P90X to mogę z czystm sumieniem polecić, ale nie jest to łatwy program i jeśli chodzi o wymagania i jeśli chodzi o potrzebną cierpliwość i wytrwałość. Ale wjeżdża pięknie jak się zepniesz.

Dam radę ;) kilka lat temu jak nismovsky wrzucił temat to się zastanawiałem, w międzyczasie przybrałem 5-6 kilogramów, które teraz zrzuciłem sporo biegając od kilku miesięcy. Teraz czas na dalszy etap "kryzysu wieku Chrystusowego" jak mówi moja żona :rotfl:

Dondamajk napisał/a:
Nie wiem co masz na myśli pisząc "czy na pewno to wypali"?

Już wyjaśniam, nigdy w życiu nic nie pobierałem z chomików czy torrentów i chodzi mi o to czy jeśli wyślę im jakieś smsy za kilkanaście zł. to czy faktycznie pobiorę to co potrzebuję.

Link faktycznie nie działa,
pzdr

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 02, 2015 08:02   

konrad_acm napisał/a:
nigdy w życiu nic nie pobierałem z chomików czy torrentów i chodzi mi o to czy jeśli wyślę im jakieś smsy za kilkanaście zł. to czy faktycznie pobiorę to co potrzebuję.

chomiki złodziejami nie są, śmigają bardzo rzetelnie ;) pytanie tylko czy tam jest to czego potrzebujesz, jeśli jest to bez obaw można zapłacić

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 02, 2015 10:12   

Jest. Tylko, że trzeba zapłacić za transfer.
Dzięki.

Odpowiedz do tematu