ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulka Milanu
Autor Wiadomość
orzechol 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 18:47   

probuje sie zadomowic takie cudo http://securityresponse.s...l.redlof.a.html
wlaczone blokowanie skryptow zapobiega instalacji

koci
Milanista

Wysłany: Nie Paź 31, 2004 20:36   

a ja zamowilem ta zlota na stronie www.pilkarskie.net - wplacilem kase, czekalem ok 2 tygodni i wreszcie w sobote przyszla :) nawet fajna, za taka cene luksus. Jeszcze zamowilem zanim byla dostepna na stronie, napisalem maila i pan ze sklepu mi opdpowiedzial ze jest taka koszula..

kalosz 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 17:46   

MI KOLEGA Z WLOCH PRZYWIOZL ORGINALNA ADIDASA DAL 70 EURO TAK MOWIL

===========================================
To jest Twoj ostatni post pisany Capsem. Po nastepnym sie pozegnamy.
Moderator

Socha 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 15:05   

Mam pytanko?Czy w naszym sklepiku acmilan.pl bylaby mozliwosc zoragnizowania takiej nie typowej koszulki...nie typowej bo nie z aktualnym pilkarzem tylko konkretnie chodzi mi o Van Bastena??????Jakie sa szanse zeby dostac oryginalna koszulke Milanu ale wlasnie z Van Basten`em??Co myslice o takim pomysle?

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 21:22   

Poszukaj na eBay'u albo innych zagranicznych serwisach aukcyjnych. Kiedyś widziałem jedną stronkę sprzedającą "stare" koszulki Milanu (jeszcze Lotto). Ale niestety nie pamiętam adresu. Poszukam może, to wrzucę adresik :-)

pzdr,

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 08:52   

Ta strona ma adres www.subsidesports.com. Tyle, że tam większość koszulek Milanu jest już wykupiona-a na pwno te stare wersje. Jeszcze do niedawna byla koszulka z numerem 9 (Van Basten) w cenie-bagatela-50 funtów.
A tak to pozostaje nam śledzenie www.ebay.de lub www.ebay.co.uk. Bo na www.allegro.pl to niestety jest porażka-pojawi się 1 prawdziwa-oryginalna koszulka, raz na 2-3 miechy. A w innych przypadkach to wszystkie koszulki tam są podróbami. Bez wyjątku...

MoIzI 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 27, 2005 14:34   

Mam pytanie: zamawial ktoś jakąś koszulke z http://www.subsidesports.com/ ? Czy wogóle wysyłają do Polski? Ile kosztuje trasnpoert i jak to wygląda wszytko? dzieki i pozdr

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 27, 2005 16:00   

MoIzI, wygląda to tak: Kwestia dostawy:

REGION 2 (EC / Eire / Europe)
Orders under £100.00 = £6.00 / delivery 10-14 days
Orders over £100.00 = £14.00 / delivery 10-14 days

Czyli, koszty dostawy przy zamówieniu poniżej 100 funtów to 6 funtów a jeżeli zamawiasz powyżej 100 funtów to wysyłka 14 funtów. Termin dostawy 10 do 14 dni.

Akceptowalne formy płatności:
PAYMENT BY CREDIT CARD:
We accept the following credit cards: VISA / Mastercard / AMEX / Delta
/ Eurocard / JCB / Switch / Access / Solo

Tutaj masz listę kart kredytowych, które są akceptowalne - myślę że eKARTA z mBanku powinna też zadziałać ;-)

PAYMENT BY CHEQUE / POSTAL ORDER:
Simply select the items you require and add them to the shopping basket,
at the final page enter "Cheque" or "Postal Order" in the card number
section. We will then confirm product availability and final prices by
e-mail. We will then reserve the items for 7 days giving customers chance
to post their full order to us with payment. Please enclose full details
of your order with your payment.
Możesz też zapłacić czekiem lub przekazem pocztowym. Dość skomplikowana procedura ;-) bo po wrzuceniu wybranej koszulki do "koszyka" i przejściu do "kasy" musisz wybrać opcję "Cheque" or "Postal Order". Następnie dostaniesz potwierdzenie dostępności produktu (i końcową cenę) przez e-mail. Koszulka zostanie dla Ciebie zarezerwowana na 7 dni, żebyś mógł uregulować płatność i wysłać im pełne zamówienie ;-) Na koniec mamy prośbę, o podanie pełnych danych zamówienia przy płatności (oczywiście, żeby mogli Cię zidentyfikować).

PAYMENT BY TELEX TRANSFER:
We can also accept payment by direct bank transfer (US$ or £GBP).
Please contact sales@subside.co.uk for further details.

Ostatnia forma płatności - mainowicie telex transfer (cokolwiek by to nie było). O szczegóły pytaj pod adresem e-mail, który masz powyżej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj .

pzdr,

MoIzI 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 25, 2005 12:19   

Kupilem sobie koszulke Milanu w sklepie internetowym www.bomasport.pl i.... jestem zadowlony gdyz koszulka kosztuje 47zl i jest to b. dobra replika która nie równa sie z polskimi podróbmaki tymi sliskimi. Jeszcze na koszulce odrazu można wykonać swój napis z tyłu. Ja tak zrobilem i wyszło to bardzo dobrze i teraz mam koszuleczke Milanu ze swoim nazwiskiem a koszt literki to 1,5zl a cyfra 5zl i napisy są wykonane dobrze (taka technika jak ma np wisla kraków) wszystko to odbywa sie szybko i sprawie dlatego polecam wszytkim chetnym tą strone ponieważ za małą cene mamy dobra koszuleczke ukochanego MILANU. pozdr

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 26, 2005 22:53   

A czy ktoś wie, gdzie można kupić koszulki oryginalne? Wiem, że w oficjalnym sklepie internetowym kosztuja 70 Euro + przesyłka. Z góry dzięki za informacje

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 26, 2005 23:39   

Orginalnych koszulek najlepiej szukać w sklepach Adidasa :) Przynajmniej masz pewność, że nikt Cię nie wyroluje. W Krakowie widziałem po 240zł.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 27, 2005 00:12   

Tak chyba zrobię, dzięki za rade

skopi 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 27, 2005 10:14   

Jeżeli kogoś interesuje koszulka Milanu z własnym napisem i numerem to na allegro znalazłem aukcje w której istnieje możliwośc zamówienia nadruków (poniżej link do wszystkich aukcji tego użytkownika)
Koszulki są dużo tańsze niż w sklepach i w opisie jest podane ze sa oryginalne (nie wiem czy sa każdy sobie może zobaczyć na allegro bo są zdjęcia wszystkich modeli albo napisac do goscia :D )
Pytałem go koszulke Milanu i nadruki sa robione taką samą czcionką (rozmiar i kolor) jak aktualnie na koszulkach Milanu....

http://www.allegro.pl/sho...php?uid=1300987

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Seba_1 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 28, 2005 07:32   

Serdecznie zapraszam do MilanPoland Store. Najlepszego w Polsce sklepu kibiców AC Milan. Wielu z was pytało czy będzie w nim oryginalna koszulka Milanu. Moja odpowiedź brzmi oczywiście TAK !! Już na początku czerwca będzie ona dostępna. Wszystkie produkty są znakomitej jakości, tanie, oraz oryginalne (większośc)
A oto adres sklepiku:
http://milanpoland.com/Store/

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Maj 28, 2005 10:23   

Szzczerze, to zbyt tani Wasz sklep nie jest. Aż się boję spoglądać na początku czerwca, jakie będą ceny koszulek. Czuje, że w 250 zł się nie zmieści.

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 28, 2005 10:33   

Wiem ze to moze jeszcze za wczesnie, ale ciekawi mnie kiedy bedzie zaprezentowana koszulka na nowy sezon? O ile dobrze pamietam ostatnia byla pokazana w polowie lipca. Moze ktos cos wie na ten temat? Bo wydaje mi sie ze najwyzszy czas zmienic juz kilkuletnia koszulke na nowsza, juz ta 2005/2006.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 11:52   

Seba_1 napisał/a:
Serdecznie zapraszam do MilanPoland Store. Najlepszego w Polsce sklepu kibiców AC Milan. Wielu z was pytało czy będzie w nim oryginalna koszulka Milanu. Moja odpowiedź brzmi oczywiście TAK !! Już na początku czerwca będzie ona dostępna. Wszystkie produkty są znakomitej jakości, tanie, oraz oryginalne (większośc)
A oto adres sklepiku:
http://milanpoland.com/Store/

przepraszam bardzo, ale co to kurcze jego mac jest?

http://www.iss.punkt.pl/img/HACM01-3.jpg
http://milanpoland.com/Store/images/czapka2.jpg

znaczek ISS sie koledze nie podoba?
ladnie to krasc?!

Seba_1 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 12:41   

nm
Ostatnio zmieniony przez Seba_1 Nie Maj 29, 2005 13:14, w całości zmieniany 1 raz  

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 12:58   

kapiemu chodzilo o zdjecie,ktore umiesciles na stronie,w opisie czapki,a ktore kapi zrobil na potrzeby swojej strony.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 15:01   

Chef napisał/a:
Wiem ze to moze jeszcze za wczesnie, ale ciekawi mnie kiedy bedzie zaprezentowana koszulka na nowy sezon? O ile dobrze pamietam ostatnia byla pokazana w polowie lipca. Moze ktos cos wie na ten temat? Bo wydaje mi sie ze najwyzszy czas zmienic juz kilkuletnia koszulke na nowsza, juz ta 2005/2006.

widzialem ja w nowym katalogu Adidasa. z reklama opel zafira

PS. seba dlaczego skasowales swoja odpowiedz?

Rogata 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 12:59   

Czy kupował ktoś ostatnio koszulkę Milanu na zamówienie ze stronki? Ze swoim nazwiskiem numerkiem. Jeśli tak to podajcie jakąś sprawdzoną stronkę. Z góry dzięki!

...niestety to znacznie więcej.

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 15:14   

ja polecam stronke http://www.iss.punkt.pl/...
ale z tego co kojarze to nie dostaniesz koszulki Milanu z nadrukiem.
Ale sa repliki Milanu..polecam bardzo zaufana stronka...

Odpowiedz do tematu