ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulka Milanu
Autor Wiadomość
george_weah
Milanista

Wysłany: Czw Lis 06, 2003 23:00   Koszulka Milanu

Cześć, ostatnio zazyczylem sobie koszulke kochanego klubu z własnym numerkiem i nazwiskiem. Przeszukałem w necie stronki i w końcu zdecydowałem się. Koszulka kosztowała mnie 155zł(wplacilem im kase na konto i nie musialem placic kosztow przesylki). Zapytałem czy oryginalna, dostałem odpowiedz, że to doskonała replika. Zaraz zaraz k**, na innych stronach takie same ceny i jest napisane "oryginał" - na to też dostałem szczerą odpowiedź. I przyznam szczerze:) - SZCZEROŚĆ zadecydowała .
Długo zbierałem tą kase..dlugo tez czekałem na koszulkę. Ale co tam hehe, teraz na betoniaku biegam na czerowo-czarno, z "10" i swoja ksywką:) Bóg mi świadkiem, że o niebo sie poprawiłem ;)

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Lis 15, 2003 11:16   

no i w zasadzie zadna ze stron nie oszukuje. gdy kupowalem we wloszech koszulke w sklepie firmowym na metce adidasa ten widnial napis oryginalna replika. najwyrazniej producent wychodzi z zalozenia, ze oryginalne jest tylko to co wedruje do klubu :lol: jakkolwiek by to nie brzmialo.

tak czy siak za 150zl o ile nie dales sie zrobic w balona masz koszulke jak najbardziej oryginalna

Strzelba 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 20, 2003 11:30   

z tego wynika ze sie zfrajerzyles hehee:) bo teraz dali jakas promocje. Tak czy siak fajna sprawa, tylko skad natrzepac na to kase.

Strzelba 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 28, 2003 20:41   

Zlozylem dzisiaj tam zamówienie, czerwono czarna koszulka, numer 36, (3+6=9:) , nie chce narazie odbierać numerka super Pippo) , koszulka ma być z logo Merivy i z tymi znaczkami - na srodku - "włoskie kołeczko" i po bokach znak ze graja w Champions League. Ma mnie to wyniesc 155zł. Napisali ze kosuzlke bede miał przed gwiazdka.
W sumie to najlepszy prezent jaki moglem sobie wymarzyc.

Dionizos 
Juventino

Wysłany: Pią Lis 28, 2003 21:05   Re: Koszulka Milanu

george_weah napisał/a:
Długo zbierałem tą kase..dlugo tez czekałem na koszulkę. Ale co tam hehe, teraz na betoniaku biegam na czerowo-czarno, z "10" i swoja ksywką:) Bóg mi świadkiem, że o niebo sie poprawiłem ;)

Jezeli twoja ksywa to George Weah, to rownie dobrze mogles poprosic jakiegos kumpla żeby odsprzedal Ci stara koszulke Liberyjczyka 8) . Kiedys mozna bylo takie kupic na kazdym straganie :lol: .

wassyl
Milanista

Wysłany: Pon Gru 15, 2003 22:24   

tez przelecialem caly inernet w poszukiwaniu koszulek! ale nic nie zamowilem bo sie boje ze wala dostane! jedni chca tylko na konto a jak uslysza o zaliczeniu pocztowym to nie chca nawet jeden frajer mnie wyzwal bo powiedzialem ze tak to nie biore. POMOCY!!!!! kto mi pomoze zalatwic koszulke najlepiej biala z 7 Shevchenko?? potrzebuje na gwalt moze byc tez czerwono czarna ale tylko z napisem i numerem w sumie nie koniecznie sheva ale dobrze by bylo.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 00:35   

ja tez zamowilem sobie koszulke i oczeqje ze na dniach dostane. zamowilem ze strony http://www.sportowekoszulki.xt.pl/ chcieli kase z gory ale napisalem im ze nie ma szans i zaplace na 100% przy odbiorze. napisali ze dla kibica Milanu zrobia wyjatek. to jest wlasnie oryginalna replika z adasia za 146pln

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 01:42   

rutheford napisał/a:
ja tez zamowilem sobie koszulke i oczeqje ze na dniach dostane. zamowilem ze strony http://www.sportowekoszulki.xt.pl/ chcieli kase z gory ale napisalem im ze nie ma szans i zaplace na 100% przy odbiorze. napisali ze dla kibica Milanu zrobia wyjatek. to jest wlasnie oryginalna replika z adasia za 146pln

Jesli kupiles ta pasiasta na zdjeciu to dales sie naciagnac. To podrobka zeszlorocznej koszulki z dodanym napisem Meriva...

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 00:16   

TomekW napisał/a:
rutheford napisał/a:

Jesli kupiles ta pasiasta na zdjeciu to dales sie naciagnac. To podrobka zeszlorocznej koszulki z dodanym napisem Meriva...

dzwonilem najpierw do kolesia (na str jest nr kom) zeby sie wypytac o wszystko wlasnie zeby sie nie dac naciagnac. dzisiaj dostalem koszulke i jestem zachwycony. model jest najnowszy z tym rozcieciem z przodu i na bokach ma system wentylacji climalite. koszulka jest z moim nazwiskiem, a wiec robiona w adidasie na zamowienie, w fabryce juz raczej nie produqja zeszlorocznych koszulek

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 09:51   

W takim razie ok ;) Ale powinni sobie zmienic fotke, bo wprowadzaja ludzi w blad :P

rutheford 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 23:12   

no przez to traca potencjalnych klientow :? ale ja koszulke juz mam i to nie moj problem 8)

Strzelba 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 20, 2003 16:48   

Ja tez do nich dzwonilem boo na zjdeicu nie widze naszywki "Coppa Italia" i "champions league", powiedzieli ze kazda dodatkowa naszywka to koszt 5zl...

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 22, 2003 09:17   

a po co ryzykowac z podejrzanymi typami, skoro jest pewny sklepik na acmilan.pl?...

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 27, 2003 21:17   

Ja jestem nieco sentymentalny i mówiąc szczerze nie bardzo mi się widzi nowa koszulka w czerwono-czarne pasy. Wolę już starsze modele z logo Opla lub Motty z przodu. Pasy były wówczas bardziej pomarańczowe (teraz są takie wiśniowo-krwiste) i jakoś inaczej zgrane z czarnymi. Szkoda, że są marne szanse na zakup takiej koszulki.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2003 08:20   

Paweł Strzelecki napisał/a:
nie bardzo mi się widzi nowa koszulka w czerwono-czarne pasy. Wolę już starsze modele z logo Opla lub Motty z przodu. Pasy były wówczas bardziej pomarańczowe (teraz są takie wiśniowo-krwiste)

yyy?!?! przepraszam, jak mozna wolic pomarancz od tradycyjnej czerwieni Milanu?!

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 29, 2003 18:06   

Hmmm, te pomaranczowe moga sie lepiej kojarzyc z najwiekszymi sukcesami Milanu. Ja na przyklad jak sobie wspominam( :) ) te pomaranczowo czarne koszulki to przed oczami mam od razu van Bastena i Gullita...

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Gru 30, 2003 00:39   

moze i z sukcesami, ale z perspektywy czasu uwazam, ze powrot do umowy z adidasem byl strzalem w 10. obecne stroje lotto sa (vide juve sprzed roku) dosc nieciekawe, a owczesna 'pomarancz' nijak miala sie do prawdziwych barw milanu. zdecydowanie wole obecne komplety strojow i wzory

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 30, 2003 10:54   

Mi się podoba taki kolor: coś pomiędzy pomarańczem, a czerwienią.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 13:38   

Trzymam tutaj stronę Pawła Strzeleckiego-mojego rywala w bojach o pamiątki Milanu na allegro :) . Też wolę te barwy bo jak już wcześniej ktoś wspomniał od razu widzę Van Bastena i Gullita... Taaaak-fajnie pomarzyć...

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 15:14   

Na stronie www.sportowekoszulki.xt.pl można nabyć aktualne koszulki Milanu, jak również - uwaga - REPLIKI Z LAT 60. Ale teraz zła wiadomość. Repliki te są bez nrów i nazwisk i kosztują... 299,00 zł.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 16:17   

Hmmm.. Czy u Was tez przy probie wejscia na ta strone program antywirusowy wyswietla okienko, ze wykryl wirusa o wysokim stopniu szkodliwosci? :(

Slay 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 16:37   

TomekW napisał/a:
Hmmm.. Czy u Was tez przy probie wejscia na ta strone program antywirusowy wyswietla okienko, ze wykryl wirusa o wysokim stopniu szkodliwosci? :(

U mnie jest dokładnie tak samo..

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 16:43   

a jakiego uzywacie? moj norton antyvirus 2003 nic mi nie donosi, a ze tego co mi wiadomo wszelkie masci zabezpieczen mam powlaczane.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 17:59   

Ja też mam zabezpieczenia i nic złego mi się nie dzieje.

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 02, 2004 18:38   

Niestety mi tez wykrylo wirusa!! :cry:

Odpowiedz do tematu