ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o wypełnienie ankiety - Polscy kibice zagranicznych k
Autor Wiadomość
MagisterUJ 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 07, 2020 14:47   Prośba o wypełnienie ankiety - Polscy kibice zagranicznych k

Witam wszystkich kibiców Milanu.
Nazywam się Tomasz, jestem studentem V roku na kierunku „ Zarządzanie w sporcie” na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety poprzez udzielenie prawdziwych odpowiedzi.
Zebrany materiał badawczy posłuży wyłącznie do celów naukowych. Badanie jest przeprowadzane na potrzeby pracy magisterskiej.

Ankieta skierowana jest do polskich kibiców drużyny zagranicznej lub/i krajowej.

Ankieta ma charakter anonimowy, za udział w ankiecie serdecznie dziękuje.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWsgS8BrV95ryXm40ndAmDmHPYWsqaTuwxlEss6os4hrXuJg/viewform?usp=sf_link

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 09, 2020 22:01   

Powinno się zakazać tworzenia prac mgr opartych o ankiety i statystyki. Zresztą dzisiaj tytuł mgr już i tak nic nie znaczy. A dr robi się po znajomości. Z reguły. Żeby nie było - skończyłem nie najgorszą uczelnię państwową, ale moja praca mgr była nic nie warta.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 10, 2020 15:11   

acmilan1899 napisał/a:
Powinno się zakazać tworzenia prac mgr opartych o ankiety i statystyki

Powinno się zakazać wypowiadania się na tematy, o których się nie ma pojęcia.
Zakazać w naukach społecznych prac opartych na podstawowych metodach badawczych, to jak zakazać prac z chemii opartych na doświadczeniach chemicznych.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 16, 2020 21:18   

Dzięki Bogu mamy wolność wypowiedzi. A wszystkie prace mgr oparte o ankiety, z jakimi się spotkałem, polegały na rozesłaniu wśród studentów i znajomych zestawu pytań i dopisaniu przepisanego wstępu teoretycznego. Brawo. Ale ja kończę dyskusję. Szkoda zdrowia. P.S. Może miałbym inne zdanie gdyby nie moje doświadczenia.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 17, 2020 14:37   

No to nie były prace, ani nawet szkice. Poza tym, co napisałeś, powinna być najważniejsza część - analiza wyników, wnioski i odniesienie ich do wiedzy teoretycznej. Nie ma innego sposobu pisania prac w naukach społecznych. Tzn. może to być np. wywiad pogłębiony, ale nie o to chodzi - widziałeś źle napisane prace i wyciągasz na ich przykładzie ogólne wnioski. Narzędzia badawcze są ok, tyle, że źle używane.

Inna sprawa, że praca magisterska nic nie odkrywa, ona ma być takim "demo" prawdziwej pracy naukowej. Uwierz, że poważne doktoraty składają się z takich samych elementów, tylko wszystko jest na odpowiednio wyższym poziomie. Badanie ankietowe, jeśli jest, powinno być poważniejsze i na dużo większej próbie.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 19, 2020 15:29   

Z tym mogę się zgodzić.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Kwi 19, 2020 20:42   

acmilan1899 napisał/a:
Dzięki Bogu mamy wolność wypowiedzi.

acmilan1899 napisał/a:
Powinno się zakazać tworzenia prac mgr opartych o ankiety i statystyki.

:dunno:

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 25, 2020 15:27   

Wolność wypowiedzi a odejście od pisania pewnego rodzaju prac to chyba dwie różne rzeczy?
Wolność wypowiedzi a zakaz obrażania prezydenta czy słowne groźby karalne to chyba nie sprzeczność?

:dunno:

Odpowiedz do tematu