ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
łachu 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 20:22   

Dla mnie ten serial był najlepszy, a więc ta wiadomość jest bardzo smutna. Niedawno Rodzina Soprano uznana została serialem z najlepszym scenariuszem wszech czasów.

http://www.youtube.com/watch?v=vEyhCZK2jJM

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 21, 2013 19:31   

Przyznam się szczerze że w życiu obejrzałem może 2-3 odcinki Rodziny Soprano, jakoś nigdy mnie do niego nie ciągnęło (może przez to że wydawał mi się mało "mafijny" i bardzo przereklamowany) ale w niedalekiej przyszłości mam zamiar go obejrzeć, myślę że będzie warto.
#10 Rui Costa per sempre!

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 21, 2013 19:52   

I chyba dobrze Ci się wydawało bo nie jest to tak "mafijny" serial jak choćby Boardwalk Empire, w serialu jest pokazana bardziej nowoczesna mafia, ukazane są problemy rodzinne i te inne nie związane z ich zawodem :) Mimo wszystko serial posiada swój klimat i można się przyzwyczaić do niektórych postaci. Przy okazji można spotkać naprawdę niezły humor więc jest to taki nietypowy serial o mafii którego gorąco polecam :)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 14, 2013 19:50   

http://www.youtube.com/watch?v=ge7MGTo6XVE - jeszcze niecałe 2 miesiące czekania a ślinka cieknie coraz bardziej, ale dobrze że przynajmniej wrócił Luther, jestem ciekaw dalszych losów detektywa.
Tymczasem od środy światło dzienne ujrzą nowe odcinki mojego ulubionego (razem z Boardwalk Empire) serialu Suits :banan: W końcu coś się dzieje bo ostatnimi czasy nie mam co oglądać.

Placor 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 15, 2013 14:05   

A w międzyczasie polecam serial Boss

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 17, 2013 01:00   

Boss jest kapitalny, jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem (świetnie pokazali te wszystkie układy, układziki, życie prywatne, po prostu te całe sku..... ludzi na takich szczeblach dysponujących taką władzą), do dziś nie mogę pojąć jak mogli go znieść z anteny. Mam nadzieję że powstanie ten film kończący całą fabułę i rozwijający wszystkie wątki, tzn. taki jest na razie zamiar ale wiadomo że wszystkiego nie wyjaśnią w ciągu 2h bo to będzie kicz a nie film, zobaczymy, ja będę twardo czekał.

Dla tych którzy nie widzieli, trailer na zachętę ;)
http://www.youtube.com/watch?v=28UIrIjNL_U

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 16, 2013 02:15   

BREAKING BAD WRÓCIŁO!!! oglądał ktoś nowy odcinek? jak odczucia? jak dla mnie bez szału, powiedziałbym nawet że bardzo słabo, nudno i ogólnie bez żadnych emocji, jedynie na końcu szerzej otworzyłem oczy z myślą że wszystko się wyda, mam nadzieję że to celowy zabieg reżysera i to było takie wprowadzenie w serial po długiej przerwie a w następnych odcinkach już będą konkrety :D

tommy 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 13, 2013 10:40   

A co wy na The walking dead?? Premiera nowego sezonu zbilza sie duuuuzymi krokami! :D juz nie moge sie doczekac! :D

Binki 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 13, 2013 13:02   

No ja też czekam na nowe odcinki :) Zacząłem oglądać BREAKING BAD i nie taki najgorszy ten serial ale czasami odcinki sa bez żadnych emocji .

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 13, 2013 17:21   

Breaking Bad jest świetne ale zaczęło mnie powoli denerwować to że w każdym odcinku może jest z 10 minut akcji a przy reszcie idzie zasnąć bo nie dzieje się totalnie nic, nieco inaczej wyobrażałem sobie kontynuacje tego sezonu ale mam nadzieję że następne odcinki będą mocne.

Za to Suits po lekkiej zadyszce znowu wskoczyło na najwyższy poziom, sceny, dialogi, dawka humoru, coś pięknego, ten serial jest fenomenalny.

Ale i tak najgorętszym newsem jest to że...Boardwalk Empire wróciło! obok The Wire i Kompanii Braci jest to najlepszy serial jaki dany mi było jak dotąd widzieć na oczy, kto nie oglądał a nie ma co robić w te nudne, deszczowe popołudnia/wieczory, gorąco polecam ;)

smigol 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 12:20   

ja polecam seriale syfy takie jak "andromeda" stara ale jara to samo "gwiezdne wrota"

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 25, 2013 12:03   

http://pawelki.com/obrazek,2993.html Pierwsza Miłość w Serie A

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 18:53   

Jutro finał ostatniego sezonu Breaking Bad, ostatnie odcinki wbiły w fotel, jutro czekam na niezłą petardę, szkoda że serial się kończy ale z drugiej strony dobrze że kończy na szczycie.

Dla niepoinformowanych, jutro również premiera 3 sezonu Homeland :D

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 21:11   

Warto sięgnąć po Breaking Bed?
Oglądnąłem sporo seriali, ostatnio zakończyłem Dextera (sentymentalnie pozostaje smutek że już jest po) i jutro zaczynam trzeci sezon wspomnianego Homeland'a.
Wracając do BB nie widziałem żadnego odcinka więc jest sporo do zobaczenia. Warto?

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 21:47   

Czy warto? 7 nagród Emmy w tym 3 pod rząd(!) dla Bryana Cranstona jako najlepszego aktora. Cranston był również trzykrotnie nominowany do Złotego Globu a w tym roku serial został umieszczony na 13. miejscu w rankingu 101 najlepiej napisanych seriali telewizyjnych wszech czasów przez Amerykańską Gildię Scenarzystów, sam odpowiedz sobie na to pytanie :-D
Zresztą odsyłam do linka -> http://www.filmweb.pl/ser...8-430668/awards

Oprócz świetnej gry aktorskiej, wspaniale dobranych charakterów co w tym serialu powoduje największy "booom"? FABUŁA! cała historia W.White'a tak szybko wciąga że ani się nie obejrzysz a już zżyjesz się z tym serialem na dobre, dla fanów seriali pozycja obowiązkowa, choć momentami miałem wrażenie że producenci za bardzo pompowali balonik ale teraz patrząc na całokształt ten serial bez chwili zastanowienia zasługuje na najbardziej prestiżowe nagrody.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 05:11   

Ja oglądałem pierwsze dwa sezony, może trochę więcej. Spotykam się jednak ze sporymi zachwytami nad tym, jak serial się rozwijał. Więc też spytam: jeśli oceniałem serial na 6.5 w skali włoskiej to czy jest sens do tego wracać?
Tylko bez odpowiedzi, że jest sens wracać zawsze... jeśli nic mnie nie wciągnęło przez dwa sezony to czy jest realna szansa, że wciągnie później?

Hornet 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 07:26   

Ja też skończyłem Dextera ostatnio i teraz przerzuciłem się na BB :) Jestem po 3 odcinkach 1 sezonu i podoba mi się. Motyw z wanną w drugim odcinku był mocny :D Dodatkowo oglądam też drugi sezon Chuck'a :)

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 09:46   

@Venomik
trudno powiedzieć, zależy czy widziałeś progres między pierwszym a drugim sezonem. Pierwszy bywa miejscami nudnawy, ale drugi rozkręca się szybko i jest dla większości wciągający. Mój kolega odstawił BB po pierwszym sezonie, ale namówiłem go, żeby wrócił do oglądania za co potem serdecznie podziękował ;-) jeśli jednak drugi sezon nie zrobił na Tobie wrażenia to obawiam się, ze pozostałe nie ruszą Cię specjalnie.
Ostatnio zmieniony przez Renesco Wto Paź 01, 2013 13:14, w całości zmieniany 1 raz  

Binki 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 10:42   

Ja zacząłem oglądać BB jakiś miesiąc, pierwszy oraz drugi sezon jak dla mnie nie był mega wciągający ale postanowiłem obejrzeć kolejne sezony i muszę powiedzieć że sezon 4 wciągnął mnie już dobrze a 5 jest bardzo dobry i szkoda ze wczoraj był już finałowy odcinek ;/

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 11:44   

Venomik, jeśli nie wciągnęły Cię dwa sezony Breaking Bad, to pozostaje Ci M jak miłość :P

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 18:40   

Dziękuję, za jakiś czas napiszę moje odczucia bo zabieram się za ten serial. Trochę specjalnie wywołałem temat do rozmowy bo byłem pewny już chwilę temu, że BB ma być obowiązkowo przeze mnie obejrzany. Dzięki za opinie!

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 21:57   

Mortal Kombat Legacy sezon drugi mnie rozczarował jak jedynka była fajna i ciut fanowskiej fantazji było widac tak już drugi sezon niekoniecznie, zwłaszcza niektóre postacie na minus Liu Kang, Ermac(Zombie ;o ) . Wątek Scorpiona i Sub-Zero ponownie na duży plus oraz wątek Kenshiego no i szkoda, że zabrakło w drugim sezonie miejsca dla Cyrax'a i Sektor'a

Nowy sezon Synów Anarchii się zaczyna, i z nowości Agents Of S.H.I.E.L.D.S warci uwagi ^

upioryt 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 14:03   

ej czy ja czegoś nie wiem? ja tylko dwa odcinki widziałem MK na razie. gdzie znalazłeś cały sezon?

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 14:58   

Finał Breaking Bad, spoiler:
Bardzo fajny finał, bez wielkiej pompy, bez przekoloryzowania i absurdów - taki właśnie miał być! Naziści odstrzeleni (akcja z M4 wysuwającym się z bagażnika - miodzio), zemsta Pinkmana na Toddzie, załatwienie Lydii rycyną też było genialne. Ogólnie finał został fajnie rozłożony, najpierw załatwienie wszystkich rodzinnych spraw a potem zemsta Heinsenberga który ginie w swoim królestwie.

Przyznanie się Walta że lubił tę robotę i czuł się w tym dobry też było mocne.

Ale jednej rzeczy nie potrafię zrozumieć, dlaczego Walt zostawił zegarek na budce telefonicznej?

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 02, 2013 15:11   

upioryt napisał/a:
ej czy ja czegoś nie wiem? ja tylko dwa odcinki widziałem MK na razie. gdzie znalazłeś cały sezon?

http://www.youtube.com/pl...RoI016wS_JxRnGE

wrzucili cały II sezon

Do tego potwierdzili wersję kinową tylko niech poprawią kilka postaci i będzie ok. Shang Tsung jak widać jest tylko jeden ;]

Odpowiedz do tematu