ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ricardo Montolivo
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 18:18   

Zależy jak poważne to skręcenie. W siatkówce niektórzy wracali po tygodniu. Kwestia jak szybko się nim zajęli i usztywnili itd.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 20:33   

Ja tego urazu nie biorę pod uwagę, gdy mowa o jego przydatności. Słyszałem właśnie głosy, że widząc, co się tu dzieje, Montolivo chciałby odejść. No ale właściwie co się tu takiego stało, biorąc pod uwagę samą pomoc? Takie powody byłyby bardzo nielogiczne, bo przychodząc do Milanu raczej nie widział klubu jako średniaka ligi, tylko właśnie klub z czołówki, więc teraz przerażałaby go konkurencja? To mnie dziwi, więc nie bardzo chcę dać temu wiarę.
No i skończyły się czasy, gdy rozwiązywało się kontrakty lub płaciło jeszcze piłkarzowi, żeby odszedł. Nagle okazało się, że i nasi piłkarze mają wartość, nawet zaskakującą pozytywnie, jak w przypadku Lapaduli. Dla mnie on jest w grupie piłkarzy, wraz z Abate, Antonellim czy Jackiem, którą nazwałbym "bieda-senatorami" biednych czasów, ale jednak senatorami. Nie znaczy to wcale, żeby każdego trzymać tu do śmierci piłkarskiej, ale jednak z ich doświadczenia skorzystać warto, zwłaszcza gdy zakupiliśmy raczej perspektywiczną grupę, niż starych wyjadaczy.

Odpowiedz do tematu