ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tiziano Crudelli
Autor Wiadomość
VeroRossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 05:34   Tiziano Crudelli

Cześć. Szukałem w tym dziale wątku o Panu który się nazywa Tiziano Crudelli, i nie znalazłem (możliwe że gdzieś przeoczyłem, jeśli tak to z góry przepraszam) ale jeśli nie to takowy powstaje ;) Moim zdaniem ( nie obrażając nikogo ) jest to najbardziej zagorzały Milanista. We Włoszech słyszałem o nim różne opinie np. "debil" "mistrz" "chory" itp. ale jest to dla nas człowiek godny podziwu :) Proszę, o to jego ostatni pokaz swojej miłości do Rossoneri. MILAN 2-1 roma :gol: ----- TIZIANO CRUDELLI W AKCJI. MILAN - ROMA -----

Kzr 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 09:08   

Jestem wielkim fanem Crudeliego, niesamowita pasja z jaką komentuje mnie osobiście powala. Polecam obejrzeć to co się z nim działo w czasie meczu z Lecce

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 09:25   

Mi za to Tiziano już dawno się "przejadł", wiem, że to milanista fanatyk itd., ale ciągle to samo... No i te spontaniczne ściąganie okularów przed eksplozją radości, nuda.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 26, 2012 20:52   

Mi to się najbardziej podobały reakcje w meczu z Udinese :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 27, 2012 11:57   

Za czasów jego wizyt na stadionie było spoko, teraz w studio ma to tak opanowane że już nawet wie, do której kamery ma najbliżej z reakcją, słabo.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 18:50   Re: Tiziano Crudelli

VeroRossonero napisał/a:
Moim zdaniem ( nie obrażając nikogo ) jest to najbardziej zagorzały Milanista [...] Proszę, o to jego ostatni pokaz swojej miłości do Rossoneri.

Zawsze myślałem, że bycie zagorzałym kibicem, to bycie z drużyną wszędzie gdzie się tylko da. I dla mnie to jest przejawem prawdziwej miłości i przywiązania do barw, kiedy wydajesz swoją kasę, poświęcasz swój czas, bierzesz w robocie wolne, żeby być na każdym meczu swojej drużyny.

Ten staruszek jest nikim więcej tylko dobrym aktorem.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 27, 2012 19:24   Re: Tiziano Crudelli

pepe napisał/a:

Ten staruszek jest nikim więcej tylko dobrym aktorem.

Przepraszam, kim ty jesteś by twierdzić, że jest dobrym aktorem, a nie po prostu zwyczajnie zapalonym miłośnikiem Milanu ze specyficznym sposobem wyrażania radości?
Jak jeszcze zaczniesz dzielić kibiców?

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 21:01   Re: Tiziano Crudelli

miszcz napisał/a:
Przepraszam, kim ty jesteś by twierdzić, że jest dobrym aktorem

Wyrażam swoje zdanie i tyle. To, że ci się nie podoba, mało mnie interesuje.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 27, 2012 21:08   

To może przestań już je wyrażać, bo robisz to ciągle nieudolnie i tak w każdym temacie. Popisz swoje mądrości na ścianie we własnym pokoju, wtedy też będziesz się "wyrażał" a i nie drażnił nikogo. Crudelli :ok:

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 07:57   

Nie twoja sprawa gdzie będę się wypowiadał i w jakim tonie.

Crudelli to aktor i nic więcej. Ma za to płacone, żeby dobrze się pokazać i zrobić widowisko, bo jakie mają być jego reakcje, skoro "na żywo" nadawany jest przekaz z meczu z mijającymi minutami i cały czas kamery skierowane na komentatora. Pasjonujące widowisko :) . Logiczne, że zatrudnieni komentatorzy muszą być świetnymi aktorami, żeby uratować oglądalność programu.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 28, 2012 09:35   

Skoro mało Cię interesuje zdanie innych to forum niekoniecznie jest najlepszym miejscem dla Ciebie.

Co do Crudelliego: Mnie by się chyba też nie chciało tego oglądać. Raz na jakiś czas to nawet zabawne tak pooglądać. W sumie ja też w domu wyprawiam dzikie harce po każdym golu Milanu, więc wyobrażam sobie, że wcale nie trzeba wielkiego aktorstwa do tego :)
lì a casa il cuore sentirà!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 28, 2012 10:19   

pepe, Tak samo nie twoja sprawa by oceniać Tiziano.
I ponawiam pytanie. Kim jesteś by oceniać czy jest prawdziwym kibicem czy aktorem?
Tak samo jak czytam twoje posty w innych tematach zastanawiam się kim jesteś by dzielić kibiców na lepszych i gorszych.

pepe napisał/a:
Nie twoja sprawa gdzie będę się wypowiadał i w jakim tonie.

Ok, wolność słowa. Tylko taka wolność kończy się tam gdzie naruszasz inną i zaczynasz innych obrażać (zwłaszcza ludzi, których nie znasz)

123 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 28, 2012 10:24   

pepe napisał/a:
Crudelli to aktor i nic więcej. Ma za to płacone, żeby dobrze się pokazać i zrobić widowisko...

mylisz sie bardzo co do crudeliego (przez jedno "l"). ja rowniez uwazam go za niezlego zapalenca, a bycie zagorzalym fanem wcale nie musi isc w parze z pieniedzmi, czy wolnym czasem...

pepe napisał/a:
...bo jakie mają być jego reakcje, skoro "na żywo" nadawany jest przekaz z meczu z mijającymi minutami i cały czas kamery skierowane na komentatora.

taka charakterystyka programu, ktory istnialby niezaleznie od istnienia crudeliego ;)

miszcz napisał/a:
zastanawiam się kim jesteś by dzielić kibiców na lepszych i gorszych.
nie ma kibicow lepszych i gorszych, wiec przestancie sami sie tak okreslac... nieprzypominam sobie by pepe uzywal takiego akurat okreslenia.
"w byciu" kibicem danego klubu jest miejsce dla kazdego... i sposob wyrazania emocji oraz miejsce nie maja wiekszego znaczenia. liczy sie tylko druzyna/klub

esem 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 28, 2012 13:52   

Od czasu do czasu fajnie obejrzeć te jego popisy (Boa-Boa-Boa-teng-teng-teng), ale po każdej kolejce, a tym bardziej na żywo przez cały mecz? Za bardzo by spowszedniało.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 22:13   

http://www.youtube.com/wa...d&v=KAGk0fCyX-8
4:35 :lol2:
#10 Rui Costa per sempre!

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 16, 2013 13:48   

http://www.youtube.com/watch?v=YYXWIXFoJ2U
1:50 :D
#10 Rui Costa per sempre!