ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Bologna 22.04
Autor Wiadomość
markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 09:09   Milan - Bologna 22.04

:gol: Witam jestem tu nowy i mam parę pytań. Wybieram się z żoną 21.04 do Mediolanu po top żeby 22.04 po raz pierwszy zobaczyć rosoonerich na żywo. Mam tylko parę wątpiliwości jeżeli chodzi o bilety. CZy na taki mecz jak z Bologną dostanę bilety przed meczem w kasach? czy bilet online można kupić tylko jak jest się posiadaczem karty? Proszę o jakiekolwiek wskazówki, gdyż nie mogę się już doczekać. Aha i może jakiś tani nocleg w bergamo niedaleko lotniska? pozdrawiam i z góry dziękuję

123 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 09:50   

1 ptytanie TAK
2 pytanie TAK
3 pytanie - poszukaj sobie noclegu w okolicach "centralnego" (dw. kolejowego) w mediolanie - tam z lotniska kursuja autobusy (cena 15E w obie strony za osobe) i bedziecie mieli wygodniej.

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 10:19   

Dzieki za podpowiedz tylko z noclegiem to nie wiem jak bedzie bo 23:45 lądujemy w Bergamo w sobotę więc myślełem żeby przekimać z 3 godziny na lotnisku pierwszą noc :) a rano kolo 4 (bo tak chyba odjezdzają pierwsze busy do mediolanu) pozwiedzac troche Mediolan później na 15 na mecz i pozniej kolo 22 wrócić do bergamo do jakiegoś pensjonatu bo o 9 rano wylot do wrocławia hehe. Dlatego mam problem jak to rozwiązać. Pozdro i dzięki

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 11:21   

Chyba rzeczywiście wybiorę opcję z noclegiem w mediolanie znalałem właśnie hotel gonzaga - 200m, od dworca centralnego 65 euro za nocleg wiec biorac pod uwage lokalizacje i cene chyba jest ok? chyba ze macie jakieś inne propozycje :)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 13:16   

zamiast spania na lotnisku polecam Bergamo by night.
zgodnie z tym co widze na rozkladzie jazdy ostatni miejski do Bergamo jedzie o 0:27
tutaj masz link
www.atb.bergamo.it/user/d...rio_Airport_Bus
bilet chyba 2 euro kosztuje jesli mnie pamiec nie myli.
spod dworca skieruj sie na citta alta to starowka bergamo polozona nad bergamo bardzo sympatyczna.
poniewaz funicolare w nocy nie jezdzi bedziesz sie musial piechota po schodach wdrapac to zajmie troche czasu. plus zwiedzanie akurat tyle by doczekac pierwszego pociagu do milano (jakos po 5tej bedzie pierwszy pociag)

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 13:40   

Dzieki za pozdpowiedz zobaczymy jak to wszystko będzie najbardziej obawiam sie o te bilety na mecz i ile beda kosztowały jakieś srednie miejscówki na stadionie, żeby sie nie okazało że pojade a nie zobacze meczu :/

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 13:47   

na bologna kupisz na pewno.
ale licz sie z tym ze najciekawsze cenowo beda juz wyprzedane (druga zielona np)
moze bedzie cos jeszcze na strychu (3cia czerwona) i pierwsza zielona
pomaranczowa bedzie dostepna na bank ale tam drozej jest (40 - 50 euro w dniu meczu w zaleznosci ktore pietro i ktore sektory)

123 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 13:56   

cenny hosteli w mediolanie zaczynaja sie od 20E
nie wiem, czy jest sens placic tyle za kilka godzin "snu" troche tylko lepszym standardzie :)

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 13:57   

ta 3 wiadomo najtaniej tylko czy warto? żebym nie musiał przez lornetke ogladac :P pożyjemy zobaczymy najważniejsze żeby sie dostać na stadion a potem juz z górki :) . A ile zajmuje podróz na SS z centralnego w Mediolanie połączenia mają dobre?

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 13:59   

Hostele wiadomo tańsze ale nie bardzo chciałbym spać z 3 innymi osobami w pokoju:P a pokoje prywatne w hostelach z tego co widzialem tez sie kształtują na poziomie ok 30 euro za osobe - chyba ze znacie jakies ? :)

123 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:03   

http://www.hostelsclub.com/city-pl-419-Milan.html
do wyboru, do koloru... spokojnie znajdzesz 2-os pokoj z lazienka w przystepnej cenie

ps. san tomaso - nie polecam!!

łachu 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:09   

Co jest z tym San Tomaso? Czemu nie polecasz?:)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:13   

markoss - posłuchaj Veleno i wbijaj w nocy do Bergamo Citta' Alta. Ja przeprowadziłbym się tam jeszcze dziś, gdybym znał włoski i miał tam robotę :) . Zakochałem się w tym miejscu.

Polecam ci fajny hotel San Giorgio Bergamo: http://www.hotelsangiorgiobergamo.it/
W cenie noclegu (dla dwóch osób około 70 EUR/noc) masz smaczne śniadanko, a jadalnia jest na dachu z widokiem na Citta' Alta. Dodatkowo miejscówka jest idealna - 5 minut na nogach do dworca, skąd odjeżdżają autobusy na lotnisko.

Bilety na taki mecz bezproblemowo dostaniesz w kasach.

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:13   

Chodzi tez o to zeby nocleg był blisko dworca centralnego żeby nie trzbeba było jezdzic rano na dworzec a z dworca dopiero do Bergamo na samolot :)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:14   

Jeszcze do mojego posta - z Mediolanu dostaniesz się spokojnie do Bergamo pociągiem w cenie 5 EUR. Ostatni pociąg wyjeżdża z Mediolanu 23.40, więc nawet jak mecz będzie o 20.45, to zdążysz. Na styk, ale zdążysz :) .

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:16   

Citta Alta napewno odwiedze tylko nocleg preferuje jednak gdzieś w Mediolanie żeby po meczu w niedziele nie wracać do Bergamo spać tylko w Mediolanie i rano kolo 6 pojechac na lotnisko dopiero :) a propo Bergamo słyszałem że bardzo fajne miejsce - nigdy nie byłem ale dużo ludzi ma taką opinie. A orientujecie się kasy są otwarte godzine przed 2 godziny przed meczem czy jak?

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:18   

Do pepe : Mecz jest o 15 - przynajmniej na chwie obecna - zobaczymy musze sie zastanowaić nad tym noclegiem jak to rozegrać :)

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 14:22   

Wy juz pewnie byliście na meczu kiedys na SS ale mam pytanie lepiej wybrać jakas drozsza opcje za bramka czy tansza wzdłuz murawy bo pewnei finanse nie pozwola mi zaszalec :/

123 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 15:26   

tansza wzdluz murawy?? to chyba na ostatnim kregu i w ostatnim rzedzie :)
jaka jest roznica w cenie??

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 15:42   

Jak wybierzesz coś na prostej, to przesiądziesz się na te najdroższe miejsca na środek, bo wolnego na takim meczu jest pełno, nawet na Napoli i Arsenalu nie zbliżyliśmy się do kompletu.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 17:10   

z kazdego miejsca widocznosc jest dobra, strych jest ok, tylko jak kupisz dolne sektory to pewnie beda cie wkur... metalowe obramowania wokol pleksi bo trzeba glowa krecic wtedy :lol2: za to strych oferuje ekstra panorame na miasto (na pomaranczowej sa tylko dwa pietra widac nawet madonnine w ladny dzien )

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 19:02   

markoss napisał/a:
Chodzi tez o to zeby nocleg był blisko dworca centralnego

prosze bardzo http://www.andreolahotel.it/
osobiście tam nocowałem i gorąco polecam full wypas a do dworca centralnego raptem kilka kroków...

markoss 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 20:08   

hehe wszystko fajnie pieknie tylko troche drogo chyba zostane przy tym hotelu co wczesniej pisalem Gonzaga tam nocleg 65 euro za 2 osoby i dobra lokalizacja chociaż bez luksusow:) a jak z kasami? ile przed meczem trzeba bc zeby kupic bilet?

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 20:37   

:wow:
http://www.bestticket.it/...hop_id=MILANENG

chcialem sprawdzic czy milan point jest czynny w dniu meczu a znalazlem takie cudo

nie mam pojecia jak ten sklep dziala bo nie ma tam nic dzisiaj (no i mam wloskie ip) ale poobserwuj stronke moze uda ci sie kupic, teoretycznie jest to miejsce dla kibicow SPOZA wloch.
a wracajac do kas.
otwieraja je chyba na 3h przed meczem poza tym w centrum milano masz dwa milan point'y tam bilety tez sa (nie wiem tylko czy w dniu meczu je sprzedaja)ten nowy wiekszy prosto znalezc. jedziesz zoltym metrem na duomo (kierunek san donato z centrale) wychodzisz z metra przed katedra, mijasz ja z lewej strony i idzesz prosto duza szeroka ulica zawalona turystami, po ok 400-500 metrach po prawej stronie bedzie milan point

łachu 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2012 22:11   

markoss napisał/a:
Mecz jest o 15 - przynajmniej na chwie obecna

Skoro ten mecz ma się odbyć dopiero w kwietniu, jest jasne że póki co dokładnego dnia i godziny nie znamy. Takie informacje najwcześniej za miesiąc.

Odpowiedz do tematu